Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6151) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ejj..ha törölnek a topikból akkor nem látom hogy új hsz érkezik bele.

qper Nyíregyházi MM-ben van WIIU.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6152) qper válasza Sirandrish (#6151) üzenetére


qper
tag

huhh, az meg nekem van elérhetetlenül messze :)

nem tudod, mennyiért vesztegetik ott a gépet?

a pesti MM-ekből kisöpörték a készletet, semmit nem lehet kapni, csak PS és Xbox játékokat+kiegészítőket, de azokat tonnaszámra.

(#6153) Sirandrish válasza qper (#6152) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajnos nem, de ha eszembe lesz akkor holnap megnézem neked mert úgyis megyek billt venni :K

Egyébként vagy 79 vagy 89 volt a Zelda bundle HA jól emlékszem.. :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6154) horkovy24 válasza qper (#6148) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát lehet benne valami mert úgy tudom hogy a Wii U verzióhoz semmilyen DLC nem lesz. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#6155) qper válasza Sirandrish (#6153) üzenetére


qper
tag

köszi, kíváncsi vagyok, mennyiért adják.

(#6156) RangerFox válasza qper (#6152) üzenetére


RangerFox
veterán

Gondolom Debrecen sincs közelebb mint Nyíregyháza, de itt is van még egy Zelda WiiU konzol, asszem most le is van akciózva, 70k-ért..

(#6157) ldave


ldave
félisten

Uh, szegény Sonic nagyon csúnyán kapja az ívet...

Állítólag a Sega nem is küldött ki tesztpéldányokat az újságoknak.

A Slime draws near! Command?

(#6158) Gebriel válasza ldave (#6157) üzenetére


Gebriel
veterán

Vajon miért nem?

(#6159) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#6157) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Kellett, hogy küldjenek ki, különben nem jelenhettek volna meg ilyen korán sajtókritikák róla. Én azt olvastam viszont, hogy folyamatosan lépkedtek ki az emberek a projektből, szinte alig maradt a végére, aki befejezze a játékot. Csak most nem vagyok benne biztos, melyik verziónál, de úgy rémlik, pont a Wii U változatnál (más cég fejlesztette a Wii U és más a 3DS részt).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6160) Mister_X válasza ldave (#6157) üzenetére


Mister_X
nagyúr

RIP

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6161) Sirandrish válasza ldave (#6157) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megesik az ilyen. Tudni kell abbahagyni. Nem egy project landolt már a kukába...lehet ennek is ott lett volna a helye

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6162) Gebriel


Gebriel
veterán

Durva párosítás. :B

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6163) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#6159) üzenetére


ldave
félisten

Hétvégén asszem IGN-en (cégnél nem tudok rákeresni) láttam egy bemutató videót, ott mondja az elején az emberke, hogy nem kapott tesztpéldányt, így vett magának egyet.

A Slime draws near! Command?

(#6164) koncsik válasza horkovy24 (#6145) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Előrendeltem :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6165) ldave válasza Gebriel (#6162) üzenetére


ldave
félisten

Őő, ezen most mit is kéne látni? :B

A Slime draws near! Command?

(#6166) Mister_X válasza ldave (#6165) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nindzsááá!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6167) ldave válasza Mister_X (#6166) üzenetére


ldave
félisten

Próbáltam benne Link-et, Mario-t vagy Donkey Kong-ot keresni, de nem találtam képi utalást semmi ilyesmire :)

A Slime draws near! Command?

(#6168) koncsik válasza ldave (#6167) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A bal kezében szorongatja a frissen megkapott amiibokat, épp reklamálni indul a korábbi képek és a valóság közötti különbség miatt... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6169) Sirandrish válasza koncsik (#6168) üzenetére


Sirandrish
legenda

A jobb kezét meg láthatólag egy "támpillér" azaz sárga pisilés átszúrta :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6170) Gebriel válasza ldave (#6167) üzenetére


Gebriel
veterán

Hany resze jelent meg wii-re? :U

(#6171) boost


boost
addikt

Konnektorosok közül is vettek végre WiiU-t (meg Zelda HD, Bayo2, SM3DW).

Rövid review itt található: [link]

(nem hallgattam még meg, majd holnap)

[ Szerkesztve ]

(#6172) Sirandrish válasza boost (#6171) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ezek meg kicsodák? Sosenem hallottam róluk :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6173) qper


qper
tag

nagyon úgy néz ki, hogy Wii helyett WiiU-t veszek.

Érdemesebb a 32 gigásat megvenni, vagy ugyanúgy elműxik egy 8 gigás is egy nagyobb pendrive-al?

Régi GC kontrolleremet csak a SSb-hez használhatnám, vagy esetleg NSMU és NLU-hoz is?

Tényleg:

(#6174) boost válasza Sirandrish (#6172) üzenetére


boost
addikt

Kb 4-5 éve tolják a heti megjelenésu" podcastjeiket videójáték témában, egy óra hosszan. 2-3 állandó tag, és most van egy beugró is a gamer365-to"l. Desktopból inkább PS, kézikonzolból meg 3DS a favorit.

qper:Hát, ha játsznaál wii játékokkal is, akkor mindenképpen prémium, mert ahhoz jár az infra-vevo", de különben elég a basic is.

