Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5901) RangerFox


RangerFox
veterán

Na azért álljon meg a hadi menet, egy PC minimum kétszer drágább mint egy Xbox One vagy egy Ps4.. Számoljuk csak bele a perifériák és a monitor árát is (Nem, a PC-nek a monitorra dugva a helye, nem a TV-re kötve.) Az már más kérdés, hogy ezt az árkülönbözetet kb 2 éven belül visszahozza a PC, a játékok árain.

(#5902) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

PC-re minden felsorolt erénye mellett sajnos rettentően kevés Nintendo játék jelenik meg, gyak.0.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5903) Sirandrish válasza RangerFox (#5901) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Nem, a PC-nek a monitorra dugva a helye, nem a TV-re kötve."

1. Ez mérhetetlen nagy ostobaság
2. Ha így nézed akkor számold bele a konzol árába a TV-t is mert anélkül elég gyér lesz az élmény :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5904) ldave válasza Sirandrish (#5903) üzenetére


ldave
félisten

Meg a kanapét is :)

A Slime draws near! Command?

(#5905) A.tessz válasza Sirandrish (#5903) üzenetére


A.tessz
senior tag

"Nem, a PC-nek a monitorra dugva a helye, nem a TV-re kötve."

Ezzel a résszel pont egyetértek, de kinek mi tetszik. Viszont az már más , hogy a monitort, a tvt és a kanapét nem igazán kéne beszámítani. Mert akkor jöhet az egér a billentyűzet, a számítógépasztal ... :D

Én régen pc-re , csak videókártyára az xbox one és a ps4 együttes áránál is sokkal többet költöttem .
Nem venném egy kalap alá a kettőt. Össze lehet jó áron pct rakni, de az nem lesz sokkal jobb a konzoloknál.

[ Szerkesztve ]

(#5906) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#5894) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem mivel már egyre elérhetőbb áron vannak 4k készülékek (most nem feltétlen Magyarországra gondoltam, hanem a nyugati piacra), így vicces, hogy pár játék még az 1080p-t sem éri el az új konzolokon.

Főleg, ha azt is nézem, hogy a userek nagy része valószínűleg 1080p-s készülékre csatlakoztatja őket (legalábbis már 80k környékén van alapabb 32"-es méretű Full HD készülék, nem emlékszem a TV árakra az előző generáció indulásáról, de tippre biztos lehetett 200-250k körül egy belépő 32"-es készülék).
Nem mondanám rossznak őket, de én ennél nagyobb teljesítményt vártam volna ettől az új generációtól.

Ennek ellenére én sem vagyok felbontás junkie, most a Wario Land-dal játszom GBA-n. :))

(#5907) Szalontahó válasza floax94 (#5888) üzenetére


Szalontahó
tag

Ne a multiplatform szemét alapján itéld meg egy konzol "erejét", hanem majd nézz meg egy only címet PS4-en. Pl. új Uncharted. Na, azt nem játszod egy 2000€-s pc-n sem és ott lesz "űbergrafika" is.

(#5908) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem értem..
A PC-t KÖTELEZŐ monitorra dugni, de a konzol TV nélkül is fasza?
Akkor eddig én hülye voltam...hát mi a francnak vettem HD TV-t a PS3hoz amikor nézhettem volna ki az ablakon akkor is megkapom az élményt...ááá én barom..

A.tessz És mond már el hogy miért nem dughatom rá a PC-met a TV-re?

ldave Ha a PC árába bele kell számolni a monitort akkor a konzol árába is a TV-t...ennyi.
PONT ugyanazt a célt szolgálja mindkettő. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5909) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Az öregecske laptopom is rá van kötve folyamatosan hdmi-n a 42" full hd plazma tvre, a nyaralási fotókat is jobb így megnézni... A tv képnézegtője nagyon lassú, a laptop kijelzője csak HD.
És egy régi AGON kalandot is így játszunk...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5910) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#5909) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Akkor a kérdés ezennel el is dőlt, a PC-be bele kell számolni a monitort és a tévét is. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5911) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#5910) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K talált, süllyedt...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5912) A.tessz válasza Sirandrish (#5908) üzenetére


A.tessz
senior tag

Beletettem a mondandómba "de kinek mi tetszik" .

