Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#52951) mirci18


mirci18
addikt

Pár nap és megjelenik a slaps and beans 2. Szerintetek van esély itthoni megjelenésre?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#52953) Narxis válasza mirci18 (#52951) üzenetére


Narxis
nagyúr

:Y reménykedjünk, imádtam az első részt

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#52954) tl-x


tl-x
őstag

Fájt! :DD

[ Szerkesztve ]

(#52955) cSuwwi válasza tl-x (#52954) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Fog az még jobban is, ha a ps5-el kezdesz majd váltasz. [link]
Fordítva kellemes felüdülés lesz.

(#52956) tl-x válasza cSuwwi (#52955) üzenetére


tl-x
őstag

Hát csak így elviselhető ha van ami feledteti. Kicsit bugos a Switch verzió pl.: brutality-nél a levegőben marad a fej és a pályák között 15-20 mp a töltési idő.

(#52957) zombei válasza tl-x (#52956) üzenetére


zombei
aktív tag

Nem lett olyan rossz szerintem, majd pár patch aztán kijavítgatják. Viszont az elég vicces, hogy ~40GB, mint a Witcher 3, és azért a kettő koplexitásában köszönő viszonyban sincs egymással.(Meg pl egy Zelda Totk/Botw is csak 14-15GB.)

(#52958) tl-x válasza zombei (#52957) üzenetére


tl-x
őstag

Hát nem is értem, gondolom a videók. PS5-n 108 GB, szerintem a lemezen csak egy txt fájl van a csekkoláshoz. :DD Amúgy én szerintem se lett olyan rossz, amíg a gyerekek fent vannak a Switchen nyomom.

[ Szerkesztve ]

(#52959) Tim82 válasza Tim82 (#52918) üzenetére


Tim82
nagyúr

A GamePark már hívott is, elviekben mindössze a csatlakozót kellett tisztítani és megoldódott a probléma. 3500 Ft lesz csak így a javítás, szóval olcsón megúsztam. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#52960) icemad válasza zombei (#52957) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt talán kitudják javítani, hogy ne menjenek totál más koordinátán a karakterek, de a grafikát hogy? Lehet mondani, hogy hú de jó, van Switchre is, de ilyen állapotban minek? Idén már kellett volna jönnie a Switch 2-nek.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#52961) zombei válasza icemad (#52960) üzenetére


zombei
aktív tag

Persze grafika lehetne jobb, de a harcrendszer szerintem jobb mint a 11-ben hiába volt az picit szebb, mikor kb. olyan gagyi volt mint a telefonos verzió.

(#52962) icemad válasza zombei (#52961) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ez a grafika nem üti meg a mobilos Mortal szintjét sem. Harcrendszerről meg nem igazán lehet beszélni, ha a két harcos teljesen külön világban él.

[link]

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#52963) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nagyon nem gyenge a XC2. Ekéztem már párszor a harc- és fejlődési rendszert (ezt most is tartom), de ez a sztori és átvezetők...nem is emlékszem, mikor kaptam ilyet utoljára (oké, nemrég a FF16-tól, de az előtt...)... akinek mond valamit: a harmadik fejezet végénél tartok bő 15 órával úgy, hogy mellékküldetésekkel alig foglalkoztam eddig.

Bele sem merek gondolni, milyen a 3, ami elvileg mindenben rádob egy lapáttal.

Kicsit sajnálom is, hogy csak a N tábor kap ebből a jóból, de végülis érthető, én is nagyrészt a Xenobladek és a Bayonetták miatt vettem meg a konzolt.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#52964) zombei válasza icemad (#52962) üzenetére


zombei
aktív tag

Próbáltad, és nálad is elő jött ilyen bug ? Én nem egy-egy neten fellelhető videó alapján írom ezt.

(#52965) ρσгτσ válasza icemad (#52962) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Bugok ide vagy oda...azért a Switch verzió elég ocsmány lett.

