Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45051) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Üdv!

Android 5.1-en futó Firefox nem játsza le a bet365.com-on lévő InPlay animációkat. Van erre valami megoldás?

:R

(#45052) Intruder2k5 válasza pibácsi (#45050) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem kell a plugint letiltani.

Az ikonján a kis nyíllal lenyitod a menüt, majd szűrés tiltása itt.

[ Szerkesztve ]

(#45053) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! Olyan gondom van a mozillával, hogy amikor be van állítva kezdőlapnak a google.hu és ezek után rámegyek a jobb felső sarokban lévő ház ikonra akkor felül állandóan megjelenik egy beállítások nevű címke, és ha más oldal nézése közben kattintok a ház ikonra akkor újabb és újabb beállítások nevű címke jelenik meg minden egyes kattintásnál....Hogy lehet ezt megszüntetni? Köszi előre is....Itt egy kép is:[link]

(#45054) kiskacz


kiskacz
senior tag

Rákerestem - olvastam - de nem találtam megoldást.

Mit lehet tenni az "oldal sütiket használ" állandó felugró ablakok ellen?
A hajam tépem az állandó értem/elfogadom/stb. böködésektől - ráadásul ha telefont használok, ott többször nem is látszik a kattintás helye....
Ezek csak most lettek ilyen agresszívak, vagy már régebben is volt? Nem emlékszem ilyenre...

Huawei Mate 8

(#45055) Vakegérke válasza kiskacz (#45054) üzenetére


Vakegérke
veterán

I don't care about cookies

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45056) Intruder2k5 válasza kiskacz (#45054) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#45057) kiskacz


kiskacz
senior tag

Köszi! :R

Huawei Mate 8

(#45058) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok. Van valami olyan addon, amivel ha a könyvjelző linkre görgővel kattintok, új lapon nyíljon meg(ez ugye most is alap), akkor az első kattintás után ne tűnjön el az ablak, hanem maradjon már úgy, mert többet is megnyitnék? Köszönöm! :R

(#45059) pibácsi válasza Intruder2k5 (#45052) üzenetére


pibácsi
senior tag

Szia!
Az érdekes az, hogy a tegnapi napon jól jöttek az oldalak, pedig nem tiltottam le a blokkolót, viszont a mai napon már megint a szürke csík van. Most letiltottam itt a blokkolót és máris megjelent a felső részen az e-mag reklám. Úgy látszik ez a fekete péntek megbolondította az ITCafet is. Érdekes, hogy tegnap jó volt.

Üdv. Pibácsi

(#45060) Predator2 válasza Predator2 (#45042) üzenetére


Predator2
addikt

Érdeklődtem a múltkor de sajnos nem kaptam választ, kicsit kibővíteném a gondom hátha így már jobban tudnátok segíteni.

Régebb óta használom a Super Start nevű gyors hívó kiegészítőt, nem szeretném lecserélni mert elégedett vagyok vele.

Viszont amikor felrakom a tab mix plus kiegészítőt akkor sajnos deaktiválja a super startot!
De nem találok benne olyan lehetősége, hogy ezt ne módosítsa:[link]

Mit tehetek ilyenkor? Vagy döntenem kellene melyik a fontosabb?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#45061) Kékes525 válasza Predator2 (#45060) üzenetére


Kékes525
félisten

A tab mix plus jelzi is, hogy sok kiegészítővel nem kompatibilis és javasolja, hogy törölje ezeket a vele inkompatibilis kiegészítőket. El kell döntened, hogy mi a fontosabb számodra.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#45062) lck válasza Predator2 (#45060) üzenetére


lck
senior tag

Esetleg nézd meg ezt. De nem biztos hogy segít.

(#45063) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!

Jelenleg az ff-ben az adblock egde-t használom reklámblokkolónak. Kérdés az lenne jó ez vagy van "jobb"?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#45064) Fandango válasza Winnie The P (#45063) üzenetére


Fandango
veterán

(#45065) Winnie The P válasza Fandango (#45064) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi, az utolsót választottam, remélem be fog válni.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#45066) yanna válasza Vakegérke (#45055) üzenetére


yanna
őstag

Néhány oldal nálam le sem kakálja ezt, most hirtelen nem tudok példát mondani, egyébként eddig azt hiszem 90%-osan működik.

(#45067) Vakegérke válasza yanna (#45066) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha 90%, akkor már nyertél. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45068) yanna válasza Vakegérke (#45067) üzenetére


yanna
őstag

Kb. 2 hónappal ezelőttig szinte 100 %-osan működött. Akkor a 90 %-nak valóban örülhetek?

