Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5301) ldave


ldave
félisten

Új Captain Toad videó, friss, ropogós: [link] Benne kedvenc gombalányunk, Toadette :) Akit úgy látszik elrabolnak és szegény kapitánynak kell majd megmenteni!

Gondolom coop-ban ezek szerint játszható lesz.

A Slime draws near! Command?

(#5302) Sirandrish válasza ldave (#5301) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát komolyan beszarok!
Imádom a Nintendot..Toadette elragadó mint mindig. Boo ahogy "elbújik", és a többi.
Komolyan eléri a nagy N hogy megint őt válasszam? :B Erősnek kell lennem..pff mi ez a gyerekes trágya? Semmi vér/robbanás? Meg milyen fizika ez már? Szánalom.. :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5303) horkovy24 válasza koncsik (#5297) üzenetére


horkovy24
senior tag

Rendben ifjú Padawan-om. Mától akkor legyen a neved Darth Vader.


:D :D :D A viccet félre téve örülök hogy tetszett! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5304) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#5302) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezt várom én is, egy ígéretes franchise első darabjává is válhat akár. Csak ezt a pénzhajhászós témát hanyagolhatnák Iwatáék, állandóan magukból indulnak ki. :N Mi a fenét kezd egyáltalán két gomba egy halom arannyal?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5305) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#5304) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tuti hogy nagy durranás lesz. Kis logika, de pont nem megterhelő és a végtelenségig jópofa..imádni való :K
Szerintem a lóvé dolog már marad..Luigi is leszipkázza mindenhonnan a porszívóval a coinokat :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5306) horkovy24 válasza ldave (#5301) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nekem valahogy eleinte egy ilyen DLC-nek érződött a Super Mario 3D World-höz ami valamilyen szinten még mindig érződik mert ügye alapból abból ragadták ki ezt a játékot meg sok ellenfél ugyanolyan ebben meg hát a zenék is nagyrészt. De ettől a ,,hosszabb" videótól egy kicsit más lett a meglátásom. Mindennek ellenére nagyon aranyosnak tűnik a játék és kellően nehéznek is és már látok fantáziát a dologban. Várjuk a további részleteket és persze a megjelenést. Első napos vétel ez is. A fene vigye el Nintendo nagyon értetek a coinok begyűjtéséhez a zsebemből! :D :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5307) ldave


ldave
félisten

Klasszikus Castlevania rajongóknak jó hír, miszerint a Capcom hozza majd VC-re a három GBA részt: a Circle of the Moon-t, a Harmony of Dissonance-t és az Aria of Sorrow-t. Amcsiknál jövő héten jön, remélem EU-ba is megérkeznek majd. (Emulátorom játszogattam ezekkel régen, jó kis 2D akciójátékok, fantasztikus zenével.)

A Slime draws near! Command?

(#5308) Sirandrish válasza ldave (#5307) üzenetére


Sirandrish
legenda

Inkább a SotN-t portolnák át :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5309) ldave válasza Sirandrish (#5308) üzenetére


ldave
félisten

Az amúgy PSN-en megvehető (és annak is rohadt jó a zenéje), nem hiszem, hogy PS1 játékok egyhamar jönnének Virtual Console-ra :DDD

A Slime draws near! Command?

(#5310) Sirandrish válasza ldave (#5309) üzenetére


Sirandrish
legenda

Telefonomon rajta van a full OST :K
ÉS elég szomorú hogy nem jön :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5311) koncsik válasza ldave (#5301) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ezt nem tudja más! Nagyon kell, a video alapján mászthev. :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5312) ldave válasza koncsik (#5311) üzenetére


ldave
félisten

Hja, ez a Nintendo varázs, amit csak érezni lehet, érteni nem :) Közben megjött a megjelenési dátum, január 9. Jól kezdődik majd az év.

A Slime draws near! Command?

(#5313) Mister_X válasza ldave (#5312) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Oszt' ez már nekszdzsen fullhádé hatvanefpées?

Aranyosnak tűnik, de attól félek, hogy lekötne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5314) Gebriel válasza ldave (#5312) üzenetére


Gebriel
veterán

Elragadó. :K

(#5315) ldave válasza Gebriel (#5314) üzenetére


ldave
félisten

Hja :) Közben most nézem, hogy amcsiknál a szokásos 60$ helyett 40$ lesz az ára a játéknak, szóval talán itthon is olcsóbb lesz, mint a szokásos 12k Ft.

