Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9501) Kendek válasza natë (#9500) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Megnézem, köszi. Csak kell várni kb. 1 órát, mert eléggé lassan jön lefele.

<-ƘƘ->

(#9502) natë válasza Kendek (#9501) üzenetére


natë
nagyúr

Innen gyorsabb: [link]

(#9503) Lacopapi válasza natë (#9502) üzenetére


Lacopapi
addikt

Köszönöm a cuccot....most piros battery-m van a notif.-ban és továbbra sem látja...viszont szebb,ez tény.

(#9504) natë válasza Lacopapi (#9503) üzenetére


natë
nagyúr

Szerintem ez a ROM nagyon nem éri meg zöldeknek :(

(#9505) Neck válasza mira72 (#9466) üzenetére


Neck
veterán

Ne haragudj, de összehasonlítottam a 720p-t a 480p videóval (ugyanazt vettem fel kétszer), és sokkal jobb a 720p videó minősége, mint a 480p-é. Majd fellövöm TeCsőre, hogy te is meg tudd nézni.

Lehet, hogy az N82 jobbat csinál, sőt, sok másik teló is, viszont a 640x480-ról upgrade, nem is kicsi. És ha tudja a teló hardveresen (Bayer kamera) akkor miért ne használjuk?

Mozz: Ez a SpareParts mit is csinál? :DDD

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9506) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Urak! Annyit beszéltek a kameráról,nos azt honnan tudom meg nekem milyen van a telefonban?

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#9507) natë válasza Neck (#9505) üzenetére


natë
nagyúr

CM7-ből loptam. Gyorsíthatod a menü és az effekt animációkat. Egyedüli bajom a stock launcherrel, hogy lassabb, mint a froyo launchere illetve, mint a LP.

Tökmindegy : Nézz bele mélyen :DDD

Lacopapi : Ezen dőltem :D :D

[ Szerkesztve ]

(#9508) Lacopapi válasza natë (#9504) üzenetére


Lacopapi
addikt

Zöld vagyok,de nem adom fel olyan könnyen.

(#9509) #11527168 válasza natë (#9504) üzenetére


#11527168
törölt tag

Pedig de .... :K Nekem már tökéletes!!!! SOC (zöld) modul + GreenBreadMod)

- Gyors!
- Boot animáció rendben van.
- Kamera tökéletes.
- Facebook, Google accok rendben.
- GPS tökéletes.
- Képernyő lekapcs / elforgatás animáció OK
- A ledek normálisak, nem extra-fényesek

SOC Battery Fix:

Töltsd le ezt a fájlt: http://data.hu/get/4281436/battd
Másold a \system\bin könytvárba, a meglévőt írd felül!
Indítsd újra a telefont!

Ha nem érzékeli a jelszavas wifit:

Wifi Settings > Advanced
Peer to peer (Ad-hoc) channel
Állítsd arra a csatornára, ami a routerben van beállítva.

A 3d fixre szerintem nincs szükség, Angry Birds eddig itt fut a legjobban. Kérdezzetek nyugodtan.
Az 1% fixre szintén nincs szükség, ha megcsináltad a fentebb írtakat.

[ Szerkesztve ]

(#9510) natë


natë
nagyúr

Mindenki az erős fényű ledektől tart..kíváncsi vagyok, hogy ez a defy+ rom sajátossága vagy csak defy-n viselkedik így? :F

(#9511) Neck válasza mira72 (#9483) üzenetére


Neck
veterán

Egyrészt a CM7-nek sincs sok teteje, mert a 2.2.2-höz képest annyit tud pluszban, hogy nagyobb az Android verziószáma, de ha dolgozol, és telefonnak használod a telefont, akkor a 2.2 is tökéletes. Sőt még az Eclair is.

Az meg egy dolog, hogy Mozz néha óránként ROMot vált, viszont ez nekünk csak öröm, mivel minden ROMról megosztja a tapasztalatait, így könnyebb választani, hogy melyiket tegyük fel, mi, olyanok, akik ritkán, vagy talán csak egyszer cserélnek ROMot.

Nekem ez volt az első ROMcserém, és ha ezen minden működik, akkor valszeg az utolsó is, hacsak nem jön ki a mostani Defy+ ROMnak valami olyan upgrade-je, amitől mondjuk 4 napig bírja a telefon. Csak azért döntöttem a ROMcsere mellett, amiért direkt piros lencséset vettem: a 720p miatt. Születésnapokon, amikor pl a kis unokahúgom elfújja a 3 gyertyát a tortáján, szeretem videóra venni, könnyebb így, mint fényképpel elkapni a "pillanatot".

