Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6851) Sirandrish válasza tariattila (#6850) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a legjobb rész amikor elmesélik hogy a pozitív és negatív szót is Aladin-ra változtatták mostantól..
Erre a doki:Az Aladin vagy az Aladin hírt mondjam?
Beteg: Az Aladint.
Doki: Ön hív Aladin
aztán nem tudja eldönteni hogy sírjon vagy nevessen :C :DDD

Azon kinyúltam :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6852) koncsik válasza aya (#6848) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem egy 64GB 3.0 működik benne.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6853) ayo válasza koncsik (#6852) üzenetére


ayo
addikt

a gyorsasága miatt érdekelte gondolom... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#6854) g@bo


g@bo
nagyúr

nnna

végülis budaörsi auchanba bezsákoltam egy pro controllert 5000 ért.... ;] a motion kontoller fekete 8000, nintendoland 4000 volt.

(#6855) tariattila válasza Sirandrish (#6851) üzenetére


tariattila
veterán

jahh! az kőkemény! ..ez később is poén.. mikor a zárva/nyitva tábla mindkét oldala ugyan az :DDD

g@bo: az itteni madarasban 16e+ a motionplus... pro egy darab se, játékok is horrorban (az az 1-2 ami egyáltalán van) pfff

[ Szerkesztve ]

(#6856) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#6854) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én azt vettem észre, hogy már szinte semmi értelmeset nem lehet a Wii U kiegészítők közül kapni. Egy-két helyen van wiimote aranyárban, aztán nagyjából ki is fújt a dolog. Szó szerint úgy kell összeturkálni a kontrollereket, kábeleket, ha valaki most vesz gépet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6857) g@bo válasza Dr.F.E.R.I. (#6856) üzenetére


g@bo
nagyúr

mindenhol kiszórják, 5000é ajándék volt... :D másikat nem hoztam el, nem kufárkodom.

fekete wii mótom meg van.

nintendo landot még nézegettem, de nem vonzott annyira, mert egy mariokart 7 beleakadt a kezembe.

(#6858) aya válasza koncsik (#6852) üzenetére


aya
addikt

Én még nem döntöttem el hogy 32, vagy 64gb lesz. Legtöbb játékot lemezesen veszem.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6859) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Captain Toad pénteken! Még sosem vártam így a január 2.-át... Fiatalabb koromban simán kimaradt, most meg nem veszem észre. A poló is tök jó... Színben passzolna a Hyrule Warriors sálhoz, ha lenne. :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6860) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6861) koncsik válasza Sirandrish (#6860) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6862) g@bo válasza koncsik (#6859) üzenetére


g@bo
nagyúr

osztrákiában /saturn/ már hétfőn láttam a polcon.

(#6863) boost


boost
addikt

Elővenném ma a WiiU-t. Van kedve valakinek Mario Kartozni neten?

(#6864) slick-adam válasza g@bo (#6862) üzenetére


slick-adam
aktív tag

en nemet saturnban multhet szerdan (24.-e) megvettem. :)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6865) g@bo válasza slick-adam (#6864) üzenetére


g@bo
nagyúr

no, és miylen a cucc? ;)

(#6866) slick-adam válasza g@bo (#6865) üzenetére


slick-adam
aktív tag

SM3DW-ot ha nyomtad, akkor mar kaptal belöle kis demonstraciot.
ha csak egy kicsit is felkeltette az erdeklödesed, erdemes beszerezni. videok alapjan lehet sejteni, hogy milyen szorakoztato, de otthon, sajat masinan 100-szor jobb, mint fejben elkepzelve.
annyira aranyos, hogy hihetetlen. pl talan masodik palyan fal möge be kell menni, ahol van egy nyilas (ablak). hat mit csinal a kis hulye? elkezd kiabalni kifele. LOL
reszletek. a reszletek! :DD

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6867) koncsik válasza slick-adam (#6864) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Németo.-ban is vagy regisztrálva a wii u-val? :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6868) ImpersonatoR

Mi lett abból a dologból, hogy volt egy játék ahol állítólag azért csúszott a megjelenés, mert a basic gép en nem futott jól csak a deluxe on. Elég nonsens nek tartom. Mindenhol azt írjak hogy csak belső tárhelyben különbözik a két gép.
8 GB is eleg kell legyen gondolom mert pl SM3D land is csak 1.5 GB digitálisan.
Wii u csak DVD lemezt olvas bluray t nem ha jól tudom szóval nem ilyen 40-50 gigas játékok készülnek rá.

