Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5401) Gebriel


Gebriel
veterán

Néhány kozol boltban fel tüntetve a premium gépnél, hogy Nintendo Network Premium hozzáférés. A basic-nél pedig nincs
Lehet láma a kérdés, de ez Premium hozzáférés mit jelent? :R

(#5402) boost


boost
addikt

Most már a WiiUkat nézegetem, 200€ért van Mario Kart bundle, meg MarioU bundle is, pár hónaposan. csak nekem még mindig nincs 5 igen jó játék, ami miatt megérne váltani. Majd ha jön a Zelda.

most csak bayo2 ( egy nem érdekel, nem lett túl jó), WindWaker, Pikmin ami kötelezo" vétel

próbáltátok már a Teslagrad-ot? [link]

[ Szerkesztve ]

(#5403) omikron23 válasza horkovy24 (#5364) üzenetére


omikron23
senior tag

Köszi mindenkinek!
Bayonetta nekem nem igazán jön be, inkább platformer párti vagyok... :D

FragStaR, Mister_X: az alapgép 79.000 Ft volt, de vettem mellé még egy Pro Kontroller-t (12.900 Ft), egy Yoshi Remote-ot (12.990 Ft) és egy Donkey Kong Tropical freeze játékot (11.990 Ft).
Szerintem ennyiből már kijön kijönne simán a PS4 is... :K
Azóta beszereztem:
- Zombi U
- Super Mario 3D World
- New Super Mario Bros. U
- Nintendo Land
- Rayman Legends

Jelenleg így állok, szinte minden megvan már a Zelda Wind Waker-t leszámítva... De záros határidőn belül szerintem az is meglesz... :D

(#5367) horkovy24 :K :K :K

[ Szerkesztve ]

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#5404) ayo válasza Gebriel (#5401) üzenetére


ayo
addikt

nem nagy cucc, online vásár után pontokat kapsz amit be lehet váltani játékra. természetesen sokat kell vásárolni, hogy összejöjjön egy komolyabb játék:)

(#5402) szgergely: én nagyon rég játszottam vele. nem rossz játék, jók az ötletek, de nem mondanám tökéletesnek- aszem a mozgással vagy annak animálásával volt némi gondom. Ilyen tipikusan Humble Bundle 1 dolláros pakkba illő cucc :) + 1 közben megnéztem és Steamen van ingyenes demó

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#5405) boost


boost
addikt

Valaki tolja még a mario kartot? Most találtam egy két hónapos kartos gépet, pár bénább játékkal, meg két új piros és zöld wiimote-al 200€-ért.

(#5406) Szalontahó válasza boost (#5405) üzenetére


Szalontahó
tag

Én játszok még vele. Már nagyon várom az első dlc pakkot.

(#5407) Gebriel


Gebriel
veterán

Elégé pang a használt Wii U piac.. :(

(#5408) horkovy24 válasza Gebriel (#5407) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igen mert az a helyzet hogy a casual játékosok akik a Wii-nél még megvoltak azok a Wii u-nál már nincsenek meg. Mert ugyebár mit is csinált a casual gamer?! Megvette a Wii-t elugrabugrált vele egy kicsit meg el tornázgatott és mikor megunta eladta a fenébe. Azt pedig ne felejtsük el hogy a Wii-nél csak úgy volt meg az a száz akárhány millió gépeladás mert ott volt a rengeteg casual játékos és a vásárlók sokkal nagyobb többségét ők tették ki. Viszont Wii U-t már nem vettek mert ez a Gamepad-es dolog már nem jött be nekik. Magyarul ezzel azt akarom mondani hogy azok akik most megvették a Wii U-t azok ténylegesen Nintendo pártiak és mint Nintendo pártiak nem fogják eladni a nehezen megvásárolt cuccaikat nem úgy mint a casual játékosok. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#5409) g@bo válasza horkovy24 (#5408) üzenetére


g@bo
nagyúr

a wii u igazán nem ad többet mint a wii, 480p helyett 720.
ha ezt hozta volna a wii is, akkor ilyenformán a u halott ötlet, mert a pad mint újdonság... nem elég.

egy wii u sima kontrollerrel üt? kiadhatnának olyan verziót, amihez nincs pad, de ugye a játékoknak se lenne kötelező igénye.

mehetne 40k körül a cucc, és hali. kérdés, akkor is ki vette volna sima wii helyett...

