Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#54601) Szabi® válasza Micsurin (#54600) üzenetére


Szabi®
addikt

Gondolom nem full low texturán, úgy hogy az utat 7 méterrel előtted rajzolja ki + nagyon alacsony felbontással.
Az Arkham knightnál megvolt annakidején hogy milyen gpu-n megy csak jól, mert nem sokra optimalizálták. Mondjuk itt switchen ez elvileg célhardver és tudták volna optimalizálni, de mégsem tették. Én Switchen kerülném ezt, mert jelenleg egy olcsó budget pc-n is mérföldekkel jobb minőségben lehet vele játszani. Nekem az egyik régi 6 éves laposba rx 480-van, azzal meglepően jól megy, szinte maxon, és van benne vagy 70 fps.

(#54602) Micsurin válasza Szabi® (#54601) üzenetére


Micsurin
nagyúr

És azzal fogok a kanapén takaróval tea mellett játszani vagy épp a vonaton hazafele egy hosszabb nap után? :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#54603) Szabi® válasza Micsurin (#54602) üzenetére


Szabi®
addikt

A kompromisszum elé a SWITCH állít, nem én. Valamit jobb elegendeni én úgy vagyok vele. Ezen a gépen nem ezek a játékok klasszak, hanem azok amik a saját fejlesztői brigádokból kerülnek ki. Nyilván senki nem a Batman miatt vett Switchet . . .

(#54604) Peaceliker válasza Szabi® (#54603) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én D2R miatt vettem :DDD Nem is nagyon pörgött exkluzív jaták nálam, csak BOTW egy hónapot talán. De D4 miatt mentem is át deckre. Nekem az volt a lényeg, hogy handheld, de saját címek nem vonzottak. De azt aláírom, hogy nem ez a hozzááláás a jellemző :))

"Oh my Goa'uld!"

(#54605) zombei válasza Szabi® (#54601) üzenetére


zombei
aktív tag

Hát nekem még asztalin 4GB-s RX560-al is olyanokat droppolt vezetés közben, hogy csak na. (Azon kívül prímán futott, de vezetés közben egy hulladék volt.)

(#54606) Szabi® válasza zombei (#54605) üzenetére


Szabi®
addikt

Hát persze, de az a videokártya az rx 480-tól 107%-al gyengébb. Nagyon nem egy liga.
A 480-on 70 fps, különösebb dropp nélkül.

(#54607) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Joycon akksit keresek, mert a mostani már nagyon gyenge. Tudtok jó helyet, ahonnan lehetne rendelni?

Köszi

(#54608) TrishtanAG válasza morfondőr (#54588) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

off, de mókásak ezek a Ps5-ös Arkham Knight videók, amikor az csak simán a Ps4-es változat. Nem jelent meg Ps5-re.

www.adventuregames.hu

(#54609) DevilAqua válasza TrishtanAG (#54608) üzenetére

Jó de ha PS5-be teszi a lemezt akkor PS5 ;]

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#54610) Parson válasza DevilAqua (#54609) üzenetére


Parson
addikt

Ez még viccnek is rossz... :)

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#54611) morfondőr válasza TrishtanAG (#54608) üzenetére


morfondőr
őstag

Nem néztem utána, de gondoltam egyébként, hogy nem konkrét PS5 változatról van szó, csak back compat. Gondolom a tesztelőnek PS5 volt otthon és azért írta úgy.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#54612) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Elkezdtem belenèzegetni az olcsóbb játékokba, amit anno megvettem max 5€-s áron. Amolyan támogassuk a kis csapatokat mozgalom. Volt 1-2, ami sajnos annyira nem nyerte el a tetszésemet, viszont a Giana Sisters Twisted Dreams nagyon szórakoztató és kreatív játékra sikeredett. Kárpótol az előző két játékért. :C

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#54613) tboy93


tboy93
nagyúr

Nyomtam egy 3 órát a nemrég vásárolt Burnout Paradise-t, ez még mindig jó. Legjobb arcade autós játék switchen :))

(#54614) 30z.Samu válasza tboy93 (#54613) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én 10k-ért vettem meg az Odyssey-t Store-ban pontok beváltásával. :))

Sic Parvis Magna

(#54615) gorgocska


gorgocska
tag

sziasztok vásárlás elött állok v1 modelt érdemes venni?mire kellene oda figylni?
tudtok segíteni hogy a kézi részének mekkora a mérete és külön a kijelző hány cm*hány cm ?
köszi a segítséget

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#54616) Peaceliker válasza gorgocska (#54615) üzenetére


Peaceliker
őstag

V1 et szerintem nem érdemes venni, max ha csak dokkolva lesz hajtva :R

"Oh my Goa'uld!"

(#54617) gorgocska válasza Peaceliker (#54616) üzenetére


gorgocska
tag

Hát nem csak dokkolva szeretném használni.és miért nem ajánlod?

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#54618) Micsurin válasza gorgocska (#54617) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Valamennyit hozzádobva egy OLED messze minőségibb kikapcsolódás azért.