Az előző HTC-m 320x240-es videója is megkönnyebbülés volt a QCIF egérmozik után, a 480p meg ahhoz képest baromi jó.

És azért tettem fel ezt a 720p-set, hogy még jobb legyen valamivel. És azért tudtam feltenni, mert Mozz feltette és tudtam kb 50 dolgot kérdezni tőle, amivel biztos az őrületbe is kergettem, mert nekem ez fontos lépés volt, amit meg tudtam tenni, mert Mozz kitaposta az "ösvényt". Én nem bántanám azért, mert van ideje erre, mi csak jól járunk vele.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9512) Lacopapi válasza #11527168 (#9509) üzenetére


Lacopapi
addikt

Köszi,nem ezzel a módszerrel,de megoldottam a gondot,részben a Te segítségeddel,az ötlet révén.....RootExplorerrel kicseréltem a bat fájlt a 13-as Nightly bat-jára...

(#9513) natë válasza Neck (#9511) üzenetére


natë
nagyúr

Holnaptól már nem lesz ennyi időm :D
Igazunk van nekünk is, mert ha különösebb kínlódás nélkül tudunk 720p-t fölvenni az optika korlátaival is, akkor érdemes foglalkozni vele (ha másra nem f**zrázásra jó :DDD ), viszont igaza van mira72-nek is, az igazi HD minőség azért nem ez.
Sötétben tényleg elveszik a varázs.
Ennek ellenére én kicsit rosszul érzem magam, amikor a bayer modul ott figyel a telefonomban és a CM7 alól csak a VGA rögzítés él...(ráadásul nem is lesz soha HD benne, mert froyo kernel az alap).

Heimdallr75 : akkor ezt rosszul tudtam, köszönöm az infót és a kiigazítást! :R

[ Szerkesztve ]

(#9514) eventus válasza natë (#9493) üzenetére


eventus
veterán

most szep zold az akksim es mukodik a battd file masolasa utan. ha ezt felteszem, hogy fog kinezni?
koszi

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9515) Heimdallr75 válasza natë (#9513) üzenetére


Heimdallr75
őstag

nem a kernel a gond SOC esetén.
gondolod még nem próbáltam felülírni lgcam részében a not suported teljes kikapcsolásával, egyszerűen ez a modul nem képes rá, nincs köze a kernelhez.

bocsi félreolvastalak.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#9516) Halo


Halo
senior tag

ki volt az aki beletetené a piros lencsét?
kíváncsi vagyok én is - kövezzen meg aki akar érte :)

igz, most már muxik a wide... viszont tíz ropit még talán rádobnék normális(abb) hd-ért.
ööö - gondolom, számla nélkül még olcsóbb lenne... ;]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#9517) Tökmindegy válasza natë (#9507) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

XD:) Belenéztem de jó nagy sötétség van:)) Na mind 1 végül is annyira nem érdekes:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#9518) w333 válasza natë (#9513) üzenetére


w333
félisten

Linkelj már valami képeket milyen ez a defy + rom :D köszi :R

Más : 2 ismerősömnek is zöld a lencse ,nekem meg kék :) ez akkor most milyen ?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9519) natë válasza w333 (#9518) üzenetére


natë
nagyúr

Az én lencsém fele piros, fele zöld. Szóval vannak ilyen anomáliák.

Catlog. :K [link]

Neck : You are the first with killed button led. Sent your device to motorola. :DDD walter ékes angolsággal.

[ Szerkesztve ]

(#9520) ata007 válasza natë (#9519) üzenetére


ata007
tag

Na ezaz ...

Ilyenkor milyen lencse is van a gépben?

(#9521) Neck válasza natë (#9510) üzenetére


Neck
veterán

Erre azt írta Walter, hogy neki nagyon rég óta Gingerbread ROMok vannak fent, sok közülük fényesebb mint a Froyo, és neki semmi baja a LEDekkel.

Mozz: Így, hogy van vaku a 720p alatt, jobb mint a 480p sötétben is.
Gyakorlatilag (akksi kivételével) Defy+unk van. Miért baj ez? :D

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9522) Neck válasza natë (#9519) üzenetére


Neck
veterán

Na, ezt mondom. De gondolom ezt nem nekem címezte. Tudod linkelni a HSZt?

