Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) Lacopapi válasza #41635072 (#9294) üzenetére


Lacopapi
addikt

Azt mondom,csak próba útján győződhetsz meg,mi a jó Neked,illetve,ami a fontosabb,a telódnak...kano-val ellentétben nekem sajnos a hőn áhított MIUI verziók pár nap után meghalnak,ugyanakkor bármelyik CM7 remekül fut-sosem volt velük semmi gondom.Igaz,nekem az alap CEE sem rakoncátlankodott.
Amíg nem tapasztalod-nem tudod....mesélhetünk,mint vaknak a színekről,ebből nem leszel okosabb,van érv oda-vissza egyaránt :DD

(#9302) Z0C! válasza Lacopapi (#9301) üzenetére


Z0C!
őstag

"...amíg valamit nem próbálsz, úgy ne alkoss róla véleményt..." :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#9303) Lacopapi válasza Z0C! (#9302) üzenetére


Lacopapi
addikt

:D :C

(#9304) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Ha a CM7 alatt a Market-nél Clear Data-t nyomok, akkor mi történik? Törli az összes letöltött programot, vagy csak ami a Market része (updatek, search history stb.)??

Köszi!

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#9305) CoolBoy323 válasza volvoguy (#9304) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

csak az stb-s részt :)

(#9306) natë


natë
nagyúr

kivancsi vagyok, hogy a defy+ nandroid folrakhato-e...gondolom fixed sbf kell hozza.

(#9308) Hovi


Hovi
aktív tag

WajkIUI szakértők segítségét kérném:

Feltettem a WajkIUI 1.9.23 romot. Eddig CM7 volt, s meg voltam vele elégedve. De ez a MIUI rom nagyon megfogott. Csak két gondom van vele:

1, A root user-t használva lehet beállítani, hogy melyik programnak milyen engedélye van. Ha ezt bekapcsolom, s egy program engedély kérne, újraindul a telefon. Ez még annyira nem is zavaró. Van helyette másik program.

2, Két programot is használtam a CM7 alatt. Elixir és Myprofile. Mindkét programmal tudtam állítani, a rezgést, ill a csengetési hangerőt + 3G-t és társait.
Na itt ezen programok nem működnek. Sőt az eszköztáron sem tudom állítani (nincs csak némítás) hogy cseng+rezeg, vagy csak cseng.
Eléggé gáz, hogy a beállításokban kell bemennem, hogy állítani tudjam a rezgést.
Volna erre valami megoldás, nem szeretnék visszatérni a CM7-re, mert eddig bejön az új ROM.

Köszönöm!

(#9309) eventus válasza natë (#9306) üzenetére


eventus
veterán

Ha csak nandroid akkor nem lesz nagy baj, ha nem indul el :) Gondolom a defy+ csak piros lencsével van, így kellhet rá a zöld mod

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9310) natë válasza eventus (#9309) üzenetére


natë
nagyúr

Piros lencsés a telóm, de szerintem nem ennyire egyszerű a telepítés... :U

(#9311) eventus válasza natë (#9310) üzenetére


eventus
veterán

Én zűd :( Gondolkozom, hogy megveszem a +-t (nem a hd miatt) Sok custom romot próbáltam és nagyrészt miui volt, de valahogy a gyári mindig jobban tetszett, főleg az új, amiben szép az időjárás és van zenevezérlés a lockscreenen

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9312) chab7 válasza domerator (#9297) üzenetére


chab7
addikt

Ilyen az mikor az ember nem hallgat másokra. Bezzeg a sok nyavajgást meg meghallja ;) Én is mondtam pedig, hogy nem a sok egyperces felhasználó hibajelentésére kell alapozni, hanem az örülős írásokra figyelni ;)
Üdv akkor a custom romosok közt.
(Mondjuk én nem almás párti vagyok, de a defy+ romokban ugyanígy meg van a világosság.)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9313) Lapoen


Lapoen
csendes tag

Lehet, hogy csak én vagyok a béna de eddig nem találtam utalást az automata újrahívásra .
(ha foglalt felkínálja a lehetőséget,hogy addig tárcsáz amíg a kapcsolat létrejön, majd jelez.
Már a Motorola 5200 ban is alapfunkció volt.
Nem külön app ként keresném hanem funkcionálisan.

