Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5201) energy4ever válasza Gebriel (#5200) üzenetére


energy4ever
addikt

Ezzel az erovel ha azt irod, hogy softmod, mar elosegited masoknak, hogy azt a bizonyos konzolt softveresen, es nem hardveresen lehet ravenni a biztonsagi masolatok kezelesere.
Szerintem ezt, foleg ezt a warez reszet bekellene fejezni, mert nem csak Mister_X forumtarsat zavar, hanem masokat is.

(#5202) Gebriel válasza koncsik (#5199) üzenetére


Gebriel
veterán

Lentebb már írtam miért nincs
[link]
"Olvasni fórumokon, hogy jelenleg csak a Nintendo felé való tiszteletből nem estek neki még 100%-an"
Tehát meg tudnák csinálni, de nem teszik.. ennyi pont. :)

(#5203) Gebriel válasza energy4ever (#5201) üzenetére


Gebriel
veterán

Jó de nem egy, szót kell ki emelni , hanem a szövegkörnyezetet kell figyelembe venni.. :U
Ennyi erővel ha azt írod gyilkos akkor elősegíted másokból, hogy ez is megoldás egy helyzetre? ;]

Viszont igen valóban a 5193hsz erősebbre sikerült, bocsi érte. , de senki nem hiányolja a Wii U feltörését. És pont erről beszélünk..

[ Szerkesztve ]

(#5204) koncsik válasza Gebriel (#5202) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Aha, bocs. :R Azért ez nagy riszpekt. Ebben a pénzéhes világban. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5205) ldave válasza Gebriel (#5203) üzenetére


ldave
félisten

Persze hogy felesleges a warez, az a kevés játék ami megjelenik a gépre, abból még kevesebb, ami érdekel. Évente egy játékra meg csak van pénze az embernek ;]

A Slime draws near! Command?

(#5206) horkovy24 válasza mirci18 (#5195) üzenetére


horkovy24
senior tag

+1

Egyébként szerintem ilyeneket senki nem mondott ahogy Mister_X kolléga írta hogy nyeljenek karót meg szar maga a gép mert ez nem igaz sőt számomra a gyengeségei ellenére is nagyobb élményt nyújt mint a másik kettő. Viszont amikor már van egy szint természetesen mivel minden ember ilyen többet szeretne. Pláne ha éppenséggel lenne is rá lehetőség csak valamiért visszafogják a dolgokat. Hogy érthető legyen itt most azokra gondolok például hogy miért is nem jönnek GC-s virtual Console-os címek?! Pedig ezeket gyakorlatilag már a gép megjelenésénél meg ígérte a Nintendo a népnek hogy lesznek és a gép simán képes is futtatni a Gamecube-os játékokat mert ennek utána néztem. Innentől kezdve ezt a dolgot sem értem minek kell visszafogni ugyanis nekem rengeteg játék lenne erről a gépről amit pótolni szeretnék és meg is vásárolnám őket eshopról ahogy sokan mások is ez tuti.

Mister_X kollégához pedig: Írtad hogy nem jön Resident Evil stb. Ehhez csak annyit tennék hozzá hogy igen ez nekem is bajom mert jöjjön valami. De nekem a legnagyobb szív fájdalmam ez az új Fatal Frame mert bár már ott tartok hogy oké beletörődtem maradjon ott a japánoknak. De legalább valahogy le tudnám tölteni az eshopból még japánul is mert az végülis nem kerülne pénzébe a Nintendo-nak csak feltenné és letölteném meg sokan mások is szerintem még japánul is. Vagy legalább lenne futtatható a gépen tehát lenne régiómentes mert a többi gép az mert én vagyok annyira fan hogy képes lennék akár 25-30 ezer forintért is beszerezni japánból vagy ebay-ről. Egyébként ezeket nem kötözködésből írtam le félre értés ne essék mert itt mindenki nagyon rendes és segítőkész ember. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5207) mirci18 válasza koncsik (#5199) üzenetére


mirci18
addikt

Azért nem volt olyan könnyű a wii-t feltörni mert kellett vagy 4 év a normális töréshez.
Egyébként meg szerintem nehéz kitalálni manapság olyan rendszert vagy egyéb dolgot ami megakadályozza a hackelést.

"A wii u-t pontosan azért vettem (bocs, lehet, hogy írtam már), mert a teljes élményre vágytam, nem azon akartam rettegni, hogy tégla lesz a gép valami miatt. Tudom, hogy a wii részére már van hack, de mégis inkább megtartottam a wii-t is, sőt eredeti játékokat is elkezdtem rá megvenni."