(#6869) Dr.F.E.R.I. válasza ImpersonatoR (#6868) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Wii U is valami Blu ray-hez hasonló technikát használ, csak valami kiherélt verziót, hogy ne kelljen a Sony-nak liszenszdíjat fizetnie. Ezért nem lehet filmet nézni sem vele, de a kapacitása szerintem nem marad el a szabványos lemezekétől. A Bayonetta is 17Gb környékén van, DVD lemezre ekkora játékok nem férnének rá.

Erről a játékról - ami nem fut el basic gépen - meg még nem is hallottam.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6870) RangerFox válasza Dr.F.E.R.I. (#6869) üzenetére


RangerFox
veterán

Egy játék fejlesztésénél gebasz volt, mert a Premium gépekre normálisan át tudták portolni, de a Basic gépekre meg nem, és megnőtt a fejlesztési idő, ezért késve jelent (vagy jelenik) meg a játék. Asszem ldave írta az egyik hozzászólásában.
UPDATE # Erről lenne szó.

[ Szerkesztve ]

(#6871) slick-adam válasza koncsik (#6867) üzenetére


slick-adam
aktív tag

aha

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6872) Dr.F.E.R.I. válasza RangerFox (#6870) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi, rá is kerestem. Itt arról van lényegében szó, hogy a játék méretét akarják lefaragni annyira, hogy az alapgépek háttértárán is elférjen, kiegészítő megoldások nélkül. Hogy ne legyen az, hogy egy csomó ember ha akarná se tudná letölteni magának. Nem arról van szó, hogy a basic gép hardvere bármiben is gyengébb lenne, mint a deluxe változaté. A honlap szerint egyedül a PS4 verzió van készen, a többi változat majd valamikor jövőre érkezik.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6873) RangerFox válasza Dr.F.E.R.I. (#6872) üzenetére


RangerFox
veterán

4,5Gb a játék Ps4-en, ennyire tárhely szűkében van a Basic kiszerelés? Mennyit foglal a rendszer? :Y

(#6874) ImpersonatoR válasza Dr.F.E.R.I. (#6872) üzenetére

Akkor megnyugodtam.
Xbox360 nal is volt játék ami az alap 4GB oson nem indult el.
Lényeg, hogy a hardware ugyanaz akkor. (nem lesz több fps -em a WiiU deluxe al) :)

(#6875) Dr.F.E.R.I. válasza RangerFox (#6873) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nagyjából 3 giga a szabad hely rajta, a nagyobbik felét az OS foglalja el. Utóbbit tehették volna egy teljesen rejtett területre is, hasonlóan a 3DS-hez.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6876) aya válasza ImpersonatoR (#6874) üzenetére


aya
addikt

De egy gyors külső tárhelyel gyorsabban tölt.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6877) tariattila válasza Dr.F.E.R.I. (#6875) üzenetére


tariattila
veterán

pontosan!
így ezt csak 3 Gigás gépként adhatnák ki...
(felhasználói szemszögből mindenképp)

(#6878) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valakinek már megjött:

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6879) aya válasza Sirandrish (#6878) üzenetére


aya
addikt

Valaki meg se rendelte :N

Majd írj meg milyen, azért kiváncsi vagyok rá, elöbb vagy utobb.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6880) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#6869) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Blu-rayt használ, csak licensz nélkül. Talán még biztos van valami egyedi kódolás / egyéb haxolás a meghajtón belül, de alapjáraton BD.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6881) g@bo válasza Dr.F.E.R.I. (#6875) üzenetére


g@bo
nagyúr

azért kedves a cég. wii basic 8 gb - rendszer 5... nesze 3. ügyes. :)