Arról nem beszélve öreg a V1 mint az országút és az akkuja újkorában sem volt acélos.
Minimum V2 használtan de ahhoz mérten is fényévekre van egy használt OLED minőséget tekintve.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#54619) Norb79 válasza gorgocska (#54617) üzenetére


Norb79
őstag

Amit a többiek is írnak, a V1nek a képernyője nagyon gyenge a V2höz képest is, de az OLEDhez képest mintha kvarcjáték képernyő lenne.
A másik az akkuidő.
Ezek dockolva nem jönnek elő, azért mondták, hogy oda ideális. De ha kiveszed valaha is, és úgy akarsz játszani, akkor csapj mellé 1-2 játék árát és vegyél használt OLEDest inkább.

(#54620) Peaceliker válasza gorgocska (#54617) üzenetére


Peaceliker
őstag

Minimum 5 évesek már, romos lesz mind. Akkuról írták, fing volt frissen is. Joyconok szinte kivétel nélkül gombnyomás nélkül lejönnek V1 ről, venti is sűrűbben fingik meg bennük. Ezeket az alapjén írom, hogy sok használt gép járt nálam, ezeket tapasztaltam, persze nem 100%ban, a minta egyértelmű volt.
Árban meg a difi 10e ft talán? Oledhez képest meg jelentősebb a különbség (arányában), de azok max 2 éves gépem, üzemidő V2 től is jobb, jobb a hang minőség is.

"Oh my Goa'uld!"

(#54621) zombei válasza gorgocska (#54615) üzenetére


zombei
aktív tag

Ha csak nem nagyon bomba áron lenne a V1, akkor inkább V2, vagy OLED. V2 árban se nagy ugrás, de kicsit fiatalabb masina lesz, az OLED azért már kicsi nagyobb lépés árban, de handheldben nagyobb élményt nyújt.

(#54622) Sirandrish válasza Peaceliker (#54620) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért nem mind. Az enyém például teljesen makulátlan :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54623) Micsurin válasza Sirandrish (#54622) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ki se veszed a dokkból. Lehet a conok nincsenek elkopva de, hogy az az akku is már gatya abban egészen biztos lehetsz. Ennyi év távlatában nincs az a LION akku ami nem vesztett el legjobb esetben is 30%-ot. Mindezt úgy, hogy a V1 akkuja gyárilag is olyan mint a tavaszi friss ropogós párás lepkefing. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#54624) zombei válasza Sirandrish (#54622) üzenetére


zombei
aktív tag

Nekem is az van amúgy, mikor én vettem elég jó áron volt, hibátlan állapotban, meg még OLED-ből is kevés volt a piacon. A Lite után meg ez is nagyobb már. :D

(#54625) Sirandrish válasza Micsurin (#54623) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azt nem tudom, de akkor sem romos...sőt :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54626) Peaceliker válasza Sirandrish (#54622) üzenetére


Peaceliker
őstag

A tiéd az az elhanyagolható százalék, ami miatt nem 100%,ahogy írtam is ;]
Amúgy V1 ek átlagban tényleg jobban le voltak robbanva. Persze plusz sok év volt mögöttük, nem csoda. De láttam azért újszerű V1 et is (egyet :DDD) :R

"Oh my Goa'uld!"

(#54627) zombei válasza Micsurin (#54623) üzenetére


zombei
aktív tag

Múltkor volt egy akksi tesztem, mikor áramszünet volt aztán előbb jöttem haza, úgyhogy tovább bírja minimum fényerőn Hogwarts-oztam ~2 és fél órát. :DDD

(#54628) jófejsrác


jófejsrác
senior tag

Sziasztok,

biztos volt már téma így elnézést, de akkor átugrattam rajta mert nem éreztem fontosnak. Na de :B . Egyre kényelmetlenebb hosszútávon a switch handheld módban. Így a kérdés, ki milyen Gripet használ ami kompatibilis a dokkal is, azaz nem kell lecsatolni ha tv-n akarok játszani.

Köszi

(#54629) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nekem óriási csalódás az Astral Chain. A Bayonetta 3hoz képest minimum egy polccal lentebb illene árulniuk...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#54630) Peaceliker válasza jófejsrác (#54628) üzenetére


Peaceliker
őstag

Skull&co crsytal grip case :K

"Oh my Goa'uld!"

(#54631) Rony949 válasza taki01 (#54456) üzenetére


Rony949
őstag

Pokémon Sword-hoz ajánlatos a DLC, mert nélküle elég gyengus.

(#54632) tboy93 válasza Rigormortiis (#54629) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem az egyik kedvenc switch címem :)

(#54633) Rony949 válasza tboy93 (#54632) üzenetére


Rony949
őstag

Szerintem is kifejezetten a Switch egyik legalulértékeltebb címe. A Platinum minőség ott van. :K

(#54634) Rigormortiis válasza tboy93 (#54632) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A harcrendszer ezzel a láncos/legionös rángatással nagyon nem jön be, a nyomozós részek meg katasztrófák. Képeken szépnek néz ki, de igazából meglehetősen részletszegény és egykaptafák mind a helyszínek, mind az ellenfelek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#54635) tboy93 válasza Rigormortiis (#54634) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem ponthogy a legionos láncos harcrendszer tök egyedi és baromi jo kombokat lehet osszerakni :D Lesz melysege is, amikor tobbfele legion kozul tudsz majd választani.

