Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) natë válasza kano (#8200) üzenetére


natë
nagyúr

Elírtam, MiUi-t telepítettem, valahogy mindig WiUi-t írok. :B :D

(#8202) kano válasza natë (#8201) üzenetére


kano
nagyúr

Én is most tettem fel a legújabbat és elég gyorsnak tűnik.
Eddig minden OK.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8203) natë válasza kano (#8202) üzenetére


natë
nagyúr

GPS-t leteszteled, ha megkérlek? Csak futtasd a navigatort vagy google mapot. Elméletileg max. 5 perc és újraindul a MiUi.

(#8204) kano válasza natë (#8203) üzenetére


kano
nagyúr

Egyik sincs fent, de a GMapsot leszedem és próba.
GPS teszt progi is jó neki?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8205) Repp válasza domerator (#8199) üzenetére


Repp
tag

Scrénshot megoldás cm7-nél : power gomb hosszan tartva, és opciók közt ott van.

Esetleg shootme

(#8206) domerator válasza Repp (#8205) üzenetére


domerator
veterán

Köszi, már megoldottam: Screenshot ER lett a választott. A free változat csak 8 sec delayt enged de az nekem pont jó és ugyanúgy notibarból indítható.. és nem villogtatja tele a képet a hülye értesítéseivel, mint a Screenshot It :W

Amúgy még mindig 2.2.2 stock van, szóval a CM-es megoldás még nem ér :U

Még 1x köszi a tippeket!!! :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8207) chab7 válasza domerator (#8206) üzenetére


chab7
addikt

Ezt az ER-t akkor megnézem én is.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8208) domerator válasza chab7 (#8207) üzenetére


domerator
veterán

Nézd meg... nem zavar mindenféle értékeléssel, meg felvillanó ablakokkal... csak megcsinálja a képet és akkor szól, hogy elmentette. Elsőre sokkal jobb, mint a ScreenshotIt

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8210) chab7 válasza domerator (#8208) üzenetére


chab7
addikt

Hát csak nem tettem fel, kevés a jó értékelő, és gyanús a log olvasása. Inkább ezt próbáltam ki, és ez sem "pofázik bele" a screenshotba.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8211) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Lenne egy kérdésem:
Azokat a screenshotokat, amiket cm alatt készítek(power gomb...)azokat a képeket hova menti?Sehol sem találom.

(#8213) natë válasza #99499520 (#8209) üzenetére


natë
nagyúr

;)

Remélem nem törték össze a Postán.

@kano : bármilyen gps progi jó.

(#8214) Nxn908xxx válasza #99499520 (#8212) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

nagyon kösz! :R

(#8215) natë


natë
nagyúr

Megvásároltam az ADW launcher EX verzióját, nem csalódtam...bőven megéri a pénzét és nem vágja tele a telefont szeméttel, mint a Go Launcher.
Megkockáztatom, hogy gyorsabb, mint a LP.

(#8216) chab7 válasza natë (#8215) üzenetére


chab7
addikt

Csak valamiért a cm7 is azt használja. (Persze nem a fizetőst mert olyat azért nem tehetnek bele.)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8217) Lacopapi válasza natë (#8215) üzenetére


Lacopapi
addikt

MIUI 1.9.16 (mai frissítés), agps-el 13 mp alatt megvan a jel. beltérben.Önmagában ez nagyjából a duplája.Az újraindulást várom,nem fogok beleférni az öt percbe-elnézést előre is... :D

[ Szerkesztve ]

(#8218) natë válasza Lacopapi (#8217) üzenetére


natë
nagyúr

Na már saját magamat is összezavartam. Tehát, a WiUi hot bootol, a MiUi nem. Lehet, hogy az 1,1 Ghz a ludas? Jó lenne tudni, milyen értékkel lőtte be Wajk.

