Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39601) emvy válasza Pityu. (#39599) üzenetére


emvy
nagyúr

Adblock van? Nagyon sok esetben az az oka a dolognak.

while (!sleep) sheep++;

(#39602) Kékes525


Kékes525
félisten

Telepítettem a 33.0.2 frissítést, de nagyon sok lap pár másodpercre lefagy, amikor megnyitom. Valami gubanc lehet ezzel, vagy nem szereti valamelyik kiegészítőmet.
Sőt azt is látom, mintha az egész Windowsomat (7 64bit) lassítaná, a programindításoknál.

Más is tapasztal valami hasonlót?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39603) Kékes525 válasza Kékes525 (#39602) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez kibírhatatlan. Jeleztem a Firefoxnak a visszajelzés beküldésével és visszatettem a 33.0.1-et. 33.0.2, béke poraira.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39604) Bali27


Bali27
addikt

Én hála Istennek nem tettem fel:D Meg még nem is hozta ki a Cyber....
Most jöttem az Operától.. Ott időről időre elvesztek a speed dial beállításaim, meg ugy minden.. De az első volt a húsbaágó.... Ha így folytatódik akkor lehet megyek vissza a Chromehoz.. habár ott is volt ami nem tetszik...
Kiváncsi leszek hogy mikor jönnek rá a Microsoftnál hogy IE alá is kéne rengeteg kiegészítő....

(#39605) Kékes525 válasza Steelmanus (#39578) üzenetére


Kékes525
félisten

Milyen a 34.0b3.? Stabil? Megjelent a 34.0b4 is...Mikorra várható a végleges 34-es?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39606) Steelmanus válasza Kékes525 (#39605) üzenetére


Steelmanus
addikt

A 34.0b3-nal van grafikai hiba, ami megmaradt a 34.0b4-ben is, pl egy ures lapnal ha megnyitottam az Elozmenyeket a baloldalon majd bezartam, akkor a balodali sav ugyan eltunt (bezarodott) de a helyen egy fekete sav keletkezett. Egy lapfrissitessel eltunt de zavart. W7 x64 14.9 WHQL driver.
Amugy hasznaltam jopar napig es csak ennyi problema volt vele.

(#39607) DS39 válasza Kékes525 (#39605) üzenetére


DS39
nagyúr

kár messiásként várni az új verziókat, fel kell tenni az ESR-t, azt 1 évig nyugi van. :)

olvasom itt a sok problémázó kommentet, és nem értem, kötelez vki rá, hogy a "release" verziót használjátok? :D

(#39608) Kékes525 válasza Steelmanus (#39606) üzenetére


Kékes525
félisten

Akkor inkább várok, de a 33.0.2 elszúrták. Kíváncsi vagyok másnál jelentkeznek e problémák.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39609) Steelmanus válasza Kékes525 (#39608) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nalam nincs gond a 33.0.2-vel. Errol irtam, nincs felteve semmilyen kieg. tiszta telepites csupan az elozmenyek ikont tettem ki es ugy probaltam. De mint irtam csak ures lapnal problemas.

[ Szerkesztve ]

(#39610) Kékes525 válasza Steelmanus (#39609) üzenetére


Kékes525
félisten

Akkor valamelyik kiegészítőmet nem szereti, de ez lehet hatással a teljes Windowsra? Mert azon is látszik. Nagyon lassan indulnak el a programok ha a 33.0.2 el volt indítva néhány füllel.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39611) Faterkam


Faterkam
addikt

Ti mit használtok YC helyett a Youtube reklámok eltüntetésére, aut. hd beállítására? A YC a FF bétával nem igazán megy már :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#39612) Steelmanus válasza Kékes525 (#39610) üzenetére


Steelmanus
addikt

Akkor valamelyik kiegészítőmet nem szereti, de ez lehet hatással a teljes Windowsra?
Ezt konnyen ellenorizheted ha letiltod oket, nalam csak 10 kieg. fut, igy nem erzek lassulat a mas programok megnyitasakor, igaz SSD-m van.

(#39611) Faterkam Mi nem mukodik a YC-nel a beta alatt? En hasznaltam mig fent volt a beta de semmi problemat nem tapasztaltam, igaz a fejlesztoi verziot hasznalom.

