Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) natë válasza mm89 (#17000) üzenetére


natë
nagyúr

Írd le miket használsz pontosan.

(#17002) fa4hu válasza natë (#16993) üzenetére


fa4hu
őstag

Igen, erre céloztam. Ha én szakács lennék, akkor több kóstolóval is megízleltetném az étket, mielőtt felrakom az étlapra. Nem tudok, ők hány kóstolóval rendelkeznek. Wajknak magam is ajánlkoztam, de nem válaszolt ezen felvetésemre. Az azért hozzátartozik a teljességhez, hogy túl nagy bug nem szokott bennmaradni a WIUI-ban, max. egy közbenső kiadásig nem megy a tethering vagy ilyesmi.

(#17003) mm89 válasza natë (#17001) üzenetére


mm89
őstag

Gyári 2.2 -re ment az akkori Wiui, aztán azóta frissítgetem, most az 1.11.18 -as van fent, Go launcherrel. SetVsel van még ami érdekes:
300/25
600/40
1100/58
86% threshold
limit to Vsel1 while screen is off be van pipálva

Akku használat:
kép1
kép2
kép3
kép4

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#17004) natë válasza mm89 (#17003) üzenetére


natë
nagyúr

Úgy értettem milyen app-okat. :)

(#17005) johnny82 válasza mm89 (#17003) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Most figyeltem meg, enyém is folyton ébren van. Rom: wajkiui 1.11.11. Nem tudom miért lehet.

Üdv!

(#17006) natë válasza johnny82 (#17005) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor WiUi probléma lesz...vagy nem.

(#17007) Vhunter válasza mm89 (#17003) üzenetére


Vhunter
tag

Ilyen részletes kimutatást nem lehet valahogy előcsalni CM7-ben?
köszi

(#17008) Mec


Mec
aktív tag

Hali. Defy+ -hoz lesz majd mélyvíz topic, vagy itt mazsolázhatok? Néha eléggé lassan indulnak az alkalmazások a telefonon, pedig alig fut rajta 1-2 dolog: http://mobilarena.hu/tema/re_motorola_defy_a_szukseges_plusz/hsz_613-613.html Akadozást is észrevettem pl gépeléskor, fotók lapozásakor vagy lock screen feloldáskor.

mecsystem.uw.hu

(#17009) natë


natë
nagyúr

Kicsit változtattam a hs-en.

[link] és [link]

Felhasznált anyag:

- Missed It
- BeWeather Pro
- Font Installer
- Circle Launcher
- JAMT-Black Flat - Donate
- Launcher Pro Plus
- pixlr
- Text LP icon pack

A dock 3 lapos, az összes fontos app fölkerült, de a játékokat külön vettem. Nem játszom, de a Circle launcher jól mutat :D

[ Szerkesztve ]

(#17010) rokarudi válasza mm89 (#17003) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Nekem sima miui van a telefonon, de nekem is ezt írja. Viszont az interneten olvastam, hogy ha az ember felteszi a CPUSpy programot, akkor az azt írja, hogy a telefon nagyrészt sleep állapotban van. Én is felraktam, kipróbáltam és kb. 80%-ban azt írja, hogy "mélyalvásban" volt a telefon... :F

(#17011) natë


natë
nagyúr

Tipp: érdemes nézelődni a Marketen, egy rakás cucc féláron kapható köszönhetően a Black Friday-nak.

(#17012) mm89 válasza Mec (#17008) üzenetére


mm89
őstag

fogalmam sincs, nem használtam még CM-et Defyn :)
szerk:
bocs, nem erre válaszoltam, egyel feljebb

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#17013) mm89 válasza rokarudi (#17010) üzenetére


mm89
őstag

Akkor lehet, hogy mégis alvásban van, csak a wiui ill. a miui akku-használat-grafikonja nem látja annak? Felrakom én is azt amit mondtál, aztán meglátjuk.

szerk.:
Szerintem a Battery spy-ra gondoltál, úgyhogy azt raktam fel.
Amúgy ezt is használtam hozzá már:
[link]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#17014) rum-cajsz válasza rum-cajsz (#16473) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Folytattam az akkumulátor tartós tesztem, a sikeresen belőtt MSGinger rommal. Ez a teszt is hozta a várt eredményt. De beszéljenek a számok:

3.67 Mb forgalom, 10 órás használat, 2G, bekapcsolt WIFI: -29.5mA átlag fogy, 18% (-189 mV) akkuszint esés, 28 C átlaghőmérséklet.

