Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) movax válasza Kékes525 (#48100) üzenetére


movax
őstag

Mert az IExplorert nézed. :) Katt át a Firefoxra.

(#48102) Kékes525 válasza movax (#48101) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez jó, ügyes voltam. :D Ott van. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48103) w.miki


w.miki
veterán

Firefoxba elmentett jelszavaimat hogyan tudnám kimenteni, a weboldalakkal együtt, TXT formátumban, hogy megőrizzem az utókornak?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#48104) medica válasza Kékes525 (#48095) üzenetére


medica
senior tag

kiterjesztéseket törölte nálam (w10pro)

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#48105) fcc


fcc
aktív tag

Helló!
Ma frissítettem a FF49-re, és a könyvjelzőknél előkerült egy nemrég könyvjelzőzött menü. Az rendben, hogy eltudom rejteni, de hogy lehet törölni az egészet? Az elözmények törlése nem segített. :F

(#48106) Syl válasza w.miki (#48103) üzenetére


Syl
nagyúr

Password Exporter

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#48107) Kékes525 válasza w.miki (#48103) üzenetére


Kékes525
félisten

Password Exporter

(#48104) medica: Ez jó. :D Nálam megvannak.

(#48106) Syl: Fürgébb voltál. :)

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48108) myke01 válasza Kékes525 (#48095) üzenetére


myke01
senior tag

(#48109) Matthewus válasza myke01 (#48108) üzenetére


Matthewus
őstag

Amíg nem engedélyezik mindenkinek addig nem fogják beírni az újítások közé.

(#48110) myke01 válasza Matthewus (#48109) üzenetére


myke01
senior tag

Látom kivették a "Hello-t" , amit a kutya sem használt valószínűleg :C

(#48111) Integrator


Integrator
aktív tag

Sziasztok.

Az utóbbi időben a YouTube teljes képernyős lejátszás esetén elveszti a szinkront a kép és a hang között.
Nem tudom, hogy mi a hiba forrása. Valaki találkozott már ilyennel? Ha igen, mi a megoldás?

(#48112) vlevi válasza myke01 (#48110) üzenetére


vlevi
nagyúr

Annyiféle chatprogram és egyéb ilyen van, hogy egy böngészőbe ágyazott szoftver eléggé nehezen tud érvényesülni. Engem pl. nagyon hidegen hagynak a chrome bővítmények, mert nincs krómom, a firefoxosak pedig azért, mert androidon az sincs.
Aki meg ipadet használ, az még a chrome, firefox szavakat sem ismeri, nemhogy a funkcióikat :)

(#48113) Syl válasza vlevi (#48112) üzenetére


Syl
nagyúr

>...a firefoxosak pedig azért, mert androidon az sincs.

Lehet félreértem, de az androidos Firefoxhoz nagyon sok bővítmény van (pl. ublock, ghostery stb.).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#48114) vlevi válasza Syl (#48113) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azthiszem, mára abbahagyom a firkálást :)
Vannak kiegészïtők, igazad van.

(#48115) hroberto


hroberto
addikt

Üdv Urak!
Nagyon rég használtam már Firefoxot, viszont az Edge jól megszívatott a Chrome-ot nem nagyon szeretem, ezért elgondolkodtam, hogy kipróbálom újra.
Sebességben, használhatóságban hogy áll? A Chrome kedvencek egyszerűen átvihetők? Kedvencek szinkron jól működik? Ez fontos, mert az Edge-ben elmentett összes kedvencem odalett egy újratelepítés után.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#48116) Syl válasza hroberto (#48115) üzenetére


Syl
nagyúr

Én már sok éve használom a Firefox-ot és a sync nagyon prímán működik. Win-Linux-Android vonalon oda-vissza, hibátlan.
Egyedüli bajom a sync-kel, hogy online felületen nem lehet tallózni a könyvjelzőket, bejelentkezett gépeket.

Amikor telepíted a rókát, az felajánlja a cuccok importálást más böngetőkből.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#48117) Normi™


Normi™
őstag

Sziasztok!

Az Istennek nem találom itt a topikban,hogy az about:config-ban melyik kulcsot kell átállítani,hogy a címsorba történő kattintásra az egész linket kijelölje.Most manuálisan ctrl+a-val kell szórakoznom.Jó volt csak újrahúztam a linux-ot és hülye fejjel nem írtam le.

