Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6751) RangerFox válasza adalbert1 (#6750) üzenetére


RangerFox
veterán

Az AC4 simán megér annyit, habár egy kicsit túlzásba vitték a hajózós részeket. WiiU-n hallottam Frame problémákról is. A Child of Light nagyon jó, csak a vége felé nagyon lelapul a sztori, a játékmenet meg monotonná válik, pedig szeretem a körökre osztott harcokat...

(#6752) boost válasza adalbert1 (#6750) üzenetére


boost
addikt

Mert az Ubisoft ( akit annyira utálnak itt páran :D ) akciózik egyedül.

(#6753) Sirandrish válasza ViharVadász (#6746) üzenetére


Sirandrish
legenda

Watch Dogsot nagyon ajánlom mindenkinek!
Én most épp azt tolom és valami k*rvajó :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6754) boost válasza Sirandrish (#6753) üzenetére


boost
addikt

az egy jó játék volt PS4-en is. Tényleg érdemes tolni, annak ellenére, hogy nagyon lehúzták. Remélem több játékot is kiad majd UBI WiiU-ra. Pl Far Cry 3, vagy még több AC.

(#6755) koncsik válasza Sirandrish (#6753) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem is tetszik a sztori és ez egy őszi megjelenés - jó áras (tudom, csak wii u-ra...). Már nagyon tolnám, de a lego city undercover nem engedi... :))

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6756) Sirandrish válasza boost (#6754) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is értem miért húzták le. Szerintem remek cucc :K

koncsik Ejj az a LEGO...ennyire faja?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6757) ldave


ldave
félisten

Zelda és LEGO?

:)

A Slime draws near! Command?

(#6758) Sirandrish válasza ldave (#6757) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is láttam már 1-2 "készletet" de szerintem fake mind. :K
Ez viszont nagyon fasza...WW map :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6759) boost


boost
addikt

"Egy vallomással tartozom" Elmesélném, kb 2 hónapja be van csomagolva a konzol. Igazából túl könnyu" út volt az ido"eltöltésre, és ezért döntöttem így. Azóta edzeni járok 3-4x hetente (kb 10 éve, mióta melózok, nem mozogtam semmit), meg tanulok szakmai vizsgákra, és nagyon jól érzem magam to"le. :) Ja meg gyerko"ccel is több ido"t töltök el, emiatt. Azt gondoltam eddig, hogy utóbbira nincs hatással a konzol, mert úgyis alvásido"ben játszok, de átvitt értelemben mégis.. Túlságosan kitöltötte a teret a konzol. Ezzel nem azt akartam mondani, hogy aki konzolozik az hülye, hanem ez inkább az én jellemhibám. Azt gondoltam karácsonyra elo"veszem, mert akkor már ne tanuljak (edzeni meg nem lehet), de végül aztán asszonypajtás kérés´re, (hogy ne akarjon mariokartozni a srácunk, ha eddig nem jutott eszébe), eddig nem tettem.

Végülis pont emiatt váltottam PS4-ro"l, hogy mert erre úgysincs annyi játék, nem köt majd le annyira, de persze dehogynem, szóval aki szeretne jót játszani, annak továbbra is ajánlom a konzol megvételét.

Persze, ez nem azt jelenti,hogy soha többet WiiU-zás, vagy egyéb konzolozás, csak most mások a pioritások.

(#6760) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#6759) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez is olyan, mint a fogyókúra. Ideig-óráig meg bírod állni, aztán úgyis visszaesel. :) Engem ilyen betegség, hogy hónapokra eltegyem a konzolt, mint a befőttet hál'istennek nem fenyeget. Olyan periódusaim nekem is szoktak lenni, hogy hetekig csak olvasok, alig játszom, de azért mindig visszatalálok a könnyű időtöltéshez. ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6761) koncsik válasza Sirandrish (#6758) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sok lego project van erre, de nem túl meggyőzőek... :N
Lego City Undecover-hez nem árt lego rajongónak lenni. A történetet már rég befejeztem, de ez kb, 22% a teljes befejezéshez a sok plusz miatt, talán horkovy24 fejezte be 100%-ra...

