Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5951) horkovy24 válasza RangerFox (#5948) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én ezzel a témát be is fejeztem! :) Jöjjön egy kis érdekes karácsonyi csomag a Wii U-ból! Ki mit gondol?

http://wiiudaily.com/2014/11/super-smash-bros-wii-u-bundle/

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5952) mirci18 válasza tybaa (#5949) üzenetére


mirci18
addikt

Ne törődj vele az én kérdésemre se tudja senki a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5953) RangerFox válasza horkovy24 (#5950) üzenetére


RangerFox
veterán

13k, azért nem mindegy.... És akinek kimaradt, annak egy jó esély arra, hogy pótolhassa, nem kötelező megvenni. Mellesleg én veled ellentétben off-ba rakom a hozzászólásomat, és nem rakok ki annyi smile-t, tudod mobilnettel nem jó dolog betölteni őket... -.-

[ Szerkesztve ]

(#5954) ViharVadász válasza horkovy24 (#5951) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nem rossz csomag, bár én inkább egy ilyenre pályáznék leginkább: [link]. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5955) horkovy24 válasza RangerFox (#5953) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igen most már 13k mert már a kutyának nem kell! De amikor kiadták akkor mennyibe is került?! Hmm? Na látod látod. Az igazságba felesleges belekötnöd mert hiába is próbálkozol az nem fog változni és ha belegondolsz akkor rá is fogsz jönni. De a szíved mélyén ezt te is tudod csak nem akarod belátni! :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5956) SzDavid99 válasza ViharVadász (#5954) üzenetére


SzDavid99
tag

Az a Mario sapi nagyon király! :K

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#5957) RangerFox válasza horkovy24 (#5955) üzenetére


RangerFox
veterán

Te buta vagy.... (Nem akartam mást mondani..) Alapból 13.500Ft-ba került, Ps3-ra és Ps4-re is... Legalábbis a Konzolvilágban... Visszaemlékezhetnél...

(#5958) horkovy24 válasza ViharVadász (#5954) üzenetére


horkovy24
senior tag

Ez igen!!! :) Ez valóban egy nagyon fullos és gyönyörű szép csomag! Inkább én is ilyet választanék akkor már. Pláne hogy most nagyon nagy Mario Kart 8 fan lettem! :) Most fejeztem be a játékot úgy hogy mindenhol minden versenyben minden fokozatban megvan az első helyezésem 3 csillagos minősítéssel. A mirror mód volt a legkeményebb mert ott szinte újból be kellett gyakorolni a pályákat de végül az is sikerült ott is megvan mindenhol az első hely 3 csillagos minősítéssel. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5959) horkovy24 válasza RangerFox (#5957) üzenetére


horkovy24
senior tag

Kérlek szépen hogy ne személyeskedjünk. Köszönöm! Én jól emlékszem hogy mennyibe került erről ennyit. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5960) mirci18 válasza ViharVadász (#5954) üzenetére


mirci18
addikt

Izlések és pofonok.
A sapkát megveszem kintről Kínából 6-700 ft-ért.
A wii u wheel számomra használhatatlan és pontatlan volt wii-n.
A wiiu tabletének ez a piros tok egyyáltalán nem áll jól.
Kinek mi a vélemény?
Azt sajnálom hogy nem csinálták meg a gépet is piros egy pack helyett limited editionba.

Ez a megoldás viszont tetszik:

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5961) tybaa válasza mirci18 (#5952) üzenetére


tybaa
csendes tag

Szerintem festmény. A keret oldalán látszik, hogy kapott a vászon egy kék alapot, arra készült a kép. Ha nyomtatták volna, akkor a keret oldalán is folytatódna a kép (ha kicsit túlméretezik), vagy fehér maradt volna ott a vászon, ha pontosan méretre nyomtatják (nem tudom, melyik a szokásos eljárás).
Megfelelő technikai tudással nem különösebben problémás egy ilyen képet festeni. Engem inkább az érdekelne, hogy miért? :)

(#5962) RangerFox válasza horkovy24 (#5959) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát mégsem emlékezhetsz olyan jól, több cikkben is megemlítik, hogy nem teljes áron jött ki... És nem kéne hamis vádakat állítani a konkurens konzollal szemben, amíg ezt folytatod, természetesen reagálok a komijaidra... Vagy ha tényleg neked lenne igazad (ami kizárt, mert ez tény hogy 13k volt az ára), akkor linkeljél már egy oldalt, ahol annyiba került...
Válasz: cirip-cirip -.-

(#5963) RangerFox válasza mirci18 (#5960) üzenetére


RangerFox
veterán

Ízlések és pofonok, szerintem undorító ebben a piros "bugyiban" a kontroller... Főleg elölről nézve.