Közben költözködünk két szoba között a csajossal, így nincs időm kikeresni. Így is mindjárt megöl, amiért mindig visszaülök a géphez :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9523) cmg1024 válasza Tökmindegy (#9517) üzenetére


cmg1024
csendes tag

Ez nekem segített.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9524) natë válasza Neck (#9522) üzenetére


natë
nagyúr

(#9525) Neck válasza natë (#9524) üzenetére


Neck
veterán

LOL. Tényleg kiégett neki egy :D Szerintem gyári hibás lehetett, mivel szerintem egyáltalán nem vakítóan fényes, épphogy talán egy kicsivel, mint a Froyo volt. Az is csak azért, mert sztem bebeszélem magamnak. :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9526) cmg1024 válasza natë (#9524) üzenetére


cmg1024
csendes tag

Kis segítségre lenne szükségem. Gondolkodom én is, hogy felrakom ezt a defy+ romot. De pár dolog nem világos.
Vissza tudok térni adott esetben a gyárira, vagy a cm7-re. Ha igen, hogyan?

(#9527) gagavectra21


gagavectra21
tag

Hali!Kéne egy kis segítség!Egyik haverom vissza akar térni cm7ről 2.2 re én raktam fel anno neki a cm7et meg magamnak is de eddig nem érdekelt,hogy hogyan lehet legyalulni alap 2.2 re.valaki le tudná írni nekem a lépéseket?köszi előre is

Jah és még egy probléma:A gyári kamera programmal nem tud képet csinálni,piros lencsés defyje van kb fél éve van fennt neki a cm7 de már 2-3 hónap után jelentkezett neki a probléma nekem zöld lencsés van régebb óta használom a cm7et de nekem jó a kamera..

[ Szerkesztve ]

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#9528) ata007 válasza ata007 (#9520) üzenetére


ata007
tag

Catlog: Bayer lens

Örülünk Vincent? :)

[ Szerkesztve ]

(#9529) szabof1 válasza gagavectra21 (#9527) üzenetére


szabof1
őstag

Csak fel kell rakni rá szabályosan a 2.2-t RSD Lite-tal - a felkészüléses leírás 1. pontja szerint).

A haverodnál nem a memória kártyával van a baj? Nálunk is így kezdődött az SD hiba.

(#9530) Kendek válasza natë (#9502) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Megcsináltam már azóta, de csak annyiban változott a helyzet, hogy szürke lett a Motorola logó. Most megpróbálom azokkal amik még itt le vannak írva, hátha sikerül életre keltenem végre.

<-ƘƘ->

(#9531) romo77


romo77
csendes tag

Szia szabof1 a kérdésem a következő lenne
A telefonomra megpróbáltam cm7 rom-ot feltenni eredmény: motorola logónál állandó újraindítás. :W
A te leírásod alapján /Motorola Defy: Módosított romok cseréje és az esetleges bootloop problémák javítása/
az 1. mód szerint megpróbáltam helyrehozni a dolgot eredmény: Google feliratnál fagyás. :W
Mit ronthattam el?
Kérlek segíts.

(#9532) gagavectra21 válasza szabof1 (#9529) üzenetére


gagavectra21
tag

De lehet,hogy a memo kártya rossz neki..

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#9533) szabof1 válasza romo77 (#9531) üzenetére


szabof1
őstag

Mindent pontosan úgy csináltál? Meddig jutottál és melyik pontnál akadtál el?...
Több infó kellene! :K

(#9534) romo77 válasza szabof1 (#9533) üzenetére


romo77
csendes tag

A Bootmenu 0.6.1 verziszám nem stimmelt gondolom az előző telepítés miatt az enyém 0.8.6.
A cm7-110822-1650-BOOT179-4-Jordan.zip-el próbálkoztam gapps-gb-20110729-signed apps al
A cm7 es kezdőknek szóló leírásod alapján telepítettem a 3. lépéstől kezdve pontosan a leírtak szerint.
nem tudom mit ronthattam el.

(#9535) szabof1 válasza romo77 (#9534) üzenetére


szabof1
őstag

És miről indultál?

(#9536) romo77 válasza szabof1 (#9535) üzenetére


romo77
csendes tag

Eredetileg a cm7.1.0-RC0-jordan-signed és a gapps-gb-20110307-signed kombinációt szeretem volna feltenni gyári 2.2.2 rendszerre.

(#9537) szabof1 válasza romo77 (#9536) üzenetére


szabof1
őstag

Akkor jobb lett volna végigcsinálni minden lépést a felkészüléstől kezdve. Jobb tiszta lappal indítani.
De még most sem késő...