(#45069) Matthewus válasza yanna (#45068) üzenetére


Matthewus
őstag

Szűrőlista alapján működik, már csak ezért sem lehet 100%-os. Több éle ilyen lista van ez az egyik legjobb. Ha az add-on verziót használod, abba be lehet jelenteni, ha nem blokkol az adott oldalon.

(#45070) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Lassan egy hónapja, hogy feltettem a 64 bites verziót, amivel nincs is semmi gond, működik rendesen, viszont nem frissül.
A 32 bites verzió automatikusan frissült majdnem hetente kisebb alverziószámokkal.
A 64 bitest csak manuálisan lehet frissíteni? Honnan?

(#45071) DS39 válasza #54715584 (#45070) üzenetére


DS39
nagyúr

nincs újabb verzió, hova frissüljön.
az első hivatalos 64 bites Fox a 42.0, 32 bitesből sincs újabb.

majdnem hetente kisebb alverziószámokkal.
ez amúgy nincs így, 6 hetente van új főverzió, közte nagy átlagban max 1 kisebb bugfix szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#45072) netpeti98 válasza DS39 (#45071) üzenetére


netpeti98
addikt

Szerintem a 32 bites verziója más fejlesztői csatornán van feltelepítve.

(#45073) DS39 válasza netpeti98 (#45072) üzenetére


DS39
nagyúr

ja, lehet. ha így nézzük, van olyan verzió, ami heti, vagy akár napi szinten frissül. :)

(#45074) Immy


Immy
őstag

Sziasztok!
Létezik olyan kiegészítő firefox-hoz, ami eltünteti a képernyő tetején/alján/szélén megjelenő "egyetértek a cookie felhasználással" című feliratokat?
Privát böngészés használata esetén kifejezetten idegesítő, amikor google keresést indítok és minden nap végig kell olvasnom a felhasználási feltételeket :)

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#45075) #54715584 válasza DS39 (#45071) üzenetére


#54715584
törölt tag

Itt van újabb verzió, már 43-as.

A 32 bitesnek meg sokszor volt már xx.0.1/2/3 alverziója.

Csak fura, hogy a mostani még nem frissült.

(#45076) Matthewus válasza #54715584 (#45075) üzenetére


Matthewus
őstag

Két főverzió között csak ritkán van frissítés, főleg akkor, ha sok felhasználót érintő bug van vagy ha sebezhetőséget javítanak.

(#45077) DS39 válasza #54715584 (#45075) üzenetére


DS39
nagyúr

van 43-as, de ha jobban megnézed azok beta verziók, ha nem azon a csatornán vagy, azokat nem kapod meg frissítésként, csak ha végleges lesz belőlük.

volt igen, egy-két alverzió, de csak abban az esetben ha komoly bugokat hagytak benne a fejlesztők, ez inkább az utóbbi időszakra érvényes, de nem kell törvényszerűen lennie alverziónak, ha nincs különösebb gond az adott főverzióval, mert az egyéb fejlesztést a következő menetrendszerűbe teszik bele.

[ Szerkesztve ]

(#45078) Vakegérke válasza Immy (#45074) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

Link

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#45079) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,
tegnap frissítettem Win10-re a gépem és azóta a Firefox nem jegyzi meg a megnyitott lapokat, hanem mindet bezárja a program becsukásakor. Lapok bezárásával tudok csak kilépni :(
Sehogy sem tudom rávenni a Firefoxot, hogy tartsa meg a megnyitott legutóbbi oldalakat,
Másnál is van ez? Újratelepítés esetleg javíthat a helyzeten, vagy ez win10 bug?!

[ Szerkesztve ]

(#45080) Immy válasza Vakegérke (#45078) üzenetére


Immy
őstag

Köszönöm ki fogom próbálni.
Adblock-hoz találtam ezt a listát, de egyenlőre nem hozta el a kívánt hatást.
http://liamja.co.uk/Prebake/

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#45081) Luissimo


Luissimo
veterán

sziasztok,

A TVGO élő adásai miatt fel kellett tennem a tűzrókát, eddig nem használtam, illetve nagyon régen.

Kérdésem (több is lesz majd)
- hogyan tudom a Chrome alatt tárolt jelszavaimat beimportálni a rókafészekbe?
a menűben már rányomtam, ennek ellenére , ha megnyitok egy oldalt, akkor nem ajánlja fel a belépéskor a beimportált jelszóval kitöltött belépést, ujra meg kellene neki adni, ami ugyebár nem üzemszerű.

Kelene még valamit állítanom valahol?,

köszi,
üdv,
Lui

(#45082) Predator2 válasza lck (#45062) üzenetére


Predator2
addikt

Működik, de csak úgy, ha kezdőlapként állítja be az oldalt, de ezzel még meg tudok barátkozni.

