Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) domerator válasza volvoguy (#9150) üzenetére


domerator
veterán

Ha nem gond az angol, akkor ezt olvasd el, mert sok minden kiderül belőle!!!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9152) natë válasza domerator (#9149) üzenetére


natë
nagyúr

Én is most kezdem állítgatni, az 1000/58-as alapról levettem 52-re. Eddig stabil, most tesztelem.

(#9153) domerator válasza natë (#9152) üzenetére


domerator
veterán

Én alulról közelítem a freki kérdést... :D :D

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9154) natë válasza domerator (#9153) üzenetére


natë
nagyúr

Undervolt? Mit akarsz, diavetíteni? :D

Szerinted az 1Ghz-hez képest éreszhető az 1,1 Ghz CM7 alatt?

(#9155) domerator válasza natë (#9154) üzenetére


domerator
veterán

Mondom, hogy a freki kérdést közelítem alulról... :D :K

Nekem nem fontos hogy mit tud a teló 1-1,2 gigán... nekem az a fontos, hogy amit tudnia kéne a mindennapos használatban (sima görgetések, gyors menük, program megnyitások, gyors netezés, akadásmentesség) azt mekkora frekitől kezdve tudja produkálni!!!

Magyarán: a legalsó értékeket próbálom belőni. Aztán, hogy felhúzom-e a Vsel3-at 1 giga fölé (most ott van) az elválik... nem játszom a telóval, igaz, pl. komolyabb filmet se néztem még rajta, szóval az a része a következő... de az alján már most érdekes... :K

Ja, bocsi... a kérdésedre: szerintem adott játéknál lehet érezhető, ha valami miatt éppen szaggatott 1 gigán, akkor 1,1-en simán mehet, de nem hiszem, hogy jellemző lenne... azt gondolom, hogy nem fogom kipróbálni ;]

Amúgy pont azért szórakozom az alsó értékekkel, mert pont el akarom kerülni a diavetítést :K :K :D

Nálad mik a Vsel értékek?

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9156) natë válasza domerator (#9155) üzenetére


natë
nagyúr

Ja félreértettelek, nálam minden a default, kivéve az 1Ghz-nél 58 helyett 52.

(#9157) honeker


honeker
őstag

csá... felraktam ***LiquidArc Gingerbread*** nem jött be megy vissza a cm , gyenge a tér erő , állandóan keres még városban is :W

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9158) natë válasza honeker (#9157) üzenetére


natë
nagyúr

Talán ha átállítanád a Baseband-et USA-ról...

(#9159) honeker válasza natë (#9158) üzenetére


honeker
őstag

utólag rá jöttem én is de már felraktam a cm 12....kösz , lehet vissza rakom és azt hol kell ?

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9160) natë válasza honeker (#9159) üzenetére


natë
nagyúr

Ott/úgy ahogy/ahol a CM7-et.

(#9161) honeker válasza natë (#9160) üzenetére


honeker
őstag

ha az akku tovább bírja vissza rakom !

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9162) Lacopapi válasza natë (#9160) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem emlékszem a liquid-ben baseband switcherre...persze ettől még lehet :)

(#9163) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

heló!
A LiquidArc-ot telepíteni így kell?
Kicsomagolom a tömörített fájlt, és bemásolom a backup mappába, majd wipeokat követően restoreolom a backupot.
Az a kérdésem, hogy kell factory reset?Mert ha nem, akkor lehet hogy én is kipróbálom. :)
Ez a telepítés csak az 1.0-ásra vonatkozik?Vagy a 2.0-t is így kell felrakni?

(#9164) Mozzarella Kár.Pedig kipróbáltam volna.

[ Szerkesztve ]

(#9164) natë válasza Nxn908xxx (#9163) üzenetére


natë
nagyúr

Nem nandroid backup-os, zipből kell, mint a CM7-et. Baseband switcher szerintem van, de ha nincs telepíthető.

Nem értem mi a baj, ha zipből kell?? :F Mert így egyszerűbb?