Már nem azért de nem attól lessz tégla a géped ha használod vagy megvetted.
Hanem attól ha átalakítasz szoftveresen valamit rajta.
Azért butaságokat már ne írjunk kérem.
Ha veszel egy wii-t és hozzá eredeti játékokat még ha softmodolt akkor sem lessz belőle tégla a használat során.
Mivel te csak egy lemezt olvasol be játék közben és nem piszkálsz bele az oprendszerébe.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5208) mirci18 válasza energy4ever (#5201) üzenetére


mirci18
addikt

Miért segítené elő?
Nem írja le mit kell vele tenni nem mutat segítő oldalakra ő csak elmondja hogy ez is van ennél a konzolnál.
De ez másnak nem jelent előnyt sem ráhatást hogy ezt ki is próbálhassa.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5209) Sirandrish


Sirandrish
legenda

No...nagy döntés előtt állok szóval need a help :D

Gondolkodom egy HD konzol vételén..persze még nem biztos de meglátom hogy állok anyagilag.
Szóval..természetesen tisztában vagyok azzal hogy mik vannak erre a masinára és persze jön a Zelda is majd eccer. De őszintén...elég ez??? N64-GC-WII...mindet csak Zelda miatt vettem, majd jött később még 3-5 játék rá (Mario, Sushine, Kart, Bros, etc), de az igazat megvallva unok már komplett gépet venni 4 játékért...a Zeldát majd végigviszem Dave-nél...beköltözök vagy 2 hétre:DDD
Mennyire jönnek/fognak jönni erre külsős címek? És nem Rayman és társai, hanem GTA, FC4, Diablo, CoD, etc etc etc ?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5210) Gebriel válasza ldave (#5205) üzenetére


Gebriel
veterán

Igaz. :D
De sajnálatos is, hogy így van. Simán jöhetne még több olyan játék rá mint a Xenoblade Chronicles X, vagy a Zelda.. biztos megugrana az eladások, ha már nem csak casual user a célközönség.
Egy, két multiplatform címet is simán elbírna..
Nem tudom mit csinálnak a Nintendo marketingesei? Aztán az is lehet, hogy csak ilyen játszosnak csinálták meg maguknak a Wii U-t.

[ Szerkesztve ]

(#5211) mirci18 válasza horkovy24 (#5206) üzenetére


mirci18
addikt

Én csak általánosan válaszoltam az összes felhozott pontjára Mister x-nek az hogy ezeket írta valaki vagy nem nem tudom.

Mindenkinek megvannak a szívfájdalmai amik kimaradnak ennél a konzolnál.
A Raving rabbits széria új részei vagy éppen a Rayman (bár már morogtatok érte hogy ezeket emlegetem de őket szeretem) vagy éppen a Resident Evil stb.
Értsétek meg jó a Nintendo only de nem csak ezekben kellene gondolkodni én se akarok folyton Mariozni hiába a kedvencem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5212) ldave válasza Sirandrish (#5209) üzenetére


ldave
félisten

Hehe, gyere :)

Külsős címekre Wii U esetén nem érdemes számítani. Nem kizárt hogy jön rá valami, de nem érdemes számolni vele. Ha multiplatform címek fontosak valakinek akkor szerintem jelenleg PC vagy a PS4 a legjobb választás.

A Slime draws near! Command?

(#5213) ayo válasza Sirandrish (#5209) üzenetére


ayo
addikt

szerintem simán várhatsz vele, én csak azért váltottam, mert sok wii játék maradt amit még nem toltam ki és nekem HD kábellel sokkal szebb a monitoromon a kép, mint a sima RCA cuccossal, szóval nekem ennyiért megérte, de amúgy szerintem eléggé luxus

http://jateknaplo.blog.hu

(#5214) mirci18 válasza Sirandrish (#5209) üzenetére


mirci18
addikt

"Mennyire jönnek/fognak jönni erre külsős címek? És nem Rayman és társai, hanem GTA, FC4, Diablo, CoD, etc etc etc ?"

Röviden semennyire eggyetlen külsős nagy fejlesztő nem akar fejleszteni már a Wii U-ra az Ubisoft utolsó dobása a Watch Dogs többet nem fog erre a gépre portolni.
És ez sajnos így fog maradni.
Azért jó látni hogy te is így gondolkozol ahogy én és szeretne multiplatform-os konzolt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5215) Mister_X válasza Gebriel (#5196) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én tudod mit hiányolok a konzolból? A régiózár-mentességet. De ezt is áthidalom aztal, hogy onnan fogom venni a konzolt, ahol megfelelő régiójú gépet adnak és benyelem a szállítási költséget (árban ugyan az, legfeljebb kicsit drágább).

