Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46451) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok szeretnék segítséget kérni! "Firefox and Flash
A weboldal helyes működéséhez engedélyezni kell a Flash kiegészítőt. A kiegészítőt a böngésződ beállításai közt engedélyezheted." [link] itt írja, kicsit idegesít, mit kell beállítani?

köszi

(#46452) Noxy válasza €uro (#46442) üzenetére


Noxy
veterán

Van valami recorery-je a Firefoxnak, ami segítene?

Van.
Úgy hívják hogy: MozBackup
Ezt még meglehet fejelni az xmarks bookmars backup-l

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#46453) Rakodó


Rakodó
csendes tag

Sziasztok!
A következő problémával küszködöm, körübelül vasárnap óta nem tudok semmilyen swf fájt lejátszani.
Próbáltam ujratelepíteni a flash player és a shockwave playert, kikapcsolni a biztonsági módot illetve kényszeriteni a firefoxot a felfrissitésre de semmi se vált be. Van ahol meg se jelenik a program van ahol csak a töltés ikon villog mint az őrült.
Próbálkoztam a config menüben is külömböző javaslatokkal amiket eddig találtam de semmi változás.

(#46454) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Olyan gondom akadt, most már 3. napja, hogy sok esetben nem tölti be a firefox az adott oldal képeit, hanem helyettük hirdetések vannak, mindenféle villogó játékok vannak stb.
Ezek mik? Mi okozza? Hogyan tudom megszüntetni? :)

:R

(#46455) Rakodó válasza forras2 (#46454) üzenetére


Rakodó
csendes tag

Egy adblock lehet hogy válasz lenne a problémádra, próbáld meg telepíteni és ugy megnézni megjelennek-e a képek.

(#46456) forras2 válasza Rakodó (#46455) üzenetére


forras2
őstag

Ez félig meddig megoldotta a problémám!
A hirdetések eltűntek, és a játékok sem villognak már az arcomba!
Viszont a képekkel valami még mindig nem okés!
Megjelennek 1 pillanatra, majd eltűnnek. Erre esetleg valami ötlet?
A firefoxot már lepucoltam teljesen, majd újratelepítés után is ugyan ez a hiba áll fent.

(#46457) zozoka49 válasza AliasB (#46450) üzenetére


zozoka49
csendes tag

köszönöm szépen. a sync-el megoldódott, újra telepitettem a firefoxot, visszaállitott minden beállításomat és most hibátlanul műlködik.Köszönöm mindenkinek a segítséget.

(#46458) #27441408


#27441408
törölt tag

:F (#46451) valaki?

[ Szerkesztve ]

(#46459) Krisz86


Krisz86
csendes tag

Sziasztok!

Több gépen tapasztalom,hogy ez a két dolog Link nem akar települni.
Egy régebbi verzióba előfordult már ilyen aztán következő verziókba ismét jó volt,most megint nem települnek.(Legújabb verzió Win7-en 45.0.1,a böngésző és maga a rendszer is 64 bit)

[ Szerkesztve ]

(#46460) Klara_


Klara_
őstag

45.0.1 ESR x64: youtube videok nem mennek - Hiba történt. Kérjük, próbáld meg újra később. Uzenet jon. Ghostery es adblock van telepitve mint kiegeszito.
Hogyan tudnam mukodesre birni?

[ Szerkesztve ]

(#46461) Klara_ válasza Klara_ (#46460) üzenetére


Klara_
őstag

Suti torles megoldotta.

(#46462) egonca


egonca
csendes tag

Sziasztok!

Mostanában ezzel szórakoztat a Firefox 45.0.1 az mno.hu oldalra lépve (és csak itt)

Parancsfájl nem válaszol: http://mno.hu/static/js/jquery-1.10.1.min.js:4

:O

(#46463) Vakegérke válasza egonca (#46462) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak okoskodom. Lehet, hogy Java kell neki?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46464) Matthewus válasza Vakegérke (#46463) üzenetére


Matthewus
őstag

Nem.

(#46465) spammer válasza Vakegérke (#46463) üzenetére


spammer
veterán

A Java és a javascript (illetve a jQuery ez esetben) teljesen más dolog, nincs közük egymáshoz.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#46466) atka76


atka76
tag

Sziasztok!

Olyan problémám van,hogy ha megnyitom a firefoxot akkor ezt a kis ablakot dobja fel!

FIREFOX HOMEPAGE CHANGE NOTIFICATION

Your homepage has been changed by application

Revert to my previous homepage
Continue with the new homepage

Illetve kiválasztottam,hogy magyar nyelv és továbbra is csak angolul hozza a menüjét!

Tudtok segíteni?

Köszönöm!

Attila

Bendegúz

(#46467) Crytek


Crytek
veterán

A böngészés előzményeit vagy egy weboldalra vonatkozó dolgokat amit megjegyezhet a rendszer, hogy és hol lehet alapjaiban kitötölni?