(#39613) Kékes525 válasza Steelmanus (#39612) üzenetére


Kékes525
félisten

Nálam 28 és szintén SSD 16 GB RAMmal. Kipróbálom kieg nélkül is, csak most lusta vagyok, ennyit egyenként visszakapcsolni, hogy kiderüljön melyik a ludas.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39614) Kezdő vagyok válasza Kékes525 (#39603) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Megnyugodtam,hogy másnál is jelentkeznek problémák.

(#39615) Faterkam válasza Steelmanus (#39612) üzenetére


Faterkam
addikt

Ez a gondom, segíteni senki nem tudott. Csak FF béta + YC, ha a YC.-t (igaz ez az addons) kilövöm, és vagy visszateszem a véglegest, akkor egyenlőre megy minden!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#39616) Faterkam válasza Steelmanus (#39612) üzenetére


Faterkam
addikt

Ff Béta + YC Developer ver. megy rendesen! Addons kilőve! :R :R :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#39617) Steelmanus válasza Faterkam (#39616) üzenetére


Steelmanus
addikt

Azt nem tudtam hogy YC addons-t hasznalsz, a lenyeg hogy szkriptel mukodik.

(#39618) Kékes525 válasza DS39 (#39607) üzenetére


Kékes525
félisten

Az ESR-el az a baj hogy a lassabb frissítés miatt nagyobb eséllyel maradnak benne hibák, mivel nem megy végig a felhasználói változatok tesztelésén. Azaz szerintem, nem biztos, hogy ebből a szempontból jobb.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39619) DS39 válasza Kékes525 (#39618) üzenetére


DS39
nagyúr

látom nem érted miről van szó pontosan.
az ESR a 31-es főverzióra épül, ami egy kitesztelt verzió. (átment a nightly-tól a beta-ig, minden szinten)
utána annyit kap frissítésként, mint mondjuk az IE főverziók. Biztonsági frissítést. Feature-ök tekintetében nem kerül bele semmi új, de ki sem kerül, így bugos sem lesz hirtelen egy frissítéstől.
(amúgy itt sincs szó lassabb frissítésről, 6 hetente jönnek, minden főverzió kiadásával egy ütemben)

aki akar 6 hetente idegeskedni azon hogy most mit b.sznak el megint, milyen kiegészítővel nem lesz épp kompatibilis, mi nem fog úgy működni ahogy megszokta, az nyugodtan használja a normál "release" verziót.

a Mozilla akkor követte el a legnagyobb hibát amikor áttért erre az ütemtervre, követvén a Google Chrome-ot, ahelyett hogy inkább a megbízhatóságot tartották volna szem előtt, ahogy a Microsoft.

természetesen nem azt mondom, hogy ragadjanak le egy verziónál, de felesleges ilyen gyorsan változtatni, ennyire gyorsan azért nem fejlődnek az webes szabványok, kb. 3 havonta, max félévente elég lenne egy-egy újabb feature-ökkel ellátott verziót kiadni, a mostani rendszer helyett.

régen az 1.x, 2.x és 3.x korszakban sokkal jobb böngésző volt a Firefox, mint manapság. most le van butítva, egyszerűsítve, mindenhez szinten külön kiegészítő kell, amikor régebben 2 kattintással bármelyik user módosíthatott, programozói ismeretek nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#39620) pethYeti válasza DS39 (#39619) üzenetére


pethYeti
addikt

Nem kell 6 hetente idegeskedni hogy mit basznak el mert semmit nem basznak el 99%-ban, az hogy néhány embernek problémája van még nem jelenti hogy szar a verzió. Ha nem hiányoznak neked az új dolgod használd az ESR-t (ha van benne bug ugyan úgy benne marad, az már csak biztonsági frissítéseket kap), de ne beszélj már hülyeségeket hogy izgulni kell minden release előtt...