Emlékeztetőül a CM7 eredménye ez volt:
8.48 Mb forgalom, 12 órás használat mellett: -58mA átlag fogy, 42% (-340 mV) akkuszint esés, 27 C átlaghőmérséklet.

Egyebet nem tudok elmondani, kérem kapcsolja ki! :D

Most megpróbálom visszatenni a 10GB-os kártyám, hátha sikerül megszerettetni a Gingerrel, mert azért így eléggé kell sakkozni a hellyel a sok nandoid backup számára. :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#17015) domerator válasza mm89 (#17003) üzenetére


domerator
veterán

Nálad hogy a fenében van, hogy az akku statisztikában egyáltalán nincs is jelen a com.android.server$AlarmManager? :Y
Nálam a miui-us-ben és most a wajkiui 18-ban is ott figyel és állandóan röcög (aktív). Nekem ennyire nem fogyasztós a defym, de nagyon zavar, hogy szerintem emiatt nem alszik rendesen ez sem.

A Launcher Pro is matat állandóan.. miért?

Valaki tudja, hogy a clock appot rom telepítés előtt ki lehet szedni a zipből következmények nélkül és valami mást betenni helyette (akár utólag is)?

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17016) domerator válasza rum-cajsz (#17014) üzenetére


domerator
veterán

Ajánlom a kártya komplett formázását előtte, kártyaolvasóval, SD Formatterrel overwrite formattal... meghálálja.

Nekem odáig jutott a telefonban levő kártya, hogy ha usb-vel rádugtam a PC-re, akkor a win megkérdezte, hogy javítsa-e. Egy ilyen formázós akció után szava sincs.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17017) rum-cajsz válasza domerator (#17016) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Köszi, nincs windowsom, linuxot használok. :)

Ja, és sajnos a Google Maps továbbra is produkálja az időnkénti fagyásokat, lassulásokat, sajnos ezzel vagy együtt élek, vagy visszateszem a CM7-et. :(

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#17018) mm89 válasza domerator (#17015) üzenetére


mm89
őstag

Nem tudom, miért nincs ott, amúgy én alarm clock plus-t használok, lehet azért.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#17019) mm89 válasza rum-cajsz (#17017) üzenetére


mm89
őstag

"Köszi, nincs windowsom, linuxot használok. :)"
+1
:R

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#17020) domerator válasza mm89 (#17018) üzenetére


domerator
veterán

Lehet, kipróbálok én is valami utólag telepített alarmot... valószínűleg neked is ott van a romban az eredeti óra, mégsem látszik az akkustatban... talán az alarmclockplus "hatástalanítja... megnézem ma.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17021) rum-cajsz válasza rum-cajsz (#17017) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Annyit csináltam még, hogy megfogadtam Mozzarella tanácsát, és próbáltam a telefont blurtalanítani. Kicsit még próbálgatom, ha van rá érdeklődés, szívesen megosztom, miket töröltem.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#17022) mm89 válasza domerator (#17020) üzenetére


mm89
őstag

Ott van az eredeti óra, működik is.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#17023) Jaffa75 válasza domerator (#17015) üzenetére


Jaffa75
őstag

Nekem még az 1.11.11wiui van fent, de ugyanez a két app van 'ébren' folyamatosan (lp, alarmclock...), így nem is alszik szinte, és még repcsi alatt is futnak.. reggel betettem az auto end listbe, reggel megírom, hogy mit is produkált:-).

