Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35751) csako válasza Panthera (#35750) üzenetére


csako
veterán

[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#35752) Magany válasza DS39 (#35747) üzenetére


Magany
tag

Megtortent,koszi a tanacsot.... Masik dolog amire regota nem kapok valaszt, foleg a facebookon csinalja az oldal porgetese kozben hogy lefagy a bongesz es kiirja hogy a firefox nem valaszol. Fel perc, egy perc mire megint helyre all es senki nem tudtam megmondani miert....Valami otlet?

(#35753) Panthera válasza csako (#35751) üzenetére


Panthera
őstag

Köszi!

(#35752) Magany: Cache törlése gondolom megvolt...

(#35754) Magany válasza Panthera (#35753) üzenetére


Magany
tag

Igen az torolve van

(#35755) Panthera válasza Magany (#35754) üzenetére


Panthera
őstag

Nem tudom, hogy manapság van még benne védett mód?
Vagy letiltani az összes kiegészítőt és úgy próbálni, meg én törölném a fb-s sütiket is. Más böngészővel gondolom jó...

(#35756) Magany válasza Panthera (#35755) üzenetére


Magany
tag

Ha leszel olyan jo es elmagyarazod honnan es hogyan toroljem a facebook sutiket megcsinalaom.Amugy megcsinaltam azt a restartolast a firefoxon amit egy forumtars javasolt, akkor elmeletileg torlodott minden nemde?

(#35757) Panthera válasza Magany (#35756) üzenetére


Panthera
őstag

Beállítások - adatvédelem fül...

(#35758) neooen válasza neooen (#35748) üzenetére


neooen
aktív tag

Erre valaki?

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#35759) kiskacz


kiskacz
senior tag

Kis segítséget kérek!

Ha helyreállítom a böngészőt, használom az I. képen látható gyors indító kiterjesztést (nem ugrik be mi a neve és már nem is otthon vagyok) majd rövid idő után LÁTOM AZ EGÉSZ CSÍKOT KIMENNI BALRA :O és a II. képen látható eredmény marad - plusz ugyanígy szétesik a fast dial is, amin a kedvenc mentett oldalak vannak.

Alaphelyzetbe állítással, cache, egyéb törléssel próbálkoztam, az AVG szerint nem vírusos a gép.

Nem akarom újra kezdeni a fox felépítését - van rá megoldás?

:R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 8

(#35760) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

Lenne egy olyan jelenség, hogy amikor megnyitom a facebook oldalt, akkor a firefox 600-700mb-ot használ. Ez még nem is volna gond, de alig tudok scrollozni, lassú, akadozik, fagy. Valami ötlet?

.

(#35761) olivera88


olivera88
veterán

A firefox kiegészítői hova települnek?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#35762) DS39 válasza olivera88 (#35761) üzenetére


DS39
nagyúr

a profilmappán belül az extensions-be. :)
about:support-on keresztül elérheted a profil mappádat, bármely platformon.

(#35763) olivera88 válasza DS39 (#35762) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi. :)

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#35764) #59070464


#59070464
törölt tag

Ezen a fülön csináltam egy accountot, amit szeretnék üresre pucolni, aztán törölni. A beállítási lehetőségek tárháza igen szegényes, mindössze ennyit látok:

Manage account
You are signed in as: xxx@yyy.com
Sign out
Change password

Ide nem tudok belépni a fenti accountom-al. Ez talán a régi FF sync rendszer. A nightly miatt csináltam a fentit, mert oda meg ezzel nem tudtam belépni. Ezt csak érdekességből írom, megelőzve plusz 1-1 fölösleges oda-vissza postot.

(#35765) Rimuru


Rimuru
veterán

Firefox alatt szeret beragadni a helyesírás ellenőrző, valakinek ötlet rá?

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#35766) RexpecT


RexpecT
addikt

Üdv!

Nem tudom megnézni a gmailes(gmail.com) leveleimet Firefox alatt, mert ezt írja:
"Az oldal nem megfelelően van átirányítva
A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni.
Ez a probléma sokszor a letiltott vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik."