Mortal Kombat 1 vs Mortal Kombat 11 | Nintendo Switch

Switch vs Xbox Series X | Animations Comparison

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#52966) icemad válasza zombei (#52964) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Írtam már pár napja, hogy ilyen játékot nem Switchre vesz az ember. Series x-en szerencsére nincsenek ilyen hibák. A grafika meg switchen konkrétan értékelhetetlen. Ez megint egy olyan port lett, hogy megcsinálták, mert kell a bevétel. Láttunk már ilyet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#52967) DevilAqua válasza ρσгτσ (#52965) üzenetére

Kb olyan grafikailag mint egy szebb 2011-2012-es játék :D

Mondjuk a 2011-es Mortal Kombat 9 (PS3-ra) mérföldekkel szebb :D
És ez a kemény...Némelyik játék egy Ps3-as szintet sem tud hozni, van amelyik meg PS4-es grafikával brillírozik.

Az említett 2011-es Mortal Kombat: [link]
Elég fél percig nézni, hogy lássuk ez bizony sokkal szebbnek néz ki :D

Kezdek rájönni, hogy tényleg Switchnek csak az exklúzív címek valók :D

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#52968) xAttilax válasza DevilAqua (#52967) üzenetére


xAttilax
őstag

és? min megy a csodálkozás?
GB Advanced, DS, 3DS mind ez hozta... + 6 éves kézkonzol az életciklusa a végén.
Szerintem örülni kell, hogy még egyáltalán ilyen játék kijön rá.
Én tényleg nem akarom elhinni, hogy valaki azt hitte, hogy majd itt ps4-ps5 vagy deck grafikát fog majd kapni az MK1-ben a 2015-ös Tegra X1-től.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#52969) DevilAqua válasza xAttilax (#52968) üzenetére

Épp ezt írtam :)

Nem egy olyan játék van Switchre ami tudja a PS4 grafikát :D

Gondoltam, hogy nem lesz szép, de hogy épphogycsak szebb a 11-nél ami egy pixelhalmaz volt azért az durva :D

Amúgy a felsorolásodból a GameBoy Advance egy kakukktojás mert annak nemnagyon volt ellenfele :)
A 3DS-t meg kár ide sorolni mert az csak kézikonzol volt és a Vita csak 2-3 évig volt ellenfele.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#52970) xAttilax válasza DevilAqua (#52969) üzenetére


xAttilax
őstag

Ez is kézi konzol igazából, attól még, hogy TV-re tudod kötni a mérete és az ereje handheld marad. És pont annyi az összefüggés, hogy az adott korszakban gyenge hw voltak felszerelve. GBA: Ja de ott sem a N64 vagy Gamecube szintjét hozta, hanem egy SNES.

Miért durva? Már a 11 is nagy falat volt a gépnek.
Ezt írtad? Csak fikáztad... Persze mindenkinek a szíve joga, de nem szabad elfelejteni, hogy mitől mit várunk.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#52971) tl-x válasza xAttilax (#52970) üzenetére


tl-x
őstag

Én pl. örülök neki, hogy kijött Switchre. Anno Gameboy-ra is megvettem a MK 1-2-t és még azok tényleg nagyon nem hasonlítottak az Arcade verziókhoz mégis jól elvoltam velük.

(#52972) ρσгτσ válasza DevilAqua (#52969) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Valószínű rohadt sok munka lett volna, hogy ez normálisan nézzen ki Switch -en. Már ha normálisan megoldható.

Nyilván lehet azt mondani, hogy örülni kell ennek is, de nagyon sok mindenben az MK11 szintet sem üti meg. Fények, árnyékok, egyebek. Rengeteg részletveszteséggel.

Lehet örülni, hogy itt is megjelent, de szerintem aki teheti, inkább másik konzolra vegye meg.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#52973) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#52972) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Switch tulajok kb ennyit kaptak a fejlesztők részéről, ami a képen látható. :D

Sic Parvis Magna

(#52974) Quinine911 válasza 30z.Samu (#52973) üzenetére


Quinine911
aktív tag

:D :D :D :D :D

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#52975) Rage47 válasza Rigormortiis (#52963) üzenetére


Rage47
veterán

Igen, jó cucc :) Én csak japánul bírtam a 2. részt egyébként, nem tudom, téged zavar-e az angol, csak egy tipp…

(#52976) AXisBOLD válasza Crvsh3R (#52806) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hi

rég néztem be ide... :)

hát lehet hogy nálam is ez lehet a gond, sarokban van a gép a földön + panel itt is.