Ezen kár vitázni. Én billentyűzet egérrel játszom, és inkább stratégia játékokat, semmi pluszt nem ad a nagy tv, és még áthelyezni se nagyon tudom a billentyűzet és egér kombót, hogy legalább szemben legyek a tv-vel.

Kontroller meg van elég: xbox one, ps4, na meg wii u ra. Nem hiányzik a PC mellé.

[ Szerkesztve ]

(#5913) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5897) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát pedig nem a Wii U-t kéne büntetni a nyers ereje végett mert erre legalább játékok készülnek. Én azokat büntetném szívem szerint akik az általad említett trendet követik. Már csak azért is mert ezeknek az embereknek jár legjobban a pofájuk hogy már megint mekkora bőrlehúzós játékot kaptak meg hogy nincs a játékban semmi újdonság,innováció. Ezektől az emberektől kérdezném én hogy: Gyerekek akkor mi a kukinak adtatok pénzt ezért a gépért?! Utána akkor miért vesztek még hozzá sok-sok játékot?! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5914) horkovy24 válasza ldave (#5898) üzenetére


horkovy24
senior tag

Mondjuk ez azért elég durva és bizonyítvány is magukról! Ezzel magyarul leírják a saját gépüket! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5915) Mister_X válasza horkovy24 (#5913) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Super Smash Bros. for Wii U az 1080p@60FPS - ez kérem a nextgen életérzés, lassan lehagyjuk az Xbox One-t is ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5916) Lien válasza Mister_X (#5915) üzenetére


Lien
tag

Ez így van, haha. :) :C

(#5917) RangerFox válasza Sirandrish (#5908) üzenetére


RangerFox
veterán

Azért számoljunk bele min. 30k-t egy monitorba, majd még minimum 12k-t bill-re +egérre (és akkor még az alátétről, hangfelszerelésről nem is beszéltem..) Aztán nem tudom hogy milyen konfigra gondoltál, de szívesen meglesném mondjuk privátban, kíváncsi vagyok rá...
MisterX: Azért az Xbox One-t ne nevezzük egy lapon az U-val... Az én szememben százszor többet ér, mint az U... Meg amúgy is, a Smash Bros. nem épp az a "húdegyönyörű" játék... :U

(#5918) Mister_X válasza RangerFox (#5917) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hozzáteszem a biztonság kedvéért, hogy irónia volt...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5919) RangerFox válasza Mister_X (#5918) üzenetére


RangerFox
veterán

Most már világos, csak a mondat végén lévő smile bezavart, kétértelmű volt..

[ Szerkesztve ]

(#5926) RangerFox válasza Sirandrish (#5925) üzenetére


RangerFox
veterán

Arról volt szó hogy mennyivel drágább egy PC mint egy konzol. Most az, hogy a te véleményedre reagáltam, az egy másik dolog, a lényeg átjött. PONT

(#5931) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy nem volt valami info a Zelda háza tájáról? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5932) mirci18 válasza Dr.F.E.R.I. (#5897) üzenetére


mirci18
addikt

Soha ne akard megérteni a tömegek érdekeit.
Annó mindenki kisebb telefont akart venni ami minnél jobban kézre áll.
Ma mi van?
Senkit nem érdekel hány magos milyen teljesítményű csak az a fontos hogy minnél nagyobb kijelző legyen benne és mehessen rajta kényelmesen a facebook.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5933) mirci18 válasza RangerFox (#5901) üzenetére


mirci18
addikt

Azért a monitort ne számold már bele mint perifériát.
Mert ez olyan mint a tv ha akarsz veszel nagyobbat ha nem nem.
Tv és monitor is van már a legtöbb családban ezért ezeket alapvetően nem kell újra megvenned.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5934) mirci18 válasza A.tessz (#5912) üzenetére


mirci18
addikt

Nem halottál még esetleg a bluetooth-os egérről meg billentyűzetről?
Az megoldaná a problémádat.
Ugyancsak van pc-re rahedli joystick ami kábel nélküli így a pc-t tévére kötve fullos az élmény. :DD

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5935) A.tessz válasza mirci18 (#5934) üzenetére


A.tessz
senior tag

Nem szeretnék pc re semmit se kötni, van konzol erre a célra. Bluethooth-os cuccokat meg hagyjuk. Ezek amúgy egyéni vélemények kár ezeken pörögni.