(#5410) boost válasza horkovy24 (#5408) üzenetére


boost
addikt

Èn nem hiszem, hogy a Gamepados dolog nem jött be nekik, hanem ez egy divat volt. ès elmúlt. Ahogy a FB játékok is anno divat volt, és mindenki tolta a Farmville-t, vagy a Maffiaville-t (vagymivolt), úgy ennek is volt divatja. Olyanok vettek konzolt, akik eddig nem, mert újfajta élményt nyújtott, és nem kellett hozzá Bajkonurba utaznod. Megvették, láttamozták, kétszer játszottak vele, és eltették a szekrénybe, majd évek múlva 10-15ezer forintért eladták a jófogáson, vagy az apro.hu-n.

Másik, hogy a WiiU pozicionálása se a legjobb technikailag, mert ugrabugrának nem ugrabugra, mert nincsenek hozzá alapból WiiMote-ok, se olyan játék, mint a Wiinél a WiiSports. Tabletesnek nem kiugróan jó tabletes, mert sokkal jobb tabletek vannak manapság, könnyebbek, nagyobb felbontással, hosszabb aksiido"vel. Bénának hat a gép mellett. Hagyományos desktop konzolnak se jó, mert nagyon gyenge a többi nextgenhez képest és nem is jönnek rá nextgen cuccok. Nincs egy olyan pontja, amiben jobb mint a többi ÈS erre a szélesebb réteg is vágyna.

(#5411) boost


boost
addikt

Még 10 nap, és jön a Bayo2!! Remélem :D Milyen jó lesz majd nézegetni a dobozát :D

(#5412) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#5410) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha ez az utolsó mondatod igaz lenne, már szűk egy éve nem vett volna senki Wii U-t. Amiben mindenképp jobb a másik kettőnél és amivel azok játékosai is szó nélkül kiegyeznének:

- (relatíve) olcsó
- visszafelé kompatibilis
- magas a (minőségi) exkluzív címek aránya

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5413) mirci18 válasza omikron23 (#5403) üzenetére


mirci18
addikt

Igen de azt ne felejtsd el hogy ennyiért te csak egy ps4 alapgépet kapsz és nem egy alpgépet 2 játékkal és 3 féle kontrolerrel nem mindegy.

Ez olyan mintha össze akarnám hasonlítani a suzukit és a toyota.
Két suzukit kapsz egy toyota árán. Ugyanazért a pénzért teljesen másabbat ne adj isten sokkal több mindent kaptál.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5414) mirci18 válasza g@bo (#5409) üzenetére


mirci18
addikt

Azért ezt nem mondanám.
Erősebb vas
jobb felbontás
újfajta játékélmény és használat az érintőképernyő miatt.
tv nélküli játék ugyancsak emiatt.

HA kiadnának egy tablet nélküli wii u-t akkor mi lenne az újítás.
Maradjunk annyiban hogy nincsenek casual játékosok és ezért nincs akkora eladás nem azért mert felesleges a gamepad.

Anélkül kiadni 40-ért értelmetlen lenne.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5415) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#5412) üzenetére


boost
addikt

- Hát nem is nagyon vettek WiiU-t :D MarioKart-kor volt egy kis fellángolás, de különben marad a havi kb 200ezres globális eladási mutató.
- 300€ egy WiiU vagy egy WiiU bundle, 350 egy XBO, tényleg csak relatíve olcsó. :) Mediamarktba XBO, 2 kontrollerrel, két játékkal 400€.
-"magas a (minőségi) exkluzív címek aránya" nem kötekedésbo"l, de ebbo"l idén 3 jött, jön ki, egyik a Mario kart, a másik a Bayonetta 2, harmadik a SmashBros, bár az se teljesen platform exklúzív, mert 3DS-re is jön.

Szerintem három féle játék van, konzolra. Legalábbis nálam:
-Egyik csoport a mino"ségi platformexkluzív, amit említettél, ami a szokásos évi 3-4, de ez minden más platformnál is megvan, kb.
-Van a jófajta multiplatform játék, mint AC4, FC4, Fifa, NBA 2K, Battlefield, lesz a CREW, Project Cars, stb; ami nincs WiiU-ra.
-Ès van a sok szar, amibol tényleg elég sok jött idén is WiiU-ra, ahogy minden más platformra is. Elég csak megnézni a metacriticet, tele van 75 pont alatti játékokkal.

(#5416) g@bo válasza mirci18 (#5414) üzenetére


g@bo
nagyúr

Erősebb vas = jobb felbontás ( 480 vs 720 )

ez kaptad volna a felárért. nekem ez a gép lett volna az alap, a sima wii helyett.

tv nélküli használat extra, gyerek nem ül rá a híradóra.

tapipad is jó lehet, nem kell mutogatni, ott elintézhető pár manőver. de ez utóbbi nem létkérdés v nélkülözhetetlen extra, igazán már sokat nem dob a játékélményhez, amit a kontroller már a wii nél nagyot durrantott.

egy picit lehetne erősebb gép cpu terén... 1080p hez. nem mondom, ettől még igazi élvezhető nintendó gép, baró játékokkal.

nálam marad, az biztos.