de most szépen csatlakozik 2 home gomb megnyomása után, úgyhogy egyelőre béka van :D

Aurea mediocritas

(#52977) TrishtanAG válasza Rigormortiis (#52963) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

A 3-ból a sztori DLC marha jó (konkrétan egy új játék, mint a Torna az XC2-nél, csak hosszabb annál, bár mondjuk azért néha látszik, hogy az általa elmesélt sztori nagyon hiányzik az alapjátékból), a sima harmadik rész játékmenetben már kezd szerintem kifáradni.

www.adventuregames.hu

(#52978) penge111


penge111
addikt

10-12 óra alatt végére értem a Super Mario 3d World+ Bowser's Fury játéknak. Az alapjáték nem volt rossz, de az Odyssey után azért sok újdonságot nem találtam. Az új power upok azért zseniálisak, cica mario ;) Az utolsó világokat leszámítva nagyon könnyű, ezek a "fősztori" után nyilnak meg. Szép színes, zenék ütősek, a bossharcok nagyon könnyűek, felejthetőek. Egy könnyed szórakoztató kikapcsolódásra tökéletes. Viszont a Bowser's Fury nagyon tetszett, csak rövidke lett. Összefüggő az egész világ, nincsenek töltőképernyők, ötletesek a mini világok, csak ismétlődnek a feladatok.

Következő cím szerintem a Mario+Rabbids Kingdom Battle lesz :C. Ennyi Mario játék után most már nagyjából képbe vagyok a Mario univerzum lényeivel...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#52979) tboy93 válasza penge111 (#52978) üzenetére


tboy93
nagyúr

3d world nagyon kezdő es gyerekbarat en a 3.5 es 5.5 eves gyerekeimmel jatszom heti 1 órát, tök jól lehet carryzni őket, jó kis családi program :K

(#52980) mirci18 válasza penge111 (#52978) üzenetére


mirci18
addikt

A Super Mario 3D World egy üdítő játék volt a fiatalabb korosztályra célozva a Super Mario Galxy 1-2 után.
Wii U-n imádtam.
Ehhez képest az Odyssey óriási fejlődés volt sokkal több tartalommal.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#52981) Szabi® válasza xAttilax (#52968) üzenetére


Szabi®
addikt

A gameboyos vonalat kár idecitálni, az még egy külön szekció volt akkoriban, egy nagyon erős szekció. És a Gamecube is egy erős gép volt, erősebb volt mint a Ps2, és majdnme olyan erős volt, mint a Wii.
A GBA a snes grafikát hivatott életrehívni cipelhetőformában 2 ceruzaelemmel. 32bite cpuval, de arra akkoriban nem tűntek rossznak a külsős játékok portjai, Tekken/Mortal, Medal of honro/Turok stb. stb. A Switchnél most jelenkorban jobban rezeg a léc . . .
De majd csak elengedik most már, és egy olyan hardveres géppel rukkolnak elő, ami jobban belecsipeget a konkurens gépek játékaiba.

(#52982) xAttilax válasza Szabi® (#52981) üzenetére


xAttilax
őstag

Fontos leszögezni, hogy imádom a GBA-t, nekem a micro volt a legjobban szerethető kézi konzol a világon :B
"nem tűntek rossznak a külsős játékok portjai, Tekken/Mortal, Medal of honro/Turok stb. stb. "
Turok, medal egy teljesen más játék volt, szóval nem port. Mortalból az Advance full kuka és a deadly alliance is nehezen élvezhető volt egy normál változat után. Tekkenel nem játszottam nagyon de gondolom abban sem volt sok köszönet. Itt egy MK1 nél meg kapsz egy szarabb grafikát és valamenyi laggot, bugot, de a játék kb ugyan az.
De be is fejezem mert nem akarom én védeni se a switch-et se a mortalt, csak nekem a csodálkozás volt fura, hogy 2015-ös HW-től itt csodákat várunk egy nem N játéktől.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#52983) consono válasza xAttilax (#52982) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem nem vár senki csodát, csak legalább tisztes iparosmunkát. Legalább a PS3 minőségét. Meg hát csak volt pár szép és jó játék az elmúlt években, miért kellene most örülni a rosszabbaknak?