A Slime draws near! Command?

(#5316) ldave válasza Mister_X (#5313) üzenetére


ldave
félisten

Ha gyenge a hardver, told meg egy kis művészettel :)

A Slime draws near! Command?

(#5317) horkovy24 válasza ldave (#5316) üzenetére


horkovy24
senior tag

Most hogy beraktad ezt a képet az új Wii U-s Zeldáról hűha. :) Betyáros lesz az tuti! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5318) mlinus


mlinus
őstag

bayonetta 2 elődrendelve.nagyon jó volt a demó :R

(#5319) Gebriel válasza horkovy24 (#5317) üzenetére


Gebriel
veterán

Na ez az amit a két konkurens gépe nem tud.. :N
Vannak játékok amik súrolják ezt a határt..
Művészi a környezet, de a játék élmény hagy maga után kívánni valót.
Nintendo ebbe verhetetlen. :K

Szerk: Mondjuk a Metal Gear Solid erős kivétel :B [link]

[ Szerkesztve ]

(#5320) horkovy24 válasza mlinus (#5318) üzenetére


horkovy24
senior tag

Erről van szó! :) Ami jó az jó! Wii U-s társaim összefogni akinek erre lehetősége van és vegye meg a játékot. Ha már ilyen minőségi cuccost adnak nekünk. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5321) horkovy24 válasza Gebriel (#5319) üzenetére


horkovy24
senior tag

Ez így igaz! :) Bocs de nekem ez nagyon rossz példa mert engem ez a Metal Gear Solid széria soha nem érdekelt. Egy részét sem játszottam végig pedig volt PS1,PS2,PS3 konzolom is. Még PS1-en elkezdtem tolni az első részt de nem tetszett a körítés és hamar felejtős lett. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5322) Gebriel válasza horkovy24 (#5321) üzenetére


Gebriel
veterán

Nos az első és a negyedik rész között jelentős a különbség. :D /Ugyan az a helyszín./
Ha egyszer lesz alkalmad PS3-an szerintem pótold a MGS 4-t. :K
Kojima munkája mestermű.
Na de nem vagyunk egyformák. Ha nem tetszik, hát nem tetszik.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5323) horkovy24 válasza Gebriel (#5322) üzenetére


horkovy24
senior tag

Ez igaz van különbség! :) Csakhogy amikor én még PS1-en kipróbáltam akkor az volt csúcs legalábbis akkoriban annak számított! :) Talán egyszer megpróbálkozok vele. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5324) Gebriel


Gebriel
veterán

Mario vs Angry Birds kicsit másképp. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5325) Sirandrish válasza ldave (#5316) üzenetére


Sirandrish
legenda

A felső a hátterem vagy 2 hónapja :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5326) SzDavid99


SzDavid99
tag

A napokban felmerült bennem pár kérdés a Wii U-val kapcsolatban, mivel egyre jobban gondolkozok rajta, hogy ez lesz a következő konzolom, bár még nagyon messze vagyok egy új gép vásárlásától. (Nemrég szereztem be egy 2DS-t, és nagyon megkedveltem a Nintendo-t) :))

- Itt is lehet több profilt létrehozni, mint például Xbox 360-on, vagy úgy működik a dolog mint 3DS-en, hogy a játékokban lehet több mentést csinálni?
- A gép kompatibilis az összes Wii-játékkal, ugye?
- Úgy olvastam, hogy GamePad-en is lehet játszani a játékokat, ha valaki TV-t szeretne nézni. Milyen közel kell ehhez lenni a géphez? Hány játék támogatja ezt a funkciót?

