Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5751) n000rbi válasza boost (#5749) üzenetére


n000rbi
senior tag

Valóban, ott a helye a listán.

(#5752) slick-adam válasza n000rbi (#5742) üzenetére


slick-adam
aktív tag

es a Marietta? :D

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#5753) floax94 válasza #17954112 (#5746) üzenetére


floax94
tag

Nekem van ps3+x360+Nintendo 2Ds is. De a 2Ds-en kivul a többivel nem nagyon jatszom. Mindenkinek tudnia kell, hogy mi az a jatek ami foglalkoztat. Nagyobb a kinalat a többi konzolra ez teny de sok olyan jatek is van ami par ora utan unalmas es nincs kihívása! Ac 4 es gta 5 az ami lefoglalt engem, tobbi az olyan volt hogy jatszottam 8-10 orat max es unalmas lett. Néz videókat játékokról es ugy válasz konzolt.

(#5754) n000rbi válasza slick-adam (#5752) üzenetére


n000rbi
senior tag

Bázzeg, nincs már agyam. :)

(#5755) ldave


ldave
félisten

Nintendo eredmények Wii U terén:

Hardware Ap-Jn Jl-Sp Oc-Dc Ja-Mr FY LTD

FY 2012/13 - - 3.06 0.39 3.45 3.45

FY 2013/14 0.16 0.30 1.95 0.31 2.72 6.17

FY 2014/15 0.51 0.61 - - 1.12 7.29

Software Ap-Jn Jl-Sp Oc-Dc Ja-Mr FY LTD

FY 2012/13 - - 11.69 1.73 13.42 13.42

FY 2013/14 1.03 5.27 9.66 2.9 18.86 32.28

FY 2014/15 4.39 5.01 - - 9.40 41.67

A Slime draws near! Command?

(#5756) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#5755) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5757) tariattila


tariattila
veterán

Ez a TNT Racers elég "beteg" egy játék... (pozitív értelemben persze)
E-Shopban akciós ha valakit érdekel.... főleg gyerkőcökkel partiban az igazi móka!!! :D

[ Szerkesztve ]

(#5758) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Ma jelenik meg Wii U-ra a Costume Quest 2 című játék. Aki szereti az ilyesfajta kalandjátékokat, annak érdemes beszereznie, nagyon jó játék lett.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5759) ImpersonatoR

45.000 -ért megy a first print edition az igen ? :Y

KV n 18000 korul volt kar h nem rendeltem elő :)

[ Szerkesztve ]

(#5760) Dr.F.E.R.I. válasza ImpersonatoR (#5759) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Meglepődnék, ha bárki is elvinné annyiért.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5761) Mister_X válasza ImpersonatoR (#5759) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kettőt kérek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5762) RangerFox válasza ImpersonatoR (#5759) üzenetére


RangerFox
veterán

Azzigen, nem tudom milyen fanatikus gyűjtő lehet az, aki annyiért megveszi... :Y

(#5763) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Twitter-en jött az üzenet. Európában változtattak a megjelenési dátumon: december helyett november 28.-án jön a Super Smash Bros. for Wii U! :C NoE

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5764) mirci18 válasza ImpersonatoR (#5759) üzenetére


mirci18
addikt

Szép összeg főleg úgy hogy fórumtárs vette meg és meg akarja duplázni az árát.
Ami számomra elitélendő de mindenki úgy keres pénzt ahogy akar.
De ez ebay-on kel el ennyiért nem itthon efelől biztos vagyok.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5765) Lien


Lien
tag

Innen esetleg érdekel valaki Limited Edition Hyrule Warriors? Nincs ellőve a club-nintendo kód, DLC kód, és a sál is bontatlan. A CD makulátlan állapotú.
15 000 ft postával együtt, valaki?

(#5766) ayo válasza Lien (#5765) üzenetére


ayo
addikt

ebay-en simán elmegy csak a sál 20ért :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#5767) Lien válasza ayo (#5766) üzenetére


Lien
tag

Wow, most nézem az durva. :D
De itt legalább aki megveszi tőlem eladhatja, ha nagyon szeretné annyiért.

