Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5701) Szalontahó válasza boost (#5699) üzenetére


Szalontahó
tag

A CellShaded eléggé elterjedt volt a 2000-es évek elején. Volt még autós játék is ezzel a megoldással.

(#5702) Mister_X válasza boost (#5699) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az a farkasos játék gondolom az Okami, az PS2-es eredetileg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5703) boost válasza Mister_X (#5702) üzenetére


boost
addikt

Igen, az okami, de kijött PS3-re, meg volt Wii-re is, tudtommal.

fuwiradis: Szerintem attól, hogy nem FPt veszel, még érdemes megvenni a konzolt. Legalább egy évre, mert annyi jó játék jött ki rá. (én sose a konzolokhoz ragaszkodtam, engem a játékok érdekelnek)

[ Szerkesztve ]

(#5704) Sirandrish válasza boost (#5703) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meg volt egy DS-es rész is Okamiden néven :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5705) boost válasza Sirandrish (#5704) üzenetére


boost
addikt

hehe, tényleg. kisfarkas kisgépen :D

http://en.wikipedia.org/wiki/%C5%8Ckamiden

[ Szerkesztve ]

(#5706) horkovy24 válasza Dr.F.E.R.I. (#5667) üzenetére


horkovy24
senior tag

Bocsi de nem ezt a részét harapta át a macska hanem ami az adaptertől jön a gamepad-ba! Ha ezt a részét harapta volna át akkor nekem sem lenne probléma megcsinálnom. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5707) Sirandrish válasza boost (#5705) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olyasmi, igen :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5708) tariattila válasza horkovy24 (#5706) üzenetére


tariattila
veterán

abban se sokkal bonyolultabb a javítás... csak vékonyabbak a kábelek :DDD

páka, ón zsugorcső... meg fél óra...

(#5709) Dr.F.E.R.I. válasza horkovy24 (#5706) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Menet közben leesett nekem is, de le is írtam. Annyi a különbség, hogy a spéci csatlakozót is le kell forrasztani a gyári kábelről és egy (hálózatinál) vékonyabb kábellel kell pótolni.

Szerk.: vagy ha olyan helyen rágta el a cicus, akkor nem is kell nagyon variálni, csak megkurtítani a roncsolt végét és újra beforrasztani a helyére. Mondjuk ha a közepén rágta meg, akkor már érdemesebb kicserélni.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5710) boost válasza horkovy24 (#5706) üzenetére


boost
addikt

Nekem annyira bejött a WiiU Remote Play funkciója, hogy elgondolkoztam rajt, hogy beszerzek hozzá egy táskát, meg egy-egy külön tápot, és viszem magammal a gyakori ottalvós céges utakra. A táska ára még elmegy, de a két táp ára, amit külön beszerznék és csak a táskában tartanék tényleg elég komoly, plussz a táska árával eggyütt, kb 18ezer forintra jön ki. :( marad ez otthoni konzol. :D
Erro"l jut eszembe:

:D

[ Szerkesztve ]

(#5711) ayo


ayo
addikt

hát ezek jó gyengék lettek, főleg link azzal a sárga cuccal :(

http://jateknaplo.blog.hu

(#5712) boost válasza ayo (#5711) üzenetére


boost
addikt

ezek csak fotók. (persze, a srága cucc érthetetlen). Ha az Apple fotóztatná, hidd el, hogy ezek is nagyon jól néznének ki képeken. [link]

[ Szerkesztve ]

(#5713) ayo válasza boost (#5712) üzenetére


ayo
addikt

azokat természetesen megértem, viszont a Linknek még a beállása is más és a haja is ahogy látom. ezek a sárga témák nagyon bénák nem is értem miért kell ezzel elrontani főleg. bár eleve nem értem minek kell oda azok az átlátszó tartó cuccok, manapság azért meg lehet ezeket oldani más rögzítéssel is vagy legyenek akkor más pózban, de így szerintem sokat ront az összképen.