(#5417) g@bo válasza boost (#5415) üzenetére


g@bo
nagyúr

sokaknak a 75% alatt értékelt játékok is érdekesek, és lehet olyan 100 as, amit meg nem venne.

fifát pl én soha nem vennék, 100% os érték mellett se. nem tetszik, kész.

metacritic lehet alap, de pl az ultrakövér nőket is valaki elviszi... ;]

(#5418) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#5415) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A hivatalos listaárak közt megvan a 100£ különbség, csak az objektivitás végett (Wii U-t is kapsz 60e HUF-ért boltban). Játékokról szólva, nálam inkább csak két fajta létezik: és nem jó. A játék ismérve, hogy több száz órát is el tudok vele bíbelődni, nem jó játékkal maximum 10-20 órát és utána elő sem veszem. Személy szerint nem sorolom egyébként az évi rendszerességgel a piacra zúdított sorozatokat az igényes játékok közé, ezek igazi tömegtermékek, amik az átlagos elvárásoknak igyekeznek megfelelni. Inkább kevesebb, de jó játék jelenjen meg. Nekem 3DS-re van nyolc AAA játékom, meg pár kicsi, de ezekben caklipakli ~1200 órám van benne. Én kis számú játékkal szoktam nagyon sokat játszani, ezt a habitusomat a N tökéletesen ki tudja szolgálni. Persze kinek a pap, kinek más.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5419) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#5418) üzenetére


boost
addikt

èn se veszek hetente játékot. :D

PS4-re 3 AAA játekot vettem idén, a LastOfus, Watchdogsot, Destiny-t. ja, meg kétezerért a Killzone-t de arra már nem jutott ido". 3DS-re is kb ennyit. Nekem jól esik játszani a "tucattermékekkel", mint AC4 vagy bármi más AAA cím, ha jó szórakozást nyújtanak. Nincs ido"m 1200 órát játszani, farmolni, grindelni arra az évi 60-80 órára, amit beletolok videógémingbe.

[ Szerkesztve ]

(#5420) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#5418) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

+1, most éppen a wii-re találtam egy newer super mario bros. verziót, lenyűgöző pályákkal (legalábbis az elején, még csak azt láttam)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5421) boost válasza koncsik (#5420) üzenetére


boost
addikt

de az warez, nem?

(#5422) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#5418) üzenetére


Mister_X
nagyúr

God of War 3 - 8 óra
God of War: Ascension - 11 óra
The Last of Us - 12 óra
DmC - 11 óra
Sly Cooper: Thieves in Time - 14 óra

Nem lennének jó játékok? :N Van aminek nem kell többtíz, -száz óráig tartania.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5423) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#5422) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem tudom, nem játszottam egyikkel sem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5424) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#5423) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem az a lényeg, hanem hogy te időhöz kötötted a jó/nem jó kérdést, holott ez eleve nonszensz. Az egész God of War széria nem tesz ki 100 órát, pl.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5425) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#5424) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nekem a nyolcból a legrövidebb játékidejű darabom a 3DS-es Castlevania, azt végigjátszani kábé 12 óra. De annyira tetszik, hogy háromszor is végigjátszottam már, utoljára ki is maxoltam. Így már abba is belenyomtam közel 40 órát és alighanem a legnehezebb fokozaton még nem is játszottam (azt a legutolsó kimaxolás oldotta fel). Nálam ezért releváns a játszott idő, mert csak jó játékkal tudok sokat játszani (ha rövid, akkor is). Ki mit csinál a saját játékaival, már nem az én dolgom.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5426) koncsik válasza boost (#5421) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Megnéztem a videót, newerteam a "fejlesztő", úgyhogy az a kategória. Egy ilyen "remix" vagy "extended version" vagy nemtudommi is wareznek számít? Akkor ezt ne is keressem lemezen, igaz? (én kis naiv)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5427) mirci18 válasza koncsik (#5426) üzenetére


mirci18
addikt

Így van ez egy warez játék de nagyon izgalmas mert hozza a New super mario bros szintjét.
Gyakorlatilag be lehet tudni egy folytatásnak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5428) mirci18 válasza g@bo (#5416) üzenetére


mirci18
addikt

Az a baj alapvetően hogy a Nintendónál mindenki az újdonságot várta.
Holott igazi átütő sikert az elmúlt 20 évben egyszer tettek a wii-vel.
Ezen kívül mérsékelten fogyott a konzoljuk.