(#9314) domerator válasza chab7 (#9312) üzenetére


domerator
veterán

Hehhe... azert a nyavajgast is szelektive olvastam, kulonben meg mindig nem lenne custom romom... :)
Egyelore marad a cmiui, gps letesztelve, pesttol racalmasig hiba nelkul navigalt... no reboot.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9315) #41635072


#41635072
törölt tag

CM7 romnal hogy lehetne kikapcsolni a LED vilagitasat halozati toltes alatt?

(#9316) #71562240 válasza Lapoen (#9313) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem próbáltam még, de el tudom képzelni, hogy a Call Settingsben az Auto answer (2/5/10 seconds) erről szól. Mivelhogy a szöveges válaszra van külön menüpont, ez az Auto answer feltételezem a visszahívást jelenti. Vagy hülyeséget mondok.

(#9317) Kendek válasza #71562240 (#9316) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem az az automatikus hívásfogadás lesz, kocsiban hasznos.

<-ƘƘ->

(#9318) Heimdallr75 válasza #41635072 (#9315) üzenetére


Heimdallr75
őstag

[link]

الغريبة في هذا الكوكب

(#9319) tarnagy válasza Hovi (#9308) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Nálam is ugyanez a WIUI fut (nagyon tetszik!!), és épp tegnap raktam föl az Elixir2 2.2.1 verziót, simán megy, most tanulmányozom, mert igen sokoldalú és eddig nem használtam. Az első ikonnál, az Információknál található a hang-rezgés-stb. beállítás.
Én semmi olyasféle gondot nem tapasztaltam eddig, amit írsz! (Sőt: tökéletesen, simán és gyorsan fut a rendszer, eddig hibátlan - harmadik hete használom.)

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#9320) #71562240 válasza Kendek (#9317) üzenetére


#71562240
törölt tag

Igaz, logikus.

(#9321) sanyirigo válasza domerator (#9314) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Rácalmás? Ott jártam kb. húsz éve. Onnan mentem Deutschlandba :)

Pixel 7

(#9322) Lapoen válasza #71562240 (#9316) üzenetére


Lapoen
csendes tag

Köszönöm a tippet nekem nincs ilyen menüpontom pedig átváltottam angol nyelvre.
CM7 RC1.5
Tipp ?

(#9323) Lapoen


Lapoen
csendes tag

Szerintem valami "auto call back" szerű dolog kéne, mert az "answer" az válasz akar lenni.
Talán ?! :F

(#9324) kano válasza kano (#9296) üzenetére


kano
nagyúr

Na van aktív navigációs tapasztalatom a CMIUI 1.7b-vel. Nem hotbootol 10-20 perc után sem. Viszont a navigon nem működött jól, de nem tudom, hogy miért nem. Olyat csinált, hogy a kis nyíl lement a térképről ahogy haladtunk, de a térkép nem ment a nyíl után. :F :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9325) Heimdallr75 válasza kano (#9324) üzenetére


Heimdallr75
őstag

mert lementél a térképről :D az már a világvége volt :D

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#9326) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Tegnap este 21:30-kor vettem le a töltőről.Folyamatosan wifin lóg, fényerő 50%-on, alap cpu beállítások.
Mikor leszedtem a töltőről este, volt egy kis böngészés; ma sok böngészés, romcsere,.youtube, kis játék volt.Most van 32%-on. :C Máskor ilyenkor tölteni kellett.