(#8219) kano válasza natë (#8213) üzenetére


kano
nagyúr

Nem volt semmi probléma a GPS-el. Olyan 8-10 percig ment. De ennél is van WIFI problémám (ami még nem volt a MIUI-nál). Felhasználták az RC1.5 WIFI driverét?
Nagyszerű. :(((
A CM7 alap ADW Launchere dög lassú. A fizetős ennyivel jobb?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8220) Lacopapi válasza natë (#8218) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hála az égnek,nem akar újraindulgatni...egyébként MIUI-ban az alapbeállítások: 30/300;46/600;58/1000....threshold 80% (ezt felraktam 90-re)

(#8221) chab7 válasza kano (#8219) üzenetére


chab7
addikt

"De ennél is van WIFI problémám" "A CM7 alap ADW Launchere dög lassú."

most már egyre biztosabb vagyok, hogy a piros kamerások nem csak a kamerában különböznek hanem több olyan hardver elemben is ami miatt nem egyforma a viselkedésük.
Mert ennyire nagy különbségek ugyanazon vas esetén nem lehetnének a romok között.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8222) natë válasza kano (#8219) üzenetére


natë
nagyúr

Jaja a fizetősnek semmi köze nincs az alaphoz. Mintha 2 külön csapat 2 külön fejlesztése lenne. Bőven megérte az árát.

(#8223) kano válasza chab7 (#8221) üzenetére


kano
nagyúr

Nem kell misztifikálni ezt.
1. WIFI: Semmi köze a hardverhez. A TP-Link routerhez és a WIFI driverhez van köze (a tiéd sem menne TP-Link 1043ND routerrel és OpeWRT WPA2 PSK titkosítással).
2. Nem csak nálam lassú az alap ADW launcher a CM7-ben. Ha felteszel egy CM7-et akkor az ADW egyből megy is le.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8224) natë válasza kano (#8223) üzenetére


natë
nagyúr

Az alap ADW launcher bűnlassú és borzalmasan sz*r. A fizetősnek semmi köze hozzá. :N

(#8225) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Hali
Csak a burkolatot(keretet) lehet defynél cserélni?Vagy csak üveggel+ sallang együtt?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8227) natë válasza #99499520 (#8226) üzenetére


natë
nagyúr

Nem jár hozzá, mert átrakható a régiről kis kézügyességgel.

@DeadMeat : megkapod ebayről mindenféle formában, de érdemes üveggel együtt venni, mert a ragasztózás eléggé szívás.

[ Szerkesztve ]

(#8228) sanyirigo válasza kano (#8223) üzenetére


sanyirigo
senior tag

És akkor milyen wifi titkosítást használsz?

Pixel 7

(#8229) DeadMeat válasza natë (#8227) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az ebay-es az gyár vagy utángyártott?Neked ha jól rémlik már volt cserélve.Az üveg ezekben is gg?Vagy sima/plexi?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8231) defygaben77


defygaben77
tag

Szerintetek igaz lehet az, hogy a szervíz le tudja programmal ellenőrizni, hogy milyen romok voltak eddig a telefonra telepítve?! Állítólag hiába rakom vissza a gyári FROYOt, vissza tudják nézni a szervízben, hogy miket buheráltam addig vele! Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, de ezt nehezen hiszem el. Éppen ma raktam fel a CM7 után a WIUIt, viszont nem zárom ki, hogy a telóm megy még garis szervízre. Nem lenne jó, ha megtagadnák a garanciát, mert buheráltam a romokkal!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#8232) natë válasza DeadMeat (#8229) üzenetére


natë
nagyúr

Gyári és üveg. Egy helyen árultak utángyártottat, de a rendelésem után árulták el, így visszamondtam.

(#8234) zolnagy


zolnagy
őstag

Hétvégén felraktam a CM7 1.5-t. SZUPER! Végre. Az eddigi CM7-ek (RC0, RC1) eddig is bejöttek, de olyan hibáik voltak (az én telomon), ami miatt mindig a gyári Froyo került vissza.
Nevezetesen nálam rosszabb fényképeket és akadós videokat csinált a CM7 (SOC kamera). Ill. a GPS progi reakcióideje f@s volt, már befordultam a kanyarban, amikor a térkép szerint még nem, ill. a sebbességmérő is nagyon lassan követte a valóságot.