szgergely & Dr.F.E.R.I.: +1, nekem a wii sokáig érintetlenül állt, most játszok újra vele, hogy wii u is van...
A gyerekek nagyon szigorúan vannak fogva konzol és tablet ügyben, kb. 2 hetente játszhatnak velük egyszerre max. 2 órát. Nekem is az altatásuk után van időm játszani, de a ciklikusság is jellemző, filmnézés, olvasás is válthatja. És persze vannak olya ad hoc dolgok, amik mindent felülírnak szerencsére... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6762) boost válasza koncsik (#6761) üzenetére


boost
addikt

Ez elég jó volt, össze is jött a 10ezer "szavazat", de a Lego nem választotta ki. [link]

Nekem tetszett volna.

(#6763) mirci18 válasza Sirandrish (#6742) üzenetére


mirci18
addikt

Szavaztam

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6764) Sirandrish válasza koncsik (#6761) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az idő templom jó lehetne, de sokkal jobban ki kéne dolgozni. Pl az oldalán is vannak ablakok :K

mirci18 köhi :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6765) oriic válasza ViharVadász (#6746) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezeket hol kell keresni? Csak mert Watch Dogs továbbra is 60 dodó. [link]

Live-Die-Respawn

(#6766) Linkh válasza oriic (#6765) üzenetére


Linkh
tag

Nintendo EShopba kell bemenned.

(#6767) protko1 válasza Dr.F.E.R.I. (#6736) üzenetére


protko1
csendes tag

A Nunchuk milyen játékokhoz kell ?? :B :B :R

(#6768) oriic válasza ViharVadász (#6746) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki írja le pls a képeken látható játékok árait, mert én nem találom az akciós árakat. Wii U-m meg nincs ugyebár. Köszike.

Live-Die-Respawn

(#6769) Sirandrish válasza protko1 (#6767) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azokhoz nem árt amiben irányítasz valakit, mivel az analóg azon van :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6770) Sirandrish válasza oriic (#6768) üzenetére


Sirandrish
legenda

Itt van néhány ha ez az.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6771) boost


boost
addikt

Pl egy weboldal szerint a Splinter Cell csak 6 és fél font, ami mindenképpen nagyon jó ár. Ajánlom mindenkinek, remel játék.

(#6772) g@bo válasza boost (#6771) üzenetére


g@bo
nagyúr

ja, ha nem lenne a font 400 huf.

ki hogyan fizet kártyával? ireland régió euróban csengetve nem lenne olcsóbb????????

(#6773) boost válasza g@bo (#6772) üzenetére


boost
addikt

persze, de az kb 2600 forint. Mit kapsz manapság ennyiért? Egy valamire való pixeles indie címet se.

Én osztrák store-ra vagyok állítva, és ha néha járok ausztriában, veszek a benzinkúton feltöltőkártyát.

[ Szerkesztve ]

(#6774) ViharVadász válasza oriic (#6768) üzenetére


ViharVadász
őstag

[link]. Amit az előbb linkeltél, az az amerikai Nintendo oldalára vezetett.:) Érdekes mód itt is csak néhány akciót írnak ki (mármint, hogy mi mennyibe kerül) egyébként.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6775) oriic válasza Sirandrish (#6770) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt találtam, ez lesz az?

Live-Die-Respawn

(#6776) Sirandrish válasza oriic (#6775) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez bizony :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6777) g@bo válasza boost (#6773) üzenetére


g@bo
nagyúr

nem úgy értem, pár fontot elherdálok most elektronikus letöltésre....

de nem lenne olcsóbb az ir régió?? vagy fontban ugyanaz?

gondolom már nem tudom átállitani, ha már a shop england..