(#5964) g@bo válasza RangerFox (#5963) üzenetére


g@bo
nagyúr

de nem hasztalan az a bugyi...

mondjuk nekem a fekete jön be, és a pamut... ;)

(#5965) Sirandrish válasza RangerFox (#5962) üzenetére


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5966) RangerFox válasza g@bo (#5964) üzenetére


RangerFox
veterán

Világos, de akkor is szebben meg lehetett volna csinálni az illeszkedését...
Sirandrish.: A Konzolvilágnál akkor is 13,5k-ba került, erre szín tisztán emlékszem. Az hogy máshol mennyibe került, nem mérvadó, a legolcsóbbat vegyük figyelembe.

[ Szerkesztve ]

(#5967) g@bo válasza RangerFox (#5966) üzenetére


g@bo
nagyúr

tudsz jobbat?
nekem kellene a fehérre, mielőtt karist lesz és a kontroller karokra valami gumi sapi, hogy ne retkesedjen.

(#5968) Sirandrish válasza RangerFox (#5966) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem mérvadó hogy egy erre specializálódott oldal szerint 18K volt megjelenéskor a legolcsóbb is, hanem az a mérvadó amit TE mondasz. Elképzelhetetlen hogy rosszul emlékszel, mint ahogy az is hogy esetleg a két héttel későbbi árra gondolsz (akkor ugyanis lezuhant 14K körülre). És persze az is kizárt hogy mindkettőtöknek igaza van, csak te épp kiemeltél 1 boltot a 100ból(náluk volt biztos vagy másfél darab) míg a kolléga a másik 99 bolt árait nézte. A lényeg hogy mindenki téved és neked van igazad!
Rendben, szia! :C

Hozzáteszem...marhára nem érdekel, csak kíváncsiságból rákerestem :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5969) RangerFox válasza g@bo (#5967) üzenetére


RangerFox
veterán

Ez nekem jobban tetszik, van belőle sok színű.. Csak kétzser drágább mint amit itt linkelt mirci...
Asszem ez ugyanaz, nem tudom melyik az olcsóbb mai árfolyammal számolva...
A joystick gumivédővel pedig passzolok, nem találtam olyat..

(#5970) RangerFox válasza Sirandrish (#5968) üzenetére


RangerFox
veterán

Ez nem sokat segít, de Day One edition... Most nem fogok vitába szállni, emlékszem rá hogy ennyibe került, haver Ps4-re együtt vettük meg megjelenés napján. Ha hiszel hiszel, ha nem, akkor nem. Azt meg megnézném, hogy a boltokba, amikkel összehasonlítja az árakat beleveszi-e a konzolvilágot ez az "erre specializálódott oldal"...

[ Szerkesztve ]

(#5971) horkovy24 válasza RangerFox (#5962) üzenetére


horkovy24
senior tag

Te most komolyan arról akarsz itt engem meg mindenkit meg győzni hogy mekkora jófejség amit a Sony meg a Microsoft csinál sorozatosan?! Mert akkor nagyon rossz helyen kopogtatsz! :D Egyébként Andrish kolléga már belinkelte a diagramot a játék áráról amit köszönök is szépen neki! :R Innentől kezdve nincs is miről beszélgetnem veled tovább. :) Köszönjük Emese léphetünk tovább. Elvégre vannak érdekesebb témák is. Ezzel a befásult meglátással amivel még saját magadat is becsapod azzal sokkal jobban járnál egy XboxOne vagy egy PS4 fórumban. Ott még talán díjaznák is. Sőt ott még szerintem egyet is értenek veled ebben a témában mert ugyanolyan befásultak mint te. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5972) koncsik válasza tybaa (#5949) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K :C +1

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5973) RangerFox válasza horkovy24 (#5971) üzenetére


RangerFox
veterán

A Sony meg az MS nem a 40-dik Mario-t adják ki, ezt jó lenne nem elfelejteni... :) Értek én mindent, csak egy valamit nem... Miért lennék befásult? :D Nincsen Xbox One-om, így nem is vagyok MS fan. Nincsen WiiU-m, de van 3DS-em, így nem vagyok a Nintendo ellen sem. Van Vitám, de a Sony megutáltatta magát a szememben. Többre tartom a az Xbox One-t, hiszen szinte minden műfajból, ami megjelenik WiiU-ra, 3DS-en is tiszteletét teszi. (3D Mario, SMah Bros. 2D Mario, Kirby, Mario Kart, Yoshi, Donkey Kong stb). Amíg WiiU-ra nem jelennek meg multiplatform játékok, addig a szememben nem ér fel a konkurens konzolokhoz, hiába van rengeteg jó exkluzív címe az N-nek.
Talán jobban is járok, ha másik topicot keresek, ott legalább nincsenek tonhal zabáló egészséges életmódot folytató emberek, illetve olyan emberek, akik minden adandó alkalommal leírják, hogy milyen Mario&Luigi Premium Pack-uk van, illetve nem sírnak a Fatal Frame miatt, illetve a játékhiány miatt. (És ez nem személyeskedésnek szánom, senki ne vegye magára, csupán irónikusan fogalmaztam.) :D
További jó szórakozást! :R