Rákerestem neten a problémára, de hiába bűvölöm a beállítási menüpontot adatvédelem részét, a helyzet azóta is változatlan.

Valakinek van valamilyen ötlete? :R

[ Szerkesztve ]

(#35767) kispx válasza RexpecT (#35766) üzenetére


kispx
addikt

Kiegészítők nélkül megy?

(#35768) RexpecT válasza kispx (#35767) üzenetére


RexpecT
addikt

Inkognitó módban betöltötte az oldalt, most töröltem minden előzmény és rendesen is bejött. :R

(#35769) Nixon18


Nixon18
senior tag

Hello!
27.0.1-es angol firefox olyanokat csinál nekem, hogy néhány AltGr-es karakter elé betesz egy másik speiális karaktert (pl.: ˇ; ˇ*).
Van erre valami tippetek, hogy mi lehet a baja?

(#35770) gaydzsy


gaydzsy
újonc

Szervusztok!

Firefox alá keresek valamit, amivel a Youtubról le tudnám tölteni egy bizonyos előadó összes videóját (több száz van neki)automatikusan és a legnagyobb felbontásban. Jelenleg a Flash Video Downloadert használom, de azzal csak egyesével lehet kijelölgetni a videókat. Sok van, ezért ez nem jó megoldás. Ráadásul nem egymás után tölti, hanem mindet egyszerre. Így amikor este lekapcsoltam a gépem, majd reggel újra bekapcsoltam, már elfelejtette hol tart. Lett egy csomó félig letöltött fájlom. Valami jobb megoldás kellene. Tudtok segíteni?

(#35771) Rimuru válasza gaydzsy (#35770) üzenetére


Rimuru
veterán

Igaz hogy nem Firefox alá van, ez tud lejátszási listát kezelni, sorban szedi le (,kikapcsolás esetén nem folytatja ott ahol abbahagyta, de meg lehet adni neki hogy hol kezdje).

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#35772) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!

Azt kérdezném, hogy miért nem működik a Google Translator for Firefox 2.1.0.3.? Ha kijelölök egy adott angol nyelvű szöveget és nyomok rajta egy jobb gombot, majd a kijelölés fordítása google fordítóval, akkor nem csinál a fordító semmit sem hanem a monitor jobb felső sarkában pirosról zöld színre vált!

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#35773) csako válasza Winnie The P (#35772) üzenetére


csako
veterán

Nem tudom sajnos, de nézd meg ezt az alternatívát, hátha pont olyan jó, csak működik. :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#35774) Winnie The P válasza csako (#35773) üzenetére


Winnie The P
őstag

Kösz, egyenlőre az ajánlott működik! Itt van két kép a másikról:
fordítás előtt:

fordítás után

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#35775) ceia válasza gaydzsy (#35770) üzenetére


ceia
őstag

Ezek sem Firefox kiegészítők, de azért nézzél szét.. [link]
Ez pedig az: [link]
De mielőtt elindítasz egy letöltött exe fájlt, ne mulaszd el csekkolni a virustotal.com-on ;)

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#35776) csako válasza Winnie The P (#35774) üzenetére


csako
veterán

Megnéztem akkor már azt is, és van egy újabb verzió belőle, 2.1.0.3m.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#35777) Winnie The P válasza csako (#35776) üzenetére


Winnie The P
őstag

Ez működik, remélem így is marad. Köszönöm szépen a segítséget :R !

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#35778) DS39 válasza csako (#35776) üzenetére


DS39
nagyúr

Ez egy átmeneti verzió, ami megoldja az elmúlt napok problémáit. Sajnos vissza kellett állítanom, hogy GET metódust használjon az add-on a fordítás lekéréséhez a Google-től, ami nektek egyszerűen annyit jelent, hogy csak 1100 karaktert jelölhettek ki, és fordíthattok a 38000 helyett... mint a régi időkben :((

Dolgozok a problémán, de addig is ki szerettem volna adni egy legalább működő verziót, akármibe is került.

Minden más funkció a régi maradt.

érdekes hogy a kiegészítőfrissítő nem jelzi ezt és csak manuálisan frissíthető.
mondjuk 1100 karakter is bőven elég, 38000-t akar vki fordítani, az már az egész oldalt fordítsa, az megy.

