Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6501) tariattila


tariattila
veterán

jutott már valamire ezzel a Smash szoftverhibával a Nintendo? .. vagy még mindenki retteghet? :DDD

(#6502) g@bo válasza ImpersonatoR (#6495) üzenetére


g@bo
nagyúr

vettem egy mario amiibo-t, tulajdonképpen ez mire jó? én csak disznek gondoltam, de ahogy nézem ez több annál... :B

(#6503) ViharVadász válasza g@bo (#6502) üzenetére


ViharVadász
őstag

Jelenleg a Wii U-n a Super Smash Bros támogatja még csak tudtommal, de később más játék is fogja. Ennek segítségével tudod tárolni egy-egy karakter adatait, szintjét, képességeit. Ha ezt a figurát átviszed ismerősödhöz, ott ugyanazokkal a képességekkel harcolsz mint pl otthon.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6504) g@bo válasza ViharVadász (#6503) üzenetére


g@bo
nagyúr

mario már a kartot is támogatja. szóval oda vissza kommunikál?

(#6505) ayo válasza g@bo (#6502) üzenetére


ayo
addikt

nem csak dísznek jó! törd le valamelyik részét, csomagold vissza és ebay :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#6506) ViharVadász válasza g@bo (#6504) üzenetére


ViharVadász
őstag

Gondolom a játékokat egy frissítéssel oldják meg, hogy támogassa az Amiibo szobrokat. Úgy tudom már a Hyrule Warriors is a támogatott játékok közé tartozik.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6507) g@bo válasza ViharVadász (#6506) üzenetére


g@bo
nagyúr

igen, de ezek az amiibo cuccok most jöttek ki, mig a kontrolleren már rég rajta van bal alul az érzékelő...

(#6508) Mister_X válasza g@bo (#6507) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudod, ezt hívják logikus tervezésnek, hogy belepakoltak az akkor felfutó technológiákból (NFC), ki tudja, hogy lehet-e majd használni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6509) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#6508) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerencse, hogy végül nem Magic kolléga javaslatát szavazták meg.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6510) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#6509) üzenetére


A.tessz
senior tag

Szerintem hatalmasat keresnek most velük. Nálam is van kettő. Zelda (még ki sem bontottam) meg egy mario. (lvl 30as , már simán elpicsáz) A funkciók azért nem verik ki a biztosítékot, de a minőségükre nincs panasz. :)

(#6511) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#6510) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha jól csinálják, még nagyobbat szakíthatnak rajtuk, mint az egész konzolbizniszen. Ezek mindig kitaláltak valahogy az erdőből, könnyen lehet, hogy most épp ez lesz az új slágerük.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6512) boost


boost
addikt

Az megvan, hogy a Skylanderst fejlesztő cég, akik anno kitalőláták ezt az NFC-s figurás dolgot, és szénné keresték amgukat ezen, jártak anno a Nintendo-nál, pár éve, de a japcsik elhajtották őket, hogy nem ez a jövő, és ez őket nem érdekli.

Most meg lapátolnak, hogy felkapaszkodjanak erre a hajóra. :DD

(#6513) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#6512) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerintem különösebb erőfeszítés nélkül fel fognak kapaszkodni rá, már csak ha az itteni fórumos visszajelzéseket veszem alapul. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6514) ldave válasza boost (#6512) üzenetére


ldave
félisten

A világ már csak ilyen, a Xerox kiröhögte az egeret, a Microsoft az iPhone-t és gondolom még lehetne sorolni.

A Slime draws near! Command?

(#6515) Mister_X válasza ldave (#6514) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Xerox PARC alkotta meg az egeret és működött az Altoval is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6516) Sirandrish válasza ldave (#6514) üzenetére


Sirandrish
legenda

Boros Lajos a Europe-t a The Final Countdownal :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6517) g@bo


g@bo
nagyúr

basszus, rohadt kis amibo nem működik a dobozból/ban, ki kéne bontani.. :O

(#6518) koncsik válasza g@bo (#6517) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C erre nem is gondoltam, biztos? nem értek NFC-hez

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6519) A.tessz válasza koncsik (#6518) üzenetére


A.tessz
senior tag

Le van árnyékolva az alja, egy spec tapasszal :D

(#6520) oriic válasza boost (#6512) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ehhez pedig tegyük hozzá azt is, hogy az Activision legtöbb pénzt hozó címe a mai napig a Skylanders. :D (nem, nem a CoD)

Live-Die-Respawn

(#6521) tariattila válasza A.tessz (#6519) üzenetére


tariattila
veterán

jahhh... nehogy már a sok kis csíra felprogramozza az nfc-s okostelefonjával még a boltok polcain :DDD

(#6522) koncsik válasza koncsik (#6491) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

US $25,100.00
Approximately 6,211,333.83 HUF
:Y :W

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6523) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#6522) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Azért vered a búrád a falba, mert rád licitáltak? :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6524) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#6523) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem..azért mert NEM licitáltak rá és így ki kell fizetnie ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6525) D4v3


D4v3
őstag

Ez igen jó ár most egy wii uért nem? Amúgy ahogy láttam, igazából a sensor bar az egyetlen lényegi különbség a fekete és fehér között. Mennyire használták ki eddig? Ha régi Wii-s sensor bart rádugnék, menne azzal is?

(#6526) Dr.F.E.R.I. válasza D4v3 (#6525) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Megy azzal is, lényegében ugyanaz.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6527) koncsik válasza D4v3 (#6525) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hát.. ha a Microsoft gyártotta, akkor rizikós :DDD
Komolyabban én használtak között nézelődnék, ha van.