(#9538) AizawaKouta válasza romo77 (#9536) üzenetére


AizawaKouta
tag

Csak majd miután felmásoltad a zip-et az sd kártyára ne felejtsd el ellenőrizni rendesen olvasható-e a tömörített mappa. Ezt minden leírásba kiemelten kéne beletenni.

(#9539) romo77 válasza AizawaKouta (#9538) üzenetére


romo77
csendes tag

ellenőriztem azzal nem volt hiba

(#9540) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Basszus, már végigpróbáltam jó pár romot (3.4.2_155-002, 3.4.3-36-1, 3.4.2_117-002, 3.4.2_164-003 bootonlyval, 3.4.2_177-005 és 3.4.2_179-002 fixálásokkal is), SIM-mel meg memóriakártyával együtt és nélkülük, de semmi sem volt hatásos, ugyanúgy bootloopol a telefon, egyedül a logó színezete a változatos. Olvastam, hogy voltak másoknak is hasonló problémájuk, de nekem nem sikerül megoldást találnom. :W

<-ƘƘ->

(#9541) kano válasza natë (#9519) üzenetére


kano
nagyúr

Én vagyok hül*e vagy nekem sima stock kamera modullal megy a 720p. Az LGcamera prg-t töröltem is a fenébe. :F Egyébként nekem is nagyon bejön ez a ROM. Azért van ami hiányzik belőle (a statusbarról vezérelhető WIFI, 3G, stb illetve a reboot).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9542) natë válasza kano (#9541) üzenetére


natë
nagyúr

Megy simán stock-kal is, csak walter bennehagyta véletlen. Egyébként az lgcam jobb, mint a stock!!

A 4 way reboot patchelhető. (igazából minden)

(#9543) romo77 válasza szabof1 (#9537) üzenetére


romo77
csendes tag

Tehát kezdjem onnan a "felkészüléses" telepítést hogy felteszem az ott ajánlott 2.2 froyo-t

A fileserver-en egy JRDNEM_U3_3.4.2_179-002_DEBLUR_CEE.sbf file-ra mutat a link.
ez a jó változat?

Még egy kérdés meg lehet e nézni az akku töltöttségi szintjét valahogy?

(#9544) AizawaKouta válasza romo77 (#9539) üzenetére


AizawaKouta
tag

Az jó. Nekem egyszer nem ment elsőre, másik gapps kellet ahhoz a cm7 verzióhoz. De szerencsére utána cee-re rum-cajsz leírása alapján sikerült feltenni.

(#9545) Kendek válasza romo77 (#9543) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha jót akarsz magadnak, akkor inkább ne rakd fel. :DDD

<-ƘƘ->

(#9546) kano válasza Kendek (#9540) üzenetére


kano
nagyúr

Ha felflasheled a ROM-ot akkor menj be a stock recoverybe (akksi ki és be a flash után, majd hangerő le és a bekapcsoló gombbal kapcsold be a telefont). Majd az android logónál együtt nyomd meg a hangerő fel és le-t. Majd ott wipe cache és minden ami lehet. Vagy ezt próbáltad és így sem megy (viszonylag sokáig tart míg elindul)?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9547) kano válasza Kendek (#9540) üzenetére


kano
nagyúr

Ha felflasheled a ROM-ot akkor menj be a stock recoverybe (akksi ki és be a flash után, majd hangerő le és a bekapcsoló gombbal kapcsold be a telefont). Majd az android logónál együtt nyomd meg a hangerő fel és le-t. Majd ott wipe cache és minden ami lehet. Vagy ezt próbáltad és így sem megy (viszonylag sokáig tart míg elindul)?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9548) szabof1 válasza romo77 (#9543) üzenetére


szabof1
őstag

Igen, ez a jó - hosszabb volt a neve, de az gondokat okozhat, ezért lerövidítettem - és ez már nincs tömörítve se. Ez már a sima SBF. Használd a 5.3.1-es RSD Lite-ot!
Sajnos nem a leggyorsabb a letöltés, de az egyik kollégával már dolgozunk egy szupergyors hazai letöltési lehetőségen.

[ Szerkesztve ]

(#9549) Kendek válasza kano (#9546) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt is próbáltam mindegyik feltett romnál külön, de a helyzet nem változott.

<-ƘƘ->

(#9550) kano válasza Kendek (#9549) üzenetére


kano
nagyúr

Nem lehet, hogy nem vársz eleget? Biztos jók a ROM-ok amiket letöltesz? Honnan töltöd le őket?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.