Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35401) scope2007 válasza Bjørgersson (#35356) üzenetére


scope2007
addikt

na ez nekem is jól jött ;)
sokszor én is rakattintok

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#35402) scope2007


scope2007
addikt

JAVA frissítésre, törlésre találtam egy jó kis progit!
JavaRa

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#35403) DS39 válasza EmptyParadox (#35400) üzenetére


DS39
nagyúr

hát nálam eddig biztos nem. a Mégse gomb egyből aktív, az OK gomb meg késve aktiválódik. baromi zavaró. azt se értem miért alapból disabled, mi ezzel a cél? szvsz simán bug.

[ Szerkesztve ]

(#35404) EmptyParadox válasza DS39 (#35403) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Azért nem furcsálltam soha, mert amióta használom így működik, és nem ma kezdtem. :(
De amúgy mindig is zavart a dolog, mert én is elég gyorsan kattintok/használom a dolgokat. Sőt, amikor az okra rákattintok, feljön az, hogy hova mentek, akkor van olyan, hogy hiába nyomom az entert, nem menti, továbbra is marad az ablak, pedig az az aktív.

(#35406) DS39 válasza Braddock (#35405) üzenetére


DS39
nagyúr

a rókás elég ütős lett. :)

Ozrych: kipróbálom majd másik gépen is, de ha tényleg így volt eddig is, nem értem hogy hogy csak most tűnt fel ez nekem. :F

[ Szerkesztve ]

(#35407) Kezdő vagyok válasza Kezdő vagyok (#35395) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Erre nincs ötlet esetleg?
Nagyon ritkán,de előfordul,hogy működik.
Más oldalakon jól működik a Youtube kivételével.

(#35408) HZoli87 válasza Kezdő vagyok (#35407) üzenetére


HZoli87
veterán

6 hónapja nem frissült a kiegészítő, ez idő alatt nagyon sok változás volt a YouTube-on. Ebben keresendő a hiba.

(#35409) Steelmanus válasza DS39 (#35403) üzenetére


Steelmanus
addikt

En a 27 Beta2-tol vettem eszre hogy lassan aktivalodik az OK gomb, kicsit zavart a dolog es ugy gondoltam majd a stabil vatozatra megjavul, de nem. Pedig a browser.download.manager.scanWhenDone valtozot is mindig false-ra allitom.

[ Szerkesztve ]

(#35410) DS39 válasza Steelmanus (#35409) üzenetére


DS39
nagyúr

megnéztem egy vmware-es 8.1-en, ahol 24 ESR van, és azonnal aktív mindkét gomb. nincs semmi delay.
about:config-ot néztem, a download kifejezésre feljövő kulcsok azonosak, tehát még vissza sem lehet állítani..

(#35411) Steelmanus válasza DS39 (#35410) üzenetére


Steelmanus
addikt

Visszakerult az ellenorzes a letoltott fajlokra, csak nem tudom hogy hol lehetne kikapcsolni, lehet sehol.

A browser.download.manager.scanWhenDone false pont ezt akadalyozta meg hogy ne kelljen mindig kezzel kiiktatni ezt az opciot a letoltott fajlok Tulajdonsag lapjan. Ugy nez ki hogy ezt az opciot is kivettek.
Szerintem ezert kell varni kicsit amig az OK gomb aktiv lesz.

(#35412) DS39 válasza Steelmanus (#35411) üzenetére


DS39
nagyúr

nem gondolnám hogy összefügg. most tettem vissza W7-re a 24 ESR-t, így azért jobban látszik (gyorsabb), hogy alapból az OK inaktív, de a másodperc tört része alatt aktív lesz, függetlenül attól hogy az általad említett kapcsoló hogy áll.

viszont ezt amit mutatsz a képen, én azt gondoltam MS feature, de most hogy false-ra tettem valóban nincs meg ez a felirat. egyébként ez mit csinál ha true, a nevéből adódóan scannel, de mivel a telepített vírusírtóval vagy csak beteszi ezt a windowsos figyelmeztetést az jónapot?

[ Szerkesztve ]

(#35413) jani-wan


jani-wan
tag

Bajban vagyok segítség kellene. Valami nagyon nem jó nálam a FF-szal.
Egész nap nem tudtam rá jönni. Mi lehet a gond?
Ez a helyzet:

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#35414) jani-wan válasza jani-wan (#35413) üzenetére


jani-wan
tag

Nem működik a kép felrakás, pedig berakom a linket.
[IMG=https://imageshack.com/i/b5vr4wj]Firefox
[IMG=https://imageshack.com/i/b5vr4wj]IE
és nem jelenik meg

(az IMG után cseréltem a : -ot, = -re hogy látszódjon)
és ez törlődik:
[ /IMG]

[ Szerkesztve ]

(#35415) DS39 válasza jani-wan (#35413) üzenetére


DS39
nagyúr

0. másik böngészővel megnézed, lehet oldal hiba
1. gyorsítótár törlése és/vagy ctrl-f5
2. sütik törlése
3. kiegészítők letiltása
4. profil reset

ezeket próbálhatod, ebben a sorrendben. :)

(#35416) jani-wan válasza DS39 (#35415) üzenetére


jani-wan
tag

A második kép IE ami műkszik csak törlődött közben:
https://imageshack.com/i/n15fawj

köszi
CTRL F5 működött :C
mi a csudát csináltam?

