Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#53401) Sirandrish válasza pzstm (#53399) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem totál pénzkidobás lenne, hiszen se tabletop, se hh módban nem használom és használtam sose a Switchet...kéne venni egyet :C ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53402) Rigormortiis válasza pzstm (#53399) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért odébb van még az új N konzol megjelenése. Ha van rá keret, nyugodtan vegyél egy oledet főleg, ha handheld módban tervezed inkább használni. Én 3 hónapja vettem és nem bántam meg, pedig pörög mellette a PS5 is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#53403) elder troll válasza pzstm (#53399) üzenetére


elder troll
senior tag

Nekem összesen 4 db switch kellett hozzá, hogy átérezzem a nintendo "feeling"-et.
Lite->V2->V1-Oled sorrendben kerültek hozzám, de mindig elpasszoltam vagy ajándékoztam, általában csak az előfizetéses emulátorokkal játszottam gyerekkorom kedvenc játékait. Aztán a 4. gépnél végre elkapott a dolog, és egy 65 órás BotW végigjátszás után már a TotK-nál járok, és vettem pár gyerek kompatibilis tabletop játékot, illetve bátyám miatt a Diablo 3-at is megvettem immár negyedszer (2x pc, xbox, switch). Mindegyik játékot kártyásan vettem, így a legrosszabb esetben is csak egy postaköltséget bukok rajtuk, annyira tartják az árukat.
Ha számlával tudod igazolni a vásárlást akár sokadik tulajként, akkor gyakorlatilag ingyen javítják a joy-con-okat garancia időn kívül is, bár változások miatt ez lehet akár 3 hét is.
Viszont azt tudnod kell, hogy a gyári "kontroller" nem felnőtt kézre lett szabva, nagyon nem ergonomikus, így érdemes beszerezni egy gyári pro kontrollert vagy 3rd party megoldást, én NYXI Athena-t vettem.

[ Szerkesztve ]

(#53404) DevilAqua válasza dunc (#53400) üzenetére

Az árazáshoz:

Sajnos már Júniusban is "döglődő" volt a piac eladások terén :D
Én a legolcsóbb helyről tudtam szerezni OLED Zelda Totk kiadást 150-ért Június 23.-án. /Akkor mindenhol 155-160 volt)
Vettem hozzá egy bontatlan tokot is 12-ért, ugyanúgy Zelda Totk kiadás.

Alig tudtam 130-ért eladni a tokkal együtt. Úgy, hogy 1 óra játék volt benne. + Még egy fóliát is tettem rá :D
[link]

Én 4 nap alatt tudtam ennyiért eladni. Úgy, hogy ki volt emelve a hirdetés. Gyakorlatilag vadi új volt...

Az a baj, hogy ha valamit nem extrém olcsón adsz vagy legalábbis 5-15.000 Ft-tal olcsóbban a piaci ár alatt akkor hirdetheted hetekig. Legalábbis most Nintendo fronton ez a helyzet :)

Viszont!
Jön a December, karácsony. Ebben az időszakban minimum veszteséggel is ki tudsz szállni ha addig kijátszod amit szeretnél.
Karácsonykor még azt is megveszik az emberek amit nem akarnak. Főleg a konzolok pörögnek. Ilyenkor mindenki bevásárol a h*lyegyerekének mert a kölök Nintendóót akar :) Ugyanakkor sok felnőtt is meglepi magát vele.

[ Szerkesztve ]

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#53405) pzstm válasza Rigormortiis (#53402) üzenetére


pzstm
titán

lenne handheldben is de azért rákötném TV-re is kanapéról :B

Kicsit jobban utánaolvasok még dolgoknak, Pro kontroller kb kötelező elsőre hozzá nekem, kanapés játékhoz mindenképp :B

Meg kell néznem hogy is van ez a játékok telepítése, account meg online meg memóriakártya dolog :DDD

(múlt hét végén majdnem elhoztam már egy OLED-est, de az a Mario-piros nem tetszett, hiába két Márió-játékkal 140 lett volna akcióban :DDD )

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#53406) dunc válasza DevilAqua (#53404) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi, hogy írtál magam is kb ezeket tapasztalom. :))

(#53407) penge111


penge111
addikt

Octopath Travellerből érdemes mindkettő részt végigvinni?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#53408) Norb79 válasza penge111 (#53407) üzenetére


Norb79
őstag

Én így tettem. Az első nagyon elkapott az első COVID karantén alatt, nagyon jó játéknak éreztem, aztán idén a második teljesen új szintre emelte a gameplayt és a sztorik is sokkal jobbak lettek.

