Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6401) Sirandrish válasza Linkh (#6399) üzenetére


Sirandrish
legenda

Háát nem is tudom.
500at még talán adnék érte de a 600 húzós...végül is kevesebb anyag van így benne :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6402) Linkh válasza Sirandrish (#6401) üzenetére


Linkh
tag

100ért tudok Peach nélküli Peach amiibot:)

Na,de komolyodjunk már,mivé lesz ez a fórum:)
Super Mario 3D Worldben, hogy lehet kiiktatni a szellemjátékosokat? Elég idegesítő, amikor egyszerre 4-en szaladgálunk a pályán.

(#6403) koncsik válasza Linkh (#6402) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

system off gomb? csak a komolyság végett... :DDD
Ez segít, remélem...: jobban átolvasva nem, bocs
There’s plenty of new stuff in Wii U’s first 3D Mario title. The Tanooki suit, Boomerang suit, Propeller Block and Mega Mushroom all make a return from previous games, but the Cat suit and Double Cherries have never been seen before. Cat Mario is able to climb up walls using his claws and has special attacks, and the Double Cherries create a duplicate of the player to give attacks extra power. This time round, Mario’s able to wear cannon block and even kill ghosts with Light Blocks. There’s tons of other bits, but you’re best to discover them for yourself.
Még nem játszottam vele :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6404) ldave


ldave
félisten

A most hétvégén megtartandó The Game Awards-on elég sok kategóriában jelölték a Nintendo-t:

Mondjuk ez a Best Remaster eléggé sokat elmond a jelenlegi videójátékos trendekről :)

A Slime draws near! Command?

(#6405) Linkh válasza ldave (#6404) üzenetére


Linkh
tag

Bakker, ezek közül 2 játék az, ami érdekel (és meg is van).

Tomodachi Life-ot a Best WTF kategóriában tudom elképzelni.

szgergely: majdnem eltaláltad:) System offról jutott eszembe, hogy a netet lekapcsolom a WiiU-ról,de aztán megtaláltam a helyes megoldást. Le kell startolni a játékot és ott van egy network beállítás, ahol offolni lehet őket.

(#6406) boost válasza ldave (#6404) üzenetére


boost
addikt

Nekem az összes bejön, és ha lenne ido"m, minddel szívesen játszanék, de egyikre se mondanám,hogy GOTY (bocs azoktól, amiket még ki se próbáltam :D)

Valahogy idén nálam elmaradt a GOTY játék.

(#6407) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Ha valaki habozna vegyen-e wii u-t... ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6408) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos Wii U ügyben kicsit elakadtam, pedig szeretnék pár információt szerezni.

1, Az tényleg igaz, hogy a profilt csak azon a gépen lehet kezelni amin létrehoztuk. Még mindig így van?
2, Használt gépet akkor nem is lehet venni emiatt?
3, Ez a profil a géphez kötésről már megoldódott, mert ezt egy 2012-es cikkben olvastam? Pontosan mi a helyzet ezzel, ezt kérem valaki írja le részletesen.

4, Hol szabad Nintendo Wii U-t venni? Európában csak? régiózáras a gép? Amerikából akkor nem érdemes?
5, Csak a 8 illetve a 32GB-os gép van?

Köszönöm előre is a válaszokat.

(#6409) mirci18 válasza Mexildos (#6408) üzenetére


mirci18
addikt

4:Gépet ugyan bárhol vehetsz de régiózáras így sanszos neked az európai vétel.

5:Igen így van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#6410) tybaa válasza Mexildos (#6408) üzenetére


tybaa
csendes tag

2. Lehet venni, de ha az előző tulajdonos törölte a profilját (aminek gyakorlatilag nincs értelme), akkor a gépen maradt játékokat nem tudod használni. Saját profilt tudsz létrehozni, mert többet is kezel a gép. Egy géphez több felhasználót is lehet rendelni, de egy felhasználóhoz csak egy gépet, logikus, nem?

(#6411) koncsik válasza tybaa (#6410) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tehát ha kipurcan a géped, akkor a profiloddal megvett játékokat veheted meg újra? NEM :N
De: egyszerre nem lehet két wii u-d ugyanazon profillal.

Én használtan vettem a gépem, az előző tulaj barátom, fenn hagyta a profilját a gépen, még a jelszavát is megmondta, de ha az én profilommal lépek be, akkor is tudok játszani az ő általa letöltött játékokkal. Kérdés mi lenne, ha törölném a gépről a profilját? :F

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6412) Sirandrish válasza koncsik (#6411) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor elvileg nem tudnád használni. Legalábbis ha jól tudom például PS3on is így van.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6413) koncsik válasza Sirandrish (#6412) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Akkor marad, mert Pikmin 3-at és Giana Sisters-t csak kóstolgattam még, de ízlettek :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6414) Sirandrish válasza koncsik (#6413) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amúgy is..nem befolyásol semmit.
Még egy felhasználó...elfér nem? Gondolom a gép úgy is automatán a tiedbe lép be minden indításnál. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6415) tariattila


tariattila
veterán

hi!

egy újabb system update...

