Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48051) Pityu. válasza Vakegérke (#48050) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát pont ezt írtam,ha az egész lapot akarom fordítani,akkor csak a nagy T betűre nyomok,ha csak egy bizonyos szöveget akkor kijelölöm a szöveget és a nagy T

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#48052) Vakegérke válasza Pityu. (#48051) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most nézem, valóban, én voltam a kuka. Bocsánatot kérek. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48053) Pityu. válasza Vakegérke (#48052) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ugyan,semmi gond,én is olvastam már jó párszor félre dolgokat :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#48054) bozont


bozont
veterán

Üdv
Azt hogy tudom beállítani, hogy a címsorban gépeléskor csak url címeket ajánljon találatnak és mellőzze az oldalneveket, egyéb szövegeket. Régebben úgy működött, de valamelyik verzióval megváltozott a dolog. Most ilyen:

(#48055) Kékes525


Kékes525
félisten

Hogy lehet egy kiterjesztést elfogadtatni a Firefoxxal (48.0.2), ha le van tiltva, mert nem ellenőrizhető?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48056) Syl válasza bozont (#48054) üzenetére


Syl
nagyúr

Beállítások, Adatvédelem, Címsáv?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#48057) EmptyParadox válasza Kékes525 (#48055) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

A 48-as verziótól már nem elérhető a xpinstall.signatures.required about:config beállítás. Tehát unsigned kieget nem lehet használni a főverzióban.
Ha unsigned kiegészítőt akarsz telepíteni Developer vagy Nightly edition-t kell felrakni, vagy Unbranded Build-et kell használni.

(#48058) Kékes525 válasza EmptyParadox (#48057) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, ettől tartottam én is. Akkor mellőzőm az addont. A Logitech Setpoint addonja lett volna.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48059) bozont válasza Syl (#48056) üzenetére


bozont
veterán

Ott csak annyit lehet beállítani mi jelenjen meg, azt nem hogy hogyan.

(#48060) Syl válasza bozont (#48059) üzenetére


Syl
nagyúr

Akkor félreértettem a kérdést. :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#48061) EmptyParadox válasza Syl (#48060) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Ezzel a userstyle-lal vissza lehet hozni a régebbi működést. Valamint Classic Theme Restorer is vissza tudja állítani, ha minden igaz.

(#48062) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Sziasztok!
Nálatok mennek FF-el a TV2 oldalán a videók? Most akartam megnézni a sztárban sztárt, de csak fekete képernyő van, más videóknál meg lila absztrakt háttér.

(#48063) Vakegérke válasza Mikiller (#48062) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam sem játszik le semmit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48064) fecsu válasza Mikiller (#48062) üzenetére


fecsu
csendes tag

Nálam megy tökéletesen.

(#48065) HZoli87 válasza Mikiller (#48062) üzenetére


HZoli87
veterán

Igen (Firefox 48.0.2 64-bit / Windows 7 64-bit).

(#48066) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Akkor nem tudom mi lehet a probléma. Már minden kiegészítőt letiltottam, elsőként az ublockot, mert látom IE-ben tele van reklámokkal az oldal és a videó is reklámmal indul explorerben, de így sem játssza le.

(#48067) karlkani válasza Mikiller (#48066) üzenetére


karlkani
aktív tag

Nálam csak akkor játssza le, ha a reklámblokkolón kívül kikapcsolom a követés elleni védelmet az oldalon. Itt is teli van ilyenkor minden sz@rral, a videó reklámmal indul...

(#48068) Mikiller válasza karlkani (#48067) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Azt hol kell kikapcsolni?

(#48069) karlkani válasza Mikiller (#48068) üzenetére


karlkani
aktív tag

A mellékelt képen láthatod.

(#48070) Vakegérke válasza karlkani (#48069) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így nekem is működik a lejátszás. :)

Megjegyzem, a Ghostery-t is rá kellett bírnom, hogy engedélyezze.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48071) Mikiller válasza karlkani (#48069) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Köszi!
Megy nekem is már. Múlt héten még nem volt ez a hiba, azóta kavartak valamit, mert én nem állítottam semmit a FF-ban.

(#48072) Mikiller válasza Mikiller (#48071) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Közben kipróbáltam, hogy reklámblokkolót visszakapcsoltam, és így is jó.Tehát csak azt a követést elég kikapcsolni és így nincsenek reklámok a videók előtt.