[ Szerkesztve ]

(#9327) Hovi válasza tarnagy (#9319) üzenetére


Hovi
aktív tag

Akkor nem tudom mi lehet a bibi. Én is kipróbáltam az Elixir2-t, s az sem kapcsolgassa sem a hangot, sem a rezgést. Sőt, semmilyen program sem. :(((
Pedig nulláról indulva raktam fel a WajkIUI-t, nehogy bekavarjon valami.

(#9328) Neck válasza Nxn908xxx (#9326) üzenetére


Neck
veterán

Én a gyári ROMmal annyit csináltam, hogy a VSel1-et (300MHz) levettem 20-ra, a tresholdot meg 95%-ra. Eddig naponta tölteni kellett, most ugyanolyan használat mellett (annyi hogy 2 óra dühös madarak helyett 1-másfél óra nyusziirtás volt, viszont egész nap HSDPA, és elvittem Geocachingelni, szóval 1 óra GPS-es Google maps) 60%-on van az akksi... Megdöbbentő. Ja, és a teló nem akad, ugyanolyan gyors mint eddig :)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9329) Nxn908xxx válasza Neck (#9328) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Csak a Vset1-et állítottad?Vset2-3 értékek?órajelek?
Lehet hogy én is kipróbálom:)

[ Szerkesztve ]

(#9330) domerator válasza sanyirigo (#9321) üzenetére


domerator
veterán

Hát most meg tökfesztivál volt... de bakker.. egy sütőtök áruson, meg 1-2 tökital áruson kívül minden bazári kaja meg pia volt csak éppen tökből készült nem... :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9331) Neck válasza Nxn908xxx (#9329) üzenetére


Neck
veterán

20 VSel1 @ 300MHz
40 VSel2 @ 600MHz
50 VSel3 @ 800MHz

Ja bocs, nem is 95%, csak 90% a treshold.

Eléggé konzervatív értékek, ahhoz képest, hogy más hogy tolja :DDD
Viszont messze a VSel1 számít a legtöbbet, abban hetrázik a legtöbbet a telefon :D

És (szerintem) ezzel elb@szni se lehet, mivel ha fagy egyet, akkor visszateszel egyet a megfelelő értékre, attól függően, hogy loadon, vagy idle-n fagyott.

Ha valaki nem akar sokat mókolni a telóval, ezzel akkor is érdemes kísérletezni, kis moddinggal sokat lehet nyerni.

Holnap vár a 19 :)

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9332) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!

Tegnap bementem a motorola szervizbe a Cordon Electronicshoz és megkérdeztem, hogy mennyibe kerül a zöld lencsés kamera cseréje piros bayer lencsére.
Azt a mondták kb.10.000ft és álltálába szokott lenni raktáron. Én ennek nagyon örülök, mert így biztos marad a Defym jó darabig, mert igazából csak a kamerájával van bajom és ezért gondolkodtam a cserén, így viszont nincs min bosszankodni, remélem hamarosan ki tudom cseréltetni a lencsét. Hogy a vízállósága elveszhet a megbontás miatt nem aggaszt, mert víz közelébe nem viszem, meg lehet hogy jól fogják össze rakni és nem lesz gond.

Zoli669

(#9333) pallacko válasza Neck (#9328) üzenetére


pallacko
tag

Szia!
Melyik progival geoládázol?

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#9334) domerator válasza Neck (#9331) üzenetére


domerator
veterán

Ezek valóban konzervatív értékek még hozzám képest is... és az már nagy szó :D :D

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9335) Heimdallr75 válasza zoli669 (#9332) üzenetére


Heimdallr75
őstag

komolyan ér neked 10k-t egy csapnivaló HD lehetőség?
simán 6k-ért kapsz kínai hd képes "spy" camerát ami többet is tudd.

ne érts félre csak érdekel a dolog.