A felsorolás nem személyekre vonatkozott, hanem a nagy általánosan elhangzó dolgok öaszesítése... olvass vissza 200-250 kommentet, biztos felkerül valamilyen formában, hogy gyenge a gép...

Persze, szólászabadság meg szólás utáni szabadság van, mindenki happy és dobálja a mushroomokat örömében, hogy akármit kiírhat az internetre "ha nem tetszik, ne olvasd el" alapon - csak baromi unalmas már rákattintani a topik új kommenteket jelző ikonjára, mert 10 kommentből 8 a fentiek valamelyike.

@Andrish: ez van, ezt kell szeretni. Mintha a 64 óta nem ez lenne... :U Neked meg fog érni annyit egy Zelda, hogy a TV mellé rakd, addig meg elfér egy PS4/Xbox One. A gép felhozatala kielégíti az én igényeimet (az üdvösséghez egy Metroid kellene), ha majd nextgen címekre vágyok, akkor veszek én is egy PS4-et vagy Xbox One-t.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5216) Gebriel válasza Sirandrish (#5209) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem a PS4/XO sincs nagyobb felhozatal..
Az igényes jól elkészített játékokból.
Nekem úgy tűnik, hogy hiába kezdenek el ki jönni rá egyre több cím, még sem tudják a userek játékéhségét csillapítani..
Nekem volt majdnem minden konzolom. A next konzolok nem fognak meg mert nem látok bennük semmit.
Pedig aztán Battlefield és COD társait mind végig toltam, de mindig csak ugyan azok. :(
Egyedül a az új Silent Hill és The Evil Within az ami megmozgat, és talán még pár érdekes cím van még, de ennyi.
A Wii U meg én azt látom, hogy tényleg minőségi játékok jönnek, csak nagyon kevés, pedig lenne rá igény.
Én így látom. :R

(#5217) Sirandrish válasza ldave (#5212) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez elég szomorú. Már 3 generációt éltem meg a Nintendóval és ugyan a GC mellett volt PS2 is, még sem voltam maradéktalanul boldog. Persze az épp aktuális Zelda mindig eladatta nekem az aktuális N konzolt, és ha már volt akkor ugye Mario, Super Smash, meg ilyesmi de azt akkor is keveslem. Sajna a 2-3 gépet fenntartani dolog nem az én pénztárcámhoz van kitalálva...még így is lehet hogy a 3DS-t is be kell majd áldoznom az ügy érdekében....amin előbb mindenképp végigviszem a DS-es Zeldákat :P

XO vagy PS4 szerintem még nekem nem kell..az előző generációból mazsoláznék mert lenne mit pótolnom.
Nah de ez majd kiderül...az a baj hogy ha megjelenik a Zelda WiiU-ra és nem tudom valahogy végigvinni akkor úgy is meg kell vennem a gépet :C

Mister_X De ez volt..és minden gépet meg is vettem 2 játékért. Csak valahogy mára már keveslem a két játékot. Majd kikölcsönzök egy Wii-Ut ha megjelenik a Zelda, vagy elutazom Dave-hez és kisírom hogy adja kölcsönbe :P

Gebriel Nincs..és éppen ezért maradnék egyelőre a PS3 vagy X360 vonalon...mindkét konzol csak a generáció elején volt a birtokomba néhány hónapig, szóval van rájuk 1-2 cuccos amit még bőven végigtolhatnék :K