Azért telepítettem fel ezt a kiegészítőt mert a ff kivezeti a lapok csoportosítása menüt. Ezt ajánlották helyette.
Viszont nem értem, ez a kiegészítő miként válthatná azt le? Mi az ami miatt ez a kiegészítő jobb mint lapok csoportosítása menü :F Nem találom az erre vonatkozó lehetőségeket/beállításokat.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#45083) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Hogy tudom kikapcsolni hogy letiltogassa, vagy korlátozza az oldalakat?
Nagyon idegesítő.... ki lehet ezt valahol lőni?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#45084) Intruder2k5 válasza Motion_Blur (#45083) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia, ezt valami kiegészítő csinálhatja, mert nekem szó nélkül megy az arukereso https-en.

(#45085) Matthewus válasza Motion_Blur (#45083) üzenetére


Matthewus
őstag

Ez olyankor van, ha maga az oldal titkosított kapcsolaton keresztül töltődik be, de egyes részei nem.
Bővebben, angolul: [link]
Van rá about:config beállítás mixed content-re keress rá.

[ Szerkesztve ]

(#45086) Matthewus válasza Predator2 (#45082) üzenetére


Matthewus
őstag

(#45087) dh66e


dh66e
veterán

Sziasztok!
Egy kis segítség kéne.Nemrég óta használom a firefoxot és nem tudok elindítani bizonyos videókat.Ezekhez milyen bővítmény kellene?pl itt a felső videónál írja hogy bővítmény szükséges.az alsó elindul simán.

(#45088) Gézengúz válasza dh66e (#45087) üzenetére


Gézengúz
addikt

Felső flash, alsó html5, szedj hozzá flash playert..

(#45089) dh66e válasza Gézengúz (#45088) üzenetére


dh66e
veterán

rendben és köszönöm!

(#45090) looser


looser
addikt

Halihó!

Tiltható-e az a videlkedés, amikor egy oldal elsötétül és úgy dob be egy oldalt pl. regisztrálj, ne használj adblockert vagy kattints ide-oda és akkor visszatér az alapoldalhoz? Ha csak letiltom Element Hiding Helperrel, akkor még sötét és hozzáférhetetlen marad az alapoldal. Van ötletetek?
Köszi :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#45091) Matthewus válasza looser (#45090) üzenetére


Matthewus
őstag

Privátba küldd el az oldal címét, hátha tudok rá szűrőt.

[ Szerkesztve ]

(#45092) Predator2 válasza Matthewus (#45086) üzenetére


Predator2
addikt

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#45093) nfsu17


nfsu17
veterán

Hello.

Működik most valakinél a CYS?
Legújabb FF, legújabb ffmpeg, legújabb CYS.
És a videó audiójára azt írja a letöltés lapon, hogy megszakítva/sikertelen, plusz mikor kezdené muxolni, akkor kifagy az FF.
Kínlódjak vele, vagy megint alakítottak valamit?

(#45094) Matthewus válasza nfsu17 (#45093) üzenetére


Matthewus
őstag

5.6.44 a legújabb, az addons.mozilla.org-on nem jeleztek hibát egyelőre. Ha nem akar menni, akkor probáld ki addig a youtube-dl nevű programot.

(#45095) looser


looser
addikt

Még egy kérdés, melyik az a translate addon, amelyik a jobb alsó sarokban bukkan fel a fordítással és több mindent is javasol, nem pedig az eredeti szövegben fordítja le a kijelölt szöveget?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#45096) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Az miért van, hogy minden egyes alkalommal, amikor beállítom a szótárat magyarra a helyesírás ellenőrzéshez, a Firefox visszaállítja angolra? :W

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#45097) Fandango válasza looser (#45095) üzenetére


Fandango
veterán

Quick Translator, de az a verzió amit te keresel már nem letölthető hivatalosan, mert blokkolt kiegészítő. Nekem elvileg megvan valahol ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#45098) looser válasza Fandango (#45097) üzenetére


looser
addikt

Hú, igen, ez volt az! Ha blokkolt, akkor inkább lemondok róla, de köszönöm! :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#45099) Krystal_s válasza Fandango (#45097) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia! Nem tudod véletlenül, hogy az 1.0b2 verzió volt az utolsó elérhető mielőtt blokkolták?
Évek óta használom, nagyon kedvelem és nem érdekel, hogy blokkolták. Újra kellett raknom az egész böngészőt és elfelejtettem megnézni, hogy melyik QT verzió volt fent. Egyszer lementettem külön a kiegészítőt, amit használok is, de szerintem utána még jött ki újabb.
Ami most elérhető 2.0a1, az nagyon nem tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#45100) Fandango válasza Krystal_s (#45099) üzenetére


Fandango
veterán

Jo kerdes, nekem ez van meg: Quick Translator 1.0.1-signed.xpi (Steelmanusnak koszonhetoen)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.