(#17024) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Valaki kérte (talán tzl) SEA kernel : 2.6.32.9-g0671d13fdc376@zch68lnxdroid 12#1

(#17025) mm89 válasza Jaffa75 (#17023) üzenetére


mm89
őstag

Én a home launchert még nem próbáltam auto endbe rakni.
A tárcsázó app neked nem csinálja ugyanezt?
Az auto end list működik nektek rendesen? Nekem újraindítás után eltűnnek belőle az appok..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#17026) Jaffa75 válasza mm89 (#17025) üzenetére


Jaffa75
őstag

Vegyes a kép.. a gmail, böhgésző, üzik.. appok benne maradtak:-), a launchert még csak most tettem bele. Reggelre repcsi után minden kiderül:-):-).

(#17027) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna, hogy új CM7 már nem fog kijönni? http://tanguy.tk/abused oldal is megszünt és a 63-as nightly az utolsó.

Az utolsó CM7.2-es van fent a telefonomon, de nem érzem tökéletesnek. Néha belassúl. Viszont nem akarok másikat telepíteni, mert ezt is olyan nehéz volt feltenni.
Szóval várható új nightly vagy sem?

Köszi!

Sziasztok!

(#17028) Mazsika


Mazsika
őstag

használja itt valaki a legújabb wajkot? csak nekem nincs kamera?

Dáccsika

(#17029) Halo válasza Mazsika (#17028) üzenetére


Halo
senior tag

szia, nekem is 2 napon belül 2x is volt olyan, h. nem engedte használni a kamerát.
reboot után megjavult. Hogy miért volt? fogggalmammm sincs...
1.11.18

(esetleges további dolgok - akksi ki-be, valamint camera app data cache törlés)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#17030) #71562240 válasza szucsinka (#16813) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem vagyok egy politikai korrektség mániás, ha a két említett kisebbség valamelyikéhez vagy mindkettőhöz tartoznék, nem is izgatna a dolog, de mivel egyikhez se tartozom, ezért zavar, tehát csatlakozom tzl kolléga javaslatához. Ám nem annyira a saját érdekedben, mint inkább feddőleg mondom: ezt a hsz-edet sürgősen érdemes lenne kérned kimoderáltatni. Csodálkozom, hogy mások nem akadtak fenn rajta. Mondhatni betudhatnánk a duplán rasszista kitételt a részegségednek, de mint tudjuk, a legtöbb emberből részegen tör elő a valódi énje...

(#17031) mm89 válasza Mazsika (#17028) üzenetére


mm89
őstag

Szerintem arra gondoltál, hogy egyáltalán nincs kamera app.
Ez azért van (nekem is így történt) mert Wajk berakott bizonyos appokat a telepítő data/app mappájába, azzal a szándékkal, hogy azok úgy települnek, hogy el leheessen távolítani őket. A baj ott van, hogy nem települtek, nem tudom miért.
Annyit kell tenned, hogy gépen kicsomagolod (vagy telón, unrar progival) a romot és a data/app könyvtárban lévő appok közül felteszed amelyik kell.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#17032) natë válasza #71562240 (#17030) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor én k***ajófej vagyok :D

(#17033) #71562240 válasza natë (#17032) üzenetére


#71562240
törölt tag

Írd ide összegyűjtve, hogy melyik hsz-eidet írtad részegen, és akkor majd elbíráljuk... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17034) #71562240 válasza Lacopapi (#17024) üzenetére


#71562240
törölt tag

Egy konkrét kérdés CEE vs SEA témában. Anno, az Eclairről a hivatalos (CEE) Froyóra váltás időszakában, slágertéma volt, hogy a (CEE) Froyo visszavette mintegy 10%-kal a kijelző maximális fényerejét. Van-e esetleg valami emléked-tapasztalatod arról, hogy a SEA ROM nem növeli-e vissza a maximális fényerőt a korábbi (Eclair) szintre?

(#17035) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!