ayo: Az lesz...ráér az még :B

mirci18 Persze hogy így gondolkodom...ahogy mindenki más is. Aki megteheti tart mellé egy PS3at vagy valamit, de nekem sajna arra úgy nincsen lovettám :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5218) koncsik válasza mirci18 (#5207) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bocsánat, teljes mértékben igazad van. :R
A nagy sietségben összekutyultam :W , tehát az utóbbi években:
- először a wii volt meg, softmod, nyugalom, béke és szeretet. Minden működik, ahogy kell. Sensor Bar, Balance Board, stb. Beregisztrálni nem mertem, nem is tudom, lehetett-e, tehát nem a játékra gondoltam a téglásítás kapcsán. Ahogy írtad a softmod során elszállhat a gép. NEM AJÁNLOM SENKINEK, én is eltávolítottam. A HDD-t majd a wii u szolgálatába állítom, háttértár bővítésnek (halkan jegyzem meg, kb. 100 játék volt rajta, ebből kb. 90 el sem volt indítva). Ami tetszett, már megvan eredetiben (nintendo fejlesztésű játékok)
- az xbox megvétele után: "netre nem szabad kapcsolódni", kinect sensor még nagylátószögű optikával sem látja a kisebbik fiamat (de jó vétel volt, sok játékot kaptunk hozzá, gyerek csak megnő egyszer) - mégegyszer: nem éreztem azt a bizonyos nintendo érzést, de lehet, hogy csak nagyon elfogult vagyok.
- nyár elején DSiXL, kávébarna, nagyon jól pótolja a hiányt (utazás, nyaralás stb.)
- wii u nem olyan régen, elhatároztam, hogy mindig veszek 1 játékot, végigjátsszuk, eladom, új játék. Na ennek tettek be az utóbbi idők leárazásai, vettem egy csomó játékot rá. :B
Nintendo premium tagság, játékok beregisztrálva, mindjárt összegyűlik a retro nintendo konzolra a pont. Minden klasszul megy rajta, nem kell másolgatni, írogatni, állítgatni. Erre gondoltam a teljes élménynél.

Nem kellene munkahelyi meeting közben okoskodnom a fórumban... :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5219) Gebriel válasza Mister_X (#5215) üzenetére


Gebriel
veterán

Áfa, vám meg ilyenek nem dobják meg nagyon azokat a költségeket?
Meg mit érsz egy ntsc-s géppel, ha mondjuk a nyelv japán? Vagy kened vágod a japán nyelvet :F

(#5220) Sirandrish válasza Gebriel (#5219) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tud Japánul a csóka :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5221) boost válasza koncsik (#5199) üzenetére


boost
addikt

(#5222) koncsik válasza boost (#5221) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszönöm, este megnézem mennyibe kerül.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5223) horkovy24 válasza mirci18 (#5211) üzenetére


horkovy24
senior tag

Csak hogy bizonyítsam valóban írták/nyilatkozták hogy lesznek GC-s címek Wii U-ra! :R

http://dualscreen.web4.hu/cikk/a-wii-u-megis-kompatibilis-lesz-a-gamecubebal

http://www.576kbyte.hu/Article.aspx?ArticleTitle=GameCube-j%C3%A1t%C3%A9kokat_is_futtathatunk_a_Wii_U-n&Platform=&Backgroundstyle=index&SelectedArticleTitle=GameCube-j%C3%A1t%C3%A9kokat%20is%20futtathatunk%20a%20Wii%20U-n&SelectedArticle=89680f7e-65a5-44bf-85a9-c3c2ccb95309

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5224) mirci18 válasza Mister_X (#5215) üzenetére


mirci18
addikt

"Persze, szólászabadság meg szólás utáni szabadság van, mindenki happy és dobálja a mushroomokat örömében, hogy akármit kiírhat az internetre "ha nem tetszik, ne olvasd el" alapon - csak baromi unalmas már rákattintani a topik új kommenteket jelző ikonjára, mert 10 kommentből 8 a fentiek valamelyike."

Nem feltétlen ilyen sötét az arány.
De tény beszélgetünk ezekről a témákról.

Engem nem zavar ha ilyenekről olvasok mert legalább tájékozódok.
Most ha zavarnak az új kommentek ilyen iránya akkor én mondjam azt hogy nekem meg herótom van attól hogy 20-30 hozzászólás egy olyan játékról szól ami sose fog érdekelni mégis elolvasom.
Ha valami tetszik vagy nem akkor meg írok.

"@Andrish: ez van, ezt kell szeretni. Mintha a 64 óta nem ez lenne... :U Neked meg fog érni annyit egy Zelda, hogy a TV mellé rakd, addig meg elfér egy PS4/Xbox One. A gép felhozatala kielégíti az én igényeimet (az üdvösséghez egy Metroid kellene), ha majd nextgen címekre vágyok, akkor veszek én is egy PS4-et vagy Xbox One-t."

Azért megnézném hogy melyik táborból van több te belőled aki only Nintendo games konzolra vágyik vagy vagy belőlem és az Andrishoz hasonlókból aki elbírna egy pár multiplatform címet is.
Mert én szűk látókörűségnek látom azt hogyha valaki only Nintendo-ra vágyik.
Nyilván nem egy multicím adja el a konzolokat de ezekre is szükség van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5225) mirci18 válasza koncsik (#5218) üzenetére


mirci18
addikt

Beregisztrálhattál volna nyugodtan mert emiatt nem lett volna tégla a gépedből.
Ez alaptalan feltevés.