[ Szerkesztve ]

(#9165) Lacopapi válasza Nxn908xxx (#9163) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mondjuk nekem elég volt recoveryben zip-ről telepíteni ....wipe előtte-utána. Oszt kész.
Mozzarella..Esküszöm,nem láttam,de mondom,ez nem jelent semmit :) ...átállítás nélkül csakugyan nagyon rossz a jel..

[ Szerkesztve ]

(#9166) honeker válasza natë (#9164) üzenetére


honeker
őstag

fel rakom...... megnézem

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9167) Nxn908xxx válasza natë (#9164) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Nem kell 2.2ről kezdeni?Mert azt írtad, hogy zipből kelp,.mint a cm7et.Én ezt úgy értelmeztem, hogy 2.2ről újra kell rakni az egészet.
Akkor csak simán a kötelező wipeokkal, factory reset nélkül nyugodtan fel lehet rakni?

(#9168) honeker válasza natë (#9160) üzenetére


honeker
őstag

nem volt benne de mármost van :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9169) honeker válasza Nxn908xxx (#9167) üzenetére


honeker
őstag

:K

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9170) Lacopapi válasza honeker (#9168) üzenetére


Lacopapi
addikt

Akkor mégsem vagyok vak....hanem az akkuidőről majd mondhatnál néhány szót...ha lesz időd.Meg persze tapasztalatod :)

[ Szerkesztve ]

(#9171) honeker válasza Lacopapi (#9170) üzenetére


honeker
őstag

most feltöltöm teljesen....és meglátom...a cm7 2-2,5 nap .....jelezni fogom ;)

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9172) Lacopapi válasza honeker (#9171) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hopla...és ennél is jobbat szeretnél? Milyen felhasználói szokásokkal megy 2.5 napot? Ha nem titok...

(#9173) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Kollégák. SBF file-t mivel lehet módosítani, mert nemigazán találok rá megoldást. Amit találtam, hogy DBF file-be átkonvertálni és arra már van editor. Ez lenne a jó út?

(#9174) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Sziasztok! Amerikából az eBay-ről szeretnék Motorola Defy-t rendelni...A kérdésem az lenne,hogy lehet e itt Magyarországon használni. Ha nem lehetséges,meg lehet-e csinálni/csináltatni hogy tudjam használni?

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#9175) honeker válasza Lacopapi (#9172) üzenetére


honeker
őstag

napi 1-15 óra telefonálás 1/2 óra wifi 3 ébresztés 1 pár fénykép nagyjából ennyi.............21órátol-04 óráig repülő üzemmód

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9176) w333


w333
félisten

Már 2 hete használom a wiui 1.9.16 nálam nincs semmilyen bug ,hotboot ,ujraindulás,stb... a legfrisseb igo gps-t használom és 30 perc után sem indul ujra a teló , sms ,mms , email stb minden tökéletes :D ez az első costum rom és gyári 2.2 -re raktam ,ugyhogy nem frissitek nálam tökéletes :) Köszönöm Wajk-nak és a Miui-s srácoknak :D :R

Jah és ma reggel huztam le a töltőről egésznap ,3G vs wifi,facebook,msn, stb és most van 80 % :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9177) Repp válasza honeker (#9175) üzenetére


Repp
tag

Nu, nekem ilyen használat mellett majdnem 4 napot kibír...

És éjjel nincs repülő.

Viszont a kamera néha FC, de egy cache törlés segít rajt

[ Szerkesztve ]

(#9178) honeker válasza Repp (#9177) üzenetére


honeker
őstag

a cm7 vagy a LiquidArc Gingerbread ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9179) RootRulez


RootRulez
félisten

Ti amúgy honnan szoktátok leszedni a nightlykat? Ahogy nézegettem a többség erről a http://defycm7.tanguy.tk/ oldalról szoktátok... Ez meg ugye a "hivatalos" oldal...

