Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5251) Mister_X válasza Gebriel (#5249) üzenetére


Mister_X
nagyúr

1.: Metroid Prime 3: Corruption
2.: Metroid Other M
...
Kéne egy Wii már. :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5252) Gebriel


Gebriel
veterán

Én most hétvégén veszek egyet a gyerkőcnek..
Csak azt sajnálom, hogy a full HD tv-n nagyon ocsmány lesz a grafikája, bár egy 6 éves gyereket ez nem nagyon izgatja. Engem viszont igen. :DDD
Wii U-val meg várok a Zeldaig szerintem. :B

[ Szerkesztve ]

(#5253) Gebriel válasza horkovy24 (#5250) üzenetére


Gebriel
veterán

A Fatal Frame 2 Crimson Butterfly nem PS2-s játék :F

(#5254) tariattila válasza Gebriel (#5252) üzenetére


tariattila
veterán

komponens kábellel teljesen jó a kép (ha pl. nem fél méterről nézi a 106cm-es tv-t) :DDD

nekem teljesen jó a 106 fullHD-n a wii !
a wiiU mellől eszembe nem jutna eladni :D

(#5255) ldave válasza Gebriel (#5252) üzenetére


ldave
félisten

Az én Wii-m egy jóbarátomnál landolt karácsonykor, a szintén 6 éves kislánya nagyon élvezni, főleg a táncolós játékokat és van valami Disney hercegnős mászkálós ami még nagy kedvenc. Az apuka, aki ős PC-s (ez a Wii az első konzolja), a Galaxy-ra kattant rá, már több csillagot összeszedett, mint én, amikor játszottam vele :)

A Slime draws near! Command?

(#5256) Gebriel válasza tariattila (#5254) üzenetére


Gebriel
veterán

Ennek van valami értelme vagy csak parasztvakítás?

(#5257) mirci18 válasza boost (#5229) üzenetére


mirci18
addikt

Ne csak a nagycímekre gondolj van még sok kisebb játék ami itt is elfért volna.

Ezzel a gyerekbarát konzol besorolásoddal nem értek eggyet soha nem akartam olyan konzolt venni ami gyerekbarát.
Emiatt nem kiadni bizonyos játékokat a Wii u-ra nevetséges és ez jelentősen vezet is a bukásához.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5258) horkovy24 válasza Gebriel (#5253) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nem mert kiadták Wii-re is! Persze az irányítás a Wii-hez lett igazítva meg egy kicsit a grafikán is javítottak benne! :R Egyébként ezen a kontinensen Project Zero néven fut a széria.

https://www.nintendo.co.uk/Games/Wii/Project-Zero-2-Wii-Edition-282684.html

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5259) mirci18 válasza g@bo (#5236) üzenetére


mirci18
addikt

Már ne haragudj de te ki vagy hogy a magas lóról osztogatsz itt tanácsokat?
Annyira könnyen odatudtad nekem is és most Andrisnak is vágni hogy ha csóró vagy akkor magad tehetsz róla irány más munkát keresni.
25 e ft egy cipőért cseppet se vagy vicces?
Hol élsz?
Mert hogy nem Magyarország kenyérkereső rétegében az biztos.
Már bocs de ez kikívánkozott belőlem.
Szerintem mindenki örülne ha ezeket a degradáló gondolatokat mellőznéd mert már nem először kötsz bele ilyen téren a fórumozókba.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5260) horkovy24


horkovy24
senior tag

Már végig is játszottam a Bayonetta 2 demóját. :) Hát amit eddig le tudtam szűrni és most figyeljetek! Mindenki figyel?! :D A játék az valami iszonyat megabrutál! A Prolouge bevezető részt lehet benne végigtolni. Nyomjátok hajrá. Annyit már most el lehet mondani hogy senki nem fogja megbánni aki előrendelte az tuti. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5262) mirci18 válasza horkovy24 (#5250) üzenetére


mirci18
addikt

Azért irigykedek rátok mert mindenki agyondicséri a Mario galaxy-t.
Amit én is vártam mint Mario fan.
De meglepődtem mert a körítés tényleg király de a pályákon a mozgás miatt mert itt már 3d-s nem egyszer szenvedtem.
A napokban játszottam vele az első ellenséget a bébi húsevőt ki is nyírtam de most elakadtam azon a bolygón ahol egy csillagot kell etetni vagy mit.
Szóval vegyes érzelmeim vannak a játékkal kapcsolatban az irányítást egyszerűbbnek hittem de remélem később jobban fog tetszeni a játék.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5263) ViharVadász válasza horkovy24 (#5261) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ki(k)re lehet fogadni? :DDD

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5264) Gebriel válasza horkovy24 (#5261) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak nem sikerült elvágni a piros vezetéket időben. :N :D

[ Szerkesztve ]

(#5265) mirci18 válasza horkovy24 (#5261) üzenetére


mirci18
addikt

Nem olvastam ezt a hozzászólást mivel volt 27 hátra így én mindíg arra válaszolok amit éppen látok.
De a tényeken nem változtat felháborító hogy egy ilyen ember írogathat itt és senki nem tehet ellene semmit.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5266) Dr.F.E.R.I. válasza mirci18 (#5265) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Dehogynem tehetsz. Nem veszed fel a kesztyűt és nem válaszolsz (ahogy a másik tíz sem tette).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5267) Gebriel válasza mirci18 (#5265) üzenetére


Gebriel
veterán

...