Örülök hogy megveszed a játékokat ami nyilván becsülendő is.
A lényeget egyébként leírtad ha megveszed a játékot a gépre és nem csak kiírod akkor azzal egyrészt támogatod a céget ráadásul jobban fogod értékelni azt a játékot.
Mert pénzt adtál érte.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5226) horkovy24 válasza mirci18 (#5225) üzenetére


horkovy24
senior tag

+1
Emlékszem nekem még PS1-nél volt az hogy halomra álltak az írott játékok a polcon a géphez. De sokat végig sem játszottam meg emlékszem sok játékot négyszer is meg kellett iratni mert nem vigyáztam rá össze vissza voltak karcolva. De most már ilyen nincs megveszek minden játékot becsületesen és mivel ezek a játékok nem éppen 2 forintba kerülnek óvom is őket rendesen. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5227) Gebriel válasza horkovy24 (#5226) üzenetére


Gebriel
veterán

Meg ahogy Idave is írta nincs olyan sok belőle.. :D

(#5228) Mister_X válasza mirci18 (#5224) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem hinném, hogy szűklátókörű lennék azért, mert a multiplatform címek többsege nem érdekel. Ha valami jó és kihagyhatatlan, akkor azzal úgyis játszani fogok, nem kell rajta lennie a Nintendo logónak. Ez a rendszer van két évtizede, persze nem tökéletes, de ez van. Tökéletes konzol nincs. De legalább a Ninte do le fogja tenni mindig a névjegyét az asztalra, a többi platformra úgyis kijön minden egyéb, minőségtől függetlenül.

@Gebriel: igen, tudok japánul. Persze nem olyan szinten, mint az angol, de ha van szinkron, akkor elboldogulok vele.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5229) boost válasza mirci18 (#5224) üzenetére


boost
addikt

"Nyilván nem egy multicím adja el a konzolokat de ezekre is szükség van."

Mondjatok KÈT multiplatform címet az elmúlt egy évbo"l (12 hónap), amire tényleg azt mondod, hogy na az kellene WiiU-ra is. Èn nem tudok. Talán-talán a GTA5. De már ott is kifutottunk az egy évbo"l. Mégis van egy, a Dark Souls 2. Az jöhetett volna WiiU-ra, biztosan elég sokan megvették volna.

Mino"ségi címekkel tényleg ki lehetne valamennyire tolni a WiiU hagyományos felhasználóinak korosztályát ( nem magunkra gondolok, hanem a célközönségre, a 8-14 évesekre ), de kérdés, hogy megtérül-e, és nem -e esik ki a konzol a gyerekbarát besorolásból, ahova való egyébként, és ami miatt egyeltalán megveszik.

[ Szerkesztve ]

(#5230) horkovy24 válasza boost (#5229) üzenetére


horkovy24
senior tag

GTA 5-nek meg a Dark Souls-nak én is örültem volna. :) Viszont ez a gyerekbarát dolog amit mondasz az valami vicc szerintem. Most komolyan attól ha jött volna a gépre mondjuk egy GTA 5 nem feltétlenül kötelező megvenni a szülőknek ezt a gyereknek és ennyi. Meg aztán gondoljunk csak bele itt a Wii U ha már ennyire gyerekbarát akkor a ZombiU is az meg a Fatal Frame is?! Ez ugyanúgy elmondható a Wii-re is sőt arra meg pláne mert azon még több horror játék is volt meg olyan játék amit nem feltétlenül vettem volna meg egy gyereknek. Szóval erről ennyit szerintem. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5231) boost válasza horkovy24 (#5230) üzenetére


boost
addikt

Jó, ebben is van valami.

(#5232) Gebriel válasza horkovy24 (#5230) üzenetére


Gebriel
veterán

Én már azzal is kibékülnék, hogy az összes Wii játék megkapná a HD-t. :D

(#5233) boost válasza Gebriel (#5232) üzenetére


boost
addikt

egyetértek

[ Szerkesztve ]

(#5234) ldave


ldave
félisten

Jött azért jópár multi cím Wii U-ra, valami késve (Wath Dogs), valami időben (Assassin's Creed 4), egyik jó minőségben (Blacklist, Most Wanted), másik hiányosan (Arkham Origins). Tökmindegy. Mindegyik bukás volt a kiadó részéról (talán egyedül a Rayman Legends nem), ennyi.