═════════════════════════════════════════

(#9180) chab7


chab7
addikt

Na mi minden volt itt míg én úton voltam. :)

Jelentem megvan a gps teszt. Otthon minden adat kikapcsolva, 220km utazás, majd mikor ideértünk a Mátrába, csak a gps be (20:26) Motonav elindítva és 3 perc múlva minden segítség nélkül megtalálta hol van (20:29). :C :C
(Amúgy jó hideg van, itt épp csak 10 fok.)

(#9179) RootRulez: Én most hogy pont visszatértem cm7-re, a hivatalosról szedtem, mert már az xda-n ecsetelték az összeolvadást. Nightly-k a hivatalos oldalon lesznek, emitt meg majd csak a "sufni"-tesztelősek. Amúgy a 12-es már elég korrekt, és még a napokban majd javul, mert sorban mennek át az xda-s fejlesztések a hivatalosba.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9181) RootRulez válasza chab7 (#9180) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor érdemes, lehet leszednem a 12-est... Nekem mos 26-ai nightly van fent...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#9182) chab7 válasza RootRulez (#9181) üzenetére


chab7
addikt

Még nem biztos, hogy váltanod kell, átmeneti időszak van. amúgy ezen a 12-esen mintha nem lenne az idegesítő pulzálás - csak el ne kiabáljam, még csak délután óta használom és jórészt a fakkban feküdt a kocsiban.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9183) natë válasza RootRulez (#9181) üzenetére


natë
nagyúr

Jól mondja chab, a hivatalos oldalon lévő "nightly"-k tényleg sokkal stabilabbak. Minden gond nélkül használom, egy rossz szavam sem lehet.

Más: ez a Motonav honnan szerezhető be és mennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#9184) RootRulez


RootRulez
félisten

Én eddig az összeset a tanguy oldalról szedtem le... :U

═════════════════════════════════════════

(#9185) volvoguy


volvoguy
addikt

CM7 RC 1.5 alatt Marketről letöltök 4-5 appot, és utána már nem tudok, rámegyek hogy downloading, tölt és csak tölt, de semmi...valami ötlet srácok?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#9186) Neck válasza Repp (#9177) üzenetére


Neck
veterán

Ennyit számít a CM7 1.5?

Bakker nekem a gyári rommal naponta tölteni kell... mondjuk napi 2-3 órát repülnek a madarak... :D
Egyébként, játszottam a Modern Combat 2-vel, röhögve viszi a teló, 1 óra játék után a hátlap alig langyos, az akksi se esik nagyon, míg az Angry Birds ótvar grafikájától rendesen meleg a teló és zabálja az akksit. :F

Mi okozhat ekkora különbséget ROM és ROM között, ha a proci, vsel értékek ugyanazok, és tegyük fel a wifi/3G/GPS is hasonló módon van használva? Többet marad nyugiban 300MHz-en a teló? Vagy nem értem...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9187) Neck válasza w333 (#9176) üzenetére


Neck
veterán

Bakker, most már tényleg váltanom kell...
Az egész nap 3G wifi MSN facebook mit takar? kb hány órát ment netről a teló?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9188) RootRulez válasza volvoguy (#9185) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem egy másik CM7-tel csinálja ezt... Én bementem az alkalmazás kezelőbe és clear datát nyomtam, utána jó lett, de alkalmanként elő szokott jönni. :(

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#9189) chab7 válasza Neck (#9186) üzenetére


chab7
addikt

Bakker, az nem rossz akkor. Én teszteltem, egy óra folyamatos madarazás 15-20% akksi esés. Aki használja a telót annak merül. A madaras játék meg szívja akármilyen rom alatt is vagy. Annyi hogy cm7-nél sima, ms2-nél először picit akad de pár perc után "kisimul" ott is - gondolom a memóriából kilök pár dolgot.
Mondjuk most nézem, hogy nyugalmi helyzetben jobban merül a cm7 mint az ms2ginger, igaz, sokkal gördülékenyebb is cserében.
ms2ginger alatt bő egy óra alatt esett 1%, cm7 esetében ez most egy órán belül van. Mindez napközben. Érték 25-28 mA. (na majd meglátjuk az éjjel mennyire esik le - ha le fog)
Viszont, még otthon kipróbáltam a műholdvevővel készített .ts formátumú felvételeket streamelni és szépen akadás mentesen vitte az mx player. (ms2 alatt ez picit akadozva ment). Mindez úgy, hogy a cm7 hw módban nem is tud lejátszani. (nem tudom, az xda féle cm7 tudott-e egyáltalán, mert ha az sem akkor nem is bug az ms2-ben a hw módban lejátszás fagyás ha beletekerek - mert akkor egyáltalán örüljek, hogy hw-ban lejátszik.)