[ Szerkesztve ]

(#5974) mirci18 válasza tybaa (#5961) üzenetére


mirci18
addikt

Gondolom mert rajongó úgy mint én.
Az már más kérdés hogy ilyet sehova se tudsz elhelyezni a lakásban mert míg egy régi moziposzter vagy egy fekete fehér kép egy szinészről vagy szinésznőről feldobja a lakást ez nem.

De köszi a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5975) mirci18 válasza g@bo (#5964) üzenetére


mirci18
addikt

Vigyázni kell rá és nem kell bugyiban tartani a kicsikét.
Én nekem sincs egy wii mote-m se bugyiban mert felesleges és ronda is lessz tőle.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5976) Gebriel válasza RangerFox (#5973) üzenetére


Gebriel
veterán

Ja tényleg nem a 40. Mariot adják ki.. hmm akkor mit is?? 40. CoD/NfS/Forza/Fifa stb.
Egyet viszont elfelejtsz.. XO ide Wii U oda..
XO/PS4 játékok 90% szenny... megy a marketing, hogy ilyen jó lesz, stb,stb aztán amikor megjelentik megy a pofára esés, hogy még sem azt lett belőle..
Na ezekbe a topicokba megy az igazi sírás. Tehát nem kell itt az iróniát játszani, hogy milyen topic is ez... :U
Wii U-n meg azt kapod amit vársz.. és ma már ez nagyon nem mindegy.

Nagyon rossz topicot választottál az tuti.. másik két platformnál ez általános amit csinálsz itt nem. :N

(#5977) g@bo válasza RangerFox (#5973) üzenetére


g@bo
nagyúr

"A Sony meg az MS nem a 40-dik Mario-t adják ki, ezt jó lenne nem elfelejteni"

hanem az 500 adik cod ot meg fifa t.... :)) a lenyúzott rókabőröket.

mutass egy mario galaxy ötletességű játékot?

(#5978) tybaa válasza RangerFox (#5970) üzenetére


tybaa
csendes tag

Nem valószínű, hogy megjelenés napján is ennyibe került, ez a kép még most is fent van a konzolvilág oldalán:

Előtte pedig:

(#5979) tybaa válasza mirci18 (#5974) üzenetére


tybaa
csendes tag

Igen, én is erre gondoltam, hogy legfeljebb gyerekszobába lehetne kitenni. De oda bőven jó egy kinyomtatott kép is.
Nincs kétségem afelől, hogy egy rajongó műve. :)

(#5980) Szalontahó


Szalontahó
tag

Mi van itt? :)
Piszkosul várom már a Mario Kart 8 DLC-t.
Szvsz, konzolt csak az exekért. A többire meg nem is érdemes költeni. No meg az MGS. Persze ez szubjektív, mint minden. :DD

(#5981) mirci18 válasza tybaa (#5979) üzenetére


mirci18
addikt

Így van sőt oda a legolcsóbb fotóként előhivatni és berakni egy nagy üvegkeretbe.
Én is most hivattam elő pár a4-es fotót 500 ft darabja de a nagyobbak fetmény nagyságúak is 3000-4000 ft körül mozognak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5982) mirci18 válasza g@bo (#5977) üzenetére


mirci18
addikt

Végre valamiben eggyetértünk ezt is megértem. :C

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5983) Mister_X válasza Gebriel (#5976) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hogy mit adnak ki? CoD, FIFA, NFS? LoL....

Megmondom mit ad ki a
Microsoft: Fable, Forza, Halo, stb.
Sony: The Last of Us, Killzone, Gran Turismo , stb.