A Slime draws near! Command?

(#5235) horkovy24 válasza Gebriel (#5232) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én nem feltétlenül tudnék minden szempontból ennek örülni. Ugyebár nem olyan rég volt szó arról itt a fórumon hogy ki milyen játékot szeretne még begyűjteni a Wii-s játékok közül a gyűjteményébe. Na már most nekem már a Super Mario Galaxy 1-2 megvan és lesz még három játék amit feltétlenül szeretnék. Most ha jönnének ezek a játékok HD-ban akkor mi a fenét csinálnék ezekkel a Galaxy játékokkal mert egyértelmű hogy akkor már a legtökéletesebb verzió kellene nekem is. Magyarul a lényeg hogy kezdhetném elölről a gyűjtögetést ezeket meg adhatnám el ha egyáltalán el tudnám nem kis bukóval. Hát még az akinek nagyobb gyűjteménye van már. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5236) g@bo válasza Sirandrish (#5217) üzenetére


g@bo
nagyúr

" 3DS-t is be kell majd áldoznom az ügy érdekében "

eladod mondjuk 25 ropiért és akkor leszel életedben előszőr a toppon? ne mond, hogy ennyi hiányzik a boldogsághoz... :F

1 jobb cipő ára ami lerohad rólad egy év alatt.

jobb melóhely kell és több zsé... ennyi.

(#5237) ldave


ldave
félisten

Mielőtt bárki reagálna g@bo kapitány melóhellyel kapcsolatos hozzászólására:
NE !4!!4!

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#5238) horkovy24 válasza ldave (#5234) üzenetére


horkovy24
senior tag

Mondjuk azért egy GTA 5-öt nem feltétlenül vetnék össze Ubisoft-os fos portokkal (Assassins Creed4,Watch Dogs) már elnézést a kifejezésért. Meg ahogy visszatekintek a videó játékos múltamra azért nekem a Rockstar-os gamék (pl:GTA sorozat) mindig nagyobb minőséget és élményt nyújtottak mint a Ubifos játékai. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5239) horkovy24 válasza ldave (#5237) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nyugi részemről marad a csönd! hehe :D De ez megint bombát fog robbantani! :D :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5240) Mister_X válasza ldave (#5237) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most az egyszer...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5241) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#5239) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nemsokára kiderül, elért-e a számláló nulláig, mire Dave barátunk átvágta a piros drótot. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5242) ldave


ldave
félisten

Van fontosabb téma is, pl Bayonetta 2 demó :)

Azt írják, hogy 725MB.

A Slime draws near! Command?

(#5243) Gebriel válasza Dr.F.E.R.I. (#5241) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez de jó megfogalmaztad. :C

[ Szerkesztve ]

(#5244) horkovy24 válasza ldave (#5242) üzenetére


horkovy24
senior tag

Na vééééééééééééééégre! Valami jó is történik! Nemsokára ki is próbálom a kicsikét! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5245) Gebriel válasza g@bo (#5236) üzenetére


Gebriel
veterán


:DDD

(#5246) boost válasza Gebriel (#5245) üzenetére


boost
addikt

ez nagyon jó :D :D :D :D

A bayonetta demo-hoz meg gratula, nekünk PS4eseknek csak egy DriveClub demó jutott. Ja, az se. :(

[ Szerkesztve ]

(#5247) horkovy24 válasza Gebriel (#5245) üzenetére


horkovy24
senior tag

Erről ennyit mi?! :D :D :D :D :D Nagyon nagy! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5248) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5241) üzenetére


horkovy24
senior tag

Úgy tűnik még időben sikerült cselekednie! :D :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5249) Gebriel


Gebriel
veterán

Másik topic nem pörög ennyire.
Így itt is meg kérdezem. :B
Nektek melyik a TOP 10 Wii játékotok?

(#5250) horkovy24 válasza Gebriel (#5249) üzenetére


horkovy24
senior tag

1. Super Mario Galaxy
2. Super Mario Galaxy 2
3. New Super Mario Bros Wii
4. Donkey Kong Country Returns
5. Legend of Zelda Twilight Princess
6. Legend of Zelda Skyward Sword
7. Fatal Frame 4 Mask of the Lunar Eclipse
8. Fatal Frame 2 Crimson Butterfly
9. Silent Hill Shattered Memories
10. Metroid Prime Trilogy
:R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.