[ Szerkesztve ]

(#5936) RangerFox válasza mirci18 (#5934) üzenetére


RangerFox
veterán

Jó, akkor játszál az ágyadból joypaddel StarCraft II-t, LoL-t és WoW-ot. Sok szerencsét! ;]
A BT-s eszközöket meg tényleg hagyjuk..

(#5937) mirci18 válasza A.tessz (#5935) üzenetére


mirci18
addikt

Jó én befejeztem csak furcsa számomra hogy valaki olyan dologért ír kifogást amire van megoldás.
A bluetooth-os cuccokkal mi a bajod nekem az egerem és a billentyűm volt az és működött gond nélkül.

Másik ha a pc-re nem kötsz semmit akkor hogy használod?
Ugyanúgy a konzolra is kötni kell dolgokat vica verza.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5938) mirci18 válasza RangerFox (#5936) üzenetére


mirci18
addikt

Képzeld én az ágyamból használom a gépem és a konzolom is.
Egy dolog kell hozzá egérpad 300 ft-os tétel és megvan a boldogság.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5939) RangerFox válasza mirci18 (#5938) üzenetére


RangerFox
veterán

Képzelem mennyire élvezetes lehet 300ft-os egérpadon játszani... :DDD De kinek mi tetszik. Jó, mindegy, hagyjuk...
MisterX: Tisztában vagyok vele, de még mindig a PC-ről van szó, ráadásul a WiiU topicban...

[ Szerkesztve ]

(#5940) Mister_X válasza RangerFox (#5936) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Konzolon tán van StarCraft, LoL és WoW? Nincs... ellenben van GTA, Watch_Dogs, NFS, Fifa, Dark Souls, Sleeping Dogs, Tomb Raider, stb., amiket erősen ajánlott inkább kontrollerrel tolni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5941) mirci18 válasza RangerFox (#5939) üzenetére


mirci18
addikt

Miért nem vehetek 300 ft-ért használható egérpadot.
Már ne haragudj de kicsit nevetséges a folytonos álhatatosságod.
De én is meguntam ahogy Andrish is a vitát.
Bánom is én hogy melyik a drágább a konzol vagy a pc.
Ennyit nem ér egy ilyen vita.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5942) Mister_X válasza RangerFox (#5939) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mégis te (is) tartottad életben a témát... apropó én nem használok egérpadot, mert zavar (ahogy zavar bármilyen védőcucc a kontrollereken is), de ha kellene, vennék valami normális szilikon belsőset, ami nem vágja meg a csuklóm és nem koptatja az egér talpait.

Ahogy konzolexkluzív címeket se lehetne egérrel, úgy a PC-exkluzívakat se érdemes kontrollerrel tolni.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5943) horkovy24 válasza RangerFox (#5939) üzenetére


horkovy24
senior tag

PC Vs konzol?! Itt Wii U van és ennyi! Nem is értem ezt az egész vita dolgot! Ahogyan azt sem ha neked akkora konzol a szemedben az XboxOne mert neked az van akkor miért vitázol itt?! Most akkor én meg leírom hogy nekem az egyetlen konzol a piacon ami ér valamit is a szememben az a Wii U. Mert nem remastered fosokkal akarok játszani mint a másik két ,,Nextgen" konzol esetében. Mert lehet akármilyen CPU meg GPU meg akármekkora RAM abban a rohadt gépben ha egyszerűen nem is tudják mihez kezdjenek vele. Erre a legjobb példa amit Idave kolléga említett a PS4-el kapcsolatban. Hogy még a fejesek sem tudják miért fogy ilyen jól. Na tessék. Szóval lehetne itt a vitákat egyfolytában nyomatni de szerintem nincs értelme mert sohasem lesz vége. Valakinek ez a meglátása/tapasztalata a dolgokról valakinek meg az a meglátása/tapasztalata a dolgokról! Ez pedig nem fog változni. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5944) Mister_X válasza horkovy24 (#5943) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Remastered szar... aha... amikor jött a Wind Waker HD, akkor bezzeg egy rossz szót se szólt senki, sőt, a GameCube Virtual Console-ért szokás verni az asztalt, ahol elég borsos áron fogják mérik a "nem-remastered szart".