Nah jelentem a GPS és a fotó/video már használható, a többi dologban meg sokkal jobb, mint a gyári Froyo. Nagyon szépen átgondolt funkcionális ROM és nem lassul be (bár ez majd hosszabb távon kiderül). A fogyasztás kb. ua. mint a gyári
Szóval, akinek eddig nem jött be a CM7 RC0 v. RC1, annak érdemes kipróbálnia.
Respect a fejlesztőcsapatnak :R

(#8236) kano válasza sanyirigo (#8228) üzenetére


kano
nagyúr

Azt (WPA2). De állítólag sima WPA-val megy. Kipróbálom.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8237) w333


w333
félisten

Valaki tud ilyen weather app-ot vagy hasonlót ??? Kép Köszi előre is :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8238) mira72 válasza w333 (#8237) üzenetére


mira72
őstag

Nem elég a neve a képeken ? Elolvasod, és rákeresel, biztos letölthető, vagy a azonos nevű ROM-ból kibányázható. ... :F

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8239) kano válasza kano (#8236) üzenetére


kano
nagyúr

WPA-val megy. Addig így marad amíg nem megy fel újabb OpenWRT.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8240) DeadMeat válasza natë (#8232) üzenetére


DeadMeat
veterán

Értem.Nekem is kb ugy sérült meg mint a tied,csak átellenes oldalon a sarkán.Nem látszik az elektronika,de zavaróan nagy a lik a kereten.AZ üvegnek semmi baja,csak azon a sarkon sérült..
Neked már nincs meg a 2. darab amit a topikban említettél?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#8241) w333


w333
félisten

Most telefonáltam és azt vettem észre hogy a távolság érzékelő halványul pirosan világit ,ez normális mert megmondom öszintén hogy eddig nem figyeltem :) :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8242) CoolBoy323 válasza w333 (#8241) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

jó a megfigyelő képességed :DD
normális jelenség amúgy :P

hír: a 18.ai nájtli van fent, és működik végre valahára a hangerő állítás elsötétült képernyőnél hívás közben!! ez annyira szupeeeeeeeeeeeer :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#8243) csicsaaa


csicsaaa
tag

Tudja valaki hogy hol lehet CM7-ben egy letöltött új keyboard-ot alapértelmezetnek beállítani?A "nyelv és billentyűzet"-nél nem jelenik meg az "android" billentyűzet alatt az új, ami szerintem ésszerű lenne hogy alatta sorakozzanak az új "billentyű" lehetőségek.
Igazából megfelelne a CM7 billentyűzete is, de vannak olyan részletek amiket én már megszoktam a marketes billentyűn és hiányoznak!

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#8244) nbukta77


nbukta77
addikt

megvaltam toletek. tovabbi sok sikert es romolast.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8245) RootRulez válasza nbukta77 (#8244) üzenetére


RootRulez
félisten

átverés, igaz? :F

═════════════════════════════════════════

(#8247) chab7 válasza kano (#8223) üzenetére


chab7
addikt

Nálam nem szokott lemenni ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8248) chab7 válasza nbukta77 (#8244) üzenetére


chab7
addikt

:C :C :C Sok sikert az új telóhoz.

(#8243) csicsaaa: Pedig ott kellene lennie. Nálam a smart keyboard ott van.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8250) croli


croli
aktív tag

Ez nagyon off topic csak a cm7 miatt írom ide
Nem vagyok egy facebookfan csak kiváncsi voltam milyen defyn a 0.fa...
Na most az előbb rámentem (írni is telóról vok) jó tök jó majd legörgettem az aljára és ott ugye kiírja hogy töltsd le ezt meg azt és gyorsabb lesz a böngészés...
na csak úgy átfutottam rajta és meglepődve néztem hogy Galaxy S 2-nekismeri fel a defym!!!
Na mostmár nagyon jó véleményen vagyok a cm7-ről!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.