(#53409) consono válasza Norb79 (#53408) üzenetére


consono
nagyúr

Kevésbé grindolós a második rész? Az első vége eléggé az volt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#53410) Norb79 válasza consono (#53409) üzenetére


Norb79
őstag

Az elsőnél kevésbé grindelős, de azért nem megy a szomszédba tanácsért, hogy hogyan kellene plusz 5-6 órányi grindelésbe belehajszolni a játékost. :D

Viszont sokkal élvezetesebb a játékmechanikai változások miatt, de nem akarom elspoilerezni az összes jóságot. Egy sima kieget vártam második részként eladva, de pár dolgot annyira megcsavartak az alapmechanikákban, hogy teljes értékű második rész lett.

Mario rabbids, amivel még így jártam idén amúgy. Erősen indult az év!

(#53411) koncsik válasza dunc (#53393) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#53412) whitezo88 válasza koncsik (#53411) üzenetére


whitezo88
nagyúr

wow. 1 hete van, raktam is rá plusz fóliát, de ha van rajta, kemény. Valami nano megoldás lehet? (igen, mea culpa hogy a rögzítettet oldalt nem olvastam el)

konti téma: a gyári "gyorskonti" annyira nem rossz, de kicsi és azért hamar kényelmetlen tud lenni a lapátkezemnek, de vacilálok a Pron, egyelőre csak Zeldához lenne.

[ Szerkesztve ]

(#53413) ldave válasza pzstm (#53405) üzenetére


ldave
félisten

Ha szeretnéd, összefuthatunk valahol, ha kipróbálnád az enyémet :)

A Slime draws near! Command?

(#53414) dunc válasza koncsik (#53411) üzenetére


dunc
nagyúr

Olvastam , azért kérdeztem rá!

(#53415) morfondőr válasza koncsik (#53411) üzenetére


morfondőr
őstag

Egy kicsit azért félre vezető ez a mondat, mert pont nem az a klasszikus védőfólia, ami a karcok ellen védi a kijelzőt, hanem csupán a szilánkosra töréstől véd! Ez 99.9%-ban nem a kijelző legfelső rétege szokott lenni, mert pont könnyen karcolódik.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#53416) koncsik válasza morfondőr (#53415) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

" To protect the screen against scratches and prevent glass from breaking into sharp shards if damage were to occur, the film is used in the new model." (lásd a linkelt oldalt a mondatban) :K
Máshol téged igazolnak: "Does the OLED Nintendo switch need a screen protector? At least not from every day wear and tear. It does not have a screen protector pre-installed. It has an anti-scatter film that prevents shards of glass from scattering (potentially ending up in fingers, eyes, etc.) if the screen breaks, it does not protect the screen from being damaged."
Amúgy egyetértek veled, én senkiben nem bízok, azonnal tettem rá üvegfóliát, rögtön 4-et is vettem (na jó, ez véletlen volt, ha jól emlékszem...vagy az ára miatt, már nem tudom) :B

ápdét: inkább ki is javítottam: "A Switch OLED saját, előre telepített védőfóliával érkezett, ne vegyétek le!!!!! - bár jó esély van rá, hogy fel sem tűnik... a funkciója a szilánkos törés elleni védelem, mindenképp javasolt egy vékony üvegfólia a karcok ellen is."

