Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#54440) horkovy34


horkovy34
kezdő

Na vègre èn is teljesen kimaxoltam a Super Mario Bros Wonder-t! :D Az utolsó pályánál volt nèmi anyázás de vègül az is meg lett szóval minden meg van! :B Megnyílt a legutolsó titkos badge is aminek igazából nem tudom hogy mi èrtelme van de legyen! :DD Számomra a játèk felkúszott a best 2d-s Máriók közè a Super Mario World mellett. A 3d-s fronton Odyssey ide vagy oda számomra mèg mindíg a Super Mario Galaxy 1-2 az etalon. Ugyan vègig vittem az Odyssey-t ès itt is van a polcon a gyüjtemènybe de kb 400 hold volt meg mire a vègère èrtem. Megfogadtam hogy maxolni fogom de egyszerűen nem tud visszarántani. A Galaxykat kèrdès nèlkül le sem raktam addig amíg nem volt teljesen kimaxolva mert minden sokkal jobban megfogott benne, kezdve a játèkmechanikától, a hangulat, a zenèkig szóval mindenben jobb SZÁMOMRA! Nem is tudom hogy számomra lesz e valaha olyan 3d-s Márió játèk ami meg fogja ugorni azt a szintet. Kiadhatnák azokat is felujítva Swithre mert egyből ráugranèk! :D Tudom hogy van a 3d all stars de azt a nevetsèges gyűjtemènyt ami itt az aprón is 30-40 ezrekèrt megy inkább hagyjuk! :C Talán ha mèg a Super Mario 64 helyett a Galaxy második része lenne rajta.......

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.