Köszönöm előre is!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#48118) Syl válasza Normi™ (#48117) üzenetére


Syl
nagyúr

browser.urlbar.clickSelectsAll

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#48119) Normi™ válasza Syl (#48118) üzenetére


Normi™
őstag

Köszönöm! Isten vagy!!! :R

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#48120) myke01 válasza hroberto (#48115) üzenetére


myke01
senior tag

A sebesség az kulcs kérdés :K egy böngészőnél. Sajnos a Chrome sebességèt nem éri el (legalábbis nálam Windows7-en) . Cserébe,hogy "lassú" ,legalább testreszabható :C . Rengeteg kiegészítő Androidon is.

(#48121) hroberto válasza myke01 (#48120) üzenetére


hroberto
addikt

Én Windows 10-en használnám, és a Chrome-ot egyrészt pont a lassúsága miatt felejteném el. Az Edge-hez képest nagyon csiga.

Syl, köszönöm!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#48122) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Nemrég frissített a firefox!
Problémám pedig hogy eddig ha a címsorba beírtam pl egy weblap első betűjét i akkor indamail már fel is villant stb. Most semmit nem dob ki ha végig gépelem is a drágának,mindent be kell írnom végig.

(#48123) myke01 válasza hroberto (#48121) üzenetére


myke01
senior tag

Akkor tégy egy próbát a FF-al , mi vesztenivalód van vele ?! :B Maximum "lepucolod" ,ha nem tetszik :)) Ebben van valami igazság ,hogy a Chrome már nem annyira "pörög" ,mint évekkel ezelőtt, de nálam alázza a rókát sebességben :K .

(#48124) fradi81 válasza myke01 (#48123) üzenetére


fradi81
veterán

Hosszú idő után próbálom megint a FF-ot, chrome-hoz képest diavetítés :)

moto g72, Ninebot d28e

(#48125) myke01 válasza fradi81 (#48124) üzenetére


myke01
senior tag

:D :DD Ezen "besírtam" , de sajnos nálam is ez az igazság ; a GC porrá veri a FF-t. (legalábbis az én gépemen)

(#48126) EmptyParadox válasza fradi81 (#48124) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Lehet e10s-t ki kellene próbálnod FF-ben, ha nincs esetleg aktiválva.

Amúgy nálam Chrome érthetetlenül lassú dolgokat csinál. Elindítom, weboldalra rámennék, és semmi visszajelzés, majd kb. 15 másodperc múlva kezd el bármit is tölteni. Addig nyomhatom az entert, hogy csinálja, de csak ül és néz. (De ez csak az elindítás után történik.) Meg ha egyszerre több tabot nyitok meg, és átváltok egy másikra egy idő után, hogy azt is megnézzem, kiderül, hogy be sem töltötte, csak gondolkodik a négy másik tabbal egyetemben. Firefox legalább beszaggat, és tudom, hogy próbálja csinálni a dolgokat. :D Ez teljesen szűz Chrome telepítés mellett.

[ Szerkesztve ]

(#48127) rokendrol


rokendrol
senior tag

nem tudok a mozzilába belépni mindig ezt adja Help

(#48128) Matthewus válasza rokendrol (#48127) üzenetére


Matthewus
őstag

Ha jól látom ESET-et használsz, keress rá itt a topikban, korábban már volt szó a megoldásról.

(#48129) Benhill


Benhill
senior tag

Helloka.

Legujabb FF-t hasznalom, meg lehet valahogy oldani, hogy a megnyitott lapok, több sorban jelenjenek meg, és ne kelljen görgetni oldalra?
Egyszerre csak 18 lap jelenik meg, ha többet akarok látni, akkor már görgetni kell.

[ Szerkesztve ]

(#48130) rokendrol válasza Matthewus (#48128) üzenetére


rokendrol
senior tag

elnézést hogyan tudom megkeresni ,,nem vagyok valami profi

(#48131) L0GME1N


L0GME1N
újonc

Sziasztok!

Hogyan lehet FF-nak megmondani, hogy egy adott mappába (Portable módban/a telepített mapájába) tárolja a UserData-t? Tehát minden egy helyre, ne pakolgasson össze-vissza.