En coopban vegig akarom majd nyomni ujra, ocsemmel.

[ Szerkesztve ]

(#54636) jófejsrác válasza Peaceliker (#54630) üzenetére


jófejsrác
senior tag

weboldal szerint OLED-el nem kompatibilis (igaz, ezt nem írtam le melyikhez kell :).) De most feldobott hasonló alternatívákat. Köszi :)

(#54637) Peaceliker válasza jófejsrác (#54636) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ahhoz is van nekik, nekem is az van rajta :)
Sima V1,V2 re van nekik egy másfajta, de OLED-re és Lite ra van a crsytal. Van egy neogripjük is, de az feszíti a dokkolót. Satifly sem fér be, azom is volt. :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#54638) Zirowe válasza Micsurin (#54623) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én két hónapja vettem potom áron egy v1-et, jelenleg is kb 3-3,5 órát bír az akksi kézi üzemmódban, de kéznél van egy új, majd amikor már nem bír ennyit ki fogom cserélni.
Főleg azért ezt választottam, mert unpatched.

Kutya baja, tökéletesen működik, eredeti joycon van hozzá, ami nem volt javítva és nem is driftel.
Bár a működése nem indokolta, de a korára való tekintettel kapott új pasztát, illetve redditról ellesett trükkel minimális melóval karcmentes a kijelző.

Azóta moddolva lett egy kicsit, kapott fém beakasztókat, a fos háromágú csavarok miatti macerás szétszedés miatt kapott új joycon külsőket, de ha nem nyúlok hozzá, nem lett volna rájuk szükség.

Van itthon oled tv, imádom meg minden, de ezen az áron és ilyen képességekkel nekem az unpatched v1 volt a nyerő.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#54639) dud998 válasza Zirowe (#54638) üzenetére


dud998
őstag

Ha rákötöd a TV-re a dokkolóval, akkor tulajdonképpen van egy OLED Switch-ed. 😂

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#54640) Zirowe válasza dud998 (#54639) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Amúgy tökre meglepődtem, hogy mennyire gyönyörű a 65-ös oled tv-n a 4k-ra upscale-elt kinézete a játékoknak.

Mario wonder, yoshi's crafted world, mario kart, meg hasonlók, nagyon szép, abszolút nem pixeles.
De van egy barkácsolt wii u is otthon, ott még csak a yoshi's wooly wordöt játszottuk, de az is szép, csak néha szaggat.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#54641) tl-x válasza Zirowe (#54640) üzenetére


tl-x
őstag

Én is meglepődtem a Luigi Mansion 3-on és Metroid Dred-en milyen jól néz ki 4K OLED TV-n, de pl.: a nem Nintendos játékok nem néznek ki jól.

(#54642) Norb79 válasza tl-x (#54641) üzenetére


Norb79
őstag

Haverral tegnap komoly időt beleszántunk, hogy a mario wonderen keressük az alacsony felbontás miatti recésséget egy 83 colos C2 oleden, de kudarcot vallottunk. Ekkora méretre nagyítva is gyönyörű volt.

(#54643) DevilAqua válasza Norb79 (#54642) üzenetére

Igen azért ezek a kínaiak tudnak játékot csinálni :R

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#54644) tl-x válasza DevilAqua (#54643) üzenetére


tl-x
őstag

Nem japánok?

(#54645) 30z.Samu válasza tl-x (#54644) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amúgy de. :D

Sic Parvis Magna

(#54646) David888 válasza tl-x (#54644) üzenetére


David888
tag

de

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#54647) dud998 válasza Zirowe (#54640) üzenetére


dud998
őstag

Nekem egy kisebb QLED van, de azon is nagyon jó élmény. 😉

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#54648) Rage47


Rage47
veterán

Hogwarts Legacy tök jó játék amúgy, olyan 20 óra erejéig. Utána rájöttem, hogy dögunalmas, még a harc is. Érdekes, hogy egyébként tök jól megcsinálták Switch-re, ajánlom annak, aki szereti az Assassins Creed játékokat.
De lehet csak elrontott a Zelda Totk, pedig abban még dumálás sincs, meg szerepjáték, még sztori sem nagyon :D valahogy mégis tele van élettel.

(#54649) ldave válasza Rage47 (#54648) üzenetére


ldave
félisten

Mert az egyik egy játék, a másik pedig egy multimédiás termék :P

A Slime draws near! Command?

(#54650) JanR válasza Rage47 (#54648) üzenetére


JanR
addikt

Nekem pont emiatt vált unalmassá a ToTK. Pedig a BoTW az egyik nagy kedvencem. Szerintem már túl sok minden van benne, de ugye ez szubjektív :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.