Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6901) ImpersonatoR válasza Dr.F.E.R.I. (#6900) üzenetére

Na egy ilyen viszont tényleg jól jönne hozza. Mert sokszor hiába járok be mindent akkor sem találom meg az extra dolgokat. Csak amikor vége a chapternak latom, hogy hopp ez is kimaradt...

(#6902) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#6900) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kár, hogy nincs e-book verzió... :(

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6903) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#6734) üzenetére


adalbert1
veterán

Még jó hogy említetted, 500 pontom már össze is volt gyűlve korábbi vásárlások miatt (érdekes, hogy a Mario Kart mellé beváltott ajándék játékot úgy számolta, mintha teljes áron vettem volna), így 5 fontot sikerült spórolni a karácsonyi akciós bevásárlásból. :))

(#6904) koncsik válasza koncsik (#6897) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C Toad Kapitány szerintem Mario rajongóknak kötelező, csúcs. Hatalmas tolongás volt, még majd 3 éves kislányom is ismerkedett vele kicsit. Fiúk imádják, mondjuk nekik én nagyon promoztam előre :B
Ha maximumra törekszel, túl könnyűnek sem nevezném, de nagyon élvezetes! Aki nem kezeli a gamepadet, az is ötletelhet a megoldáson, kívűlről nézve is jó szórakozás.
Nintendo hangulat 10/10 (zene, grafika). Megérte a várakozást. :K
Elkötelezett rajongó mivoltomból kivetkőzve próbálnám gyerekesnek nevezni, de nem megy, imádom, akiből ez nem hozza ki a játékos gyereket... Persze ha gyűlölöd a Nintendo "szellemiségét" nem ajánlom. De akkor ezt a fórumot sem olvasod valószínüleg, muhahaha. :))

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6905) ImpersonatoR válasza koncsik (#6904) üzenetére

Nem teljes áron megy eshop on ezert kicsit felek tőle, hogy rövid. Bar ez majd kiderül.
Egyébként ugyanaz mint amiket láttunk toad pályák a super mario 3d world ben nem (játékmenetre)?

[ Szerkesztve ]

(#6906) koncsik válasza ImpersonatoR (#6905) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Azzal még nem játszottam... :B
Szerintem rövid lesz, de nálunk mindkét fiú megcsinál minden pályát, én meg este próbálom teljesen megcsinálni. Jelenleg netto 20-25 órára tippelem totál.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6907) slick-adam válasza ImpersonatoR (#6905) üzenetére


slick-adam
aktív tag

"ugyanaz", igen.
kb. 70 palya, folyamatosan nehezednek. plusz ugye illik minden gyemantot megszerezni, rejtett celt elerni.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6908) g@bo válasza koncsik (#6906) üzenetére


g@bo
nagyúr

10k volt, ugye? ha gyorsba tolod /nem cél/ szóval nem 100% gyűjtésbe, mennyi játékidő lehet benne?

(#6909) koncsik válasza g@bo (#6908) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

12k volt polóval kb. - több dolgot vettem, kaptam kedvezményt a végösszegből... :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6910) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali

Wii U-nál mely játékokat ajánlanátok elsőre?

Ha egyszerre ketten szeretnénk játszani, akkor pro controller elég, vagy szükség van esetleg wii remote-ra is?

Milyen account-ot érdemes késziteni?

Köszönöm!

(#6911) ImpersonatoR

10500 Ft.

GameSpot review 8 pont

IGN review 8.5 pont

Tetszik bar őt tényleg lemezesen érdemes megvenni nem hiszem, hogy meg egyszer nekiállnék végigjátszani.

En második kontrollernek a Pro kontroller mondanám a gamepad melle. Mar csak azért is mert sokszor gamepad helyett is azt használom kényelmi okokból.

