Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31712) Steelmanus válasza Visormail (#31709) üzenetére


Steelmanus
addikt

Eloszor a masodik kerdesre a valasz, abban az esetben megjegyzi az Adavalasztasoknal a beallitasokat vagyis a bepipalt jelolodobozokat, ha tiszta telepitessel raktam fel a 21-et. A 20-as verzioval meggyult a bajom ezert egy idore attertem a Nightly egy bizonyos napon (2013. 04.28) kiadott verziojara, mert az utanna kijovo verziok (frissitesek) megint hoztak azokat a hibakat amiert a 20-at hanyagoltam.
Amikor kijott a 21-es, elotte leszedtem termeszetesen a Nightly-t, tisztan feltelepitettem, kiprobaltam, jonak igerkezett, de probakeppen leszedtem es feltelepitettem a 19.0.2-t, igen, azert ezt, mert ez volt az amelyik nem tartalmazta azokat a hibakat amiket nem szerettem a 20-ban.
Ha erre (19.0.2) rafrissitettem a 21-et, akkor megint elojott par hiba, ezert tiszta telepitessel ujra telepitettem a 21-et, most jo. Az elso temara visszaterve ugy sem jo a Letoltesi elozmeny torlese ha egyenileg allitod be?
Elozmenyek torlese a Firefox leallitasakor... pipa be, majd kivalasztod azt amit szeretnel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.