[ Szerkesztve ]

(#5268) horkovy24 válasza ViharVadász (#5263) üzenetére


horkovy24
senior tag

mirci18 és G@bo kolléga van a ringben! Nálam megtehetitek a téteket! :D :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5269) horkovy24 válasza mirci18 (#5265) üzenetére


horkovy24
senior tag

Elnézésedet kérem nem bántani akartam senkit csak egy kicsit hülyéskedek! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5271) mirci18 válasza horkovy24 (#5269) üzenetére


mirci18
addikt

Engem nem bántasz én nem válaszolok többet neki.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5272) Gebriel válasza Gebriel (#5256) üzenetére


Gebriel
veterán

Erre valaki? :B

(#5273) horkovy24 válasza mirci18 (#5262) üzenetére


horkovy24
senior tag

Megvagyok döbbenve ezen a dolgon. Mármint hogy nem megy a Galaxy irányítása. Jó megmondom őszíntén hogy először nekem is furcsa volt hogy sokszor fejjel lefele volt Mario de körülbelül 10-15 perc után megszoktam mindent és egy csodálatos élményben volt részem mind a két epizódnál. Amit titkon remélek még átélhetek legalább egyszer Wii U-n is ahol ez a széria teljes pompájában ragyoghatna és az egekbe repíthetné a Wii U-t eladásokban. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5274) mirci18 válasza Gebriel (#5256) üzenetére


mirci18
addikt

Itt a válasz

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5275) mirci18 válasza horkovy24 (#5273) üzenetére


mirci18
addikt

Ezért remélem mert eddig az irányítással nem volt gond más játékoknál majd remélem később meg is szokom ezt is mert emiatt vettem meg a wii-t is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5276) ldave válasza Gebriel (#5272) üzenetére


ldave
félisten

Saját tapasztalatom nincs, de szerintem nem sok értelme van, nem hiszem, hogy szebb lenne a kép tőle. De a Wii topikban mintha lett volna már szó ilyesmiről, keress rá.

A Slime draws near! Command?

(#5277) horkovy24 válasza mirci18 (#5270) üzenetére


horkovy24
senior tag

Tudom hogy felháborított G@bo kolléga hozzászólása de nem szabad legyökerezni ahogy senkit sem. Ez egy jó közösség vele együtt. Bár ezt a kirohanását magam sem értem de nem is kell lehet ma ilyen napja van. Én beszélgettem már vele többször is privátban szóval azt bizton állíthatom hogy nem gyökér sőt nekem nagyon rendes embernek tűnik a kolléga. A mait tudjuk be annak hogy rossz napja van és lépjünk tovább. Ami a legfontosabb hogy senki ne tápláljon ez miatt felé haragot mert szerintem rendes ember ahogy itt mindenki. :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5279) tariattila válasza Gebriel (#5256) üzenetére


tariattila
veterán

szerintem sincs semmi értelme... ellenben egy jó minőségű kábelnek igen!

(#5280) horkovy24 válasza g@bo (#5236) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nekem még sikerült elolvasnom a válaszodat mirci18 kollégának gondolom már törölték mert hamar el is tűnt. Ne csináljátok srácok. Nem vagytok ilyenek és ez engem elszomorít. Felnőtt emberek vagytok :(

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5281) Mister_X válasza horkovy24 (#5280) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pff, lemaradtam a "jóról"...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5282) horkovy24


horkovy24
senior tag

Na hogy valami vidámabb témára térjünk! Kinek hogy tetszett a Bayonetta 2 demója? Kíváncsian várom a véleményeket. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5283) Szalontahó válasza horkovy24 (#5282) üzenetére


Szalontahó
tag

Pont most végeztem vele. Engem meggyõzött. Hozza amit vártam. Bár nekem az elsõ is nagyon bejött.
Igazából leesett az állam. :) Valahogy a kezelés egyszerûbbnek tûnt az elsõ részhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#5284) horkovy24 válasza Szalontahó (#5283) üzenetére


horkovy24
senior tag

:) Pont amire számítottam! :D Pont ugyanezen a véleményen vagyok én is és még mindig az államat keresgetem merre van! :D :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5285) Gebriel válasza mirci18 (#5274) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi. :R