http://jateknaplo.blog.hu

(#5714) Sirandrish válasza ayo (#5711) üzenetére


Sirandrish
legenda

Linken kívül szerintem mind jól néz ki.
Nyilván az eredeti szebb vagy kidolgozottabb, de szerintem még így is elég igényesek lettek..linket leszámítva :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5715) ayo válasza Sirandrish (#5714) üzenetére


ayo
addikt

az épp elég nem? én még Donkey-t néztem, mert Link ugye alap, de az se volt annyira szép, mint a Donkey. Sztem az a legszebben kidolgozva. Na most annak ott a lábánál a béna átlátszó cucc ami szintén ront - eddig ilyen kis vékony cuccal csinálták meg, de most ott egy nagy kocka van kb ott. nem hiszem el, hogy nem lehetett volna ezeket szebben megoldani :(

http://jateknaplo.blog.hu

(#5716) Sirandrish válasza ayo (#5715) üzenetére


Sirandrish
legenda

Viszont azt a részt leszámítva pl Donkey az egyik legszebb. Mármint maga a karakter kidolgozottság talán nála sikerült a legjobban.
Biztosan meg lehetett volna szebben is csinálni. Pl ezek közül bármelyiket és akkor nem kellett volna az a kocka a lába/segge alá..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5717) ayo válasza Sirandrish (#5716) üzenetére


ayo
addikt

igen, meg hát ekkora karaktereket azért lehet ezerszer szebben is rögzíteni, mint így. mindegy több pénzem marad. :(((

http://jateknaplo.blog.hu

(#5718) Sirandrish válasza ayo (#5717) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen. Például Link lába most le is ér. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5719) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#5715) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ebbe az árba már belefért volna egy vékony acélbetét is, ami esztétikusabb és tartósabb is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5720) Mister_X válasza Sirandrish (#5718) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy én azt nem vágom, láttunk már korábbi videókon amiibokat, azok nem voltak ilyenek :F Ez olyan Ubisoftos húzás :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5721) RangerFox válasza Mister_X (#5720) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem, ez olyan Nintendo-s húzás... A Ubisoft-os rosszabb. :D

(#5722) Sirandrish válasza Mister_X (#5720) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem is értem minek nyúlnak hozzá. Én nem olvastam olyat hogy ezrek írtak alá egy petíciót miszerint csudák és újat kell tervezni.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5723) koncsik válasza ayo (#5711) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y Gamnesia - forget reality: a review-ikra is vonatkozik? :DDD
Próbáltam rákeresni más amiibo review-kra, de nem találtam. Ők honnan szerezhették meg mindenki előtt a figurákat (nov.21 a megjelenés)? Nem lehet hamisitvány? Dobozban sem mutatják őket... nekem valahogy nem áll össze a kép. :F
Vagy most mindenki majd a "demo amiibo"-kra hajt majd sok pénzért? :U

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5724) ayo válasza koncsik (#5723) üzenetére


ayo
addikt

alul ott a forrás (Source: Joystiq (via Kotaku)), amúgy pár napja volt reklám is, ahol Linken már ez a sárga cucc volt

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#5725) koncsik válasza ayo (#5724) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Ezt értem, de más még nem jutott hozzá? Vagy a többieket nem érdekli... most habozok az USA rendeléssel kapcsolatban, lehet, hogy előbb megnézném, hogy néznek ki a valóságban... :B
Amúgy lehet, hogy EU-ba más minőségű érkezne, mint USA-ba vagy Japánban van? Volt ilyen tapasztalat más Nintendo vonatkozású dologban?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5726) aya válasza boost (#5710) üzenetére


aya
addikt

Én melóhelyre hordom, gép, két táp, wiiu joy meg egy valag lemez :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#5727) ayo válasza koncsik (#5725) üzenetére


ayo
addikt

nem hiszem, hogy minőségbeli különbség lett. a nintendo új reklámjában már ezek szerepelnek, szóval szerintem nyugodtan várj vele, ez megint egy nintendo fail sajna

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#5728) koncsik válasza ayo (#5727) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Bakker, már 2-3 napja láttam ezt a reklámot és nem tűnt fel. Ennyit rólam. :W
Megnéztem egy handson videot is nyárról, azon még a normális Link van, nem a pisilős...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5729) boost válasza aya (#5726) üzenetére


boost
addikt

Ma a konditeremben egy csaj úgy végzett gyertyás lábemelést, hogy közbe nyomta a facebook messengert. :) Vannak itt még lehetosegek. :)

koncsik: a reklam vegen meg a vaspalcikasat mutatjak.

