Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6101) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#6098) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Használhattak volna víztiszta műanyagot ezek helyett a színes vackok helyett tartókonzolnak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6102) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#6101) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nem panaszkodnának milliók, és nem lenne mivel villogni a 2.0ás verzióknál :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6103) mirci18 válasza Dr.F.E.R.I. (#6101) üzenetére


mirci18
addikt

Miért akkor nem lenne ugyanolyan kínai bóvli érzésed?
Kicsit nevetséges azért hogy az előtte és az utána képek között marha nagy eltérés van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6104) Dr.F.E.R.I. válasza mirci18 (#6103) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Legalábbis ebben a sorozatban nagy eltérés nincs az eredeti és a végleges dizájn közt, ezek a színes konzolok rondítanak bele leginkább a képbe. Ez a kínaigagyi hatás nekem az első sorozat bizonyos figuráinál jött jobban át, de legzavaróbbak számomra a színes merevítők (pisilős Link stb).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6105) ViharVadász válasza ayo (#6098) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szegény amiibo-k így az állványokkal elég csúnyácskák lettek.:( Legalább megpróbálhatnák valami átlátszóbbal megoldani az egésszet. Rosalina amiibo-ra leszek majd kíváncsi, mert ott van eddig a leginkább látható talán az állvány ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6106) Lien


Lien
tag

Megkérdezném, hogy innen érdekel valakit bontatlan állapotú Wii Party U játék?
Az privátba írjon kérem!

(#6107) horkovy24 válasza ldave (#6083) üzenetére


horkovy24
senior tag

Néztem videókat a DLC-ről! :) Az a sárkányos pálya valóban pöpec. Az a sárkány egyébként a Super Mario Galaxy 2-ből az egyik főellenség. Sajnos egyenlőre kimarad mert jövőhéten szerdán mandula műtétem lesz. :( Sajnos nem tudtam ez miatt megvenni Andrish kolléga gyönyörű szép 3DS XL gépezetét sem mert utána 2 hétig melózni sem fogok tudni menni. Jobbat kívánni sem tudnék így karácsony előtt. Remek! :( :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6108) koncsik válasza horkovy24 (#6107) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Egy vödörrel a műtéthez, jobbulást!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6109) horkovy24 válasza koncsik (#6108) üzenetére


horkovy24
senior tag

Köszönöm! :R Remélem mihamarabb túl leszek rajta.

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6110) Sirandrish válasza horkovy24 (#6107) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne a gépen keseregj, csak légy túl minél hamarabb a mandula mizérián :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6111) horkovy24 válasza Sirandrish (#6110) üzenetére


horkovy24
senior tag

Úgy lesz! :) Bár azt mondta az orvos hogy az első hét az nagyon kemény lesz pláne így felnőttkorban de a második hét már jobb lesz. De hát tudod milyen egy Nintendo fan gamer :) szóval neked nem kell magyaráznom. :) Remélem egyébként minél hamarabb el tudod adni nem is értem mi van az emberekkel hogy még mindig nem vitték el. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6112) Sirandrish válasza horkovy24 (#6111) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg hétfőn utalják az árát, de mivel már 3an is visszamondták (veled együtt) így már inkább nem jegelem amíg nincs a kezemben a pénz. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6113) horkovy24 válasza Sirandrish (#6112) üzenetére


horkovy24
senior tag

Értem. Hát nagyon sajnálom mert ha nekem ez a sz@rság most nem jön közbe akkor megvettem volna. :( Már elég régóta vágyam egy ilyen gépezet pláne egy ilyen gyönyörű szép. Nem is a foglaló elutalásával van gondom mert az simán menne csak így hogy jövőhónapban fogok kapni félhavi fizetést a két hét otthon való pihenés miatt így sajnos nem tudom bevállalni. :( Sajnos az a helyzet hogy nekem olyan munkahelyem van ahol a szabadságot meg a táppénzt el lehet felejteni. Köszönhetően ennek a korrupt kormánynak! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6134) horkovy24


horkovy24
senior tag

Erről a Yoshi's Wolly World játékról még nem sok szó esett itt a fórumon. Nekem nagyon cukiságos játéknak tűnik a gameplay videók alapján. :) Nem tudjátok végülis milyen játék lesz ez? Mármint nem a stílusára gondolok. Hanem hogy is kell ez elképzelni valami olyasmi lesz mint snes-en a Yoshi's Island? Sok haver véleményét kikérdeztem erről a játékról és azt mondják hogy milyen gyerekes még a zenéje is. Szerintem azért ebben is lesz kihívás rendesen. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6135) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#6134) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ugyanaz, mint az új 3DS-es Yoshi játék, csak a művészeti koncepció más. Nekem is nagyon tetszik ez a fonalas megoldás.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6136) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#6135) üzenetére