Nagyjából ennyi lenne. :R

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#5327) SzDavid99 válasza SzDavid99 (#5326) üzenetére


SzDavid99
tag

Bocsi, még egy kérdés lemaradt. :B

A 3DS profilt össze lehet kötni a Wii U-s profillal? (Tehát ugyanazt a profilt lehet használni minkét konzolon?)
:R

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#5328) Dr.F.E.R.I. válasza SzDavid99 (#5326) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ugyanazt az egy profilt tudod ráhegeszteni, amit a 2DS-edhez kreáltál. Játékok közül nem mindegyik támogatja az off-tv módot (de a többsége azért igen).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5329) horkovy24 válasza SzDavid99 (#5326) üzenetére


horkovy24
senior tag

Mivel Dr.F.E.R.I. kolléga válaszolt már pár kérdésedre azokat kihagyom. :)
Természetesen tudsz több profilt is létrehozni a gépen de a játékokban is tudsz több mentést is csinálni akár. A Wii U teljes mértékben kompatibilis minden Wii játékkal tehát az összessel tudsz játszani rajta és az összes Wii-s kiegészítőt is támogatja. Java rész támogatják a játékok az Off Tv módot. Azt pontosan nem tudom megmondani neked hogy hány méter a hatótávolság de én kényelmesen tudok a gamepaden játszani a szomszéd szobában is vagy a Wc-n is és nem szakad meg a jel. :) Persze ez gondolom nagyban függ a falaktól is mert például a betonfalak nagyon árnyékolnak egy panel lakásban mondjuk. :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5330) SzDavid99 válasza horkovy24 (#5329) üzenetére


SzDavid99
tag

Köszönöm a választ mindkettőtöknek! :) Egyre szimpatikusabb a Wii U. :))

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#5331) Gebriel


Gebriel
veterán

Eshopos játékok az olcsóbbak vagy a lemezesek?

(#5332) horkovy24 válasza SzDavid99 (#5330) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nagyon szívesen és örülök hogy szimpatikus a gép! :) Nem rossz gépezet ez akármit is mondjanak róla és még csak most jön a Bayonetta 2! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5333) horkovy24 válasza Gebriel (#5331) üzenetére


horkovy24
senior tag

Az a helyzet hogy ez eléggé változó már csak azért is mert elég sok játékot gyakran akcióznak az eshopon ilyenkor magától értetődően ez a verzió az olcsóbb. Viszont úgy általában a premier játékok olcsóbbak lemezes verzióban. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5334) horkovy24


horkovy24
senior tag

Egyébként rájöttem srácok hogy nem is igazából az volt a bajom hogy nem jön a Fatal Frame EGYENLŐRE a Wii U-ra. :) Hanem az hogy jöjjön már egyáltalán valami és most mivel egyre közelebb van a Bayonetta megjelenés és egy pofás kis demót is kaptunk egy csapásra minden gondom elmúlt és minden happy! :D :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5335) Mister_X válasza Gebriel (#5331) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Japán Amazonon húztam fel a szemöldököm, hogy még a letöltőkódok is drágábbak, mint a lemezes példányok (mindkettőnél az alapárt figyelembe véve), eShopra nem látok rá, de alsó hangon egy árban kellene lenniük.

Itthon rosszabb, mivel UK profil esetén £, egyéb EU-s esetén meg € a valuta és minden esetben drágább, mint idehaza a lemezes verzió.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5336) ImpersonatoR

Bayonetta 2 nagyon jó csak rövid a demo :)
Pro kontrollerel persze nem tudtam kipróbálni mert nullara merült be se kapcsolt :DD
Pedig kb 2 hónapja töltöttem újra utoljára de pont most kell.

(#5337) aya válasza ImpersonatoR (#5336) üzenetére


aya
addikt

Piszok jó játék lesz, már a demoból kiderült, nem mintha nem tudtam volna ezt már mióta kiderült hogy jön wiiu-ra

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#5338) ImpersonatoR válasza aya (#5337) üzenetére

Bar elsőre csak stone -ra tudtam megcsinálni :)
Nem játszottam nagyon meg csak hasonló játékkal sem. A sárkánynál elég sokszor benéztem nem tudtam doge olni.
Na de valóban varos lehet majd a "Climax" os nőkkel tolni :)

(#5339) Gebriel válasza aya (#5337) üzenetére


Gebriel
veterán

Főleg annak aki szereti a hack & slash stílust.

(#5340) Sirandrish válasza Gebriel (#5339) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem csak annak. Akinek nem fekszik a stílus az megunja 1-2 óra alatt.
Legalábbis én így gondolom, aztán lehet hogy tévedek :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5341) aya válasza ImpersonatoR (#5338) üzenetére


aya
addikt

ezüst, ezüst , arany elsőre :)

Aztán még 1x nekifutottam, na akkor láttam két stone-t :O

Damage leveszi a bónusz pontokat.