(#5768) mirci18 válasza ayo (#5766) üzenetére


mirci18
addikt

Aki annyiért megveszi meg is érdemli.
Ha 10 éves pakk lenne érteném miért ennyi de ezeket most adták még csak ki ezért irreveláns az ára.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5769) horkovy24 válasza mirci18 (#5768) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én úgy vagyok ezzel a Bayonetta First Print Edition csomaggal is amit szgergely kolléga árul hogy szépnek szép de nem ilyen áron mert ebből már majdnem gépet vesz az ember. Ezt hogy így megvegye valaki ahhoz nagyon nagy fan-nak vagy gyűjtőnek kell lenni de szerintem még úgy sem menne el épp eszű magyar embernek. Jobban jár az Ebay-el. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5770) ayo válasza mirci18 (#5768) üzenetére


ayo
addikt

vedd meg és add el :)

(#5769) horkovy24: itthon sztem fölösleges ilyet hirdetni, ebay a tuti

http://jateknaplo.blog.hu

(#5771) mirci18 válasza ayo (#5770) üzenetére


mirci18
addikt

Mint írtam undorítónak tartom azt hogy csak azért veszem meg másfelől a pakkot hogy eladhassam duplájáért.
Ennyi.
Nem vagyok ennyire pénzközpontú főleg ha a fórumtársakról van szó.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5772) RangerFox válasza mirci18 (#5771) üzenetére


RangerFox
veterán

Jó látni hogy vannak még ilyen "emberi" arcok az oldalon. :C

(#5773) n000rbi válasza mirci18 (#5771) üzenetére


n000rbi
senior tag

+1

(#5774) Sirandrish válasza mirci18 (#5771) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmi... :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5775) horkovy24 válasza mirci18 (#5771) üzenetére


horkovy24
senior tag

De nem is az a szám hanem hogy utána néztem videón mit is tartalmaz ez a First Print Edition pakk. Hát igazából a nagy semmit az a díszdoboz és abban van benne a két játék meg egy pár lapos füzetecske de tényleg csak pár lapos. Hát ilyen áron már olyan pakkokat kapni hogy megszólalnak szinte, amikben mindenféle kütyük vannak meg még szépen kidolgozott szobor is általában. Jó vétel volt nekem ez a Special Edition 16000 forintért. Még ha kaptam volna boltból reális áron akkor megvettem volna a First Print Editiont de így ilyen áron már nagyon nem reális végülis a nagy semmiért. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5776) mirci18 válasza horkovy24 (#5775) üzenetére


mirci18
addikt

Ebben igazad van.
De itt mindíg is az egyediség volt a lényeg az hogy elmond azon kevesek közé tartozol aki ezt birtokolja.
És ilyenkor az hogy mi van benne az másodlagos.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5777) Lien


Lien
tag

Apropó, sokaknál látok egyéni avatár képet. Ilyet hogyan lehet csinálni vagy igényelni? :U

(#5778) koncsik válasza Lien (#5777) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Türelmesen...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5780) Sirandrish válasza #17954112 (#5779) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nem kérdés..a bal oldali egy vadonatúj game ..azt akarom :)
Nem mellesleg sz*ptam én már eleget az MM-ben :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5781) mirci18 válasza Sirandrish (#5780) üzenetére


mirci18
addikt

És akkor mégis megvennéd a Wii u-t?
Mert azt mondtad 3-4 játékért nem veszed meg. :D

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5782) Lien válasza koncsik (#5778) üzenetére


Lien
tag

Áh köszönöm, de sajnos jogosult sem vagyok hozzá, meg amit én szeretnék egy SmashBallt azt nem lehet, mert egy logó és nem egy arc. :( Más ami jó lenne azt meg nem tudnék. :(

(#5783) Sirandrish válasza mirci18 (#5781) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha nem tudok beköltözni Dave-hez (:D) akkor mindenképp veszek WIIU-t a Zelda miatt.
Azt nem mondom hogy mire megjelenik a Zelda már meglesz..de az tuti hogy ezt sem fogom kihagyni :N
Remélem egyébként hogy mire az kijön addigra bővül a kínálat 1-2 finomsággal mint a Toad vagy a Super Smash ugye.
Azokkal együtt már van vagy 5-6 játék a gépre ami érdekel ;] :Y