Most őszintén te milyen újdonságot vársz amivel még sokkal jobb gép lehetett volna a wii u a wii-nél.
Számomra a tablet plussz a köré tartozó dolgok bőven elég újításnak.

De ha a kérdést megfordítjuk milyen újítása volt az elmúlt 20 évben a 2 riválisnak.
Csak grafikában javultak mert move és a kinect az csak koppintás a wii-ről.
Akkor miről beszélünk?
A másik 2 óriás se újít semmit.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5429) energy4ever válasza mirci18 (#5428) üzenetére


energy4ever
addikt

A kinect az nem wii, hanem eyetoy koppintas.
Nem felteten ujitast vartak. Egy konzoot nem lehet csak a geppel eladni(erre pont jo pelda az U), kellenek multiplatform jatekok is, ha hiany van belole, akkor basarlo hiany is lesz. Ha megvannak a multiplatformok, akkor johetnek az exlusiv cimek ami a vasarlot segiti dontesre hozni a konzolok kozti vallasztasban.
Minden csak marketing kerdese.
Sajnos a nintendonak lassan vege lesz, legalabbis asztali konzol piacon. Nem allnak elo semmi megoldassal se, igy nem mukodik ahogy most van.
A Sonynak ottvan a psVita. Nem megy, mit csinalnak erre? PsVita tv. Nagy dobas, keves penz. Ha megse lenne sikeres mi lesz a varhato kovetkezo lepesuk!? Majd a ps4 slimbe fognak rakni egy beepitett psvitat. Hogy miert eri meg nekik ez, az szinten visszavezetheto. Nem veszik a vitat, nem veszik a vita jatekokat. Veszik a vita tv-t, veszik a vita jatekokat, tobb vita jatek jon, tobben vesznek vitat.

Visszaterve a hozzaszolasodhoz konzol ujitani nem lehet mar. Egy profi kinect kell, tenyleg egy irtoprofi, es onnan nincsen tovabb.(mondom ezt, hogy van mindenfele konzolom, csak xboxom nincs)

(#5430) mirci18 válasza energy4ever (#5429) üzenetére


mirci18
addikt

A multiplatform megemlítéséért engem itt már leszóltak mondván kevés vásárló vett ezen a konzolon multiplatform játékot.
De én is ezt látom az eggyik nagy hibának.
Profi kinectre szerintem még várni kell vagy 10 évet aztán már nem kell joystick se csak a virtuális valóság.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5431) omikron23 válasza mirci18 (#5413) üzenetére


omikron23
senior tag

Még egy ok, amiért a Wii U-t választottam... :D

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#5432) Gebriel válasza energy4ever (#5429) üzenetére


Gebriel
veterán

Amíg lesz Mario, Sonic, DK, Zelda stb addig lesz Nintendo is. Nem mindenki olyan aberrált, hogy mondjuk a gyerkőcöt PS/Xbox játékokon engedje játszani. :)

(#5433) mirci18 válasza Gebriel (#5432) üzenetére


mirci18
addikt

Csak az a kérdés hogy mennyi ideig lessznek még ezek a franchaisok nyereségesek.
Mert 2-3 milliós eladásokkal per játék nem hiszem hogy hosszútávon nyereségesek lesznek.
Azért szerintem a Nintnedo is profitorientált és pusztán hagyományőrzésből vagy jófejségből egy veszteséges ágazatba nem öl pénzt.
NEm tudom hogy most veszteséges e de afelé hajt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5434) Dr.F.E.R.I. válasza mirci18 (#5433) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A három közül most talán a Sony PS-részlege volt egyedül nyereséges, de ott meg az anyavállalat van hatalmas szarban, úgyhogy majdnem mindegy is. Az utóbbi pár évben nem a konzolbiznisz volt a legnagyobb dobás az üzleti világban.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5435) Sirandrish válasza mirci18 (#5433) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem inkább az érdekelne hogy évente hány új Zelda vagy Mario fan "születik"..
Az is lehet hogy a Zelda/Mario vásárlók 80%ának már második, esetleg harmadik generációja..ők meg azért szépen lassan kiöregednek.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5436) Mister_X válasza Sirandrish (#5435) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem Mario célközönsége az, amelyik exponenciálisan növekszik: aki anno gyerekként tolta, az kb. ma is tolhatja, a kicsiknek meg ugyan úgy maradt újdonság, mint nekik anno.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5437) ImpersonatoR

Győri Arkádban (MM) van meg 1 db wind walker HD boundle 59.999 pénzért ha valakit érdekel.
Illetve meg egy kék 2ds 24.999 ért ha valakinek mozgatja a fantáziáját.
Semmi más nintendo termeket nem láttam meg játékot sem.