(#39621) DS39 válasza pethYeti (#39620) üzenetére


DS39
nagyúr

ja, azért szokott minden főverzió kiadás után felbolydulni a fórum, mert minden jó, és frankó.
állandóan azt olvasom ez nem megy az nem megy, stb.
persze igazad van, ez töredék az összes felhasználóhoz képest, ám koránt sem biztos hogy a hiba másnál nem jelentkezik, maximum nem veszi észre, nem törődik vele, vagy még annyira sem ért hozzá, hogy leírja egy IT fórumra, és/vagy Windows hibának gondolja a böngésző lefagyást pl.

abban szintén igazad van, hogy ha az ESR-ben van egy bug az benne marad, ám ezt kijelenthetem hogy ezen verzió semmi kritikus működési hibát nem tartalmaz, de nem is lesz benne később sem. ellenben a normál verziónál megvan az esélye a usernek, hogy kap egy olyan feature-ökkel ellátott verziót, amitől majd rosszá válik a betűk renderelése, vagy egy kiegészítővel inkompatibilissé válik, mert a készítője már nem követi vagy nem tudja követni a böngészőben történt gyors változásokat.

egyébként mindenki azt használ, amit akar, én csak segítő szándékkal szóltam hozzá a témához, mert látom egyesek vergődését az újabb verziókkal, meg már beta-kkal próbálkoznak, fejlesztői változatokkal, hogy elérjék a számukra hibátlan működést.

[ Szerkesztve ]

(#39622) Steelmanus válasza DS39 (#39621) üzenetére


Steelmanus
addikt

Azert valahogy csak el kellett jutni a 31.2.0 ESR verzioig is :)

(#39623) Kékes525 válasza DS39 (#39619) üzenetére


Kékes525
félisten

Az infót ezekből vettem:

A Mozilla ritkábban frissülő Firefoxot ad ki a vállalkozások számára

"A Mozilla ugyanakkor figyelmeztet arra, hogy az ESR sokat segít majd a lassabb frissítéssel a rendszergazdáknak, ám a módszerből fakad, hogy sokkal nagyobb eséllyel maradnak benne hibák, mivel nem megy végig a felhasználói változatok tesztelésén."

Enterprise/Firefox/ExtendedSupport Proposal

"Risks

The ESR will not have the benefit of large scale testing by nightly and beta groups. As a result, the potential for the introduction of bugs which affect ESR users will be greater, and that risk needs to be understood and accepted by groups that deploy it. To help mitigate these risks, Mozilla will be asking organizations that deploy the ESR for assistance with testing alpha and/or beta builds of the ESR with their user base.
Over time the ESR will be less secure than the regular release of Firefox, as new functionality will not be added at the same pace as Firefox, and only high-risk/impact security patches will be backported. It is important that organizations deploying this software understand and accept this.
There is the potential for confusion among Firefox users between the regular release of Firefox and the ESR. To help lessen the potential of confusion between releases, the ESR will be an associative brand of Firefox (e.g. Mozilla Firefox ESR). Specific naming has not been finalized, but the intent is to be clear that the releases are based on a released version of Firefox.
Maintaining the ESR will consume development resources that will impact the regular release of Mozilla products. Mozilla will need to build capability in back-porting, and will actively solicit the community for assistance in reducing the resource requirements of maintaining the ESR.
The ESR is specifically targeted at groups looking to deploy it within a managed environment. It is not intended for use by individuals, nor as a method to mitigate compatibility issues with addons or other software. Mozilla will strongly discourage public (re)distribution of Mozilla-branded versions of the ESR."

Különben a számháborúnak én sem vagyok a híve. A 90-es évek elején indult el ez "divat" az akkori vírusellenőrzőkkel.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39624) Kékes525 válasza DS39 (#39621) üzenetére


Kékes525
félisten

Nagyon sok igazság van abban amit írtál. Én is teljesen feleslegesnek tartom a gyors munkát, mert az csak kapkodást szül. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39625) netpeti98 válasza Kékes525 (#39624) üzenetére


netpeti98
addikt

Ami nincs kész nem kerül be az aktuális végleges verzióba. Lásd a letöltéskezelő és az Australis is sokáig tologatva volt a channelek között.

(#39626) DS39 válasza Steelmanus (#39622) üzenetére


DS39
nagyúr

persze, de pont ezt mondom, hogyha nem ilyen ütemben menne a fejlesztés, akkor több idő jutna az nightly-aurora-beta fázisokra, ahogy ez a Google majmolás előtt is volt, mármint ezek a fázisok, és kijött egy-egy végleges verzió. + a verziószám sem tartana itt (bár ez lényegtelen, hogy 31.2 vagy 8.7 a neve), de az adott verzió nagyobb eséllyel lenne kompatibilis A oprendszerrel, B videódriverrel, C akármivel, + a funkcionalitásokba csúszó bugok sem maradnának benne. nem mellesleg az addon készítők dolga is könnyebb volna, hiszen ha egy újabb "australis" váltás esetén lenne 3-6 hónapjuk arra, hogy felkészítsék a kiegészítőjüket, hogy több millió user zökkenőmentesen tudja azt majd használni az újabb verziónál is.