Ma lettem tulaja egy Defy+-nak....jó kis teló csak nem tudok csatlakozni a Wifi routeremhez....TP-Link....Mit ajánlotok??

MAC szűrő is be van állítva, be is írtam a teló MAC címét, de semmi...így sem csatlakozik.

Köszönöm a válaszokat

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#17036) Jaffa75 válasza Mazsika (#17028) üzenetére


Jaffa75
őstag

Most dobtam fel, egyszerű, nekem 2 appot dobott fel. A sima nem megy, a miui kamera igen...

(#17037) Lacopapi válasza #71562240 (#17034) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hehh...bár emlékeznék,de ugye,mint mindenki más, én is frissítéssel indítottam anno, tehát sajna nem tudom...az biztos, hogy vakít.Jól látható bárhol,bármikor.Ugyanakkor viszont az alsó ledek megvilágítása abszolút nem erős,de jó.

[ Szerkesztve ]

(#17038) w333


w333
félisten

Changelog of MIUI 1.11.25
Recommended:

1. New lockscreen 2.0, support for content providers, any third-party applications can read data provided by the content provider and display. At the same time added better logic to select the function.

2. Improve page rendering speed in Browser.

3. EXIF camera fix time saved details when using the local time instead of UTC time to ensure that the majority of third-party applications can display the correct time the photo was taken.

SMS
Add WAP PUSH switch button in Advanced Settings
Fix WAP PUSH unrecognizable codes in some cases

Lockscreen, status bar and notifications:
New lockscreen 2.0, support for content providers, any third-party applications can read data provided by the content provider and display. At the same time added better logic to select the function
Optimization of lockscreen digital screen image shows the way with a convenient source of production and support for picture animation

Camera:
Optimization of the "Reduce flicker" camera mode settings value
EXIF camera fix time saved details when using the local time instead of UTC time to ensure that the majority of third-party applications can display the correct time the photo was taken
Fix problem selecting effect in camera settings did not display the selected effect
Fix for camera effects e.g. "Nostalgia", selecting effect and returning to the camera did not show selected effect, only "effect"

Gallery:
Optimization of image detail page to show EXIF information. If the file does not contain EXIF data the last modified time details are shown
Optimization of the SD card tab, display list of photos, picture detail showing 24-hour clock time
Fix third-party applications to open illegal file names e.g. .txt into .jpg leading to FC problems

Browser:
Optimization of HTML5 full screen video playback and hiding of the status bar
Optimization for back button to browse the web control process

Kiváncsi volnék erre az új Képernyőzár 2.0-ra hogy valójában milyen lett, és mi változott :D :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17039) Nataniel válasza girnyau (#17027) üzenetére


Nataniel
senior tag

Én alapra felpakoltam az XDA-s "nájtlit"... kb annyira nem jött be az utolsó,hogy backböl szépen toltam vissza a MIUI mentésemet...átestem a ROM túlsó oldalára... :C

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#17040) #71562240 válasza mediumgecso (#17035) üzenetére


#71562240
törölt tag

Javasoltam a másik fórumban, hogy keress rá a kifejezésre, mert sok tapasztalat le van már írva. Én rákerestem, tessék:

link1

link2

Idézet a "döfi fórum" 1. hsz.-ből: "- A telefonom kapcsolódik a WiFi-hez, de állandóan megszakad a kapcsolat. Mi lehet a baj?
Egyes routerekkel (TP-Link), ha a wifi N-es, vagy mixed módra van állítva, előfordulhat ez a hiba. Egyeseknél megoldotta a hibát a router firmware frissítése. Másoknál a WiFi sebesség beállítása a routeren b/g módra. Megint másoknál működik a mixed módban is, csak a routeren a Wireless Advenced menü részben az "Enable WMM" elől ki kell venni a pipát. De a legtöbb embernek megoldódott ez a hiba a 2.51-es romra való frissítés után."