(#6778) oriic válasza Sirandrish (#6776) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, ment ki akciófigyelő hírnek. :) :R

Live-Die-Respawn

(#6779) Dr.F.E.R.I. válasza protko1 (#6767) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Nunchuk gyakorlatilag az analóg kar a Wii-n, tehát többnyire 3D-játékokhoz kell, ahol térben mozogsz. Találtam egy külföldi fórumozó rövid listáját arról (angolul), hogy a népszerűbb játékok közül hol lehet használni:

Wii Sports: Boxing requires one Wii-mote with Nunchuk per player, max two players simultaneously.
Wii Sports Resort: Archery and a couple other sports require the Nunchuk; I do not believe any of the sports that require the Nunchuk are simultaneously played, so you can get away with one Nunchuk and sharing the controller. All of the sports require the MotionPlus; you get one white add-on sleeve for a classic Wiimote with the game, and you can either buy more sleeves for Wiimotes you have, or buy the new generation of remotes with MotionPlus built in.
Mario Kart: Can be played with a Nunchuk or the Classic Controller attached. However, the recommended mode of play is with just the controller, with or without the Wii Wheel attachment (you get one Wheel with the game). The game keeps track of the percentage of time you use an extension controller in your Mii profile.
LoZ: Twilight Princess (Wii version) requires the Nunchuk outright; no way to play without it, but it's only one-player. MotionPlus is optional but recommended when you go fishing.
Metroid Prime 3 requires the Nunchuk for the analog stick to control Samus's movement. Again, one-player only.
Super Smash Bros Melee can use the Nunchuk, or you can play with just the basic Wiimote turned sideways, or attach the Classic Controller. Personally I prefer the Classic Controller for this one.

Szerk.: nem írja a Mario Galaxy játékokat, de azokhoz is kell. De inkább guglizz rá a "Wii games require nunchuk" szóláncra.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6780) ImpersonatoR

Felszabadult egy 32 Gb os SD kartyam mondom jo lesz a wii u ba de most nézem hogy csak képeket tarolni enged rajta meg system transfer re jo. Játékokat nem enged rátölteni.... :(((

(#6781) oriic válasza oriic (#6778) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben kikerült. :)

Live-Die-Respawn

(#6782) ldave válasza ImpersonatoR (#6780) üzenetére


ldave
félisten

Ha USB adapterrel rádugod hátulra, akkor rendes tárhelyként is tud működni.

A Slime draws near! Command?

(#6783) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Megjöttek az amerikai kínaiak... :C illetve most jutottak hozzám.
A vártnál jobb minőségűek, mindenestre nyugodtabban adom őket a gyerekek kezébe, mint az amiibokat :DDD és a 18 db. került annyiba mint egy amiibo...
Illetve az egyik Mario és Yoshi nem bír megállni a lábán, akkor ezek milliókat érnek? :DD
Kíváncsi vagyok mikor kezdik hamisítani az amiibokat...
Sirandrish ezt neked ajánlom, ez mindent visz.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6784) Sirandrish válasza koncsik (#6783) üzenetére


Sirandrish
legenda

Leszámítva hogy a lányoknak elég üveges a tekintetük, nem is rosszak :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6785) mirci18 válasza koncsik (#6783) üzenetére


mirci18
addikt

Ebay-on olcsóbb lett volna.
Én is onnan tervezem megvenni utána meg majd be egy vitrinbe.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6786) koncsik válasza Sirandrish (#6784) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Most nézem a lányoknak nincsen lábuk!!!! Nézd meg a 6783-ban, amit linkeltem...
Mircii18: szállítás ingyen volt anyósomon segítségével... Akkor még 12 usd volt a pack.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6787) Sirandrish válasza koncsik (#6786) üzenetére


Sirandrish
legenda

NEEEE! :C
50M-et most adok érte :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6788) g@bo


g@bo
nagyúr

szexőrültek, egy kérdés.

