Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#54401) draco31 válasza g@bo (#54398) üzenetére


draco31
veterán

Én amennyire tudom, egy felsőbb kategóriás Snapdragon is erősebb már, mint ami a kis gépünkbe van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#54402) 30z.Samu válasza Parson (#54399) üzenetére


30z.Samu
félisten

Új belépőként én is Oled-et vennék.

Sic Parvis Magna

(#54403) DevilAqua válasza g@bo (#54398) üzenetére

Igen, kb teljesen más liga :)

75-80-ért adogatják használtan, aztán 25-30-al többért már OLED van.
2020 közepéig árulták itthon a V1-es Switcheket. Nemcsak, hogy azoknak a legrosszabb az akksijuk de már öregek is szegények.

Azt mondom érdemes váltani, de valakinek tényleg elég a V1 :D

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#54404) 30z.Samu válasza DevilAqua (#54397) üzenetére


30z.Samu
félisten

A hardver nem jobb, max hatékonyabb üzemidő szempontjából. Nincs ebben semmi magyarázkodás, egyszerűen csak nem érzem szűkségét annak, hogy egy működő konzolt lecseréljek egy ugyanabban a generációban lévőre csak mert más az elrendezése odabent. Ez kb olyan, minthogy valaki azért veszi majd a kisebb PS5-öt, mert hogy az az "új". Újabb, meg hatékonyabb, ezeket aláírom, teljesítményben nem mutatkozik meg és ott sem fogom szűkségét érezni annak hogy lecseréljem a meglévőt. :N

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#54405) lazac_


lazac_
tag

Kedves Vásárlónk!
Tárgyban szereplő rendelésében lévő "Mario Kart Live: Home Circuit - Luigi Nintendo Switch játékszoftver NSS427 (658388)" termékből
beszállítónk nem tudott küldeni. A hiányzó termék(ek) árát visszafordítjuk.
Az okozott kellemetlenség miatt szíves elnézését kérjük.

--
Üdvözlettel:

PCX Ügyfélszolgálat

(#54406) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Drifteléssel kapcsolatban olvastam a szomszédban (ikszboksz), kicsit megvágtam, de az ő gondolatait idézem, köszönet Moby-nak.
"...abszolút nem gondoltam, hogy ez már itt tart, hogy tömegtermelésben elérhető... pár driftelős kontrollerről néha olvasok, amit ennek tükrében nem nagyon értek:

Kapható Aliexpresszen. Száz meg száz eladónál. [link]
Hall szenzoros analóg, aki nem tudná mi ez: az az analóg a kontrollerbe, ami ha fizikailag nem sérül, soha nem fog driftelni. Nincs benne fizikai kontaktus a szenzor és a mágnes között. Nincs ami elkopjon, elkoszolódjon. Hall szenzoros kontrollerek kaphatók már 1-2 éve switchez illetve pécéhez, de olyan, hogy a nem erre készített kontrollerekbe be lehessen tenni, ilyen nem nagyon volt korábban. Mindeki a zöld műanyagos ALPS egyenszart cserélgette, ami gyárilag is van bennük, ami viszont potméteres.
Nem olyan nagyon rég jelentek meg az első fecskék azidőtájt, switchez meg steam deckhez, mert azokban elfért a kieg. elektronika, és remény volt arra, hogy majd egyszer talán jön olyan is, ami berakható ezekbe. Hát ezek szerint ez időközben olyannyira megtörént, hogy végtelen számú kínai gyártó állt rá.
/volt valami talán lengyel srác, aki 3d nyomtatóval kikisérletezte elég nagy darabban, hogy lehetne legyártani, meg prototípust is csinált, és ahelyett, hogy elkzdte volna gyártani, ingyen közzétette a dokumentációt. Lehet az rúgta be az egészet, ezt már nem követtem/"

Van valakinek tapasztalata ezzel? :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#54407) koncsik válasza lazac_ (#54405) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kaptál előtte olyat, hogy "Hamarosan összeállítjuk a rendelésedet"?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#54408) 30z.Samu válasza lazac_ (#54405) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én meg kaptam egy e-mailt hogy megérkezett a Donkey Kong. :C

Sic Parvis Magna

(#54409) consono válasza 30z.Samu (#54404) üzenetére


consono
nagyúr

Teljesen egyetértek veled. Még ha az OLED olyan lenne, mint a PS4-PS4Pro különbség, hogy erősebb, jobb felbontás, akkor érteném a váltást, de hát a játékok ugyan úgy futnak... Persze, szebb a kijelző. Megér az nekem 25-30e Ft-t, meg a macerát az eladással és a vásárlással? Egyértelműen nem.