[ Szerkesztve ]

(#5730) akey


akey
csendes tag

Aki lát benne fantáziát, az a debreceni MM-ben találhat magának Wind Waker Wii U bundlet 80eFt-ért.

(#5732) Sirandrish válasza #17954112 (#5731) üzenetére


Sirandrish
legenda

Zelda WW HD, Bayonetta, Mario Kart..
Ha 3 kell akkor ezeket :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5734) Sirandrish válasza #17954112 (#5733) üzenetére


Sirandrish
legenda

Természetesen..
Gondolom akkor a Hyrule Warriors sem érdekel.
Így csak a Super Mario 3D World-t ajánlhatom :K

Persze ott van még a Monster Hunter, a Zombi-U és a New Super Mario bros is, ha esetleg válogatni szeretnél

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5736) Sirandrish válasza #17954112 (#5735) üzenetére


Sirandrish
legenda

Személyes vélemény: PS3. Én is PONT e három között vaciláltam és végül a PS3at vettem, és imádom. A Nintendo a kedvencem, de egyszerűen olyan lassan jönnek rá az értékelhető címek hogy számomra nagyon rossz választás lett volna. Persze a PS3 már piacon van vagy 100éve így nyilván több játék is van rá, de akkor mégis miért választanám az N-t? Mert újabb? Áá...majd azt is beszerzem amint lesz rá annyi cím hogy megérje megvenni. Zelda miatt úgy is kötelező vétel lesz, de mire az megjelenik a konzolt már fele annyiért is lehet majd kapni mint most, addig meg csak porosodna nálam. Azt a 2-3 játékot amit jelenleg végigtolnék, egy hosszú hétvége alatt(kis túlzással) letudnám, aztán csak polcdísz lenne. :K

Természetesen nem akarlak a WII-Uról lebeszélni, de talán hasznos lehet a fenti szösszenetem, főleg annak fényében hogy...hát csak nézz rá az avataromra meg az aláírásomra :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5738) Sirandrish válasza #17954112 (#5737) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi az a 10 cím? Kíváncsivá tettél. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5740) Sirandrish válasza #17954112 (#5739) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor igazából csak 5, és majd úgy egy év múlva talán lesz még vagy 3 :K
Sajnos nálam is így van valahogy...kevés rá a játék. Remélem mire kijön a Zelda addigra jön még vagy 4-6 cím ami érdekel és akkor már tényleg lesz értelme megvenni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5742) n000rbi válasza #17954112 (#5739) üzenetére


n000rbi
senior tag

Hozzátenném még:
Donkey Kong Country Tropical Freeze
ZombiU

Jövőre jönnek:
Captain Toad Treasure Tracker
Yoshi's Wooly World

(#5744) ldave


ldave
félisten

Tök jó hogy valaki szerint kevés a játék a Wii U-ra, ami nekem van én azt se bírom végigjátszani :)

A Slime draws near! Command?

(#5745) n000rbi válasza ldave (#5744) üzenetére


n000rbi
senior tag

+1 :K

(#5747) Dr.F.E.R.I. válasza #17954112 (#5746) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Wii-játékokkal játszottál korábban? Mert az U azokat is viszi.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5749) boost válasza n000rbi (#5742) üzenetére


boost
addikt

Csodálom, hogy senki nem írta a Wonderful 101-et. Az egyik legérdekesebb, legmegkapóbb játék demo alapján. Berendelve.

hegegege:Azzal egyetértek, hogy ha konzolt keresel komoly szintu" gémingre, akkor PS3 vagy XBox. (PS3)

Ha levezetésnek, heti párórás játékos hobbinak, azt se minden héten, akkor WiiU.

[ Szerkesztve ]

(#5750) Sirandrish válasza ldave (#5744) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kéne annyit függni a WoWon tesó :DDD

szgergely Hozzátenném hogy WIIU-t akkor is csak akkor ajánlanám ha Mario, Zelda rajongó az illető, mert azért party játék van bőven a konkurensekre is. Nem beszélve a multiplatformokról ami sajnos ismét egyre kevesebb érkezik az N gépére

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.