Lien Nem is kell tudnod mert vannak rá emberek itt a PH-n akik szívesen megcsinálják helyetted :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5784) mirci18 válasza Sirandrish (#5783) üzenetére


mirci18
addikt

Ez a beszéd.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5785) Sirandrish válasza mirci18 (#5784) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én eddig is ezt mondtam.
MOST nem vettem WIIU-t 3-4 játék miatt.
Inkább vettem PS3at 20-30 játék miatt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5786) Lien válasza Sirandrish (#5783) üzenetére


Lien
tag

De smashballt nem lehet, mert logó. :D

(#5787) Sirandrish válasza Lien (#5786) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom, de ha lenne bármilyen karakter aki tetszene azt meg tudják csinálni. Gondolom azért a "karika with fektetett kereszt"en kívül is van valami ami tetszik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5788) horkovy24 válasza mirci18 (#5776) üzenetére


horkovy24
senior tag

Jól mondod sok embernek tényleg az a lényeg hogy birtokolhassa az adott játékot amit szeret limitált formában. Ahogy nekem is viszont ha ezzel már átlépem a hülyeség határát akkor inkább úgy vagyok vele hogy jó ez is. Ez esetben a játék árára gondolok. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5789) boost


boost
addikt

Ìgy két hét után is nagyon tetszik a WiiU. Pont azt az élményt nyújtják a játékokat, amit vártam. Betanulós, de korrekt.

(#5790) Mister_X válasza #17954112 (#5779) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én a Metroidot választom. Jahogy... :O Amúgy next gen Zelda.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5791) Lien


Lien
tag

A Hyrule Warriors új gazdára talált! Sonic All-Star Racing transformed Edition továbbra is vihető 4000FT+postaköltségért! :)

(#5792) ldave válasza oriic (#4671) üzenetére


ldave
félisten

A november 21-én érkező Watch Dogs Wii U-ra 35 font, PS360-ra 20 font. Hülyének is megéri.

A Slime draws near! Command?

(#5793) Mister_X válasza ldave (#5792) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De azért elvileg jobb a Wii U-s kiadás... Talán szebb, de a GamePadet emlékeim szerint használni fogja rendesen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5794) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#5792) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Induló árnak nem annyira nagyon vészes, de tényleg csak azok fogják megvenni, akiknek Wii U-n kívül nincs mire. Még a PS4/XOne változatok is csupán 24 font. Max akkor van piaci létjogosultsága, ha a gamepad-es részt tényleg nagyon eltalálják.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5795) horkovy24 válasza boost (#5789) üzenetére


horkovy24
senior tag

Így tovább! :) Hajrá.hajrá! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5796) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5794) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát nekem Wii U-n kívül nincs mire beszereznem a Watch Dogs-ot és én mégsem fogom beszerezni. Már nagyon sokszor volt szó erről a témáról szóval már nem fogom leírni a véleményem ha valaki akarja akkor visszaolvassa. A Ubifos-tól már nem várok csodákat és abban is biztos vagyok hogy technikailag is ez a Wii U-s port lesz a legrosszabb az összes közül. Még a késé ellenére is. Ahogy erre már számtalan példa is van. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5797) koncsik válasza Mister_X (#5793) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Gamepad 1, DLC 0.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5798) ldave válasza koncsik (#5797) üzenetére


ldave
félisten

A kérdés, hogy mennyire lesz benne jó Gamepad használat? A Blacklist-ben voltak ötletes megoldások, pl az ajtó alatt átdugott kamera képe a Gameped-en volt látható és hasonlók.

A Slime draws near! Command?

(#5799) adalbert1 válasza ldave (#5792) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, szerintem ez számomra ismét a 15 font és alatta vásárlás lesz majd egyszer. Talán, ha egyszerre jött volna ki a többi változattal, akkor azt mondom, hogy oké az árazás (megvenni akkor se vettem volna meg ennyiért, rengeteg sokkal jobb játék van, ami arra vár, hogy játsszak vele) - de azért a WD sose lesz akkora név, mint mondjuk egy GTA5, amiért megérteném, hogy nyugodt szívvel kérnek el ennyit.

(#5800) boost válasza adalbert1 (#5799) üzenetére


boost
addikt

èn nem hasonlítanám össze a WD-t a GTA5-el, inkább a GTA3-al, vagy San Andreassal. Elég jó játék a WD, akinek kimaradt, és van ideje, kedve, annak megéri a 35 fontot. Mint egy Assasins Creed és GTA 4 keveréke.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.