(#48132) Kékes525


Kékes525
félisten

Firefox — Notes (49.0.1) — Mozilla

Használ valaki Websense-ét?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48133) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sziasztok, másnál is olyan a firefox win 10 alatt hogy ha facebookozok és megakarok nyitni egy albumot amiben fényképek vannak nem nyitja meg!!
U block origint használok és ki volt kapcsolva, de hogy vissza kapcsoltam most már jó.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#48134) Normi™


Normi™
őstag

Sziasztok!

Beírtam a keresőbe,de nem igazán adott ki semmit sem a kifejezésekre,szóval:Van-e arra megoldás,hogy konkrétan a prohardver-t periodikusan,automatikusan frissítse úgy,hogy a többi füllel nem teszi meg?Mondjuk 2percenként.

Köszönöm szépen előre is!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#48135) Intruder2k5 válasza Normi™ (#48134) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#48136) Normi™ válasza Intruder2k5 (#48135) üzenetére


Normi™
őstag

Köszönöm szépen,ahogy nézem külön lapokra nem bontható,de azért nagyon jó lesz ez is! Köszönöm még egyszer!

Szerk: Jah közben látom,hogy ki kell kapcsolni,hogy az új füleken ne legyen automatikus.... :K

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#48137) Syl válasza Normi™ (#48136) üzenetére


Syl
nagyúr

Szóval azért ilyen qrva lassú újabban a PH, mert te itt folyamatosan frissíted? ;] :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#48138) Normi™ válasza Syl (#48137) üzenetére


Normi™
őstag

Egyből leállt a szerver ahogy felraktam ezt a kiegészítőt! :D 2percre állítottam,ezek szerint ddos-nak számít ennek a technikának :DDD

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#48139) pruzsi válasza pruzsi (#48122) üzenetére


pruzsi
őstag

Ötlet esetleg?

(#48140) BladePocok


BladePocok
tag

Hm,ma délután vettem észre hogy már erősen blokkol Flash tartalmakat az FF,amiket eddig békén hagyott. Másnál is intenzívvé vált a folyamat?

(#48141) Matthewus válasza BladePocok (#48140) üzenetére


Matthewus
őstag

A nem látható Flash elemeket blokkolja csak egyelőre, semmi más nem változott.

(#48142) BladePocok válasza Matthewus (#48141) üzenetére


BladePocok
tag

Érdekes,online nézek sorozatot,írja hogy blokkolta.. elmegyek egy weboldalra ,a bannert blokkolta. Mit állíthattam el akkor (semmihez sem nyúltam)?

(#48143) Matthewus válasza BladePocok (#48142) üzenetére


Matthewus
őstag

Adj egy linket, akár privátban is.

(#48144) netpeti98 válasza BladePocok (#48142) üzenetére


netpeti98
addikt

A legfrisebb Flash Player van fent?

(#48145) BladePocok válasza netpeti98 (#48144) üzenetére


BladePocok
tag

Persze,23.0.0.162. Csak ma délután kezdett el "meghibásodni" ,géprestart is megvolt de semmi. Nem zavar meg semmi,szimplán érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#48146) Matthewus válasza BladePocok (#48145) üzenetére


Matthewus
őstag

Uninstallád a Flash-t és rakd fel újra.

(#48147) rob2174


rob2174
tag

Sziasztok!

Az miért lehet/van hogy a 49.0 ill. 49.0.1es verziók alatt megnyitott videók-pl m4 online- csak hangot játszanak le, kép sehol se...

a 48.0.2 firefoxnál nem tapasztaltam ilyet.

valami ötlet,tipp.segítség jól jönne, most jobb megoldást nem találtam, mint visszaállni a 48ra

kösz előre is! :)

(#48148) BladePocok válasza Matthewus (#48146) üzenetére


BladePocok
tag

Megjavult,köszi a tippet.

(#48149) fradi81 válasza EmptyParadox (#48126) üzenetére


fradi81
veterán

e10s aktív, jövőre is megnézzük hátha :)

moto g72, Ninebot d28e

(#48150) myke01 válasza fradi81 (#48149) üzenetére


myke01
senior tag

Addig hova ? Melyik böngészőre "voksolsz" ? :))

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.