horkovy24
senior tag

Akkor ez is beszerzős lesz majd! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6137) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Dugtam egyet. ;) 64GB usb 3.0 silicon power stick, szép ezüst fekete kék lámpával, jól mutat a fekete wii U-ban. A system settingsben formázás után 58GB elérhető. Többre számítottam... (Mondaná b. Nejem :DDD )
Az USB sticket ki lehet venni, ha éppen nem kell, ami rá van telepítve? (Az xbox-ból kihúzva usb sticket, újra viszadugva újra kellett formázni, telepíteni, újra kezdeni (Wolfenstein, xbox sajna csak 4GB-s...))
Egyúttal észrevettem az "edit amiibo settings" megjelenését.
Mostanában a Lego City Undercover-re kattantam rá, először csak azzal a szándékkal játszottam, hogy ha elakad benne nagyfiam, majd apa segít. Rengeteg felnőtt, gyermekemnek nehezen magyarázható poén van benne...nagyon vicces, baromi jó játék, hasonló feladatok, mégsem unalmas. De nagyon hosszú lesz, 10% alatt vagyok... Mindenkinek ajánlom, én mondjuk Lego buzi is vagyok (Technic). Ez volt a coming out :))
Ma este remélem Mario Kart-ot megkukkantom. :K
Felvágós kérdés, bár munka: szerdáig Párizsban (elővárosában) leszek, van ott valami nintendo fannek kötelező hely? :B
Jó hétvégét!

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6138) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#6137) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha nagyon bevállalós vagy, akkor húzd ki az üres sticket és dugd vissza. Hátha sikít valamit, bár még nem olvastam olyat, hogy mindent újra akarna gyalulni ilyenkor. Franciák meg elég nagy nintendóbuzik, meglepne, ha nem lenne semmi érdemleges hely éppen a fővárosban. Ha nagyon nem találsz semmit, akkor marad sajnos a Moulin Rouge.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6139) qper válasza horkovy24 (#6111) üzenetére


qper
tag

Igaz amit mondott a doki, a műtéti utáni 4-8. napig kegyetlen szar, utána szép lassan javul a helyzet :) Azokra a napokra barátkozz sokat a Cataflam V50-el :)

Nekem 5 éve vették ki szintén télen, 29 évesen, megszenvedtem vele. Sokat ne hajolgass utána két hétig, és vigyázz, hogy a műtét utáni első napokban ne fürödjél nagyon meleg vízzel, mert állítólag az is elindíthatja a vérzést.

(#6140) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#6138) üzenetére


A.tessz
senior tag

Franciaországban, egy síparadicsomban voltam. Amikor beugrottam egy nagy áruházba a hegyen ,döbbenten tapasztaltam meg, hogy konkrétan 30 méteres stand volt a 3ds és a wii u számára. Rengeteg kiegészítővel ,játékkal.
Párizsban szerintem minden nagyobb áruház tele lesz Nintendo cuccal!

[ Szerkesztve ]

(#6141) g@bo válasza A.tessz (#6140) üzenetére


g@bo
nagyúr

nálunk a mediába meg bepattintanak pár ilyen, burttó 20k körül, had örüljön a magyarbalkáni...

(#6142) Gebriel


Gebriel
veterán

Marios telo ott van a szeren. ;] Na meg a Yogi tetko.. :D

[ Szerkesztve ]

(#6143) horkovy24 válasza Gebriel (#6142) üzenetére


horkovy24
senior tag

Vagány! Mondjuk nekem a csajon inkább megakadt a szemem! :D Bejövösek ezek a tetkós csajok. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6144) horkovy24 válasza qper (#6139) üzenetére


horkovy24
senior tag

Húha! Hát elöször is köszönöm szépen az infókat meg a tanácsokat! :R Próbálok majd nagyon vigyázni nehogy bevérezzen a torkom. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6145) horkovy24


horkovy24
senior tag

Nos mivel lassan aktuális a Watch Dogs Wii U-s verziónak a megjelenése így muszáj megkérdeznem. Ki fogja közületek beszerezni a játékot? :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6146) qper válasza horkovy24 (#6145) üzenetére


qper
tag

WiiU kiadáson is tényleg lesz magyar felirat?

(#6147) horkovy24 válasza qper (#6146) üzenetére


horkovy24
senior tag

Azt sajnos nem tudom hogy lesz-e benne. Mindenesetre jó lenne ha már a többibe is belepakolták. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6148) qper válasza horkovy24 (#6147) üzenetére


qper
tag

e szerint igen, bár tartok tőle, hogy ctrl+c ctrl+v-zték a szöveget a többi Dedsec edition leírását

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6149) Adnon


Adnon
újonc

Sziasztok, csatlakoztam én is a wiiu tulajok táborába, vegyetek fel ha gondoljátok.

Psn:Adnon05 Wiiu:Adnon05

(#6150) qper


qper
tag

Közeledik a karácsony, a nagyobb áruházak eladásukat turbózván 0% THM és 0% kezelési költség mellett adják 8-10 hónapos hitelre portékáikat.

Egyetemi tandíj és a hülye kocsi miatt most így év vége felé nincs humorom egyben kifizetni egy konzolt+egy-két játékot, de 8 hónapra lazán bevállalnám, főleg úgy, hogy a végszámla részletekben is ugyanannyi.

MM, Edigital, Euornics-ban, Tecsóban van ilyen 0%-os hitel, csak éppen forgalmazóváltás miatt pont WiiU-nincs.

Nem tudtok boltot, áruházláncot, ahol WiiU is van, illetve hasonló kondíciójú hitellehetőség is? :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.