[ Szerkesztve ]

(#39627) DS39 válasza Kékes525 (#39623) üzenetére


DS39
nagyúr

ez érdekes, és köszönöm hogy linkelted.
a meglepő igazából az hogy funkcionalitást tekintve ezek már egy normál, tesztelt verziók, utána ha ahhoz részéhez nem nyúlnak, mitől válik kockázatossá a kevesebb funkcionalitás az újabb normál verziókhoz képest. a biztonsági frissítéseket, meg akár a normál verzió által, akár magukban, a fejlesztők biztos tesztelik, mielőtt letöltésre kiajánlják. (mint pl. ez a pudlis ssl történet ami a 34-essel kerül javításra)

mindenesetre még mindig (biztonsági szempontból) jobb megoldásnak vélem ezt használnom, mint egy régebbi normált és kikapcsolni a frissítést. azzal nagyobb kockázatot vállalok. (meg bárki, aki így tesz)

[ Szerkesztve ]

(#39628) Faterkam válasza Steelmanus (#39617) üzenetére


Faterkam
addikt

Már csak az a gondom, hogy a YC nem miutatja az 1080p.-s videókat, a max. 720p. Akármit állítok, nem mutatja, kiválasztani sem tudom :/ De ez az addons.-os YC.-vel is így volt!

Közben töröltem az összes YC beállításomat, így már megjelenik. Nem tudom mi tiltotta le :/

Letiltott kiegészítőkkel:

YC.-vel:

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#39629) Faterkam válasza Faterkam (#39628) üzenetére


Faterkam
addikt

Megvan a ludas, ha a dinamikus pufferelést kikapcsolom, akkor max. a 720p. Bekapcsolva megy minden, de ha belepörgetek a videóba, sokáig tölti. Marad a 720p :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#39630) Immy


Immy
őstag

Sziasztok!

Firefox-ban létezik bármilyen privacy beállítás, hogy egy bizonyos honlapon csak a saját domain-jéről töltsön be adatokat? Gondolok itt arra, hogyha megnézem az index.hu weboldalt, akkor csak az index.hu domain alatt lévő adatokat töltse be?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#39631) kispx válasza Immy (#39630) üzenetére


kispx
addikt

RequestPolicy nevű addon kell hozzá. De ez mindegyik oldalnál kérdezni fog.

[ Szerkesztve ]

(#39632) Pityu. válasza emvy (#39601) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Van igen,vagy elég lenne a noscript is

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#39633) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Sajna a firefox frissítette magát így a könyvjelző ablakok száma lecsökkent 18 darabra a korábbi 28 darabról.
Át tudnám állítani a Ctrl+ - -al de az csak ideiglenes.
Miként lehet ezt véglegesíteni?
Köszönöm előre is! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#39634) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na ez mitől van,de csak firefoxban,youtubon teljes képernyőbe rakok egy videót és a böngésző mögé rakja ki a videót

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#39635) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Sziasztok!
Segítsetek kérlek!
Mit művel a böngészőm?
Ahogy megnyitom ezt csinálja... :(( Mit tegyek? Töröljem le és tegyem újra?

[ Szerkesztve ]

(#39636) Kékes525 válasza Petyus87 (#39635) üzenetére


Kékes525
félisten

Újra indítás letiltott kiegészítőkkel. Utána egyenként visszakapcsolni őket, mert lehet, hogy valamelyik okozza.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39637) vlevi válasza Petyus87 (#39635) üzenetére


vlevi
nagyúr

Most nálam is hülye a tűzróka, windows10 alatt.
Legújabb van felrakva, asszem 33.0.2, kiegészítőt szinte alig használok, de valami nagyonnagy marhaságokat képes rajzolgatni a képernyőre. Nem tudom, hogy a win10 miatt-e, de a korábbiakkal nem volt ilyen gond.
pl. Státuszsor összevissza ugrál, a weblapokon kirajzolatlan terüleket, satöbbik.