(#48074) Normi™


Normi™
őstag

Sziasztok!

Linux-on a Firefox-hoz használom a Hide Caption Titlebar Plus kiegészítőt.Olyan gondom van vele,hogy mikor rákattintok egy fülre akkor megnyitja új ablakban és így két böngésző fut bárhuzamosan,random csinálja,tehát nem mindig.Valaki tapasztalt ilyesmit?Van rá megoldás vajon?

Előre is köszönöm!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#48075) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok!

Használom már egy ideje a jó öreg Firefoxomat :3 - De most lettem ara figyelmes hogy ezen videót lejátszva (4K video test) a cpu használat iszonyatosan nagy lesz - az az amit csak tud kihasznál az FF és nem mellékesen iszonyatosan laggol a video. - A laptopom tuti ,hogy bírja (dell inprion 3537 i7) ugyanis W10 alatt (most w7) tökéletesen ment.
További érdekesség ,hogy W10 alatt csak 46.0.1-esen ment jól a többin ugyan ez a cpu használat jellemző mint , most Windows 7 alatt.

Valaki erre nem tud valamit ? :\ - Mert iszonyatosan idegesítő !

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#48076) EmptyParadox válasza Roxkex (#48075) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Legfrissebb GPU driver van fent?
HTML5 vagy flash a lejátszó?
Itt minden ki van pipálva?
Hardveres gyorsítás ki/be kapcsolása mellett is jelentkezik?

(#48077) Roxkex


Roxkex
senior tag

Nem a legfrisebb GPU driver ugyan is akkor a Windows nem tud leállni :O -.-"
HTML5 lejátszó természetesen
Nincs minden pipálódva - az MSE & WebM VP9 névre hallgató piros
Hardveres gyorsítás ki be mellett is :\

Szerk.:
Sőt még a videót se játsza le most amikor ki nyomom neki a 4k-t csak tölti .. tölti és tölti .. (a net bőven elég neki !)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#48078) Matthewus válasza Roxkex (#48077) üzenetére


Matthewus
őstag

Nézd meg a legújabb verzióval és tiszta profillal, hogy mit csinál.

(#48079) Roxkex válasza Matthewus (#48078) üzenetére


Roxkex
senior tag

Ugyan ez ! - Csak mellé a Windows 7 nem tud leállni mert a "leállítás" résznél be stuck-ol és ott marad xD

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#48080) EmptyParadox válasza Roxkex (#48079) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

N-es windows-t használsz?

(#48081) Matthewus válasza Roxkex (#48077) üzenetére


Matthewus
őstag

Tegyél fel egy portable Chrome-ot és nézd meg abban.

(#48082) ph2012


ph2012
senior tag

Rendszeresen kapok egy ilyen hibaüzenetet: [link]. Mi a baj a Skype bővítménnyel? Hogy lehet megszüntetni ezt a hibát?

Köszi.

(#48083) Kékes525 válasza ph2012 (#48082) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha nem használod, akkor tiltsd le.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48084) Roxkex válasza EmptyParadox (#48080) üzenetére


Roxkex
senior tag

Nem !
Windows 7 64Bites Professional - De most ,hogy elég sok updatet fel raktam a frissítés kezelőből - az összes fontosat - és most úgy tűnik ,hogy megoldódott a probléma ! :)

A chrome meg teljesen szét kajálja az egész gépet ! - Akár prtable akár nem .. De én eddig mindenkinél azt tapasztaltam és mindenkinek a Firefoxot is szoktam javasolni emiatt ! :)

Szerk.:

Lenne egy kérdésem , mely idő közben merült fel :)
Ha a youtube-t (vagy bármi más playert pl) full screenre rakok akkor ki írja ,hogy ez az adott oldal most már full screen az esc gomb-al lehet kilépni. - Ezt a kiírást nem lehet valahogy kikapcsolni ? :\

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#48085) jozsi252


jozsi252
veterán

Katasztrófa hogy mostanában hányszor omlik össze a Firefox! Win 7 x64 van, más is tapasztalt ilyet mostanában? Van hogy csak 1 lap van kinyitva, van hogy 4, egyszer csak elkezd homokórázni, nem tudok rámenni semmire sem, és kész.. jön középre a kis ablak hogy összeomlott. De lassan már én is össze fogok nem csak a Firefox. :(((
Ja a másik hogy mostanában megint előjött hogy a böngésző ablakon belül fekete képernyő lesz. Ha ráfrissítek vagy görgetek, akkor néha eltűnnek. De 99%-ba csak a Firefox újraindítása oldja meg. Van valami köze a hardveres gyorsításhoz?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#48086) Vakegérke válasza jozsi252 (#48085) üzenetére