[ Szerkesztve ]

(#35417) DS39 válasza jani-wan (#35416) üzenetére


DS39
nagyúr

a ctrl-f5-tel úgy frissíted az oldalt, hogy a hozzá kapcsolódó korábban tárolt adatok törlődnek a gyorsítótárból.

[ Szerkesztve ]

(#35418) jani-wan válasza DS39 (#35417) üzenetére


jani-wan
tag

Értem. Szóval ott valami gebasz történt és mindig azt töltötte vissza nekem. Francos vacak :W

(#35419) Ryder62


Ryder62
őstag

Nah új verzió elérhető. Ezúttal milyen hiba jön vele? :(((

(#35420) HZoli87 válasza Ryder62 (#35419) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam két gépen is pöpec, megy hibátlanul.

(#35421) scope2007


scope2007
addikt

üdv

srácok, mi is az a windows frissítés, ami a mosott betűket okozza?
most volt winreinstall, és ilyen a cucc :D

szerk: valamiért a windowsba is ilyen.. nem csak firefox alatt

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#35422) Kezdő vagyok válasza HZoli87 (#35408) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Értem és köszi a választ!

(#35423) Ryder62 válasza scope2007 (#35421) üzenetére


Ryder62
őstag

Én nem látom mosottnak de a winnek van egy olyan ficsörje ami okozhat ilyet.

(#35424) Fandango válasza scope2007 (#35421) üzenetére


Fandango
veterán

Linkelt kepen teljesen normalisak a betuk.

(#35425) scope2007 válasza Fandango (#35424) üzenetére


scope2007
addikt

hmmm valóban, most telefonon megnyitottam a képet, és itt tényleg jó, akkor a monitor beállítást kell okosítanom ezek szerint lol

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#35426) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, ff frissítette magát tegnap, azóta hiába van megadva a mentési útvonal (ami mindig is a d:\ volt nálam), a downloads mappába ment.
Csak nálam jött ez elő?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#35427) scope2007 válasza Zirowe (#35426) üzenetére


scope2007
addikt

nem, másnál is a hiba feltűnt.
Vakegérke. #35387 hozzászólás

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#35428) Steelmanus válasza DS39 (#35412) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igazad van,nem fugg ossze azzal amire gondoltam. En pedig visszatettem a 26-t probakeppen es abban is gyorsan aktivizalodik a OK, tehat ez a kicsi varakozas a 27-es sajatja.
viszont ezt amit mutatsz a képen, én azt gondoltam MS feature
Igen az, es azt is jol irtad hogyha van telepitve virusirto akkor ez a bejegyzes felel true ertekkel azert hogy ellenorizze a letoltott fajlokat. Link.
Viszont nalam a 27-es alatt hiaba allitom a browser.download.manager.scanWhenDone bejegyzest false-ra, ha egy *.exe fajlt toltok le mindig rajta van a windows figyelmeztetes. (Tiltas feloldasa).
Az erdekes meg, hogy kiprobaltam ugy hogy letoltottem kulonbozo helyrol 10 db telepitheto *.exe fajlt es abbol csak kettonel dobta a W7 X64 a figyelmeztetest, a tobbinel nem, tehat olyan veletlenszeruen mukodik.
Meg annyit megnezek hogyha nem http hanem https oldalrol szedek le valamit, akkor azon is ott lesz-e a figyelmeztetes.

(#35429) DS39 válasza Steelmanus (#35428) üzenetére


DS39
nagyúr

vannak érdekességek az biztos. true-n hagytam, ellenőrizze csak ha akarja, az a win-es figyelmeztetés annyira nem izgat, akkor szoktam kikapcsolni (tiltás feloldása), ha le írásvédett-ezem.

Edenyke: ez ilyen, mint a 25-ös verziónál a ctrl-shift-t bug. mindig kapunk vmi érdekességet. én most egyelőre meguntam ezt a feature hajhászást 6 hetente, ment fel szépen a 24 ESR verzió. ott nem jön semmi meglepi, csak a szükséges biztonsági frissítések.