Olyan országot ahol Euró van, de angol nyelvű és támogatott országok között van (irorszag asszem). En sajnos Britt accot csináltam és fontban vagyok kénytelen fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#6912) tariattila válasza ImpersonatoR (#6911) üzenetére


tariattila
veterán

ugyan ezt a hibát követtem el...
kár, hogy nem lehet régiót váltani.. nem is értem miért

más:
konzolokszervize ennyire komolytalan?
rendeltem smash-t, gameoad extendedbattery-t és Toad+póló hármast... (kb egy hete...)
telefonon évvégén igérték, hogy a 'napokban' szerzik be a cuccokat.... hívom őket és azt mondják a hónapban kapnak árut - LoOooOL
a hónapban?? ezek szerint csak onnan szabad rendelni ahol készleten van? ekkora az igény ezekre, hogy hónapos várólista van?
kezdem magam úgy érezni mint anno amikor csak az ismerősöknek volt a pult alól banán...(koncsik Úr biztos vágja miről beszélek :DDD )

(#6913) bagszi_lucas válasza tariattila (#6912) üzenetére


bagszi_lucas
tag

Konzolokszervize nem épp a jófejségéről híres. Én imádok konzolboltokba járni meg figyelni az akcióikat. De a konzolokszervizével már párszor meggyűlt a bajom. Az Ingyenes DLC promókódok igénylését vásárláshoz kötik... 1 hónap várakozás után nem javítják meg a bevitt Wiit és még ki is röhögik a srácot, hogy "ezt dobhatod ki a 3,14csába", amit aztán egy maszek szervizes 1 óra alatt megcsinált...
Az még külön idegesített, hogy egy 10+ k-s játékokat árusító boltban nem tud az ember bankkártyával fizetni, de a tavaly évvégi NAVos botrányuk miatt lehet valami magyarázat erre... :S
Nem utálom őket, sőt néha tök jó áron van náluk olyan játék amit keresek, de vannak velük negatív tapasztalataim, több mint a többi boltnál.:S

(#6914) tariattila válasza bagszi_lucas (#6913) üzenetére


tariattila
veterán

vissza is mondtam a két játékot...
konzolvilágból keddre itt is vannak :Y
a gamepad akkut is lehet visszamondom... még kitalálom...náluk 8e, konzolvilágnál 9e de sajnos ott sincs :(
no mind1
lényeg, hogy a játékok névnapra megérkeznek :C
köszi az infót! hasznos a jövőre nézve...

(#6915) koncsik válasza tariattila (#6912) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is brit vagyok, de igy legalább a nintendoclubos pontokat be tudom váltani a retro nintendo kütyüre és az angol kollégám majd elhozza tavasszal a közös értekezletre :DD
Toad már tavaly a kezemben volt, de csak másodikán bonthattam ki, megigértem a boltban. :B
Emlékszem a banánsorbanállásra... BP-en Hobbibolt karácsony előtt Matchboxért - 70-es évek második fele...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6916) koncsik válasza FuRiONight (#6910) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha sportjátékkal is játszol, akkor motionplusos wiimote is kell + sensor bar (basic wii u-hoz nem jár, asszem). Illetve pl. a Rabbids Land-hez is, végül letöltöttem, este szórakoztunk vele, nem olyan rossz, mint féltem tőle, sőt. Csak kicsit ki volt csúszva a wii u sensor bar csatlakozója, de erre már csak kilépés után jöttem rá... azt hittem betojt a wiimote :W

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6917) FuRiONight válasza koncsik (#6916) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem igazàn jàtszanèk sportjàtèkokkal, a pàrommal szeretnènk közösen jàtszani mint NSMBU, Super Mario 3D, Super Smash Bros for U, kèsőbb pedig wii-s jàtèkokkal is, de nem ez az elsődleges.

Ezekhez elèg lenne a pro controller is?

(#6918) koncsik válasza FuRiONight (#6917) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Yes-no :) lista

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6919) FuRiONight válasza koncsik (#6918) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ezek szerint a New Super Mario U és a Luigi U nem támogatja a pro controllert, akkor ahhoz kell egy Wii Remote Plus?

A bundle verzióknál (mármint a gépnél) a játékokat letöltőkód formájában, vagy lemezen adják?