Vakegérke
veterán

Esetleg kipróbálhatnád az ESR-t.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48087) Kékes525 válasza jozsi252 (#48085) üzenetére


Kékes525
félisten

Nekem atom stabil a Firefox 64bit Windows 7 pro 64bit alatt + 28 kiterjesztés, akkor is amikor több mint 20 lap + néhány ablak van. Lehet hogy valamelyik kiegészítő az oka, vagy esetleg egy elhibázott beállítás.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48088) Mikiller válasza Roxkex (#48084) üzenetére


Mikiller
aktív tag

full-screen-api.approval-required érték falsra kell venni. about:config-ban

(#48089) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy nagy problémám, segítsetek légyszi. A 48.0.2-es verziót használom pár napja, ezidáig a 32.0-ásat használtam, mert ott a kezdőképernyőn a google kereső volt és ha oda beírtam valamit, akkor megjegyezte. Ha belekattintottam, akkor legördült a lista és simán ki tudtam keresni olyat is, amire esetleg nem emlékeztem. Most viszont be kell írnom legalább a kezdőbetűt és ő maga ajánl fel szavakat. Van valami beállítás, h az újabb verzión is úgy működjön,ahogy a régin?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#48090) Mikiller válasza tonyqa23 (#48089) üzenetére


Mikiller
aktív tag

about:preferences a címsorba, vagy jobb felső sarok 3 vonalra kattintás-beállítások- ott be tudod állítani, hogy www.google.hu legyen a kezdő oldal.

(#48091) tonyqa23 válasza Mikiller (#48090) üzenetére


tonyqa23
senior tag

A www.google.hu oldal igaz megjegyezte, h mikre kerestem rá, de ott is már csak úgy működik, hogy be kell írnom az első betűt, akkor dobja ki, hogy mikre kerestem eddig. Nekem az hiányzik, hogy ha belekattintok, akkor legördülő menüben dobja ki, amikre eddig kerestem. Ja és még az is jó volt benne, hogy a lista sorrendjét úgy alakította, h a legsűrűbben keresett volt elöl. Ez akkor megszünt? Nekem baj, mert sok olyan dologra kerestem, amit utána elfelejtettem, de a listából ki tudtam választani, ha megint kellett. Van erre vmi másik módszer? Az a baj a 32.0-ás verzióval, hogy már minden oldal csesztet, hogy elavult és frissítsem.

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#48092) Mikiller válasza tonyqa23 (#48091) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Értem, nekem ilyen sose volt, egy betűt mindig be kellett írjak, hogy adjon valami találatot. Nem a google profilban kell azt beállítani?

(#48093) tonyqa23 válasza Mikiller (#48092) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Valszeg akkor már 33-as vagy újabb verziókat használtál, mert a 32-es az utolsó ilyen. Még évekkel ezelőtti, hiszen már 48-asnál járunk. Nem tudom akkor vagy keresek másik böngészőt, vagy megpróbálom megszokni.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#48094) fradi81


fradi81
veterán

Hello

Hogyan lehetne legegyszerűbben megoldani hogy a firefox sync-be egy másik, sync mentes firefox adatai kerüljenek be a jelenlegi helyett?

moto g72, Ninebot d28e

(#48095) Kékes525


Kékes525
félisten

Most frissített a Firefox: 49.0 Firefox — Notes (49.0) — Mozilla

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48096) Pityu. válasza Kékes525 (#48095) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na erre kíváncsi leszek

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#48097) movax válasza Kékes525 (#48095) üzenetére


movax
őstag

Eltűnt a Firefox Hello plugin, viszont megjelent egy Web Compat nevű. Ez vajon mit csinál?

(#48098) Kékes525 válasza movax (#48097) üzenetére


Kékes525
félisten

Nálam olyan nincs. Ehhez lenne köze: Bug reporting
for the internet.
?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48099) movax válasza Kékes525 (#48098) üzenetére


movax
őstag

CCleanerben látszik: Tools -> Browser plugins

(#48100) Kékes525 válasza movax (#48099) üzenetére


Kékes525
félisten

Nálam ott sem. :N

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.