(#5286) koncsik válasza horkovy24 (#5282) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Megpróbálom megvárni a játékot, már csak 2 hét...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5287) horkovy24


horkovy24
senior tag

Annak idején nagy álmom volt egy ilyen Limited 25th Anniversary Edition piros Wii. Sajnos mire összegyűlt a pénzem rá addigra sehol nem lehetett már ilyet kapni és most próbálok majd szerezni egyet bontatlanul magamnak karácsonyra ebay-en már körülnéztem és a bontatlanok elég horror árban mennek. Még egy új Wii U basick árát megadnám érte (50-60 ezer forintot) de ezek az árak amikkel dobálóznak (90,100,110 ezer forintok) azért elég húzósak és nem tartom reálisnak. :U :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5288) horkovy24 válasza koncsik (#5286) üzenetére


horkovy24
senior tag

Állj át a sötét oldalra és engedj a csábításnak! :D Kóstolj bele! :) Nem lő le poént pláne hogy egyből az akció közepébe vág a demó. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5289) tariattila válasza horkovy24 (#5288) üzenetére


tariattila
veterán

Ez a játék !nekem! tipikusan a többi konzolra való "kategória"...
a gyerkőc üt vág vele de szerintem holnap nem fog jönni, hogy vegyük elő és játszunk újra...

ellentétben a 'Swords & Soldiers'-el amit minden nap rongyosra játszik....

hiába na... nem minden a nextgenség....

egyébként nekem személy szerint az egész stílus nemgyerebe... ;)

[ Szerkesztve ]

(#5290) horkovy24 válasza tariattila (#5289) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát igen ez érthető! Nem jöhet be mindenkinek ez a stílus és ez a játék ez így van rendjén. Viszont ez a Bayonetta szerintem nem éppen gyerekeknek való csak azért mert mondtad hogy a gyerkőcnek nem tetszett hát ezen nem is csodálkozom. :) Egyébként hogy szuperál a gép? :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5291) adalbert1


adalbert1
veterán

Gondolkoztam én is egy bontatlan Zelda Wind Waker HD Limted Edition vásárlásán, de végül letettem róla. A probléma, hogy a legtöbb 576-ban csak 1 db van, és az is ki van bontva.
Az Allee-ban ugyan volt még 4 db, viszont csak 1-2 bontatlan volt, de ahhoz, hogy esetleg évek múlva továbbadjam, egyiknek se találtam túl szépnek a dobozát (talán kicsit magamat is beszéltem lefelé a felesleges gyűjtőszenvedélyről :)) ).

Több játék van most náluk Wii U-ra 4-7k között (Zombie U 4k, Cod BO II 6k, Cod Ghosts 6k, NFS 6k, NBA 2K13 4k, stb), ha valakit érdekelnek ezek a címek, akkor érdemes szétnézni náluk.

(#5292) tariattila válasza horkovy24 (#5290) üzenetére


tariattila
veterán

pontosan! nem kell, hogy mindenkinek minden tetsszen... ez főleg nem gyerkőcöknek való, viszont
a végén írtam, hogy ez nekem se tetszik :DDD
a gép tökéletes eddig... amit jómúltkorában is kérdeztem (gamepad) attól félek kicsit...
tényleg csak a nintendo-tól lehet beszerezni? de azt mégis hogyan? :U

(#5293) horkovy24 válasza tariattila (#5292) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nagyon örülök hogy a gép tökéletes és kívánom hogy még nagyon sokáig kiszolgáljon titeket! :) Hát a Gamepad az egy érdekes dolog. Én úgy vagyok ezzel hogy óvom mint az életemet viszont nálam idézőjelben előny hogy nincsenek gyerekek. Úgy tudom hogy ha a Gamepad-el történik valami akkor fel kell venni a kapcsolatot a Nintendo-al mondjuk a gameparkon keresztül és megjavítják gondolom nem olcsón. Szóval vigyázz rá amennyire tudsz mert nem kis vesződéssel jár. Egy ideig a konzolokszervize oldalán láttam pedig hogy tudják a kijelzőt cserélni meg úgy a gamepad-en mindent de ez érdekes módon valamiért eltűnt az oldalukról a szervizen belül. Érdekes. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5294) Sirandrish válasza ldave (#5237) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs kajám trollok számára :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5295) ayo


ayo
addikt

na sikerült megnézni a bayonetta 2 demót nekem is. kicsit szomorú vagyok, hogy csak a prológ volt benne, ami egy lineáris gyilok volt, most nézhetek belőle videókat..amúgy nagyon tetszett. elgondolkodom rajta... :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#5296) Gebriel


Gebriel
veterán

Fitness board-hoz milyen tartozékok vannak?

(#5297) koncsik válasza horkovy24 (#5288) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Engedtem. Klassz, nagyon jó lesz. :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5298) ImpersonatoR

Működik pro kontrollerrel a bayonetta 2 ? Sajnos nem tudom kipróbálni holnap estig.
Utóbbi időben nagyon ráálltam szinte mindent azzal viszek (mar amit lehet nem úgy mint a zombi u -t pl...) valahogy sokkal jobban "adja" mint a gamepad.

(#5299) Sirandrish válasza Gebriel (#5296) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szálkás vádli és kockahas ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5300) horkovy24 válasza ImpersonatoR (#5298) üzenetére


horkovy24
senior tag

No megnéztem neked hogy működik-e és az eshopon azt írja a játék leírásánál hogy támogatja a játék a pro controllert. Viszont a demó nem tudom hogy támogatja-e még mert amikor elindítod két féle irányítást ajánl fel ez pedig a klasszikus tehát amikor a gamepaden a gombokkal irányítasz a másik pedig a touch tehát az érintős irányítás a gamepaden. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.