"In God we trust. All others must bring data"

(#54410) koncsik válasza consono (#54409) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hát ne add el a régit ;) (én megtartottam a V1-t a gyerekeknek zúzni, OLED érinthetetlen a számukra. Igaz, a Lite-ot eladtam)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#54411) DevilAqua válasza 30z.Samu (#54404) üzenetére

Szerintem ez jobbnak számít még ha nem is olyan sokkal :D

X1 X1+
Gpu clock 1000Mhz 1267MHz (+26% a GPU órajele)
GFLOPS 512 Gflops 649 Gflops
Geekbench 4 Single core 1158 1420
Geekbench 4 multi-core 3276 3957
GFLOPS Performance 33.6 GFLOPS 38 GFLOPS

És akkor ugye erre jön a + hatékonyság stb...

A PS5-ös hasonlat kicsit fura :D Mondjuk a Switch dobása ebben az esetben a nagyobb OLED kijelző volt ami amúgy a konzol 80%-át foglalja el ha felülről nézem :DDD

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#54412) lazac_ válasza koncsik (#54407) üzenetére


lazac_
tag

Igen, reggel 10:30-kor, akkor még sok örömet kívántak... :D

Kontroller témához: Gulikit KingKong 2-vel van valakinek tapasztalat? Az eleve hall szenzoros, és még multiplatform is.

(#54413) alexy92 válasza koncsik (#54407) üzenetére


alexy92
aktív tag

Nekem már foxpost értesítés is érkezett

(#54414) Parson válasza koncsik (#54410) üzenetére


Parson
addikt

NA ilyen megoldásban viszont én is pont most gondolkozom... de elötte csak megnézném már, hogy mi lesz az új switch, ha jövöre valóban piacra dobják... vajon kompatibilis lesz a mostani switch kártyákkal / játékokkal ? :F

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#54415) DevilAqua válasza consono (#54409) üzenetére

Pedig ott is váltogatták rendesen a konzolokat.
Még kategórián belül is.
Sokan azért cseréltek PS4 Prót mert a korábbi verziók hangosabban működtek mint az újabbak.
Persze lehet úgy gondolni rá, hogy ki nem sz4rja el úgyis a TV-n játszom :D

Ha normális áron adod 2 nap alatt elviszik aprón a Switchet. Az újat meg bármelyik boltban megveszed és hazaviszed :D Nem éri meg ez a 2-3 nap az adás-vételt, hogy utána 2 évig jobb legyen :D

Persze mindenki másképp gondolkodik, de azért megjegyezném az OLED Switchet se azok az emberek vették megjelenés napján akiknek soha nem volt otthon Switch konzoljuk :)

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#54416) g@bo válasza consono (#54409) üzenetére


g@bo
nagyúr

En mondjuk csak dokkolva játszom, ebből a szempontból mindegy a kijelző, mivel minden fut, a soc is…

az, hogy pl. egy új Trabantom van, vagy egy 6 éves, az bizonyos szempontból már nem mindegy. :N

[ Szerkesztve ]

(#54417) Sirandrish válasza DevilAqua (#54403) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem ez erősen egyénfüggő, pl én 10K-t sem lennék hajlandó ráfizetni az OLEDre, mert minden amiben jobb, számomra nem csak hogy felesleges, de ki se használnám :)

Ha valaki HH-ban tolja javarészt, annak érdemes...minden másra V1 az isten ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54418) Sirandrish válasza koncsik (#54410) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem mindenkinek van raktára otthon :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54419) Sirandrish válasza DevilAqua (#54411) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem is láttam még így leírva hogy gflops :C