Köszi a pontosítást :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#53417) koncsik válasza whitezo88 (#53412) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ne viccelj, nem kötelező, csak hasznos :DDD Nem tudom mi pontosan az "anti-scattering adhesive film", szerintem nem nano, ahogy morfondőr is írta önmagában nem véd, jó, hogy tettél rá pluszban.
Én dokkon kívűl is mindig Pro Controller-rel játszok, pedig pici kezem van.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#53418) axlfsi válasza pzstm (#53399) üzenetére


axlfsi
veterán

Ne agyalj rajta, ... a következő még vagy fél év úgy rémlik. Addig eladod, ha úgy van... nálunk is befigyelt egy OLED nemrég :K (igaz, nem én gyűröm, hanem a csajok :DDD)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#53419) horkovy34


horkovy34
kezdő

Üdv kollegák! Sirandrish topikgazdával egyeztettem ès lenne egy Little Nightmares Complete Edition játèkom amit szeretnèk/szeretnènk kisorsolni a fórumtársak között. Aki jelentkezni szeretne a játèkèrt az privátban jelentkezzen nálam és én a neveket tovább küldöm sorsolásra Sirandrish kollègának. A jelentkezèsre innentől kezdve 3 nap áll remdelkezèsre ami azt jelenti 29.-e èjfèlig. Mindenkinek sok sikert kívánok! :R

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#53420) ggeleven válasza horkovy34 (#53419) üzenetére


ggeleven
őstag

Nálunk gyerkőc csak 12 lesz, szóval kihagyom. De nagy respect, köszönjük a felajánlást! :R

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#53421) pourri válasza horkovy34 (#53419) üzenetére


pourri
aktív tag

Köszi a felajánlást! Hagyok másokat érvényesülni mert nekem már megvan! :))

(#53422) Sirandrish válasza horkovy34 (#53419) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Köszönjük a felajánlást! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53423) pzstm válasza ldave (#53413) üzenetére


pzstm
titán

Koszi, ismerosnel mar tudtam probalni, szoval tenyleg kb az ido kerdes lesz az egyetlen faktor :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#53424) NyMRooD válasza horkovy34 (#53419) üzenetére


NyMRooD
őstag

Köszi a felajánlást! :R

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#53425) tboy93 válasza horkovy34 (#53419) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nagyszerű lehetőség, köszönjük :R

(#53426) Crvsh3R válasza horkovy34 (#53419) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Köszönjük a lehetőséget! :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#53427) Quinine911 válasza horkovy34 (#53419) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Ezt még tőlem vetted meg, nem? :) Amúgy respect a felajánlásért, szép gesztus!

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#53428) horkovy34


horkovy34
kezdő

Nagyon szívesen! Remélem tudok vele egy kis örömöt okozni valakinek/valakiknek! :B
Quinine911: Igen tőled vásároltam meg! :R Csak új regisztrációt kellett csinálnom mert a régi email címem nem sikerült megerősítenem az oldalon mivel elfelejtettem a jelszavát. :DD

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#53429) DevilAqua válasza horkovy34 (#53428) üzenetére

Szia!

Nekem nincs meg a játék csak digitálisan, de szivesen eladnám, hogy nyerjek egy kis pénzt (úgymond talált pénz), és vennék belőle a saját élvezetemre egy két terméket :R

Beverly Hills formula szájvizet és fogkrémet használok azt pont fedezné a játék, így az egy hónapra le lenne tudva nekem :R

Szóval látod te is jó helyre menne :R

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#53430) elder troll válasza horkovy34 (#53428) üzenetére


elder troll
senior tag

Keresd meg Kalandort, ő vissza tudja adni a régi fiókod.

Amúgy fizikai kiadás felajánlásánál ki fizeti a postaköltséget?
Nekem is van egy Legendary Fishing játékom, szívesen elajándékoznám, de szerintem a postaköltséget sem éri meg a játék, és nyilván nem fizetném.

[ Szerkesztve ]

(#53431) DevilAqua válasza elder troll (#53430) üzenetére

Ha valakinek megfelel ajánlott levélként is akkor olyan 900 Ft-ból megvan. Annyit csak megér a játék :)

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#53432) ldave válasza DevilAqua (#53431) üzenetére


ldave
félisten

Ha bontatlan, már sérülésmentes toknak megéri, néha olyan rommá karcolt használt példányokat látok, hogy sírni tudnék. Hihetetlen, hogy egyesek mennyire nem tudnak vigyázni. Nem azt mondom, hogy porcelánként kellene kezelni egy játék tokját, de azért van egy-kettő, ami mintha vagdosva lett volna :)

A Slime draws near! Command?