Èn egy akciós prémiumot javaslok, ha találsz. én pl az MK8 bundle-met 79ezerért vettem nem akciósan, amiben benne volt egy lemezes MK8 is.

[ Szerkesztve ]

(#6175) Sirandrish válasza boost (#6174) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah hát akkor majd rájuk kukkantok :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6176) ldave válasza qper (#6173) üzenetére


ldave
félisten

Ha tudod könnyendén bővíteni (pl már van otthon 16+ GB pendrive, amit másra nem használsz), akkor bőven elég az fehér, olcsóbb, 8GB-os modell. Komolyabb digitális játékgyűjteményhez a 32GB is kevés lesz hosszútávon.

A régi GC kontrollereket csak a hamarosan megjelenő adapterrel lehet majd a géphez csatalkoztatni (a Wii-n még van beépítve ilyen csatlakozó, Wii U-n már nincs), azonban egyelőre hivatalos álláspont szerint csak a Smash Bros. támogatja azt, más játékról nem beszéltek.

A Slime draws near! Command?

(#6177) qper válasza boost (#6174) üzenetére


qper
tag

nem hallottam róluk, majd meglesem, köszi az infót!

ki a vendég a g365-ből?

(#6178) qper válasza ldave (#6176) üzenetére


qper
tag

köszi a választ!

akkor gyakorlatilag a régi Wii-s játékokhoz (mario party pl.) kell vennem egy nunchuck+wiimote kombót?

Wii-s zeldákat tudom irányítani a WiiU kontrollerével, vagy azokat csak wiimote+n.chuck kombóval tudom játékra bírni?

(#6179) Sirandrish válasza qper (#6178) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az mekkora poén lenne ha a táblával hadonásznál ott hogy kardozzál :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6180) ldave válasza qper (#6178) üzenetére


ldave
félisten

Wii játékok indítása során csökkentett módban indul a Wii U és csak a Wii-hez tartozó irányítókat ismeri fel (Sensor Bar, Wiimote és a rádugható dolgok), a Gamepad-en max a képet látod csak, a gombok nem működnek. Szóval ha Wii játékokat szeretnél Wii U-n, akkor a 8GB-os modell mellé venned kell egy Nintendo Wii U Remote Plus Additional Set csomagot. Ha 32GB-os Wii U-t vennél, ahhoz jár a sensor bar, de Wiimote és Nunchuck ahhoz sincs alapra.

A Slime draws near! Command?

(#6181) qper válasza Sirandrish (#6179) üzenetére


qper
tag

:D

Tök hülye vagyok a WiiU-hoz, a GC után elfordultam erősen a Nintytől (de a gyakorlatilag zsír új GC-m ereklyeként ott figyel gyári csomagolásában a szekrény tetején), töredelmesen bevallom, Wii-vel is csak pár hete ismerkedtem meg először, teljesen kimaradt az életemből, fogalmam sincs, mit, mivel, hogyan :)

(#6182) Sirandrish válasza qper (#6181) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is van egy fekete GC-m. Attól sosem válnék meg :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6183) qper válasza ldave (#6180) üzenetére


qper
tag

köszönöm az infot, sokat okosodtam az elmúlt fél órában a témában :)

franc esne a Nintendóba, azon gondolkodom, hogy ha minden csiszcsöszt megveszek a 8 GB-s géphez, majdnem kiadom még egyszer a konzol árát :(

Kitalálták ezt rendesen :)

(#6184) Sirandrish válasza qper (#6183) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezért vegyél csak WII-t. Az sokkal olcsóbb és ha GC volt az utolsó N konzolod akkor ez is merőben új élményt fog nyújtani :K
Persze ha a pénz nem akadály csak panaszkodsz itt akkor WIIU 20 játékkal :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6185) qper válasza Sirandrish (#6182) üzenetére


qper
tag

Számomra a legkedvesebb konzol, az enyém szintén fekete.

2007-bn eladtam a gépem, nagyon megbántam.

Majd kiesett a szemem, amikor 2011 januárjában az Árkád SPAR-jában újakat árultak 2011 januárjában, 15.000 Ft-ért!

Azonnal vettem egyet, a Zelda-t végigtoltam rajta, azóta is fent pihen a dobozában. Még új szaga van :D

(#6186) Sirandrish válasza qper (#6185) üzenetére


Sirandrish
legenda

Detto..
N64 LENNE a kedvenc de azzal annyi bajom volt anno hogy jaaaj.
Az a controller most is kísért rémálmaimban :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6187) qper válasza Sirandrish (#6184) üzenetére


qper
tag

soha nem tököltem még ennyit konzolválasztással :)

Vacillálok a U és a sima wii között, igazából most gondolkodtam csak bele, hogy még egy valag pénz kellene kiadnom ahhoz, hogy a kislányommal együtt tudjak mondjuk Mario Partyzni :(

A használt Wii gépektől meg parázok egy kicsit, hogy kifogok egy lezúzott ócska példányt, amiben több lesz a bosszúság, mint az öröm.