(#35779) csako válasza DS39 (#35778) üzenetére


csako
veterán

Azért nem jelzi, mert a Mozilla még nem ellenőrizte.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#35780) TigerCat válasza Winnie The P (#35772) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Én ezt használom:
gTranslator
Úgy működik, mint a Google fordító.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#35781) gaydzsy


gaydzsy
újonc

Köszönöm a segítséget, nézem őket.

(#35782) Vakegérke válasza TigerCat (#35780) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi, ezt én is használni fogom. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35783) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Sziasztok!

Firefox alatt az adblock plus beállításai, hogy tudom előhozni, hogy ki tudjam választani azt a 3-fő csoporot amit lehet blokkolni ?

(#35784) Nixon18


Nixon18
senior tag

Hello!

Erre valami tipp?

(#35785) kispx válasza RaPiDsHaRe (#35783) üzenetére


kispx
addikt

(#35786) RaPiDsHaRe válasza kispx (#35785) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

:R

(#35787) Winnie The P válasza TigerCat (#35780) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi már linkelték korábban.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#35788) Panthera


Panthera
őstag

Sziasztok!

Az origo oldalain jelenleg egy apródos hírdetés jelenik meg és nem sikerül letiltani az Adblock-al. Ti meg tudjátok csinálni?

(#35789) razorka777 válasza Panthera (#35788) üzenetére


razorka777
veterán

Nekem nincs ott. :)
Az adblock plust használod?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#35790) Panthera válasza razorka777 (#35789) üzenetére


Panthera
őstag

Adblock plust. Egy jó vastag reklám, ami rengeteg helyet elvesz. Görgetésnél olyan, mitha a háttérben lenne. De biztosan találkoztak már páran vele.

(#35791) razorka777 válasza Panthera (#35790) üzenetére


razorka777
veterán

Most már nekem is ott van. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#35792) DS39 válasza Panthera (#35790) üzenetére


DS39
nagyúr

tiltólistára kell tenni ezt: origo.hu###special-transparent-banner

abp element hiding helperrel az ilyen helyfoglalók könnyen kiszedhetők az oldalakból.

a kép csak háttér, az jobb klikk kép blokkolásával tiltható.

[ Szerkesztve ]

(#35793) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szeretnék pár Youtube-os videót lementeni de nekem csak a "zene" kellene mp3-ba.
Milyen kiegészítőt ajánlanátok ehhez?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#35794) lck válasza Predator2 (#35793) üzenetére


lck
senior tag

(#35795) Panthera


Panthera
őstag

Egy xp-s gépen az egyik felhasználónál beragadt alapértelmezett böngészőként a firefox. Tök mindegy, hogy távolítom el és rakom vissza, rendszergazdaként jó lesz, de az adott usernél mindenáron a firefox lesz az alap.

Most már az idegbaj kerülget, mit csináljak még? A registry pucolás jutott eszembe, de milyen progit használjak? Egyszer használtam valamilyen microsoft-os uninstallert, lehet hogy azt kellene kipróbálni, de nem tudom mi volt a neve.

(#35796) Panthera válasza Panthera (#35795) üzenetére


Panthera
őstag

Az összes létező registry kulcs és könyvtár mappa törlése (a C: meghajtón is) után most jól telepítette fel.

[ Szerkesztve ]

(#35797) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Valaki leírná, hogy hogyan tudom visszaállítani a chache mappát alapértelmezettre?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35798) Predator2 válasza lck (#35794) üzenetére


Predator2
addikt

Jó lesz köszönöm.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#35799) jilian


jilian
addikt

Le lehet menteni az egész beállításaimat, könyvjelzőimet, hogy az egy másik gépen mind meglegyen?

(#35800) csako válasza ledgeri (#35797) üzenetére


csako
veterán

Azokon a beállításokon, amiket megváltoztattál az about:config-ban --> jobb klikk --> Visszaállítás
Valószínű szűrhetsz a "cache" tartalmúakra.

jilian: Átmásolhatod a profilmappát.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.