"In God we trust. All others must bring data"

(#52984) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Szerintem legtöbbünknél a Switch csak második konzol, így az ilyen gyatra portokat könnyű ignorálni...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#52985) solti válasza Rigormortiis (#52984) üzenetére


solti
senior tag

dehogy második... sokadik! van wii, wiiu, 2db 3ds és csak ezek után jön a switch lite meg az oled switch...

(#52986) icemad válasza solti (#52985) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam is sokadik... Két 360, két wii, ps4 pro+VR, xbox one x,két psp, ps5, series x, meta quest 2, switch v2. Meg a retro cuccok. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#52987) DevilAqua válasza consono (#52983) üzenetére

Na végre valaki úgy átérzi amit mondok :D Igen a 2006-os megjelenésű PS3-ra jobban öszerakták a motyót :D

Nekem itt inkább ilyen fogyasztóvédelmi problémám van. Ne kerüljön már ugyanannyiba a játék mint mondjuk PS5-re...

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#52988) Parson válasza Rigormortiis (#52984) üzenetére


Parson
addikt

Nekem elsö… :U :DDD

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#52989) solti válasza DevilAqua (#52987) üzenetére


solti
senior tag

nem tetszik az ára, ne vedd meg. Ha viszont ennyiért is el tudják adni, akkor jól csinálják...

(#52990) Quinine911 válasza tboy93 (#52979) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Egyetértek! Gyerekeknek az egyik legjobb Mario game! A fiam imádja!

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#52991) 30z.Samu válasza Rigormortiis (#52984) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor kezdenék el hőzöngeni, ha a Nintendo címek is ilyenek lennének. De mivel erről nincs szó, így el tudom fogadni hogy olyan egy port, amilyen. Biztos lehetett volna szebb meg jobb, az sem kizárt hogy kap egy ráncfelvarrást.

Sic Parvis Magna

(#52992) ldave


ldave
félisten

Meglepett, hogy a Splatoon 2 multi ennyire halott. Boltok megnyitásához 4-es szintig kellene fejlődni, de eddig egy meccset nem tudtam menni, nem talál csapatot. Amikor tavasszal az első részt WiiU-n újra megnéztem, ott simán mentek a meccsek. Jó, tudom, hogy ott a harmadik rész, de nem gondoltam, hogy amiatt ennyire kihalt lenne az előző.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#52993) taki01


taki01
őstag

Megjelent ma végre a Bud Spencer & Terence Hill - Slaps and Beans 2.

(#52994) Narxis válasza taki01 (#52993) üzenetére


Narxis
nagyúr

Yeah :C

Thanos was right.

(#52995) ρσгτσ válasza taki01 (#52993) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Most néztem én is. :)

Bud Spencer & Terence Hill - Slaps & Beans 2 - Launch Trailer

ZX Spectrum - Commodore 64

(#52996) penge111 válasza Rigormortiis (#52984) üzenetére


penge111
addikt

Nálam első lett, a Ps5-öt eladtam miatta :B

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#52997) Sirandrish válasza taki01 (#52993) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tuti vétel lesz nálam idővel :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52998) CactuS válasza Rigormortiis (#52984) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem az volt életem első konzolja, azóta lett egy XSX is, így igyekszem switchre a saját címeket és esetleg a party játékokat erre megvenni. Személy szerint nekem rettentően bántja a szemem a 30 vagy az alatti FPS, valószínűleg közé van ahhoz, hogy 91 óta PCm van/volt, C64 után egyből. De végre a felnőtt játékoknak megmaradt a PCm, arról sikerült a gyerekeket leválasztani. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52999) Tim82 válasza Tim82 (#52959) üzenetére


Tim82
nagyúr

A gyakorlatban is ennyi volt a történet (tegnap este elhoztam a GameParktól), a Switch-em most tökéletesen működik, a 3rd party dokkal is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#53000) hombre[EU] válasza penge111 (#52996) üzenetére


hombre[EU]
veterán

konzolból nekem is ez az egy maradt minden másra ott az nvidia :D

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.