(#39638) DS39 válasza makoss (#39633) üzenetére


DS39
nagyúr

about:config-ban tudod állítani a sorok, oszlopok számát.

(#39639) Kékes525


Kékes525
félisten

Ma ismét feltettem a 33.0.2-est és semmi problémám nincs, pedig leterheltem 68 füllel és egy videóval és csak a szokásos, nagyon kicsi, módon lassult. Nem tudom mi lehetett tegnap a gond, a kiegészítők sem frissültek azóta, a háttérben is ugyanazok a programok futottak. A megnyitott oldalak között ott voltak a tegnapiak is. Lehet hogy frissítették a Firefox-ot anélkül, hogy a verziószámot nem változtatják meg?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39640) DS39 válasza Kékes525 (#39639) üzenetére


DS39
nagyúr

ennek a verziónak a fájlja október 28-án 04:11-es dátummal szerepel az FTP-n, tehát ugyanaz volt már tegnap is.
viszont ha manuális telepítést csinálsz, szokott "takarítani" kicsit a telepítő, ami automatikus update-nél nincs.

(#39641) Kékes525 válasza DS39 (#39640) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezt nem tudtam, akkor ez lehet a magyarázat a javulásra. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39642) Steelmanus válasza Kékes525 (#39639) üzenetére


Steelmanus
addikt

Lehet hogy frissítették a Firefox-ot anélkül, hogy a verziószámot nem változtatják meg?
Igen, en is az USite oldalon vettem eszre, csodalkoztam is hogy miert, ezert elmentem az Mozilla FTP-re es letoltottem ujra. A regebben kiadott es a friss telepito kozott meretbeli kulonbseg volt, erre a FF sugobol frissitettem es valoban frissult de a verzioszam nem valtozott.

(#39643) Kékes525 válasza Steelmanus (#39642) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez érdekes. Ilyet azért nem szabadna csinálni, mert ez megtévesztheti a felhasználót.
(Lehet hogy hatot a reklamációm a visszajelzés beküldésében? ;]) Gondolom sokan reklamálhattak, azért tették meg.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#39644) DS39 válasza DS39 (#39638) üzenetére


DS39
nagyúr

(#39633) makoss
ebből a hsz-ből kihagytam, hogy a newtabpage kifejezésre kell ott rákeresni, azok között megtalálod sor-oszlopszám paraméterezését. :)

(#39645) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

A Firefox fogja támogatni a 60 fps-es YouTube videókat?

(#39646) erikke17


erikke17
őstag

Ez a 33.0.2 elég kókány lett... :( FB iszonyatosan lassan tölt be ,és egy javascript totál lelassítja meg kérdezi, hogy mit csináljon vele mert nem válaszol... Alapból érződik, hogy lassabb lett.

Fent ahol a lapok vannak olyan érdekes vonalak jelennek meg, kereső sávban is néha. Fülön ahol van a PH ikonja olyan mintha egy dobozba lenne négy vonal veszi körbe. X előtt is van egy vonal.. o.O

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#39647) makoss válasza DS39 (#39638) üzenetére


makoss
addikt

Azt én tudom, azzal állítanám be, de nem marad úgy sajnos! :(

(#39644) DS39: Azt tudtam, (browser.newtabpage.columns, browser.newtabpage.rows) csak melyik az a beállítás amitől úgy is marad?

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#39648) erikke17 válasza erikke17 (#39646) üzenetére


erikke17
őstag

Ráadás: Mikor megnyitom Firefox-ot egy 10-mpig csak gondolkodik mire bejön kezdőlap... Csatlakozás a következőhöz.... De közben internet kapcsolatnak semmi baja, egy kis idő kell neki mire felébred...
Ha másik oldalra megyek ott is csak gondolkodik...
Ilyenkor ? :-/

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#39649) makoss válasza makoss (#39647) üzenetére


makoss
addikt

Valaki segítsen már legyen szives!
Akárhogy próbálom beállítani az about:configban a könyvjelző számát, mint korábban, akkor jó volt, most meg nem fogadja el! :(
Köszönöm előre is! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#39650) Kékes525 válasza erikke17 (#39648) üzenetére


Kékes525
félisten

Nálam is voltak gubancok (lassulás) és a manuális újratelepítés használt. FTP-ről töltsd le és installáld.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.