Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39841) Steelmanus válasza kispx (#39837) üzenetére


Steelmanus
addikt

Engem sem gyozott meg egyenlore az e10s, kiprobaltam en is, de letettem rola. Mint ahogy az Altalad linkelt cikkben is szerepel, meg sok kiegeszito nem kompatibilis, igy az ABP sem. Tobb ful eseten nagyon lelassul az uj fulon megnyitott oldal, a YouTubeCenter szkriptre pedig kifagy ha meg szeretnem nyitni a YT oldalat.
Vagy eleg ha pl YouTube - Broadcast Yourself HTML5 oldalat nyitnam meg, meg video sincs az oldalon de siman kifagy. E10s kikapcsolasa utan rendben mukodik.
Viszont ha kikapcsolom azokat az kiegeszitoket / szkriptet amik miatt gondok vannak, akkor en nem lattam nagyobb memoriafogyasztast, viszont a HTML5-os lejatszot sehogy nem birom megszokni. Egy 1080p-s videonal 30-40 %-on hasznalja a 3 magos 3200 MHz-es procimat, mig falsh-el 5 % korul mozog a procihasznalat. Ezt sem gondoltam volna hogy visszasirom a flash-t.

(#39838) Bali27 Igen kicsit gyorsabb lett a jelenleg beta statuszban futo 34.x bongeszo, amikor kijott b2-es verzio atvaltottam ra, igy nem is foglalkoztam a 33-as frissitesekkel.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.