Az első HSZ-t pedig bővitésre szorulna, mert eléggé hiányos :(

[ Szerkesztve ]

(#6920) boost válasza koncsik (#6916) üzenetére


boost
addikt

Hehe, azt én is megszívtam anno, mikor vettem a WiiU-t. Tudtam teniszezni (ahhoz nem kellett bar), de a többivel nem tudtam játszani. Vagy 10szer újrakalibráltam a nagy semmit, mire gondoltam elteszem vissza a dobozba, és akkor vettem észre, hogy nem dugtam be eléggé. :D

(#6921) koncsik válasza FuRiONight (#6919) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hát... a sor végén van egy "1", ami azt irja, hogy a nintendo eshop szerint kompatibilis... a játék dobozán is ott van a pro controller... ki kellene próbálnom. Nem igérem, talán este.
Én használtan vettem mario+luigi bundle wii u premiumot, nem volt hozzá a játék, mert eladta a lemezt akitől vettem (viszont 5 másikat adott hozzá a m+ wiimote-tal...), ez esetben biztos lemezt adtak - én is egy ilyen egybe lemezt vettem (mario+luigi), viszont most az eshopban ha mario tulaj vagy, a luigi 18 font körül letölthető.
1. hsz.-t még nem olvastam, a wiihungary-t olvasgattam, de az sajnos nem pörgött akkoriban, régen néztem már oda... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6922) koncsik válasza boost (#6920) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Detto, csak kipróbáltam a wii-vel (jól mutat a 2 sensor bar egymáson) és ott jó volt, ezért sikerült kitalálni mi a gáz.
Láttalak tegnap éccaka online, de nem mertem azt mondani életem értelmének, hogy most váltanék egy kis időre :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6923) Dr.F.E.R.I. válasza FuRiONight (#6919) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Úgy tudom, azokhoz jött később frissítés, ami után már támogatják.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6924) koncsik válasza FuRiONight (#6919) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Engedélyt kaptunk Toad kapitányra, megnéztem gyorsan, a játék (super mario bros u / luigi) úgy kezdődik, hogy kiírja, hogy mindhárom vezérlővel játszható. :C

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6925) boost válasza koncsik (#6922) üzenetére


boost
addikt

Jaja, tegnap vagy tegnapelott elovettem a kis gépet, és betettem a TV alá. Tolok egy kis bayo2-t. De közben kölcsönadtam a HDMI kábelemet is, ezért gamepadon tolom. Végeztem a karácsonyra tervezett tanulmányokkal, és most tényleg jól esett egy kis játék.

Este egy Mario kart8 parti?

(#6926) FuRiONight válasza koncsik (#6924) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nagyon köszönöm! Ezek szerint elèg lesz a pro controller is, màsodlagos controllernek.

Mely jàtèkokkal tudok local coop-ba jàtszani, mit ajànlotok?

(#6927) boost válasza FuRiONight (#6926) üzenetére


boost
addikt

Mario Kart, de ott csak local és online multi van, coop szerintem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#6928) koncsik válasza boost (#6925) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Altatási sikereinktől függően :K
Nem vagyok profi, könnyen okozok sikerélményt (vagy ez az igazi profi? :DDD )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6929) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Most majdnem 3 éves kislányom kezeli Toad kapitányt, így végtelennek tűnik a játékidő... A fiúk idegösszeomlást kaptak. Korábban boxoltak (sports club), a játszótéren nem izzadnak le ennyire. :DD
Amikor a majdnem 6 éves a 100-as bowlingban 3 strike-ot dobott egymás után, megtiltottam neki, hogy többet játsszon :)) na jó, csak büszke voltam.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6930) tariattila válasza koncsik (#6921) üzenetére


tariattila
veterán

ezt kifejtenéd:
''viszont most az eshopban ha mario tulaj vagy, a luigi 18 font körül letölthető.''

érdekelne....
amit én így elsőre kiveszek az eShop leírásból az az, hogy ha eShop-ból veszed a NSMBU-t akkor a vásárlás után kapod a Luigi dlc-t....(tehát ingyen)
viszont a Márijó az 49.99£
:U

(#6931) boost


boost
addikt

Összejött a 3500 club Nintendo pont a 4 Nintendo-s goldlabdára. Èn ritkán golfozom, de aki szereti a tényleg ritka cuccokat, az majd írjon rám. :D A német clubba már nem is elérheto", ezért gondolom nem egy nagyszériás cucc.

Sajnos értelmesebb dolgot nem találtam. Nekem a MK8 póló nem jön be, se a kitu"zo"készlet. Persze ha valaki valami mást szeretne, akkor írjon rám.