Dr.F.E.R.I & Sirandrish: szerintem ezzel (vagy a vevővel) valami nem tiszta...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6528) Sirandrish válasza koncsik (#6527) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már elmondtam a véleményem valamelyik hír alatt.
Szerintem csak ingyen reklám a Nintendonak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6529) ldave


ldave
félisten

Jövő hétvégére egy Smash Bros-t tudna valaki kölcsönadni? Átjön pár haver egy kis előünnepi mókázásra, aztán gondoltam bulijátéknak ez jó lenne a Kart mellé :)

A Slime draws near! Command?

(#6530) Mister_X válasza ldave (#6529) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A MarioKartban ellened sok örömük nem lesz :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6531) Sirandrish válasza ldave (#6529) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megvan az egyáltalán valakinek itt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6532) ldave


ldave
félisten

Induljon a pletyka: Két új egyedi megrendelésre készülő APU-t fejleszt az AMD. A hír szerint az egyiket nem játékra fogják használni. Na de a másikat? :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#6533) g@bo válasza ldave (#6532) üzenetére


g@bo
nagyúr

nehogy betegéyk a következő gépükbe..... x86 nem kell.

(#6534) ldave válasza g@bo (#6533) üzenetére


ldave
félisten

Hát, pedig nem ördögtől való ötlet jelenleg, hisz a Sony és az MS is sikeresen váltott X86-ra a mostani gépein.

A Slime draws near! Command?

(#6535) mirci18 válasza ldave (#6534) üzenetére


mirci18
addikt

Mit értesz sikeresen váltáson?
Azt hogy a sok gamer megvette a következő generációt csak mert kell és nem azért mert annyi újdonság van benne.
Vagy úgy hogy hála az új architektúrának nem kompatibilis sem az xbox sem a ps4 visszafelé?

Mert szerintem nem igazán felhasználóbarát a második gondolat amit írtam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6536) g@bo válasza ldave (#6534) üzenetére


g@bo
nagyúr

x86 akkor pc. nem kell konzolban gondolkodni.... ott pont az volt a lényeg, hogy befigyelt valami célproci és ment a cucc x évig.

(#6537) mirci18 válasza g@bo (#6536) üzenetére


mirci18
addikt

Így van igazad van ezt is írni akartam előbb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6538) ldave válasza mirci18 (#6535) üzenetére


ldave
félisten

Ez egy üzlet, néha bejön az újítás (Wii), néha elég, ha csak valamivel jobb, mint az előző (iPhone 6). Mindkét módon lehet sikert elérni.

Többször beszéltünk már arról a lehetőségről, hogy a következő Nintendo gépek esetében egy közös platform lesz kézi és otthoni szinten. Jelenleg X86-os procikat már tesznek tabletbe is, szóval a fogyasztás már adott mobil téren is.

A Slime draws near! Command?

(#6539) mirci18 válasza ldave (#6538) üzenetére


mirci18
addikt

Ez így van de erősen mosolyogtam mikor a Sony eggyik fejese is bevallotta hogy nem tudja miért ilyen sikeres a gépük.
Félre ne érts de soha nem fogom megérteni miért jó megvenni egy új konzolt amire még játék sincs.
Az iphone az más ott egy álmot adtak el neked egy életérzést ezért is veszik.
De most mosolyogtam mert kiadtak végre egy nagy iphone-t mert sok almatulajdonos hiányolta a nagy kijelzőt.

Az iphone tulajdonosokat is meg tudom még azért is érteni hogy kapnak egy stabil rendszert.
Én ezért használok lumia telefont mert ugyanazt megkapom mint egy iphone csak kisebb programkínálattal és olcsóbb telefonnal.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6540) koncsik válasza Sirandrish (#6531) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Viszik, mint a cukrot...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6541) Sirandrish válasza koncsik (#6540) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah jó de ebből hány ment a PH forumlakóknak?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6542) koncsik válasza Sirandrish (#6541) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

1 biztos. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6543) g@bo válasza mirci18 (#6539) üzenetére


g@bo
nagyúr

én biztos nem adok egy amd procis gépért 120 ropit..... akkor se ha konzol köpenyben van.
ennyi erővel mehetett volna bele valamilyen 8 magos intel, ulv. és egy nvidia grafó.

x86 nem proci. erőltetik mert iszonyú mennyiségű program van rá, meg a nép ezt eszi.

ugye van másik volna is, ami már rég többet számolt mint ezek, mi volt az? sun sparc?

(#6544) Sirandrish válasza koncsik (#6542) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tehát neked megvan...nah erre voltam kíváncsi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6545) A.tessz válasza ldave (#6529) üzenetére


A.tessz
senior tag

Én szivesen kölcsönadom neked , egy amiibo figurával együtt, csak egy dolog van. Nem tudom elvinni sajnos, volt egy kis balesetem... Elkêne ugranod érte.

[ Szerkesztve ]

(#6546) ldave válasza A.tessz (#6545) üzenetére


ldave
félisten

Huhh, remélem azért jól vagy. Köszi, majd akkor lehet hívlak. Most pár napig nem megyek sehova, lebetegedtem én is.

A Slime draws near! Command?

(#6547) koncsik válasza Sirandrish (#6544) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:B Túlpörögtem Wii U ügyben, elvakult fan lettem... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6548) Sirandrish válasza koncsik (#6547) üzenetére


Sirandrish
legenda

Milyen játékaid vannak rá? Azt tudom hogy egy egész komoly amiibo kollekciód van, de sajnos mint sz*r hibátlan példány :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6549) koncsik válasza Sirandrish (#6548) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Indokolatlanul sok :DDD ebben nagy szerepe volt a mediamarktos kiárusításnak, meg eleve 5 játékkal vettem.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6550) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Sziasztok!

Gondolkozok a konzol vásárlásán :) Hol érdemes megvenni, esetleg van valahol valami nagy leárazás, bundle ami megéri? :R

Majd kiderül..vagy beborul!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.