(#6188) Sirandrish válasza qper (#6187) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mario Party, Zelda, Mario és további finomságok WII-n is vannak. És hála a GC kompatibilitásnak ugye még több Mario és Zelda játékkal tudsz rajta játszani. Ráadásul GC Joyod van is gondolom. Szóval ha csak azért kell hogy a kiscsajjal néha mókázzatok akkor bőven elég a sima WII is véleményem szerint.
Arra is van nem 1 nagyon patent Single Player játék is ha arra lenne kedved, és persze sokkal de sokkal olcsóbb.

Viszont ha fontos a HD grafika és néha néha leülnél 1-1 komolyabb cím elé mint a WD vagy AC mert nincs erre alkalmas PC-d, akkor WIIU. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6189) koncsik válasza ldave (#6176) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Azt hiszem az újabb wii modellekből is kimaradt a GC csatlakozó... :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6190) boost válasza koncsik (#6189) üzenetére


boost
addikt

meg nem is játszik GC játékokat sem. Csak az első szériák.

(#6191) RangerFox válasza qper (#6187) üzenetére


RangerFox
veterán

Ha jól tudom, jövőre jelenik meg a Mario Party 10 Wii U-ra, ráadásul már most van Party U játék is. Nem szeretnék helyetted dönteni, meg nem akarlak befolyásolni, de időtállóság tekintetében talán a Wii U jobb befektetés lenne hosszútávra... De te tudod...

(#6192) ldave válasza ldave (#6157) üzenetére


ldave
félisten

A Penny Arcade véleménye:

A Slime draws near! Command?

(#6193) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#6192) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

EPIC :Y

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6194) Sirandrish válasza ldave (#6192) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szegényke :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6195) Mister_X válasza ldave (#6192) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pont ezt akartam beszúrni, csak iPaden nem sikerült a kép url-jének kinyerése :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6196) mirci18 válasza qper (#6187) üzenetére


mirci18
addikt

Nem értelek téged.
Mindegy melyik konzolt veszed manapság azokhoz csak 1 kontrollert adnak.
Vagyis attól függően kell rá költened hogy háanyan akartok játszani.
Vagy tán annó a gamecube-ban 1 karnál több volt?

Nekem is használt gépem van egy wii.
Elárulok egy titkot ezeket a konzolokat nem használták agyon mert sokat megvettek majd hagyták porosodni.
Ha a játékokat az optika egyből beolvassa akkor gondod nem nagyon lehet a géppel mert ezek annyira egyszerű gépek mint a faék kis erőforrásigényűek.
Most is vagy 4 napig volt bekapcsolva véletlenül és meg se kottyant neki.

Szóval ha többen akartok játszani és fontos az ár akkor irány a wii.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6197) mirci18 válasza RangerFox (#6191) üzenetére


mirci18
addikt

Azért azt is vegyük figyelembe hogy a wii-re már megjelent több mitn 1200 játék és ezek mind újként fognak hatni tehát időtálló gép a wii is.
Én ezért nem bántam meg a wii vásárlását.
Mert nekem hetente 6-15 órám van játszani de van hogy annyi se és ennyi játékidővel évekre elég wii játékom van.
És így legalább ha 1-2 hétig nem játszok nem porosodik egy 80 e ft-os wii u csak egy 15 e ft-os wii.
Majd ha már lejebb megy a wii u ára 50 környékére a delux akkor megveszem de addig felesleges.
Egyedül az új Mario játékok hiányoznak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6198) SzDavid99


SzDavid99
tag

Mégis lesz pár DLC a Wii U-s Watch Dogs-hoz! :K
[LINK]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#6199) g@bo válasza mirci18 (#6197) üzenetére


g@bo
nagyúr

csak mondom, hogy a routerem 3 éve nem volt kikapcsolva. :P

wii u hoz nincs remote, mindenért pengetni kell. én 50 ropiért vettem a basic pakkot, annyit megért a wii hez képest, amit akciósan is 30 ropi körül szórtak ki, amíg volt.

itt ott van új /nem a piros/ 36000 ért...

(#6200) mirci18 válasza g@bo (#6199) üzenetére


mirci18
addikt

De egy routuerben nincs semmi mozgó alkatrész.
Az enyémet sem kapcsolom ki.
De egy konzolban van mozgó alkatrész plussz melegedik valamelyest állásában is.
De ez a Wii-nél annyira minimális hogy észre sem vehető.

A wii u-hoz van remote a tablet az hogy azt valaki nem annak látja az már más.
Izlés dolga ki mit vesz a gépéhez.

Manapság már nem éri meg wii-t venni vadonat újat annyit nem ér.
A basic pakkot jó áron vetted de direkt azért nem is írtam azt hogy megvenném mert abban nincsenek meg a tartó konzolok a plussz memória és egyéb dolgok amit miatta deluxe szett számomra jobban tetszik.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.