•Sports Connection – €4.99

megér ez ennyit? eshop. :R

score 31 metacritic :Y

[ Szerkesztve ]

(#6789) mirci18 válasza koncsik (#6786) üzenetére


mirci18
addikt

Akkor nem szóltam.
Csak örülök ha tudok segíteni hogy hogy ugyanarra a termékre ne fizess ki sokkal többet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6790) koncsik válasza g@bo (#6788) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Metacritic alapján nem...
Mirci18: :R sógorom (Boston, MA) megrökönyödve kérdezte, én rendeltem-e Kínából az Amazonon át ezeket a figurákat... Nagyon be voltak csomagolva, minden darab külö kis nylonban, 6-ával nagyobb nylonba és az egész egy nagy zacsiba.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6791) mirci18 válasza koncsik (#6790) üzenetére


mirci18
addikt

Hát igen Kína már csak ilyen.
Soha sem tudhatod mikor kinyitod a csomagod hogy hogy lessz becsomagolva.
Kicsit vagy nagyon.
És a legszebb benne az hogy ez nem is értékfüggő.
Te most jól jártál ezzel.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6792) tariattila válasza koncsik (#6783) üzenetére


tariattila
veterán

:C
végre valami árarányos portéka! (no nem a láthatatlan Link... hanem a sok majdnemamiibo)
ilyen pakkot itthon is értékelnének a fickók... :D

ha valaki rendel akkor betársulnék! :R

(#6793) mirci18 válasza tariattila (#6792) üzenetére


mirci18
addikt

Ment a privát.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6794) aya


aya
addikt

Kicsit betárazam 10 font-ból, Children of light, rabbits land + splinter cell.
Meglett az 5 fontos prémium, igy pont kijött mind belőle :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6795) g@bo válasza aya (#6794) üzenetére


g@bo
nagyúr

a prémium miként lett meg?

rabbids land milyen? ;)

(#6796) aya válasza g@bo (#6795) üzenetére


aya
addikt

Még töltödik, usb-re kellett tennem pár dolgot, 16.5gb a splinter cell.

Volt 472 pontom, elöző vásárlásokból, vettem hozzá a children of light-ot, megkértem a kódot, megjött, és levásároltam a maradékot.

Régen volt 5 fontos feltöltő, sajnos már 10 a minimum :(

Rabbits tök mindegy milyen, gyerek eljátszik majd vele :) Ahogy láttam gagyi mario party féle.

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6797) tariattila válasza aya (#6796) üzenetére


tariattila
veterán

vannak benne eszementJóó gamepad vs tv feature-ök !

ne húzzátok le!

mondjuk az a központi lépegetős motívum nekem se jön be...
3.99-et kacagva megér!
azon agyalok letöltöm, a lemezem meg eladom...

mondjuk kezdek aggódni, hogy ha betojik a konzol akkor hogyan viszem ezt a sok digitális cuccot át a másikra...
:U ...újra letöltögetni nem sok kedvem van... most vagyok túl egy ilyen kalandon....elééég! :DDD

a toki tori2+ ra a gyerkőcök azt nyilatkozták, hogy durván jó... pedig ez náluk már jelent valamit... általában minden foshh :DDD
Letöltöttem a rayman legends-t is a plusz funkciók miatt (pc-n végigtolták)
agyalok még valamin de nem tudom mi legyen...
hmmm...
ezek a lövöldözős, öldöklős dolgok egyelőre kizártak...
gyerekeknek való van még az akcióban ami megéri? :R

[ Szerkesztve ]

(#6798) tariattila válasza tariattila (#6797) üzenetére


tariattila
veterán

juteszembe... felszabadult egy kb 1 éves eredeti! sandisk 32GB pendrive-om...ha valaki bővítene... :)

[ Szerkesztve ]

(#6799) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Szééép. Ugyanazokat akciózzuk le, illetve ezeken gondolkodtam én is.
A premium 5£ miatt megvettem a Shovel Night-ot, de Karácsony alatt nem jött meg a pontszám, csak ma...
Akcióban korábban Steamworld Dig, most Children of Light, Toki Tori 2 (ehhez ugye az 1-et is meg kellett venni). Úgyhogy március 31-ig maradt még 5£, de a Rabbid tetszene, csak rossz kritikákat kapott...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6800) aya válasza tariattila (#6797) üzenetére


aya
addikt

Nem huzom le, nálunk pörög a mario party is :) rabbids altair-t kaptam karácsonyra asszonytol

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.