Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6351) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

LostWinds: ma ingyenes az AppStore-ban... Azt írják wii játék iPad-re portolva, én nem ismertem. Van más wii játék is, ami iPad verzióban is megjelent?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6352) n000rbi válasza boost (#6350) üzenetére


n000rbi
senior tag

Akkor gyanítom, hogy valami Star Wars témájú lego cuccot említettél az eltévedt hsz-ben :)

(#6353) boost válasza n000rbi (#6352) üzenetére


boost
addikt

Bizony. A tegnapi trailert már vagy 10szer megnéztem. :D

[link]

(#6354) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#6353) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A világűrben hogy repül ez a gép ezekkel a légbeömlős sugárhajtóművekkel?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6355) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#6354) üzenetére


ldave
félisten

Az Erővel.

A Slime draws near! Command?

(#6356) n000rbi válasza boost (#6353) üzenetére


n000rbi
senior tag

Állat! :C (sokat legóztam fiatalabb koromban és ma se vetném meg, főleg ilyenekkel, mint ez is, csak sok a hobbi, kevés az idő és a pénz :) )

(#6357) koncsik válasza boost (#6353) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C
SW ügyben még rosszabb a helyzet, mint Friends ügyben... 3 féle VHS verzió (majdnem mind 2x, mert Feleségem is Jedi), DVD, BD gyűjteményes kiadások... Nekem a Revell easy kit kollekció van meg, Lego SW-be nem vágtam bele.
Karácsonyra creator expert mini cooper-t szeretnék... :DDD
Vett valaki valamit feketepénteken?

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6358) boost válasza koncsik (#6357) üzenetére


boost
addikt

ès a despecialized 720p-s változatot is letöltötted/megnézted? :D Különben siess a cooperrel, mert már korlátozottan kaphatóként van jelölve a Lego Storeban.

Dr.F.E.R.I.: kétéltu" a cucc, tud a földön is repülni, (oda kell a légbeömlo"), meg a vila´gu"rben is. :D

[ Szerkesztve ]

(#6359) aya válasza boost (#6358) üzenetére


aya
addikt

Végre megvan a starfox amiibo-m :)
Szép lett.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6360) koncsik válasza boost (#6358) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Már mindegy... Az van a dobozára írva, M.o.-n kereskedelmi forgalomba mem hozható... (Valahol találtam jóárban még szeptemberben, a VW camper után "kötelező". A nagyobbik fiamnak 6 éve nagyon tetszett egy technic dust bike, megvettem, félretettem ( most 110 usd az amazonon, én talán 5000 Ft.-ért vettem...).
Kiváncsi lennék egy Lego - Nintendo összeesküvésre (sajnos a knex nyomja az official licensed nintendo "lego"-kat).
Ez a despecialied érdekes, most nézek utána, köszi

Aya: ez jó hír, mostmár nagyon kíváncsi vagyok!

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6361) ldave


ldave
félisten

Pillanatkép a tegnapi Smash Bros. buliból:

Ez a 8 játékos móka valami őrület, de mondjuk én már két játékos felett nem tudok követni a játékot :)

A Slime draws near! Command?

(#6362) aya válasza ldave (#6361) üzenetére


aya
addikt

Tegnap 4-en nyomtuk, meg két amiibo, a figurák nagyon gyorsan elérték azt a szintet hogy rommá vertek minket :) Mentek is vissza a polcra ;]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6363) D4v3


D4v3
őstag

Az IGN is frissítette a Wii U cikkét, mert szerintük is csak jobb lett a konzol :)

(#6364) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Nem fogom összehasonlítani az eredeti project képekkel az amiibokat. Szerintem nagyon klasszak lettek, nem tudtam lebeszélni magam róluk. Viszont a boltból is elfogytak már bizonyos amiibok, a vártnál jobban viszik őket. Tényleg jól sikerültek, majd próbálok képeket felrakni.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6365) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Dilemmázok, mi legyen Wii U-ügyben. EU-ban készletsöprés van a 8GB-os gépekből, már idehaza sem nagyon látok készletet belőlük. Feketét nem akarok venni, viszont nyitott kérdés, lesz-e a nyugati piacokon a fehér színű deluxe-változat. Ha tudnám előre, nem rágódnék most a témán.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6366) Gebriel válasza Dr.F.E.R.I. (#6365) üzenetére


