Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7001) ldave


ldave
félisten

Ki mit vár az idén?

Érdekes, a Starfox nincs rajt, pedig állítólag a Zelda előtt jön, legalábbis mintha ezt mondták volna.

A Slime draws near! Command?

(#7002) Sirandrish válasza ldave (#7001) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyet lehet tippelni hogy vajon mit várok :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7003) FuRiONight


FuRiONight
őstag

The Devils Third mikorra vàrható?

(#7004) aya válasza adalbert1 (#6999) üzenetére


aya
addikt

Azért 1333/db áron megérte három játékot vennem nemrég, és pl. a nano assault ki sem jött dobozosban.
Letöltve 68mb :) vicces lenne egy 25gb? ( asszem ) lemezen

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#7005) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#7001) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Most interjúvolták megint a Mestert, E3-ra már kipróbálható verziót ígér StarFox-ból. Plusz jönnek idén eddig be nem jelentett játékok is.

Szerk.: Itagaki is azt nyilatkozta a napokban, hogy a Devil's Third szinte teljesen kész van, valószínűleg idén kijön az is.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7006) ayo válasza Sirandrish (#6998) üzenetére


ayo
addikt

zelda skines dynasty warriors az igazi megfogalmazás :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#7007) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#7005) üzenetére


ldave
félisten

Nekem ez a Devil's Third nem tetszik, főleg a főszereplő miatt, egyáltalán nem jön be az a karakter.

A Slime draws near! Command?

(#7008) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#7007) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Hát nem egy Mario, az biztos. :) De sokaknak meg ez a stílus fekszik jobban.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7009) Sirandrish válasza ayo (#7006) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt már én is könnyebben megemésztem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7010) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#7008) üzenetére


boost
addikt

Szerintem a játékot nem veszem meg, de bejön az, hogy ilyennel is próbálkozik a Nintendo a WiiU esetében.

A fenti listáról nekem a Zelda és az X a kötelezo". ès kb ez is a max, amit megveszek idén WiiU-ra. Esetleg valami Mario ami szerintem o"sszel jön.

(#7011) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#7010) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nagyobb lélegzetvételű Mario már ebben a generációban szerintem nem lesz több. Miyamoto is azt mondta, lehet csak a következő konzolra fejlesztenek legközelebb.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7012) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#7011) üzenetére


boost
addikt

de ha visszanézed, eddig kb fenntartották az évi egy Mario megjelenést, nem hiszem, hogy most hirtelen kimaradna 2-3 évre. ùj konzol meg 3-4 évig nem várható, sem nagygépes, sem kézi vonalon.

(#7013) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#7011) üzenetére


ldave
félisten

Ha újat nem is csinálnak, valakinek kiadhatnák bérmunkába a Sunshine HD-t :)

A Slime draws near! Command?

(#7014) koncsik válasza aya (#7004) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mit vettél még? :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7015) aya válasza koncsik (#7014) üzenetére


aya
addikt

Splinter cell, rabbits land, meg a child of light. volt 5 fontos extra kuponom.
És most megyek egy mario 3dworld-ért :)
Aztán fotózok mert szerintem toad majd késöbb jön csak :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#7016) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#7012) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Platform Marióra gondoltam elsősorban, de persze annyi játékban szerepeltetik, hogy úgyis fel fog bukkanni valahol (Mario maker, Mario party jön is az idén). 2D és 3D platformerek már jöttek ki szűk egy év különbséggel, tavaly nem is volt már hasonló, Mario Kart pedig csak egy szokott lenni egy generációban. Hacsak Paper Mario nem jön Wii U-ra, akkor platform fronton egy darabig szerintem nem is várható. 3DS pedig most lesz 4 éves, kizártnak tartom, hogy mégegyszer ennyi ideig ne jönne ki az utóda.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7017) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#7016) üzenetére


boost
addikt

Èn is platformer Mario-ra gondoltam. Más már összeszedte, én csak kiegészítem:

Ehhez hozzájön még:
2013: New Super Luigi U - WiiU
2013: Super Mario 3D World

2014ben nem jött ki platformer Mario.

Forrás:
[link], [link]

3DS meg igaz, hogy 4 éves, de most jön ki a new 3DS, amit örülnek, ha 1-2 év alatt bevezetnek, HA bevezetnek, és tényleg elterjed. Arra még jöhetnek a Wii-s sikercímek, pl Mario Galaxy New 3DS, és társai.

[ Szerkesztve ]

(#7018) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#7017) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Mondjuk én Wii U platformra gondoltam speciel, azt hittem arról beszélünk.