(#53433) elder troll válasza ldave (#53432) üzenetére


elder troll
senior tag

Tok nélkül adnám borítóval, mert vettem a gyerekeknek egy Yoshi's Crafted World-öt tok nélkül.

(#53434) koncsik válasza horkovy34 (#53419) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszönjük, kiemeltem, kitűztem :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#53435) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Felajánlás mehet szaktopikban, de eladási szándékot ne itt jelezzétek (aláírásban lehet hardveraprós linkkel), mert törölni leszek kénytelen. Köszönöm.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#53436) lockdown90 válasza koncsik (#53416) üzenetére


lockdown90
senior tag

melyik üvegfóliát használod?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#53437) koncsik válasza lockdown90 (#53436) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2021-ben..."rendeltem egy lifetime 4-es csomagot UK-ból, Orzly, elvileg jókat írtak róla, ez már az OLED-hez van direkt."
Elégedett vagyok vele. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#53438) Skynet258 válasza lockdown90 (#53436) üzenetére


Skynet258
veterán

Én ilyet vettem OLED-re, kiválóan teszi a dolgát, nem is lehet látni, hogy rajta van - és elég olcsó. :K

https://geekpulse.hu

(#53439) Xaels


Xaels
félisten

Dave The Diver - SwitchUp Review

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#53440) horkovy34 válasza elder troll (#53430) üzenetére


horkovy34
kezdő

Köszi! Megpróbálkozok vele hátha visszakaphatom valahogy a règit. :R A játèkot úgy ajánlottam fel hogy èn küldöm el a nyertesnek és a díját èn is állom. De hogy a témánál maradjunk ma vagy holnap estère kèszülök egy kis Super Mario Bros Wonder teszttel/beszámolóval. Annyit elmondhatok spoiler mentesen hogy a játèk fantasztikus. Már az 5.-ik világnál tartok! :R

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#53441) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok! Megérkezett a pakk, a pro controllert párosítottam, megpróbáltam a telefonomhoz kapott type c kábelt rádugni a dokkolóra, semmi meg se nyikkant, de a hozzákapott type c kábellel, egyből tölti stb, a telefonom kábelét egyéb eszközzel töltővel stb kipróbálva tölti stb, ez normális, hogy csak a saját usb kábele tölti ha dokkolóra kötöm?

(#53442) Parson válasza dunc (#53441) üzenetére


Parson
addikt

Normális.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#53443) rakkimcer válasza dunc (#53441) üzenetére


rakkimcer
tag

bár nincs pro controllerem, de van több más, de bármilyen usb-c kábellel tudtam azokat tölteni, ha kellett

(#53444) ldave válasza dunc (#53441) üzenetére


ldave
félisten

A konzolt magát tudod tölteni szerintem bármilyen normális kábellel, de a dokkoló a sajátját szereti csak.

A Slime draws near! Command?

(#53445) dunc


dunc
nagyúr

köszi

(#53446) tl-x


tl-x
őstag

Rendeltem egy ilyet: [link] Van róla tapasztalat valakinek?

(#53447) rakkimcer válasza tl-x (#53446) üzenetére


rakkimcer
tag

anno ilyet vettem Nintendo Switch HORI Split Pad Pro DAEMON X MACHINA Edition [link] , gyártó ugyanaz, csak lehet kényelmesebb a fogása, felnőttnek meg pláne jobb
viszont ehhez nagyobb hordtáska kell
nincs rezgés, giro sincs, de 2021 óta ezt használom a V2-höz, illetve azóta az OLED-hez is

[ Szerkesztve ]

(#53448) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Super Mario Bros. Wonder: The Kotaku Review
Mario’s latest platforming adventure may not be his hardest, but it is certainly his weirdest

horkovy24: várjuk a beszámolód! :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#53449) tl-x válasza rakkimcer (#53447) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi :R Főleg otthon használom, régitől már néha kiáll a kezem. Rezgő és giro nem gond, ha nagyon kell visszateszem a gyárit.

(#53450) Quinine911 válasza koncsik (#53448) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Fullos kis game, totál rá vagyok kattanva, bár még csak a 2. Világban járok. :K

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.