Gebriel
veterán

Ott az alairasodban a valasz. :D

(#6367) Dr.F.E.R.I. válasza Gebriel (#6366) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jelenleg úgy fest, drága lenne a harmadik lehetőséget választani, meg aztán japánul sem sokat tudok. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6368) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#6365) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem úgy fest lenne pénzem a harmadik verzióra, csak azok a fránya vámmumusok :O Meg annyiból lehet valami nextgenebb kellene. De várok egy válaszra, tizedikéig el fog dőlni.

Persze akkor járnék a legjobban, hogyha nem vennék semmit sem... sajnos csak anyagilag. Genetikailag képtelen vagyok a spórolásra :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6369) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát akkorjóvanakkor :Y

Nem hiszem el hogy nem direkt csinálják ezeket :DDD

Vett 3-4K-ba egy kis bizbaszt...és keresett rajta 600K-t...van ez így :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6370) koncsik válasza Sirandrish (#6369) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y Szerintem az enyémen is 2 "puska" van... este megnézem, ha igen, 500k HUF-ért vihető + 1 "hibátlan" Samust kérek.:DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6371) Sirandrish válasza koncsik (#6370) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha a tieden is 2 puska van és elmegy 500ba akkor 30%ot kéretik átutalni a számlámra :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6372) Linkh válasza Sirandrish (#6369) üzenetére


Linkh
tag

Kell venni 2 Samus figurát, az egyikről leoperálni a fegyvert, aztán rávarázsolni a másikra és meg is van a 2fegyveres Samus néni. Sőt talán még a csomagolást is meg lehetne oldani, hogy úgy nézzen ki, mintha bontatlan lenne. Ennyi pénzért megérné szórakozni vele.

(#6373) Sirandrish válasza Linkh (#6372) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen..és ha a miénk gyengébb minőségű lenne mint a gyári akkor mi odaadnánk rongyos 300K-ba is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6374) Gebriel válasza Linkh (#6372) üzenetére


Gebriel
veterán

Este meg nyugodtan alszol, hogy át csesztél valakit... gratulálok.

(#6375) A.tessz


A.tessz
senior tag

Amennyiben pörögtök a smash brosra és szeretnétek gamecube kontrollerrel játszani, csapjatok le a gamecube átalakítókra, mert hiánycikk lett. Hamarosan itt is az lesz.

Egyébként Amazonrol lehet rendelek 12 dolláros áron egy két amibo figurát. Kiváncsi vagyok milyen lett, na meg smash brosban is kiszeretném próbálni!

[ Szerkesztve ]

(#6376) Linkh válasza Gebriel (#6374) üzenetére


Linkh
tag

Legalább Andris értette a poént...

(#6377) tariattila válasza A.tessz (#6375) üzenetére


tariattila
veterán

pedig packban még nem is lehet kapni (szerintem úgy éri meg leginkább) :U

(#6378) koncsik válasza Gebriel (#6374) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Arra is kiváncsi lennék, aki 2500 USD-t ad ezért. Gondolom a többi bontatlan "ritkaság" mellé rakja.
Bár a "BigBangTheory" szereplőiből kiindulva el tudom képzelni... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6379) A.tessz válasza tariattila (#6377) üzenetére


A.tessz
senior tag

Adapter packben lehet egy két helyen ahol megmaradt, más itt nen lesz.

(#6380) tariattila


tariattila
veterán

valahol árulták már ezt a pakkot egyáltalán??

más:
gamepad-be ez a nagyobb kapacitású telep hol és mennyiért kapható/érdemes beszerezni?