N3DS-t nem kérdés, hogy minél előbb behozzák a nyugati régiókba, és mivel leáll a régi modellek gyártása, kényszerűen meg is vásárolják majd. Eddig ugyanazt a menetrendet követik, mint a DS-nél: bő négy év után jött a ráncfelvarrt változat (DSi), ami után két éven belül meg már jött is a 3DS. Mivel a 3DS eladásai nagyban visszaestek 2014-ben, így nem indokolja semmi, hogy a DS-nél később nyugdíjazzák. Idén jöhet egy kisebb fellángolás az új modellek miatt, de a pályája a konzolnak már leszállóban van alapvetően. Szerintem reálisak az AMD-s 2016-os pletykák, de négy évet legalábbis biztos nem fognak az utóddal várni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7019) koncsik válasza ldave (#7001) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Remélem semmi, jó lenne játszani is, nem csak vásárolni... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7020) Linkh válasza boost (#7017) üzenetére


Linkh
tag

Azon gondolkoztatok már, hogy vajon a NewSuperMarioBros2 miért NSMB2, amikor az már a 3. rész?:)

(#7021) boost válasza Linkh (#7020) üzenetére


boost
addikt

amiért a New Super Mario Bros Wii nem New Super Mario Bros 2 Wii. :D

Oké, hogy új pályák, de az csak egy átirat. Meg a New Super Mario U is csak egy átirata a New Super Mario DS-nek. A játékmenetbe nem igen van változás, míg azért a 2-nél behozták ezt az aranygyüjtögetős dolgot, és ez alá építettek be mindent.

(#7022) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Èn nagyon örülnèk, ha 3DS-re megjelent jàtékok közül is megjelenne wii u-ra, gondolok pl. A Luigi's Manson-re, Castlevinia-ra es sok màs jàtèkra.

(#7023) ldave válasza Sirandrish (#7002) üzenetére


ldave
félisten

Kis infó a játékról: "A Hyrule Warriors egyik aspektusa, amely nagyon hatással volt rám, az a nagy főellenfelek azon képessge, hogy harc közben mozogjanak a térképen. Lehet, hogy a csata elején a boss az erődítményed felé halad, te pedig megtámadod, majd követed. Az ilyesmit nem nagyon látni Zelda játékban, mert a főellenfelek általában zárt terekben vannak, ezért a Warriors-ben látott megoldás nagyon frissnek hatott a számomra."

A Slime draws near! Command?

(#7024) boost válasza ldave (#7023) üzenetére


boost
addikt

Azért egy híres játéktervezo"nek van pofája leírni, hogy bizony nagy hatással van rá, hogy egy harc nem egy zßárt szobában zajlik, hanem a pálya egy picit nagyobb részén. Látott már nyugati játékot, mondja?

:D

(#7025) Sirandrish válasza ldave (#7023) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért remélem a boss nem akar majd elmenekülni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7026) ldave válasza boost (#7024) üzenetére


ldave
félisten

Hülye kérdés, a Nintendo soha nem látott mást, csak saját magát :)

A Slime draws near! Command?

(#7027) ImpersonatoR

[link]

Ezt tényleg olyan gyilkos mint aminek mondjak? Nekem mar a Wii U New Super Mario Bros is nehéz volt a vége fele. Hazudnék ha azt mondanám örömteli volt :) 3D world az sétagalopp volt ahhoz kepést.

Gondolom ebben sincs meg "you suck suit" csak luigi végigmegy helyetted (azt meg nem szeretem)

(#7028) tariattila válasza ImpersonatoR (#7027) üzenetére


tariattila
veterán

jaja! (gyerkőc többször kikészült miatta... a wiiU-s könnyebb szerinte, nekem mind nehéz :DDD)

más:
Smash csapatás volt ma... nálunk a legkisebb tolja legdurvábban.... az első 4 menetet mind nyerte :Y
zárójelben megjegyzem Toad kapitány mindkettőjük új favoritja! :))

(#7029) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Sziasztok!

Ha veszek egy basic pakkot meg egy 3d mario és egy smash brost, akkor milyen irányító kell még, hogy a gyerekkel ketten tudjuk egyszerre játszani?

Nagyon köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#7030) Sirandrish válasza Gigicuci (#7029) üzenetére


Sirandrish
legenda

Wiimote+nunchuk. :K
Vagy Classic controller...legalábbis gondolom azt is kezeli mindkét játék. A Smash biztos.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7031) 90Quiet válasza Sirandrish (#7030) üzenetére


90Quiet
tag

Szerintem ami neki kell az a Wii U Pro Controller, nem a Classic Controller. Az a Wii-nél volt, ráadásul Wiimote is kell a működéséhez. Igaz ez a páros is kompatibilis a Wii U-val, de ehhez a két játékhoz a Pro Controller egy kényelmesebb megoldás.