[ Szerkesztve ]

(#6932) g@bo válasza boost (#6931) üzenetére


g@bo
nagyúr

ez valakinek megint sokba lesz... ;]

(#6933) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#6931) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezzel talán több szerencséd lesz, mint a Bayonettával, mert a milliomosok közt legalább van aki golfozik.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6934) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem ideillő hír, de nagyon kemény: bemutatkozott a Sony Praystation :))

Csajszi vett egy PS4-et a bakjának karácsonyra, de mikor kibontották, csak két nagy biblia volt a dobozban. Faszikám meg szintén vett egyet valamelyik nap, abban meg pár zsák kavics volt. Jól nyomják valakik. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6935) koncsik válasza tariattila (#6930) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Valamit benéztem, úgy van ahogy írtad, ingyen letöltő kódot kapsz, ha megveszed a NSMBU-t. Utánanézek.
De meg is van, mire gondoltam: a NSMBU oldalán bemész az Add-on Content részbe és ott van. Nem néztem be mégsem... :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6936) FuRiONight válasza koncsik (#6935) üzenetére


FuRiONight
őstag

A lemezes vàltozatnàl is ez van, vagy ott külön meg kell venni?

(#6937) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#6934) üzenetére


boost
addikt

De ehhez mi köze a Playstationnek? Az ilyeneket elo"bb utóbb elkapják.

(#6938) tariattila válasza koncsik (#6935) üzenetére


tariattila
veterán

naakkor :D
eshop->nsmbu....add on cont.-> Luigi 18£ ???

(#6939) aya válasza boost (#6931) üzenetére


aya
addikt

Én is ellőttem már pár nintendo star-t. Kijött belle, 15 pakli kid icarus ar card, 3 csomag kingdom hearts-os, meg egy arany mario francia kártya. :)

Egyedi cucc mind.

Ja és egy epres pikmin, de azt haveromnak adtam ajándékba,

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6940) tariattila válasza tariattila (#6938) üzenetére


tariattila
veterán

done...
legalább pöröghet a disc miközben éjjelnappal ezen lógnak a kidek... ki van ez találva :DDD
amint megneszelték, hogy mit töltöttem le már szedték is ki a kezemből a pad-et :)
úgy volt ahogy mondtad... bár az eshop nem így írta.... mind1 már tolják a srácok

(#6941) boost válasza aya (#6939) üzenetére


boost
addikt

most nagyon béna a választék

(#6942) aya válasza boost (#6941) üzenetére


aya
addikt

Ki kell fogni sajna, évekig gyűjtőgettem.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6943) tariattila válasza tariattila (#6940) üzenetére


tariattila
veterán

azért így utólag belegondolva elég érdekes üzletpolitika ez...
mint ha nem akarnák eladni ezt a játékot :U
eShopban rákeresve még csak találatot se ad... az eShopos leírás meg elég zavaros...sőt inkább azt taglalja, hogy onnan letöltve érhető el a Luigi letöltése utólag... a lemezeshez meg se említi :o

(#6944) slick-adam válasza boost (#6931) üzenetére


slick-adam
aktív tag

de elerhetö :U

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6945) boost válasza slick-adam (#6944) üzenetére


boost
addikt

Èn nem találtam, mikor átdobott véletlen a német clubba. Visszavonom akkor a fenti állítást.

(#6946) ImpersonatoR válasza boost (#6945) üzenetére

Hova kéred Németországba vagy UK be? Vagy ott is laksz esetleg?
Nekem is van 4500 pontom kb de semmi érdemlegest nem latok atm.
Anno volt 3DS XL hez dokkoló azt akartam csak eltűnt.

Pedig store ban elég jópofa cuccok vannak igazan kibővíthetnek mar vele a star katalógust is.
http://store.nintendo.co.uk/cool-stuff/view-all.list

(#6947) boost válasza ImpersonatoR (#6946) üzenetére


boost
addikt

Ausztria

(#6948) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Hogyha ez igaz lenne, tuti ilyen amiibo-t szereznek be:) : www.gamestar.hu/nintendo-amiibo-duck-hunt-super-smash-bros-wii-u.html (Bocsanat, telefonon nem tudok linkelni.:( )

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6949) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most már tényleg no comment

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6950) tariattila válasza Sirandrish (#6949) üzenetére


tariattila
veterán

fukushima :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.