Meg kipróbáltam a bal kezes beállitást ( D kiosztás ) na hát az nem volt túl jó ötlet.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#5342) Gebriel


Gebriel
veterán

Egyébként egyre jobban az a meggyőződésem, hogy a Wii U-t nagyon jól eltalálták. :K
Elsőnek, nem jönnek rá tucatjával a játékok. Így pénztárca kímélő. :D Persze azért pár címet még elbírna. ;]
Ami pedig jön az 99% nagyon jó eredményekkel és véleménnyel.
Amit még észre vettem, hogy a Wii U tulajok szeretik a gépüket és ami hozzá megjelent játékokat is, konkurens gépeknél.. hát mint a szolgáltatást PS+, LIVE, mint a megjelent játékokat is folyamatosan szidják.
Mert nem azt kapják amit vártak. A nintendo ebbe nagyon élen jár. Pontosan az jön amit a user vár.
Én legalábbis így látom. :B

#5334
horkovy24
Egyenlőre pl a foci csapatok szoktak állni az eredménnyel.
„jelenleg még” úgy írjuk, hogy „egyelőre”. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5343) ImpersonatoR

Na működik pro kontroller el is classic irányítási módban ofc.

Ahogy nézem ez nem 30 fps hanem 60 játék alatt tutira mert ilyet folyamatosságot meg nem ereztem talán csak a mk8 alatt.
A dolog hátülőtője, hogy ha csak egy pillanatra is beesek akkor azonnal észrevenni bar szerencsére ilyen alig van.

Kicsit off de ti mit vennetek Wii U melle XO vagy PS4 ?
A mind a kettőt mint válasz nem ér.

(#5344) Szalontahó válasza ImpersonatoR (#5343) üzenetére


Szalontahó
tag

Én PS4-et vennék. Erősebb hardware és jobb exclusive-ok. Ez persze erősen szubjektív. :)

(#5345) koncsik válasza ImpersonatoR (#5343) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Wii és xbox van még, mást nem. (Meg DSiXL) Esetleg a következő Nintendot. Régebbi Playstation nem volt, de játszottam vele, nevetséges volt a Move. Ezzel együtt a PS4-et próbálnám ki. :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5346) Szalontahó válasza koncsik (#5345) üzenetére


Szalontahó
tag

Nemtudom mit próbáltál move-al, de hogy nevetséges az erõs túlzás. Ehhez képest a motion plus is kõbalta. A laggos kinectrõl nem is beszélve.
[A move precízitásának bizonyítéka ez a játék.]
Az, hogy a csávó keta, nem a játék hibája. Késõbbi szinteken millimétereket kell piszkálni a külömbözõ anyagú, súlyú, felületû elemeket.

[ Szerkesztve ]

(#5347) Gebriel válasza ImpersonatoR (#5343) üzenetére


Gebriel
veterán

PS4, a Metal Gear Solid 5 miatt. :B

(#5348) Szalontahó válasza Gebriel (#5347) üzenetére


Szalontahó
tag

Jön az XBOX-ra és PC-re is. :)

[ Szerkesztve ]

(#5349) koncsik válasza Szalontahó (#5346) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem is a működésére gondoltam, hanem a világitó fagyi kinézetre. Nem bántó szándékkal mondok szubjektiv véleményt :N
A linkelt játék tényleg meggyőző, már nem emlékszem, mit láttam annak idején.
Én mindig a 3 gyerekemhez is mérem a játékokat, biztos minden konzolon találnék klasszat, a nintendo hozza számunkra az elvártakat a legkevesebb keresgéléssel, megbizhatóan. Apa meg örül ha jön egy Bayonetta (illetve örülne FF5-nek) és gondolkozik, hogyan magyarázzon családbarát szellemet ezekbe :DDD
Dehát Mario mindent visz, még a Smash Brawl-t is megrendeltem ma, de amiibo nélkül, reményeim szerint azt sikerül 13 USD szinten megoldani, november 21.-én megjelenik sógoroméknál, anyósom december elején jön haza. Az Amazon.com meg csak gazdagodik. :))

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5350) boost válasza ImpersonatoR (#5343) üzenetére


boost
addikt

Helló, én komoly Sony rajongó vagyok, de most cserélnék PS4-et XBO.ra. Elegen van a Sonyból. PEdig PS2-to"l kezdve minden volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.