(#6381) Sirandrish válasza koncsik (#6378) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kell a számlaszámom vagy te azt a sz*r hibátlant vetted? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6382) koncsik válasza Sirandrish (#6381) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:N sz@rt vettem, érdemes reklamálni? :DDD
(Persze majd elárulom... Az enyémnek nincs cannon-ja egyáltalán, de meggyőzően beszél)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6383) Sirandrish válasza koncsik (#6382) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem tudom...írj egy levelet hogy nem-e tudnák kicserélni olyan dual cannononsra ami 600K-t ér :DDD

A tiednek nincs cannonja de 4 karja van mint Gorronak mi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6384) koncsik válasza Sirandrish (#6383) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Igen, 4, de 2 láthatatlan (vagy elvitte a cica?)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6385) Sirandrish válasza koncsik (#6384) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lerágta a cica

Fene..pedig azt hittem most utalsz vagy 100K-t.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6386) koncsik válasza Sirandrish (#6385) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hidd el, szerettem volna utalni... :K
Továbbra is állítom, hogy nagyon szépek lettek az amiibo-k - igaz, csalódásra készültem. Boltos barátom szerint sokan megvették Nintendo figuraként, funkciója nem hozta lázba őket... Nem bontottam ki egyet sem, megvárom Mario-t pénteken a SuperSmash-ben, ha nem ő az első, megsértődhet. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6387) boost


boost
addikt

Eddig nem akartam Amiboo-t beszerezni, de annyit beszéltek róla, hogy muszáj lesz felcsapnom a JustForFun "borítékot", és venni egyet MarioKart-hoz a héten.

(#6388) koncsik válasza koncsik (#6386) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Vagy mégsem... :Y :W
Super Smash Bros annyira ütős, hogy még a wii u-t is kiüti... :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6389) A.tessz válasza tariattila (#6380) üzenetére


A.tessz
senior tag

Konzolvilágnál ès gameparknál. Gameparknál volt raktáron legutóbb, rendeltem is egyet

(#6390) Sirandrish válasza koncsik (#6386) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen aztán a végén még nem menti meg Peachet :C

(#6388) koncsik Aztán nehogy Mario munka nélkül maradjon..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6391) tariattila válasza koncsik (#6388) üzenetére


tariattila
veterán

nem erre jött véletlenül az 5.3.1 system update? :U

durva lenne ha ennyire hazavágná a rendszert egy 'ártalmatlan' játék :DDD

(#6392) tariattila válasza tariattila (#6391) üzenetére


tariattila
veterán

pffff.... NEM :(

(#6393) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mi van a Nintendoval? :F

Láb nélküli Barack

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6394) koncsik válasza Sirandrish (#6393) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A szokásos feltételekkel megnézem este ;)
Kíváncsi vagyok meddig megy fel...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6395) Sirandrish válasza koncsik (#6394) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rendben..most már keress egy kis pénzt nekem :C

nagyon reménykedhet a gyerek mert csak ezért regizett ebayre. :K
Kérdés hogy egy friss acc mennyire rémiszti el a vásárlókat az extrém áraktól?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6396) A.tessz válasza Sirandrish (#6395) üzenetére


A.tessz
senior tag

Komoly cég ez a game park is. Mondják megérkezett a csomagom, megörültem, mondom az arcnak megyek is ki érte. Erre közlik, rosszul fogalmaztak a game park-ba érkezett meg. Holnap feladják holnap után nálam van... Azért rákérdeztem , hogy is van ez , hogy raktáron volt a weblapon. Folyamatos beérkezések vannak. Ez volt a válasz. Hétföi rendelès egy raktáron lévö játékra és pénteken ér ide. Tehát ott sincs smash bros adapter bundle , csak néha tudnak szerezni egy-két darabot.

(#6397) koncsik válasza A.tessz (#6396) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sirandrish: van lába a rosszéletűnek, kíváncsi vagyok holnap mit kell ellenőrizni :))
Gameparkban (XVII.ker) ma vettem át a SuperSmashBros.-t, kérdeztem én is a GC controlleres bundle-t (mert itt szó volt róla), azt mondták "most megint van" - akkor ez is fogyós cucc lesz ezek szerint...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6398) Sirandrish válasza koncsik (#6397) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én nem tudom hogy tudsz mindig mindenből hibátlant venni...eeej. :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6399) Linkh válasza Sirandrish (#6393) üzenetére


Linkh
tag

600ezerért érdekel valakit egy lábnélküli Peach? :DDD

(#6400) boost válasza Linkh (#6399) üzenetére


boost
addikt

letörted a lábát? :D kis hamis :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.