(#6882) g@bo válasza Sirandrish (#6878) üzenetére


g@bo
nagyúr

nem egy 30 éves srácnak szánt gém... :C

(#6883) ViharVadász válasza g@bo (#6881) üzenetére


ViharVadász
őstag

3? Half-Life 3 confirmed vagy micsoda. :DDD Boldog Új Évet, és szuper Wii U játékokban gazdag évet kívánok mindenkinek!:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6884) Sirandrish válasza aya (#6879) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nem az enyém :N

g@bo Én majdnem 30 vagyok, de megnézném :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6885) g@bo válasza ViharVadász (#6883) üzenetére


g@bo
nagyúr

búék gyönyörű srácok. ;]

nekem okés a toad, picit tán gyerekes...

(#6886) koncsik válasza g@bo (#6882) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

45 és 2.-án első dolgom lesz elindítani :)) második gyerekkor koncsikbácsi, tegye vissza a protézisét, a nagy örömben kipottyant :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6887) tariattila


tariattila
veterán

b.ú.é.k.!
mindenkinek játékban gazdagot!
nintendo 4ever! :D

(#6888) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

B.Ú.É.K. minden Wii U-rajongónak!!!

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6889) A.tessz


A.tessz
senior tag

B.Ú.É.K a nintendos tábornak!

(#6890) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Korábban írta valaki, hogy szerinte már direkt csinálják azt, hogy minden amiibo figurából legalább legyen egy hibás darab. Kezdek neki hinni ezek alapján: [link] Az a Diddy Kong-os kép nekem egyenesen fáj. :(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6891) Sirandrish válasza ViharVadász (#6890) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én mondtam és még mindig így gondolom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6892) ViharVadász válasza Sirandrish (#6891) üzenetére


ViharVadász
őstag

Valóban, bocsi! :B Memóriám nem épp a legjobb sajnos. Arra azért kíváncsi vagyok, hogy ha ezek kikerülnek eBay-re, mennyiért kelnek el.:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6893) Sirandrish válasza ViharVadász (#6892) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát volt már 1-2 durva aukció :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6894) slick-adam válasza ViharVadász (#6890) üzenetére


slick-adam
aktív tag

na pl a diddy amiibo-nak az also allkapcsa tenyleg ragasztott, en egyet vissza is adtam, mert rendesen latszott a res. siman el tudom kepzelni, hogy nem marad a helyen a gyarban es igy csomizzak be.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#6895) boost válasza slick-adam (#6894) üzenetére


boost
addikt

Amit azóta eladtak 6-8 ezer dollárért, mert ott a rés :D

(#6896) g@bo válasza Sirandrish (#6878) üzenetére


g@bo
nagyúr

üdv nagyfiúk

valaki bezsákolta már Toad ;) mestert

[ Szerkesztve ]

(#6897) koncsik válasza g@bo (#6896) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K délután kipróbáljuk, klassz a poló is, amit hozzáadtak :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6898) boost


boost
addikt

Az o"sszel sokan leosztottak, mikor feltettem a Bayonetta 2 FirstPrint bontatlan kiadást a netre 45ezerért :D, de az csak azért volt, mert nem igazán szándékoztam eladni.
Úgy voltam vele, hogy ha van valaki, aki nagyon szerelmes, akkor vigye, különben marad a polcomon. Most végzek egy kis takarítást, ezért feltettem szerintem korrekt áron.hardverapróra.

Ha nagyon zökkeno"mentes az átadás, tehát eljön érte az illeto", vagy én épp arra járok, és nem kell kitéro"t tennem, vagy postára futkosni, ami messze van, akkor engedek még egy ezrest.

(#6899) ayo válasza boost (#6898) üzenetére


ayo
addikt

miért nem ebay? én ilyeneket ott adtam el, hardveraprón sztem nem sok esélye van ezeknek az extra példányoknak itthoni eladásra

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#6900) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#6898) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az a baj ezzel a kiadással, hogy nem igazán nyújt pluszt a 16ezres Special Edition-höz képest. Ennyi pénzből inkább vennék egy olyat és ezt a Prima Official Game Guide-ot mellé.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.