(#5438) Gebriel válasza ImpersonatoR (#5437) üzenetére


Gebriel
veterán

hmmm... Pont jó lenne, de egy kicsit messze van. :O

(#5439) Mister_X válasza ImpersonatoR (#5437) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A 2DS jó áron van :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5440) D4v3 válasza ImpersonatoR (#5437) üzenetére


D4v3
őstag

Hú ezek jó árak, csak rosszkor :D Karácsonyra amúgy várhatóak akciók hasonló összegért?

(#5441) ImpersonatoR válasza D4v3 (#5440) üzenetére

Ez nem akcio sajnos, hanem keszletsopres. Nem fognak semmilyen nintendo termeket arulni ha ez elfogy szerintem.

(#5442) energy4ever válasza D4v3 (#5440) üzenetére


energy4ever
addikt

Igen, ha a nintendo igy csinalja, karacsonykor is varhato, hogy egy bolt kidobalja a cuccait.

Amugy ha csinalnanak a wii u-hoz egy usb-s nintendo ds/3ds kartyaolvasot, es irnanak ra egy emulatort, hogy az u vigye a jatekokat, az szerintem megoldas lenne.

(#5443) Dr.F.E.R.I. válasza energy4ever (#5442) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem lenne megoldás, már párszor kitárgyaltuk ezeket az emulációs dolgokat. Ehhez nincs elég kraft a gépben, dedikált hardver nélkül esélytelen. Egyébként is értelmetlen maga a felvetés is, ezeknek az MM-es készletsöpréseknek regionális üzleti oka van, nem maga a Nintendo haldoklik.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5444) energy4ever válasza Dr.F.E.R.I. (#5443) üzenetére


energy4ever
addikt

Ha a wii-t ilyen jol visszi, akkor a ds-t nem vinne? :F
Vagy a wii emulaciojat hardweresen oldja meg?

(#5445) Dr.F.E.R.I. válasza energy4ever (#5444) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Lényegében nincs is emuláció, a Wii-játékok is hardveresen futnak rajta. Csak azt nem tudom konkrétan, hogy a Wii U saját processzora vált át másik módba, vagy simán beforrasztották mellé a Wii-ben használt chipet. A kézikonzoloknál úgy tudom az utóbbival oldották meg a visszafelé kompatibilitást, a 3DS-be rakták a DS gépek chipjét is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5446) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#5443) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért hardveresen lenne kraft egy 3DS emulációjához, az más kérdés, hogy ez a Nintendonak krvára nem áll érdekében.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5447) ayo válasza energy4ever (#5444) üzenetére


ayo
addikt

homebrew megoldás kb. mindenhez van, de egyik se 100%-os.

http://jateknaplo.blog.hu

(#5448) aya válasza Mister_X (#5446) üzenetére


aya
addikt

Majd talán a 2020 után megjelenő konzolukhoz lesz ilyen megoldás.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#5449) boost


boost
addikt

Héten eladtam a PS4-emet, hogy XBO-t vegyek, (bár titkon WiiU-ra is vágyom), aztán végül nem vettem semmit. :D Meglátjuk meddig... :D Szeretném felszabadítani az ido"met más, hasznosabb dolgokra. Pl tök keveset motoroztam idén, csnálhattam volna több kurzust is, ráadásul több certifikációt is terveztem idén, és abból is eddig egy Oracle jött össze. Még nincs akkora játékhype, könnyu" nem venni konzolt. Szerencsére a PS4 árát a bankszámlámra kértem, nem KP-be. :D

Próbálom magam függetleníteni a hírekto"l is. Például twitteren minden gamechannel-ro"l leiratkoztam, gamepodon az itt szóltál hozzá utoljárából töröltem a PS4-et, és az XBO-t, FB-n is unfollowolok minden gamechannelt. A WiiU-hoz nincs annyi játék, talán nem vinne el annyi ido"t... (már beszélem rá magam. :D )

[ Szerkesztve ]

(#5450) Gebriel válasza boost (#5449) üzenetére


Gebriel
veterán

"Szeretném felszabadítani az ido"met más, hasznosabb dolgokra"
Szerintem ebben is pont jó a U. :K
Nem HC játékok vannak rá, hogy az ember mindig előtte üljön.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.