Olvasd át ezeket, amellett próbáltad már a javasolt csatornaátállítást? Sokaknak megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#17041) domerator válasza #71562240 (#17030) üzenetére


domerator
veterán

Kammerer vazze... ezen már rég túlléptünk... hagy a fenébe...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17042) domerator válasza Jaffa75 (#17026) üzenetére


domerator
veterán

Nem úgy van az, hogy ha pl. mapsot, launchert és más system appokat teszel auto-end-be, akkor azt éred el vele, hogy pár percenként a droid újraindítja, majd az auto end leállítja őket? Csiki-csuki... erre fog elmenni egy csomó energia.... legalábbis nagyon sokszor láttam erre utaló postokat. :U

Én most nekiállok és az 1.11.18 wajkiui-t kigyomlálom... launcher cserélve lesz adw-re (launcher pro is állandóan piszkálja a telót???) compass biztosan megy a levesbe, clock le lesz cserélve valamire, meg még szétnézek... utána flash... meglátjuk. :K
A bikicsunáj rom is sokkal jobb lett GO cuccok nélkül adw launcherrel

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17043) Nataniel válasza #71562240 (#17040) üzenetére


Nataniel
senior tag

Röviden,Csatornaátállítás azért szükséges,mert a legtöbb router a környezetedben (szinte) azonos csatornát használ,és interferálnak,közérthetőbben kiütik egymást....hasonló gyártmányoknál meg ténylegesen is érvényes ez a szabály...érdemes eljátszogatni,de megéri

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#17044) w333 válasza domerator (#17042) üzenetére


w333
félisten

A launcher pro nálam az 1.10.21 -be nem piszkálja a telefont és simán elalszik :K akkor most az ujabb verzióban miért piszkálná :F :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17045) laja80


laja80
tag

Sziasztok!
CM7 van fent Defymen,de nem tudok videot készíteni,vki tud vmien programot ami free és erre alkalmas?Megköszönném!

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#17046) domerator válasza w333 (#17044) üzenetére


domerator
veterán

Dehát ott van az akku statban... olyan szép reszelős vonala van, hogy ihaj... én is azt kérdezem, hogy miért piszkálná... de csinálja a nyomorult... :Y :W

Mindegy... amúgy is takarítani akartam a romban, az adw meg már bizonyított a másik romban. :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17047) #71562240 válasza domerator (#17042) üzenetére


#71562240
törölt tag

Szerintem egyértelműbben azonosítana a megnevezés, ha ikicsunáj romnak hívnánk, és még akkor is tudná mindenki, hogy mire utal a paródia része.

(#17043) Nataniel: Ne nekem címezd, én tudom! :)

[ Szerkesztve ]

(#17048) domerator válasza #71562240 (#17047) üzenetére


domerator
veterán

Ha már miui, akkor meg legyen mikicsunáj és kész... :DDD :DDD

(egyébként mozzarella volt a keresztapa)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17049) Jaffa75 válasza domerator (#17042) üzenetére


Jaffa75
őstag

Az Lp kérdéses... az előző wiuikban sokszor fc-zett... 1.11.11 volt az első, ahol az elmúlt két hétben tán egyszer volt csak - egy elfér. Ami problémás, ha az online háttereket alkalmazom (letöltöttem), az laggol, sőt néha be is fagy, ilyenkor megvárom míg lezár, aztán kiold és megy tovább. Nincs olyan összefüggés mint Mozznál, hogy tele appal a teló, azok meg össze vissza akadnak... pluszban a Libra és a Poweramp, ill. A hárombetűs navi van fent... ez nokedli, fc-t és hotboot-ot nemigen okozat...
Az end list működésére kíváncsi vagyok:-), (A task killereket én is elhagytam jópár hónapja) lehet hogy igazad lesz, de ettől okosodunk:-):-).

[ Szerkesztve ]

(#17050) domerator válasza Jaffa75 (#17049) üzenetére


domerator
veterán

OKé, meglássuk milesssz :K

Én is beszámolok majd a herélt rom viselkedéséről. :C

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.