Mozz, Motonav beszerzéséről beszélni itt tilos. Elméletileg csak a Motorola által kiadott navikon van.

Még a hivatalos cm7-hez annyit, a 12-esben már lehet videofelvételt is készíteni wide módban, és vakku is van közben. Tehát tényleg napról napra fejlődik. Igaz hiányolom a touch to focus funkciót, ami most csak a képernyő közepénél működik (ms2-ben a szélére is lehetett tapifókuszálni.) De ezen kívül egyelőre nagyon jól indul. Hamarosan meg szerintem meglesz az első stable is.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9190) domerator


domerator
veterán

A SetVsel-ben van egy olyan menüpont, hogy Enable JIT... működik ez stock 2.2.2 alatt? ... és ha igen, azzal jobb lesz nekem? ;]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9191) natë válasza chab7 (#9189) üzenetére


natë
nagyúr

Nem gondoltam én warezra, venni akarok egy navigációs szoftvert, de nem vagyok otthon a témában.

(#9192) chab7 válasza natë (#9191) üzenetére


chab7
addikt

Hát mivel hivatalosan sem igo sem motonav nem vehető, így max csak azok jönnek szóba amik a marketon vannak.

Ja, Navitel. Azt lehet. Bár az meg inkább túrázásra jó mert nagyon jó túristatérképek vannak hozzá. Meg geocachingelni szoktak még vele. Utcaszintű autós navigációra csak szódával, mert sajna sok helyen hiányos ilyen szempontból.
Amúgy meg a google navija is ha a maps rész jobban frissülne, pontosabb lenne, akkor az sem lenne rossz. Nekem bejön hogy lefekteti a műholdképet és látok mindent.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9193) domerator válasza natë (#9191) üzenetére


domerator
veterán

Sygic, Navigon?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9194) lipido válasza natë (#9183) üzenetére


lipido
senior tag

Küldj 1 mail címet, és megmutatom honnan lehet Motonav-od. Itt majdnem mindenkinek én küldtem, de legalább is, nagyon sokaknak:)

(#9195) chab7 válasza lipido (#9194) üzenetére


chab7
addikt

Na dobok egyet én is ;) hátha újabbat tudsz mint ami nekem van.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9196) lipido válasza chab7 (#9195) üzenetére


lipido
senior tag

:R :C

(#9197) chab7


chab7
addikt

Pár percre elment az áram, nincs internet sem. Így hát kipróbáltam a cm7 12-es nightly wifi hotspotot. Ha megjelenik ezen írásom akkor működik ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9198) lipido


lipido
senior tag

Jó (K)éjt Nektek!

(#9199) csasziga


csasziga
csendes tag

Sziasztok! Nekem lenne egy kis problémám. Nemrég betört a Motorola Defym üvege, rendeltem újat ebay-ről, majd bevittem a T-mobilehoz, h cseréljék ki nekem a problémás üveget. A hapikám szétszedte a telót, majd darabokban visszaadta, h kéne az érintőfelületet a kerettel összekötő ragasztó. Ez egy kétoldalt tapadós, speciális ragasztólap. Ilyet honnan tudnék beszerezni? Nagyon fontos lenne!

(#9200) Neck válasza natë (#9191) üzenetére


Neck
veterán

Én az iGo-ban tudok segíteni...

Más. Az AdFree nevű program akkor is szűri a reklámokat, ha ki van lőve, vagy pedig futnia kell?

Chab: Sajna nem megy :( ;]

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.