5.3.2 E

rá is csekkolok mit találtak ki.. :D

(#6416) koncsik válasza Sirandrish (#6414) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Még csak az kellene... jelszó van, játszanak a büdös kölkei a saját profiljukban. :DDD

Gyerekek, mi van :R horkovy24 :R -gyel, remélem nincs szövődmény? Csak jelezz, hogy jól vagy!

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6417) Sirandrish válasza koncsik (#6416) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh hogy az a...még ilyen pofátlan teremtményeket :DDD

Ennek tudatában viszont még jobban elfér...+1 már nem oszt nem szoroz. :N

Remélhetőleg csak pihikézik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6418) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#6416) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Vagy a Watch Dogs-ot tolja, vagy ő lesz a mikulás. Valószínűleg ezért nem ér most rá.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6419) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tuti hogy direkt csinálják...

Kificamodott váll..

Ugyanmáááár

Szemcsi nélküli fox

Nevetséges a Nintendo...mintha egy utolsó fos kínai cég gyártaná a 200ft-s figuráit..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6420) tariattila


tariattila
veterán

előre bocs az offért...
bontatlan ZombiU reálisan mennyit ér?
kérik de elvesztegetni nem akarom!
(akkor inkább megvárom míg felnőnek a skacok és akkorra egy jó kis retro game lesz majd :DDD )
:R
juteszembe.... horkovy is kérte de vele kitudja mi lehet már....

(#6421) tybaa válasza koncsik (#6411) üzenetére


tybaa
csendes tag

Ha kipurcan, az más, akkor segítenek, hogy ne veszítsd el a játékaidat. De ha eladod a géped, és később veszel másikat, arra nem tudod letölteni a korábban vásárolt játékokat, mert nem tudod ugyanarra a profilra regisztrálni. (Úgy tudom, ez még nem változott.)

Én is használtan vettem, és nem csak elvileg, hanem gyakorlatilag sem tudtam elindítani a rajta levő játékokat. Ha jól emlékszem, azt írta ki, hogy nincs jogosultságom, hiányzik a játékhoz tartozó profil. Ezért írtam, hogy nincs értelme törölni a profilt, növelte volna a gép értékét. Elég, ha nem tudom az eshop jelszavát a régi tulajnak, akkor nem tudok semmi problémát okozni.

(#6422) Because válasza tybaa (#6421) üzenetére


Because
őstag

hiába van rajta a játék ha profil nincs meg hozzá nem is fog menni hiszen hozzá tartozik...
másik gépbe belépsz akkor oda a te profilodhoz tartozó játékokat letöltheted
vagy tévedek? (csak mert az xboxom akarom U-ra cserélni)

[ Szerkesztve ]

(#6423) tariattila válasza Because (#6422) üzenetére


tariattila
veterán

szerintem az nem működhet... :U

(#6424) Because válasza tariattila (#6423) üzenetére


Because
őstag

akkor itt nem olyan egyértelmű, hogy az adott profilhoz tartoznak a játékcímek és lényegében bármelyik eszközről amire azzal jelentkezel be elérhető (egyszerre egy darabon lehetsz) ?

volt egy dagi gameboy és egy snes a tulajdonomban idáig :)

[ Szerkesztve ]

(#6425) tybaa válasza Because (#6422) üzenetére


tybaa
csendes tag

Én ezt tudom, amit írtál, megtapasztaltam, nekem nem kell elmagyarázni. :)

Másik gépen létre sem tudod hozni a profilodat, így a letöltés sem fog menni. A profilhoz tartozik a játék, de a profil csak egy géphez tartozhat.

[ Szerkesztve ]

(#6426) Because válasza tybaa (#6425) üzenetére


Because
őstag

mintha meglepődtél volna azon, hogy más profilhoz tartozó játék nem indul, pedig ez evidens.

az viszont számomra furcsa, hogy miért kell egy profilnak egy géphez tartoznia :F

[ Szerkesztve ]

(#6427) koncsik válasza ldave (#6404) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nézte valaki a Game Awards-ot? :C Spoiler Alert!!!!

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6428) Sirandrish válasza koncsik (#6427) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én néztem..akartam is írni ide de nem küldte el.
Volt Zelda is...bár kb semmit sem mutattak

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6429) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kikerült valami gameplay-montázs VGA ürügyén a nextgen Zeldából. Természetesen tudni lehetett, hogy az E3-on látott festői táj egy csodálatosan megrendezett kompozíció, azaz elég felemás azért eddig teljesen a terep: a sziklák érdekesek, de a fű magáért beszél, ahogy Epona szaladgál a többi vadló között :Y Na az valami meseszép. Bár 9.8"-on néztem, azért elég csini volt a játék, csak a sziklák/sziklás terep szúrt szemet. Meg a látótáv is karaj.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6430) boost válasza Mister_X (#6429) üzenetére


boost
addikt

Videó itt: https://www.youtube.com/watch?v=Jkv8A23tJsA

Csodaszépnek néz ki.