Indiegala.com nekem a gépemen kb sok napos állapotot hoz be és csak "van".Ha 2 óra múlva nyitom ha 8 óra múlva akkor is ugyanaz tehát nem "él" az oldal.
Mobilon is érdekes modon az eddig használt böngészőkbe ugyanaz van , viszont egy új még nem használttal a valós real time állapot jön be.
PC-n ugyanugy ilyen szar az Edge, Chrome, Firefox böngészőkkel is.

Valakinek valami ötlet mi a szar lehet ez? (Sütik/előzmények törlése törlése nem megoldás mert semmit nem segitett)

Next PC Upgrade: 2022

(#46468) Bivaly23


Bivaly23
csendes tag

Sziasztok.

Azt szeretném megtudni hogy hogyan lehet beállítani azt hogy aktív legyen a jelölőnégyzet fájl mentéskor hogy mindig így járjon el , sajnos nekem inaktív és sehogy sem tudom aktivá tenni.

Válaszokat előre is köszönöm.

Keress valami egyszerűt és tedd bonyolultá :)

(#46469) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Tudna valaki segíteni? Az origo.hu-n, bármelyik cikk alatt pl. itt nem jelenik meg sem a komment-mező, sem a további hírajánlók kisméretű fotói. Így. uBlock origin kikapcsolva, emlékezetem szerint nem telepítettem semmit, nem csináltam semmi rendkívülit a Firefox-szal, a Flash (ha egyáltalán van ehhez köze) működik és mégis ezt csinálja. A másik böngészőn, a Chrome-on szintén ez van. Az Operán viszont megjelennek a fotók és a kommentek. WTF? :W

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#46470) Matthewus válasza newmoonlight (#46469) üzenetére


Matthewus
őstag

Tracking protection nincs véletlenül bekapcsolva?

(#46471) newmoonlight válasza Matthewus (#46470) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Szia! De, be van kapcsolva, viszont már hónapok óta így is volt. Ez a jelenség viszont csak pár napja jelentkezett. Kíváncsiságból visszaállítottam a privacy.trackingprotection.enabled-et false-ra, de nem váűltozott semmi. Így sem láttam sem a kommenteket, sem a fotókat. Agyam eldurran... :O

[ Szerkesztve ]

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#46472) Intruder2k5 válasza newmoonlight (#46471) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Próbáld meg Google DNS-el.

(#46473) newmoonlight válasza Intruder2k5 (#46472) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Szia! Hááát, ezzel nem szívesen kísérleteznék. Egyrészt azért, mert tőlem hülyébb ember a földkerekségen nemigen van ahhoz, hogy ezzel babrálgasson, másrészt pedig a meglévő DNS-beállításokkal (néhány nappal ezelőtt) még jó volt. Valami olyasmire tippelek, hogy -mivel a szintén reklámblokkolós Chrome-on sem jelennek meg a kommentek és a kis fotók, a reklámblokkoló nélküli Operán meg igen, valami ezzel lehet összefüggésben. Viszont mi az anyukájáért mentek el a kommentek egyszerre a Firefoxon és a Chrome-on? (És azon is rágódok, hogy a cikkben és az origo.hu címlapján minden nagy fotó megjelenik, a cikkek alatti kicsik meg nem...) Ráadásul pont nemrég töröltem a Windows-on az összes régebbi (jó) rendszer-visszaállítási pontot. Faxkivan... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#46474) ledgeri válasza newmoonlight (#46473) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha mindkettőn fent van ugyanaz a kieg, akkor az a "bűnös"!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#46475) newmoonlight válasza ledgeri (#46474) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Szia! Hideg-hideg-hideg... :N A Chrome-on mondjuk nem az uBlock origin van, hanem az Adblock plus, viszont mindkét böngészőn mindkét reklámblokkoló mindig is fent volt, ez a jelenség viszont csak pár napja jelentkezett. Másrészt ha levettem a Firefoxról az uBlock-ot, ugyanúgy megmaradt a probléma.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#46476) newmoonlight válasza newmoonlight (#46475) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Beszarás... Ezúton üzenem minden kedves aggódó fórumtársnak, aki az elmúlt két éjszakát miattam álmatlanul végigforgolódta, hogy a #46469-es probléma az imént váratlanul, minden előzetes bejelentés nélkül, önmagától meggyógyult. :K

[ Szerkesztve ]

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#46477) netpeti98


netpeti98
addikt

Tegnap találtam, berakom ide hátha valakinek jól jön.
Tutorial: Enabling Developer Theme on Beta channel
Működik a Release csatornán is. :K

(#46478) Bivaly23 válasza Bivaly23 (#46468) üzenetére


Bivaly23
csendes tag

EZ lenne a problémám, mindig szürke semmilyen módot nem találtam eddig hogy aktivá tegyem:(

Valami okos programozó segítsen legyen szíves.

amúgy nem csak rar mentésekor hanem mindénél így van tehát lehet az kép videó vagy bármi mindig szürke:(

Válaszokat előre is köszönöm :)

Keress valami egyszerűt és tedd bonyolultá :)

(#46479) movax válasza Bivaly23 (#46478) üzenetére


movax
őstag

Most hirtelen megnéztem egy "index of, rar" kereséssel és azt látom, hogy oldalfüggő a probléma. Van oldal, ahol aktív a "Mostantól.." opció, van ahol nem, és olyan is van, ahol megnyitja text módban a rar fájlt.