PS4-en meg ONE-on lehet szenny a játékok 90%-a, de a maradék 10% is megugorja aWii U-ra megjelenő címek számát.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5984) Sirandrish válasza tybaa (#5978) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tuti manipulált kép :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5985) horkovy24 válasza RangerFox (#5973) üzenetére


horkovy24
senior tag

,,Talán jobban is járok, ha másik topicot keresek". Hát ezzel teljes mértékben egyet tudok érteni mert ideje lenne már. :) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5986) horkovy24 válasza Gebriel (#5976) üzenetére


horkovy24
senior tag

+1 :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5987) horkovy24 válasza Mister_X (#5983) üzenetére


horkovy24
senior tag

-1 :( Nincs igazad. Nekem volt PS3-am és Wii U-ra már most van annyi kiemelkedő cím mint ami arra volt! Ennyi. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5988) mirci18 válasza horkovy24 (#5987) üzenetére


mirci18
addikt

Fiúk nyugi.
Feleslegesen vitatkoztok.
Most olyan mintha 2 kocsimárkán vitatkoznátok melyik megvásárlásával kaptok többet az autóval.
Felesleges vitatkozni azon hogy mennyi jó játék van eggyik másik konzolra mert hogy kinek mi a jó játék az szubjektív.
Maradjunk abban minden konzolnak megvan a maga tábora.
Mind a 3 tábor más ezért nem lehet összehasonlítani egy Mario játékot egy GTA-val vagy éppen egy Halo-val.
És pont.
Lehetne végre hogy értelmes témával töltsük meg a fórumot.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5989) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Remélem ez nem bánt senkit zárásként, xboxom van ps nincs, de ez viccessssss... :B
5988 mirci +1

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5990) horkovy24 válasza mirci18 (#5988) üzenetére


horkovy24
senior tag

Én egyetértek veled! Viszont azt nem hagyom hogy hülyeségekről akarjanak meg győzni engem. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5991) mirci18 válasza horkovy24 (#5990) üzenetére


mirci18
addikt

Én meg veled értek eggyet.
Csak eddig már nem egyszer leállítottak pont ezért mert feleslegesen vitatkoztam másokkal.
Magamat védtem és még én voltam a bunkó így rájöttem vitának nincs értelme mert úgysem nekem adnak igazat.
Neked akarok jót ezért mondtam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5992) Sirandrish válasza horkovy24 (#5987) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Nekem volt PS3-am és Wii U-ra már most van annyi kiemelkedő cím mint ami arra volt!"

FULL-FULL Nintendo örültként is csak azt tudom mondani erre hogy rossz helyen kerested azokat a játékokat :K

Hozzáteszem hogy én örülnék neki a legjobban ha úgy lenne :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5993) horkovy24 válasza mirci18 (#5991) üzenetére


horkovy24
senior tag

Na akkor mind egyetértünk! :) :R Nem is akarok már vitázni mert tényleg unalmas. Lépjünk is tovább.

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5994) horkovy24 válasza Sirandrish (#5992) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igen bocsánat! :B Azt nem írtam oda a mondókámba hogy nekem több kiemelkedő cím van már most Wii U-ra mint PS3-ra volt anno. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5995) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ámen. Bár még tudnék mit írni...

Én meg sikeresen szénné dolgozom magam, ha minden jól megy (azaz dolgozok annyit ÉS sikerül leszerveznem egy bennszülöttel a szállítást (az illetőt napi szinten látom), akkor egy japán Wii U-t dobok a fa alá magamnak - ha megérkezik addigra, persze.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5996) horkovy24 válasza Mister_X (#5995) üzenetére


horkovy24
senior tag

Irigyellek téged a japán Wii U miatt! :) Ezen akkor simán lehetne tolni az új Fatal Frame játékot. :) Egyébként ha már japánból hozatod a gépedet én a helyedben a fehér 32Gb-os gépet választanám mert az itt biztos senkinek nincs mivel ebben a térségben nem kapható. A gép színével is jobban járnál meg aztán egyedi is lenne a géped és engem jól megöl az irigység! ;) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5997) Mister_X válasza horkovy24 (#5996) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Úgyis a legolcsóbbat fogom venni, mert még az is 1.5x annyi lesz, mint a hazai :DDD De még mérlegelni fogok, hogy tényleg kellene ez nekem, mert lemezesen drágán és lassan, digitálisan meg csak szimplán drágábban kapnám meg a játékokat - kész forinttemető. Amúgy se érdekel például a Fatal Frame.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5998) Mister_X válasza Mister_X (#5997) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Wii U Basic szállítással, áfásítva 85000Ft lenne... mondjuk 8%-ot visszaigényelhetek a gép árából... és ez még csak a gép. Ennyiért (mondjuk fekete deluxe) Wind Waker HD bundle van idehaza. Hát, sokat kell dolgozni még.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5999) Gebriel válasza Mister_X (#5997) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor minek is neked a japán gép egyébként :F

(#6000) Mister_X válasza Gebriel (#5999) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hármat lehet találgatni.

A) Mi van a Nintendonak, ami a többi konzolgyártónak nincs,
B) Mi van / mi lesz Japánban Nintendo téren, ami itt nincs

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.