A jobb oldali infódoboz alján láthatod hogy milyen irányítókat támogat a játék. Innen már csak neked kell a legszimpatikusabbat kiválasztani.
Mario 3D World
Smash Bros U

[ Szerkesztve ]

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#7032) Gigicuci válasza Sirandrish (#7030) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Huhh..hát ez nem jó hír, az még egy 15e kiadást jelent. Persze más konzolnál is elég drága az extra irányító, csak ezt a pro controller kevés helyen kapható. Köszi!

(#7033) n000rbi válasza Gigicuci (#7032) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nézz szét hipermarketekben, hátha elcsípsz még egyet olcsón (ugyanis mindenhonnan kisöprik a készleteket, mert nem éri meg tartani :( )

(#7034) Sirandrish válasza n000rbi (#7033) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem mintha olyan rohadt sok helyet foglalna szerencsétlen Nintendo :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7035) n000rbi válasza Sirandrish (#7034) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nehogy azt hidd, hogy én örülök neki. Elég baj az, hogy erre itthon nincs kereslet (vagy legalábbis kevesen vagyunk)

(#7036) Sirandrish válasza n000rbi (#7035) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja persze, nem azért mondtam :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7037) n000rbi válasza Sirandrish (#7036) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ok :)
Szerintem a héten beújítok én is egy Tódikapitányt :C

(#7038) boost válasza n000rbi (#7037) üzenetére


boost
addikt

Shopba mennyibe kerül?

(#7039) n000rbi válasza boost (#7038) üzenetére


n000rbi
senior tag

Hirtelen nem tudom, de a szar forint miatt tuti nem éri meg. 10500-ért már megkapod lemezen.

(#7040) tariattila válasza Gigicuci (#7032) üzenetére


tariattila
veterán

konzolvilágnál 13e+ valamennyi (13500 azt hiszem)
annyiért jó az!

(#7041) tariattila válasza boost (#7038) üzenetére


tariattila
veterán

35£ :(

(#7042) tariattila


tariattila
veterán

van egy új Fit Meter amit nem használtunk még és nem is fogunk valószínűleg...
cserélném valamire vagy épp eladnám (board packban volt)
ZombiU bontatlanul hasonló cipőben... és még egy Harry P. Wii lemez is van :B

(#7043) tariattila válasza tariattila (#7042) üzenetére


tariattila
veterán

utóbbit megnéztem... füzetes, karcmentes (a wii-vel vettem anno) H.P. and the deathly hallows part2
(eredeti nem selects!)
más:
szedtetek már szét wiiU gépet takarítás célzattal?
kicsit beparáztam amikor szétbombáztam a 'rendszert' és lefújtam róla a port (maga a gép burkolat nem volt poros mivel azt szoktam törölgetni de a szellőzőrácsokból ami kijött az nem volt sámli.. :Y
speckó csavarhúzó vagy esetleg valamire kell-e figyelni?, ilyenekre gondolok...
gari úgy sincs már rá... ''''''''szakszervízbe'''''''' pedig eszembe nem jut vinni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7044) mirci18


mirci18
addikt

Koncsik szaktárs a múltkor félt hogy hamisítják az amiboo-kat.
No tessék ha nem is hamisítják de legaláb hasonlít egy amiboo kiadásra a játékok.
[link]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7045) mirci18


mirci18
addikt

Lego super Mario ha érdekel valakit

Kulcstartó-s formában

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7046) Sirandrish válasza mirci18 (#7044) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ezek nagyon gagyik.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7047) mirci18 válasza Sirandrish (#7046) üzenetére


mirci18
addikt

Ezért is írtam hogy nem olyanok teljesen mint az amibok csak hasonlítanak mert talpasak vagyis állványosak.
De szemezek vele mert jópofák.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7048) n000rbi válasza mirci18 (#7047) üzenetére


n000rbi
senior tag

Azért azokkal a "lego"-figurákkal vallatni lehetne, olyan csúnyák :) A másik még csak-csak.

(#7049) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

A K'NEX cuccai szívfájdítóan jók és Offical Nintendo :K

Sikerült megszerezni az egyik Mario könyvet :C gyermek és apuci örül :D

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7050) Sirandrish válasza koncsik (#7049) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ezek tényleg jók. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.