الغريبة في هذا الكوكب

(#9336) Nxn908xxx válasza Neck (#9331) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Na én így állítottam be:
300-22
600-42
1000-56
treshold:90%
be tudott bootolni.:D meglátjuk...:)

(#9337) natë válasza Heimdallr75 (#9335) üzenetére


natë
nagyúr

+1

(#9338) natë


natë
nagyúr

Nu, van működő Defy+ ROM, gyári, stock, nem kínai leaked akármi. Most csusszan föl a telómra :C

Infó lesz, csak múkodjon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9339) Heimdallr75 válasza natë (#9338) üzenetére


Heimdallr75
őstag

infókat tolj :D:D :R :R :R

link? lusta vagyok keresni :S

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#9340) mira72 válasza zoli669 (#9332) üzenetére


mira72
őstag

Tök jó, biztos megéri kicseréltetni ..... :W
Lehet hogy csak nekem kevés hozzá az agyam..
De ha ennyire akarod, eladod, és sztem ugyanannyiért tudsz venni piroskát... ( Ezt logikusabbnak látom, de mint mondom lehet én vagyok a bonyolult .. :DDD )
Az meg hogy ebay-ről 6 dollár a kamera( nem linkelem, privátba se senkinek, keresse meg akit érdekel.. ), és egy óvodás is ki tudja cserélni, az más téma ...
Na de mind1.. mindenkinek a saját döntése a saját pénza ... :DDD

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9341) domerator válasza mira72 (#9340) üzenetére


domerator
veterán

A gyári video szerint a kamera tartó valamilyen pöcköt kiszereléskor el kell törni... szóval az otthoni buhera nem biztos, hogy ugyanazt az eredményt hozza...

Ettől függetlenül valami hasonló az én véleményem is...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9342) mira72 válasza domerator (#9341) üzenetére


mira72
őstag

Simán kipattint .... ki se kell venni az alaplapot hozzá .. .

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9343) domerator válasza mira72 (#9342) üzenetére


domerator
veterán

Lehet... csak a videót láttam, ott ki volt írva.
(gyári service manual mindig sokkal biztosabbra megy, mint a valós lehetőségek)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9344) JoinR


JoinR
senior tag

Sziasztok!

A napokban állítottam SetVsel-lel feszültséget/órajelet, hibátlanul megy, sosem fagyott. A beállításaim: 18-300/30-600/52-1000 Ther: 90%

A kérdésem az lenne, hogy -mivel láttam, hogy alapvetően magasabb feszültségeken tolják mások - a túl alacsony feszültség okozhat-e károsodást a prociban, vagy max hibázik, és restart? Illetve hogy senkit nem láttam még próbálkozni 300 MHz alatti értékkel, nem bírja, vagy nem érdemes?

(#9345) premete válasza JoinR (#9344) üzenetére


premete
veterán

Nem árt neki, nálam hónapok óta 18-300/28-600/48-1000 Ther: 90%

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9346) chab7 válasza natë (#9338) üzenetére


chab7
addikt

Jaja, csak egy baj van vele, régebbi mint a kínaiak :(
4.5.1-134, míg a kínaiak 4.5.3-66 és 4.5.3-109
(Na meg walter is a 109-es fixed sbf-et ajánlja hozzá.

Én még várok, hátha jön ki újabb is.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9347) kano válasza chab7 (#9346) üzenetére


kano
nagyúr

Azért ne temessük. A nordic is jobb mint a CEE, bár régebbi. :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9348) chab7 válasza kano (#9347) üzenetére


chab7
addikt

Ebben nem osztozom ;) Miért is lenne jobb a nordic?

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9349) natë válasza chab7 (#9348) üzenetére


natë
nagyúr

Gyorsabb...nem kicsit.

A Defy+ rom tökéletesen működik, 1-2 patch kell és teljes értékű cucc lesz :C

(#9350) kano válasza chab7 (#9348) üzenetére


kano
nagyúr

Mert gyorsabb és stabilabb is mint a CEE.
Mozzarella
Képernyőképet nem tudsz bedobni? Blur kikerülhető benne?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.