Amikor még ilyenek voltak, akkor még nem számított :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54420) consono válasza Sirandrish (#54417) üzenetére


consono
nagyúr

:K én is így gondolom. A havi egyszeri Switchezéshez bőven elég a V1 :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#54421) DevilAqua válasza consono (#54420) üzenetére

Ja ez eddig nem derült ki :D

Havi egyszeri Switchre nekem ez is elég lenne: :DDD

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#54422) Sirandrish válasza DevilAqua (#54421) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha nem kerül ki a dokkolóból, játszhatna akár minden nap is :K

De a képen szereplő csoda érdekelne...merre találom? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54423) Moby válasza koncsik (#54406) üzenetére


Moby
addikt

Akkor inkább ide: szóval switchnél még jobb is a helyzet, mert a gulikit csinál joycponba való hall szenzoros analógot.
[link]
Meg a hall szenzoros gulikit/8bitdo kontrollerek eleve switch kompatibilisek.

(#54424) DevilAqua válasza Sirandrish (#54422) üzenetére

[link]

;]

[ Szerkesztve ]

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#54425) Sirandrish válasza DevilAqua (#54424) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Reméltem hogy egy webshopot linkelsz, ahol PS6al együtt behúzhatom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54426) rakkimcer válasza 30z.Samu (#54408) üzenetére


rakkimcer
tag

Egy kisebb pakkot én is várok a PCX-től.
Ahogy megjött megírom mit és milyen formában kaptam.

(#54427) 30z.Samu válasza DevilAqua (#54411) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van létjogosultsága, csak nem érzem a késztetést a cserére. Új belépőként egyértelmű hogy a kiforrottabbat venném meg. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#54428) spacelab válasza lazac_ (#54405) üzenetére


spacelab
tag

Nekem volt már “előkészítés”, utána pedig “csomagolás” a státusz, most pedig azt írja, hogy “Néhány termék beérkezésére várunk”. Úgy érzem ebből sem lesz már semmi.

(#54429) 30z.Samu válasza spacelab (#54428) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én meló közben félreértettem, csak azt írták hogy előkészítették és most hogy át lett adva a Packeta-nak.

Sic Parvis Magna

(#54430) tboy93 válasza lazac_ (#54405) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerencsére nekem a xeno 3 már úton van.

(#54431) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Végre sikerült “kifulloznom” a Nintendo élményt, pöröghet is a Wonder :)) Már csak a nyxi hiányzik, de már úton van. Mégegyszer köszönöm a felajánlást :R

(#54432) Norb79 válasza Zsírkrétamen (#54431) üzenetére


Norb79
őstag

Őőőőő, nekem tökre máshogy néz ki a kezdőképernyő, eddig azt se tudtam, hogy ezt lehet állítani. :D Lehet?

(#54433) Moby válasza Norb79 (#54432) üzenetére


Moby
addikt

Nem, az egy tört gép.

(#54434) Norb79 válasza Moby (#54433) üzenetére


Norb79
őstag

Gondoltam, csak az itt tiltott téma, azt hittem van vhol titkos beállítás és nem annyit lehet választani már, hogy világos vagy sötét téma. De akkor nem. :DDD

(#54435) consono válasza Norb79 (#54434) üzenetére


consono
nagyúr

Már itt sem teljesen tiltott téma ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#54436) Zsírkrétamen válasza Norb79 (#54434) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Tiltott téma úgyhogy nem nyilatkozom :DDD A lényeg csak annyi volt hogy örülök a gépnek és el is kezdtem a Wondert. Mondjuk még csak az első 2 pályán vagyok túl, eddig könnyűnek tűnik de gondolom nem sokáig marad ilyen :))

(#54437) spacelab válasza solti (#54203) üzenetére


spacelab
tag

Az utolsó nekem könnyűnek tűnt, másodszorra megcsináltam.

(#54438) Micsurin válasza spacelab (#54428) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Xeno 3-ról néztem jó pár videót hát nem tudom... elvileg átvehető az enyém de ha valaki kéri lepasszolom.