[ Szerkesztve ]

(#46480) Bivaly23 válasza movax (#46479) üzenetére


Bivaly23
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm kipróbáltam máshol és bevált ez fel sem tűnt, hogy csak egy oldalon próbálkoztam így már mindent be tudok állítani köszönöm :) :C :))

Keress valami egyszerűt és tedd bonyolultá :)

(#46482) movax válasza #46372352 (#46481) üzenetére


movax
őstag

Öö, bejelentkezni a FF-ba?

(#46484) EmptyParadox válasza #46372352 (#46483) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

(#46486) Kékes525


Kékes525
félisten

A google-t blokkolja. Egy kicsit erős!

"2 tv adás egyszerre", ezt adtam meg keresésnek.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46487) EmptyParadox válasza Kékes525 (#46486) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Lent írja, hogy melyik szűrő a ludas, szerintem írj a készítőnek.

Egyébként erről a szűrőről még nem is hallottam. Magyarok közül csak hufiltert használom, ez nem elég bőven?

[ Szerkesztve ]

(#46488) Kékes525 válasza EmptyParadox (#46487) üzenetére


Kékes525
félisten

Valószínűleg elég, de biztos ami biztos. :D Amúgy ez az a szűrő: Ajnasz Blog

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46489) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Pár napja vettem észre, hogy Firefox alatt a youtube videók és 9gag-on a gifek akadoznak (remegnek?). Nem állítottam semmit. 45.0.1-van felrakva. Valami ötlet? :W

(#46490) newmoonlight válasza yusukee (#46489) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Pl. a Windows feladatkezelőben próbáld felemelni a Firefox CPU-prioritását "normál"-ról "magas"-ra. (Feljebb ne!)

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#46491) SP4C3 válasza yusukee (#46489) üzenetére


SP4C3
veterán

Configod?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#46492) mis69 válasza newmoonlight (#46490) üzenetére


mis69
tag

Szia!
Ez nem okoz problémát amúgy? Nálam normál feletti-magas-valós idejű van a normál felett. Most a normál felettire állítottam majd meglátom van-e változás.

(#46493) newmoonlight válasza mis69 (#46492) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Vagy a normál felettire vagy a magasra tedd! (Én az utóbbit használom.) A valós idejűre NE! Mindezzel csupán egy probléma van, a Firefox-ból való kilépéskor visszatér az eredeti (normál) beállításra. Mivel -gondolom- te sem szeretnéd minden bekapcsoláskor a feladatkezelőt buzerálni, tedd fel innen a PRIO Priority Saver-t, az szépen "rögzíti" a (normáltól eltérő) beállítást. Ezt a tükköt Firefox-on kívül gyakorlatilag minden programnál el lehet játszani (akár levenni a prioritásból, akár hozzátenni) KIVÉVE A CHROME-NÁL. (Ott ezt eleve dinamikusan állítja be a program, nem kell belepiszkálni!)

[ Szerkesztve ]

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#46494) yusukee válasza SP4C3 (#46491) üzenetére


yusukee
aktív tag

A PC konfig benne van a profilomban, firefoxnál nem tudom mire gondolsz.

Nem segített a prioritás váltás.

[ Szerkesztve ]

(#46495) SP4C3 válasza yusukee (#46494) üzenetére


SP4C3
veterán

Kiegészítőket és a pluginokat is takarítsd ki. Esetleg telepítsd újra a foxot. :R

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#46496) perempe


perempe
addikt

csak nálam nem megy a Google Hangouts videobeszélgetés? explorer viszi.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#46497) pruzsi


pruzsi
őstag

Hali!
http://www-searching.com ez a cucc befészkelte magát a firefoxba,spyhunter,ccleaner,nod 32 végigfuttatva de nincs eredmény hogy tudnám kiírtani?

(#46498) Vakegérke válasza pruzsi (#46497) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

AdwCleaner lehet a megoldás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46499) Matthewus válasza perempe (#46496) üzenetére


Matthewus
őstag

WebRTC nincs letiltva? Lehet, hogy kell neki.

(#46500) Ghoosty


Ghoosty
őstag

All-in-One Sidebar-t használok. Néhány hete egyszerűen eltűnt és nem jelenik meg. Addon-ok között ott van, beállításokat nem piszkáltam. De próbáltam már uninstallálni, majd vissza, de nem oldotta meg a dolgot. (Firefoxot magát még nem telepítettem újra.)
Valamilyen ötlet, mi lehet a gond?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.