(#6431) Sirandrish válasza boost (#6430) üzenetére


Sirandrish
legenda

A linked nem jó nálam.
Egyébként valóban gyönyörű volt...csak épp mutathattak volna belőle többet is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6432) koncsik válasza Sirandrish (#6431) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

thegameawards.com-on meg lehet nézni (watch replay)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6433) Sirandrish válasza koncsik (#6432) üzenetére


Sirandrish
legenda

Élőben láttam szóval tudom hogy milyen :K

Egyébként ezeket ellenőrizted már?:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6434) A.tessz válasza Sirandrish (#6431) üzenetére


A.tessz
senior tag

Nem jó a link valóban, de ha bemásolod a keresőbe a linket (link nevét) az oldalról, akkor megy!

Egyébként ezt nem is láttam még!

[ Szerkesztve ]

(#6435) Sirandrish válasza A.tessz (#6434) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért nem láttad valszeg mert most hajnalban ment a show amin mutatták :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6436) tybaa válasza Because (#6426) üzenetére


tybaa
csendes tag

Nem lepődtem meg, gondoltam, hogy nem fog menni, de azért kipróbáltam. :) Azért írtam le, mert előttem Sirandrish azt írta, hogy elvileg nem működik, én meg tapasztalatból tudom, hogy gyakorlatilag sem.

Valóban hülye rendszer, nem hiszem, hogy megoldhatatlan lenne a profil átmozgatása másik gépre. Ha nagyon félnek attól, hogy valaki egy profillal több gépre is letöltené a játékait, elég lenne azt korlátozni, hogy egyszerre csak egy gépen lehet aktív a profilja.

(#6437) A.tessz válasza Sirandrish (#6435) üzenetére


A.tessz
senior tag

Elég komoly lett! Jó a gondolkodás is, miért nem megy a ló a fának? A természetben ritkán rohannak bele a lovak a fákba. (ez poén volt)

(#6438) adalbert1 válasza tariattila (#6420) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem egy 3k-nál nem ér többet (4-ért már van az 576-ban is, zavvi-ról valami 7-8 fontért vettem - igaz ott ha jól láttam már elfogyott) - igaz, ha már mindenhonnan ki fog fogyni, akkor lehet, hogy jobban megugrik az értéke.

A.tessz: az is vicces volt, mikor kérdezgették egymást, hogy biztos, hogy kijön jövőre? Erre visszakérdez, hogy mi van a Starfox-szal? :) Nekem szimpatikus volt ez a fajta marketing, amit itt a bemutatóban előadtak.

[ Szerkesztve ]

(#6439) koncsik válasza Sirandrish (#6433) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Leszedtem a gameawards-ot, picit belenéztem, elmentem a tvtől, hallom zongora szól, de ismerős, 5 éves kisfiam az emeletről: "Valaki a super mario-t zongorázza"...
Róka rendben, villager nincs, de megnézem a boltban majd...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6440) Sirandrish válasza koncsik (#6439) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez van akkor amikor a gyerek már most kiskocka :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6441) koncsik válasza Sirandrish (#6440) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:DDD Ez már nem lesz jobb... Igaz, nem is nagyon próbálkozom... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6442) koncsik válasza Sirandrish (#6419) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kificamodott váll csak 100 dolcsit ért...
Viszont a láb nélküli Peach... :Y :Y :Y :Y hihetetlen. És még két nap van hátra...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6443) boost válasza koncsik (#6442) üzenetére


boost
addikt

mégha szoknya nélküli Peach lenne, megérteném :D

(#6444) Sirandrish válasza koncsik (#6442) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt a mocskos...
A gyerek szerintem azt se tudja mit csináljon örömében aki árulja :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6445) oriic válasza koncsik (#6442) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:Y :R

Live-Die-Respawn

(#6446) tariattila válasza koncsik (#6442) üzenetére


tariattila
veterán

:W ... betegek ezek....

;]

[ Szerkesztve ]

(#6447) koncsik válasza Sirandrish (#6440) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én imádom az összes díjátadót, de ez a gameawards naaaagyon uuuncsi volt.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6448) Sirandrish válasza koncsik (#6447) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát sajnos egyet kell hogy értsek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6449) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Most végre teljes képen is láthatjuk az új Zelda játékmenetét. Picikét rossz a képminőség, de legalább nagyban látható az egész: [link].:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#6450) Sirandrish válasza ViharVadász (#6449) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valaki telefonnal felvette a TV-t ahogy látom

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.