Akármennyire dicsérik nem tudom nekem ez olyan eh minél több videót nézek róla. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#54439) spacelab válasza Micsurin (#54438) üzenetére


spacelab
tag

Én Mario Kart Liveot rendeltem. Túl olcsó volt ahhoz, hogy igaz legyen 🙂

(#54440) horkovy34


horkovy34
kezdő

Na vègre èn is teljesen kimaxoltam a Super Mario Bros Wonder-t! :D Az utolsó pályánál volt nèmi anyázás de vègül az is meg lett szóval minden meg van! :B Megnyílt a legutolsó titkos badge is aminek igazából nem tudom hogy mi èrtelme van de legyen! :DD Számomra a játèk felkúszott a best 2d-s Máriók közè a Super Mario World mellett. A 3d-s fronton Odyssey ide vagy oda számomra mèg mindíg a Super Mario Galaxy 1-2 az etalon. Ugyan vègig vittem az Odyssey-t ès itt is van a polcon a gyüjtemènybe de kb 400 hold volt meg mire a vègère èrtem. Megfogadtam hogy maxolni fogom de egyszerűen nem tud visszarántani. A Galaxykat kèrdès nèlkül le sem raktam addig amíg nem volt teljesen kimaxolva mert minden sokkal jobban megfogott benne, kezdve a játèkmechanikától, a hangulat, a zenèkig szóval mindenben jobb SZÁMOMRA! Nem is tudom hogy számomra lesz e valaha olyan 3d-s Márió játèk ami meg fogja ugorni azt a szintet. Kiadhatnák azokat is felujítva Swithre mert egyből ráugranèk! :D Tudom hogy van a 3d all stars de azt a nevetsèges gyűjtemènyt ami itt az aprón is 30-40 ezrekèrt megy inkább hagyjuk! :C Talán ha mèg a Super Mario 64 helyett a Galaxy második része lenne rajta.......

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#54441) elder troll


elder troll
senior tag

Fehérváron láttam egy "másik borítós" BotW példányt az apró hasábjait nézegetve.

(#54442) Igorovics


Igorovics
csendes tag

Szerbusztok, ez egy elég noob kérdés lesz: 7 éves fiam gyűjtögeti az ajándékpénzét, szeretne magának Nintendo Switchet vásárolni. Nemsokára összejön neki az alapkészülék ára. Jól értelmezem azt, hogy ennek a megvásárlásakor nem jár vele semmilyen ingyenes alapjáték, vagy előfizetés, ugye? Nyilván van olyan (láttam ilyet), hogy egy játékkal csomagban veszi, de alapvetően csak a Switchet megvásárolva nem kap hozzá semmit?

(#54443) Big_Boss válasza Igorovics (#54442) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Így van. Nem jár hozzá játék, azokat külön kell megvenni.
Viszont Switchen egész sok játékhoz van demo, amit ingyenes le lehet tölteni.

(#54444) spacelab


spacelab
tag

Törölte a rendelésem a pcx.

(#54445) alexy92 válasza spacelab (#54444) üzenetére


alexy92
aktív tag

Nekem egyet töröltek belőle elméletileg (kirby), nyilván miután már kaptam foxpost számot meg minden...

[ Szerkesztve ]

(#54446) g@bo válasza spacelab (#54444) üzenetére


g@bo
nagyúr

:R korrekt banda.

nekem megjött a kirby.

(#54447) 30z.Samu válasza spacelab (#54444) üzenetére


30z.Samu
félisten

De ez most mitől függ? Nem értem, mert van, akinek úton van, Nekem elvileg ma vagy hétfőn érkezik.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#54448) Igorovics válasza Big_Boss (#54443) üzenetére


Igorovics
csendes tag

Rendben, köszi szépen az infót. :)

(#54449) zombei válasza 30z.Samu (#54447) üzenetére


zombei
aktív tag

Lehet nem volt már raktáron, és beszerzéskor ütött ki, hogy már nőtt az ár. (nyilván ez beszállítónál is megeshet, bár az korrektebb, ha ilyenkor jön egy kamu email, hogy jelenleg készlet hiány van, vagy ilyesmi....)

(#54450) Sirandrish válasza 30z.Samu (#54447) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gondolom sorba mennek. Aki hamarabb rendelte és még jutott neki, annak úton van, a többieknek meg nem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.