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5945) RangerFox válasza horkovy24 (#5943) üzenetére


RangerFox
veterán

1.: Nincs Xbox One-om.
2.: És tisztázzunk valamit! Ez nem Ps4, ez Xbox. A konkurens konzollal szemben az Xbox-ra van értékelhető játék (Ps4-re nagyon max. az inFamous).
3.: Azért járok ide, mert van N konzolom (3DS), és az N-es híreket, infókat itt is megosztják a fórumozók.
MisterX-nek meg igaza van, ha Ps4-re kijön egy felújított játék, akkor az sz*r, semmirevaló, hiszen már egyszer lehetett vele játszani, de ha a csodálatos WiiU-ra kijön egy HD kiadás, vagy Virtual Console címek, akkor azzal nincsen semmi probléma? Érdekes... És a Halo Master Chief Edition korántsem az a lehúzás szagú alkotás, csak hogy a másik oldalról is mondjak egy játékot..
De ez még koránt sem Xbox vagy Ps4 topic, te hoztad fel megint a konkurens konzolokat... És ez már túl sok off erre a hétvégére, pihenjünk egy kicsit! :)

[ Szerkesztve ]

(#5946) mirci18 válasza RangerFox (#5945) üzenetére


mirci18
addikt

Remélem tényleg pihentek kicsit mert ez már unalmas.
Addig is itt egy érdekes aukció kiváncsi vagyok nektek mi a véleményetek.
Szerintetek ez tényleg festve van vagy csak egy fotóelőhívó boltban kinyomtatták a képet vászonra mert számomra ez a kép túl tökéletes ecsetkezelésre színekre semmi szabálytalan vonal nincs benne.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5947) horkovy24 válasza Mister_X (#5944) üzenetére


horkovy24
senior tag

Pontosítsunk egy kicsikét. Meg legyél szíves olvass vissza egy kicsikét hogy tudd is mit írsz nekem tulajdonképpen. Mert úgy látom megint megtaláltál. :C Nekem a Wind Waker Hd az egy teljesen új játék volt mert soha a büdös életben nem játszottam vele. A Gamecube játékokért meg ugyanúgy azért sírtam mert nekem az a konzolgeneráció egy az egyben kimaradt. Meg azért tedd a szívedre a kezed a Nintendonak nem igazán szokása ez a HD-s remastered dolog. Ami esetleg meg jön az már több éves nagynevű játék nem az elöző generációból előhúzott játék. Mert nem akarnak minden generációnál pénzt kicsikarni az emberekből ugyanazért a játékért minimális grafikai tuning mellett. Tudsz te ha akarsz. :) De nem ártana mélyebben átgondolni a dolgokat legalábbis azokat amit írsz nekem. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5948) RangerFox válasza horkovy24 (#5947) üzenetére


RangerFox
veterán

És akkor az miért probléma hogy a TloU kijött Ps3-ra és Ps4-re is? Ha valakinek kimaradt a Ps3, akkor Ps4-en pótolhatja szebb grafikával, néhány újítással...

(#5949) tybaa


tybaa
csendes tag

Nem tudja valaki, hogy mi történt a Wii U topikkal? Nem találom ... :U
:D

[ Szerkesztve ]

(#5950) horkovy24 válasza RangerFox (#5948) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én nem értem nektek vastagon kéne szedni a mondandómban a lényeget?! :D ELŐZŐ GENERÁCIÓBÓL ELŐSZEDETT JÁTÉKOK=PÉNZLEHÚZÁS SZINTE UGYANAZÉRT!!!! Amivel egyébként nincs is probléma mármint azzal hogy PS3-ról áthozták PS4-re bár elég gusztustalan elvégre csak egy generációról beszélünk 17990 forintért. De ezt majd követni fogja a többi is mármint a PS4 után majd megy tovább PS5-re,PS6-ra,PS7-re és így tovább és így tovább persze minden generációnál teljes áron. Mindezt azért mert nincs ötlet valamiért meg jó lenne pénzt beszedni. :) Egyébként is WII U FOREVER!!!!! HEHE :D :D :D :D :D :D :D :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.