[ Szerkesztve ]

(#35430) Zirowe válasza DS39 (#35429) üzenetére


Zirowe
nagyúr

De ilyen bug nagyon durva. :Y

Remélem minél hamarabb javítják.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#35431) DS39 válasza Zirowe (#35430) üzenetére


DS39
nagyúr

fórum tapasztalat alapján a beta fázisban is megvolt, és sikerült így kiadni a stabil verzióban is. ha ez globális hiba, és nem lokális (mint a lapbezárás visszavonásos volt), akkor lehet javítják és lesz 27.0.1-es, de nem lennék meglepődve ha csak a 28-asban raknák ezt helyre.

(#35432) scope2007 válasza DS39 (#35431) üzenetére


scope2007
addikt

én minden egyes letöltésre rákérdeztetek, így használom szerencsére.
de próbáltam, nálam is bugos :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#35433) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Valamelyik nap frissült a firefoxom 27.0 ra és folyton össze omlik több lappal,másnak is van így?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#35434) HZoli87 válasza scope2007 (#35432) üzenetére


HZoli87
veterán

Ez megint olyan hiba, ami nem mindenkinél jelentkezik. Nálam mind a kettő gépen oda menti a fájlokat, ahova az előző verziók is.

Pityu

Nálam nem omlik össze.

[ Szerkesztve ]

(#35435) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Gyengébb egymagos gépen, most gyorsabb ez a böngésző mint a Chrome. (700 MHZ, P3)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#35436) Vakegérke válasza DS39 (#35429) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, erre hadd kérdezzek rá. Ez a 24 ESR verzió mennyiben más, mint amit az átlagember használ? Kinézetre, színre, szagra olyan, mint a többi, csak biztonságosabb?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35437) kispx válasza Vakegérke (#35436) üzenetére


kispx
addikt

Ugyanaz, mint a "sima" FF 24. Annyiban különbözik, hogy ~1 évig megkapja a biztonsági foltokat. (A "sima" FF 24-nél ugye FF 25-re kellett átállni a biztonsági hibajavításokért.)

[ Szerkesztve ]

(#35438) Vakegérke válasza kispx (#35437) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eddig tetszik a dolog. Ha jól kerestem rá, az információ szerint szeptemberben jár le az egy év. Már megéri, de adódik a kérdés, miszerint vajon lesz utána 25 ESR, vagy valami ilyesmi?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35439) netpeti98 válasza Vakegérke (#35438) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem, amikor lejár a 24 ESR támogatása, az éppen legfrissebb verzió kapja meg a ESR szerepet. Például 24 ESR után, 30 ESR (ez csak egy példa).

(#35440) Vakegérke válasza netpeti98 (#35439) üzenetére


Vakegérke
veterán

Automatikusan upgradel, vagy megkérdi, hogy akarom-e, vagy nem is szól, hogy itt a lehetőség?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35441) Faterkam válasza Vakegérke (#35387) üzenetére


Faterkam
addikt

Nálam evvel semmi gond! Ff 27.0 Win7 x64 most letöltöttem egy fájlt és az E:/warez/download mappába tette..

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#35442) Vakegérke válasza Faterkam (#35441) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem egyedül vagyok ezzel a problémával. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35443) DS39 válasza Vakegérke (#35440) üzenetére


DS39
nagyúr

ez frissítési beállítás kérdése, ha automatikus, a standard biztonsági frissítések szó nélkül felmennek, főverzióváltásnál, főleg egy év után el tudom képzelni hogy rákérdez. (de ha nem és ősszel ráfrissít, fel fog tűnni, mert addigra már biztos australis-os lesz a design) :D

[ Szerkesztve ]

(#35444) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, akkor irány a 24 ESR! :K

Mindenkinek köszönöm a segítséget. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35445) Faterkam válasza Vakegérke (#35442) üzenetére


Faterkam
addikt

Tudom végigolvastam, azért is írtam, hogy milyen környezetben nálam nem változott semmi.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#35446) csako válasza pethYeti (#35364) üzenetére


csako
veterán

29-esben lesz benne ;)
Az Aurorába már bekerült, nem dobtam tőle hátast, ha nem az alap témát használom, akkor csak annyi a különbség, hogy nincs "firefox" gomb a bal sarokban; az előre-vissza és a frissítés gomb egyben van a címsorral; és van egy új menü gomb a bal sarokban, ami az általam használt témával teljesen hasztalan, mert semmi sem működik belőle... :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#35447) TigerCat válasza csako (#35446) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Kérhetek egy linket? Megnézném. Köszi szépen!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#35448) csako válasza TigerCat (#35447) üzenetére


csako
veterán

Az Aurorához? Tessék

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#35449) netpeti98 válasza csako (#35448) üzenetére


netpeti98
addikt

Hmm nem is rossz, de nem is nagy újdonság ez az új felület. Az új menü felépítése tetszik, viszont megoldhatták volna egyedibben is. Mondjuk kombinálni a Firefox gombbal. :)

(#35450) TigerCat válasza csako (#35448) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi, bár egy képernyőmentés is elég lett volna...
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.