Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) croli válasza croli (#8449) üzenetére


croli
aktív tag

Mégvalami nekem olyan kéne ami azzal a résszel együtt van amit már egyből rácsavarozok nem pedig közdök hogy kiszedjem csak a fölső réteget így értem: Youtube-os videó

(#8452) szabof1 válasza volvoguy (#8450) üzenetére


szabof1
őstag

Mondjuk így

(#8453) kano válasza volvoguy (#8450) üzenetére


kano
nagyúr

A legegyszerűbb a régi jól bevált módszer, wipe-okkal együtt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8454) AizawaKouta válasza chab7 (#8429) üzenetére


AizawaKouta
tag

Inkább [ezt]! Nightly Builds alatt már van egy umts_jordan rom. Lassan beindul a hivatalos cyanogenmod defy-n is. Bár én a Quarx féle nightly romokkal is elvagyok.

(#8455) kano válasza AizawaKouta (#8454) üzenetére


kano
nagyúr

Ez lehet a korábbi nightly-k között is. Feltettem és iszonyatosan gyors. Egyelőre hibát még nem tudok.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8456) nemtom51


nemtom51
csendes tag

Sziasztok! A következő gondom lenne, feltettem a 2.3.5-s androidot és az állapotsávot ha legordítem akkor a tetején lévő beállított "ikonokat"(wifi, gps, BT,...)nem tudom használni, mert nem érzékeli, ha rábökök. Ha a telefont elforgatom akár 90°, 180°, 270°-kal akkor működnek rendesen. Volt hasonló gondom 2,2 Androidal is. De ugyan ez a van pl. Dialer One-ban is, hogy az Action bar elemei nem mennek a felső sávban csak ha elfordítom. Mit gondoltok mi lehet ennek az oka? Ja még valami, ha beálítom, hogy az állapotsáv lent legyen és elforgatom a telefont 180°-kal(ilyenkor a Motorola felirat alá kerül az állapotsáv+ikonok) akkor sem akar reagálni az ikonok érintésére. Lehet valahogy állítani az érintőképernyő érzékenységét? Vagy mit tudok ezzel kezdeni? Előre is köszi a segítséget.

(#8457) Szkara válasza AizawaKouta (#8454) üzenetére


Szkara
csendes tag

Az a baj, hogy azt a nightly-t nem lehet letölteni.

(#8459) kano válasza Szkara (#8457) üzenetére


kano
nagyúr

Itt is itt van (a CM7_nightly-ban a 21-i délelőtti).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8460) Szkara válasza kano (#8459) üzenetére


Szkara
csendes tag

Köszi! De honnan lehet tudni, hogy ez ugyan az?

Az egyik 101MB a másik 100,33MB

[ Szerkesztve ]

(#8461) domerator


domerator
veterán

Na... új romot még mindig nem teszek fel, de elkezdtem bütykölni a CPU-t a SetVsel-lel... ;]
(óvatosan)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8462) croli válasza #99499520 (#8458) üzenetére


croli
aktív tag

Előszöris leírnád a lépéseket, ragasztó is kell ha jól tudom az mihez is??

(#8463) Szkara válasza kano (#8459) üzenetére


Szkara
csendes tag

Szóval ez miért is ugyan az?????

(#8464) natë


natë
nagyúr

Gyors kérdés : MiUi-nál ugyanaz az effekt van a power gomb lenyomásánál, mint CM7-nél? (mint a TV kikapcs)

(#8465) Lacopapi válasza natë (#8464) üzenetére


Lacopapi
addikt

igen

(#8466) natë válasza Lacopapi (#8465) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor elbaszarintottam valamit :DDD

Közben megtaláltam a megoldást.

(#8467) Z0C!


Z0C!
őstag

röpke 16óra használat után semmilyen FC-t nem tapasztaltam a CMiui ROMmal kapcsolatban.
Akksi használat is nagyon rendben van. 72%ról indulva 3óra telefonálás, 35SMS, 20Whatsapp üzi, 20perc Facebook és 40%ra esett le az akksi. Úgyhogy nekem tetszik.
1 dolog ami nagyon idegesít, hogy nincsenek betűrendben az ikonok.
Már tettem föl rendes launchert. (ADW / LP ) de semmi.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8468) w333 válasza Z0C! (#8467) üzenetére


w333
félisten

Go launcher ex -el be tudod állitani a menüben az ikonokat ahogy akarod igaz eggyenként de az is valami :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8469) kano válasza Z0C! (#8467) üzenetére


kano
nagyúr

Használd az eredeti MIUI-t, abban nem lesz ilyen gondod. Pl. a CMIUI-ban a tárcsázót sem lehet megberhelni, hogy legyen magyar T9 benne.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8470) natë válasza kano (#8469) üzenetére


natë
nagyúr

Én csináltam egy custom romot az eredeti MiUiból ugyanazokkal a "tweakekkel", plusz modulokkal, amik a CMiUi-ban vannak (egyenként minden tweak összeszedhető fórumokból, egyedül működő 1% battery patchet nem találtam). Eredmény : frissíthető ROM ugyanazon extrákkal, ugyanolyan sebességgel...

(#8471) kano válasza natë (#8470) üzenetére


kano
nagyúr

:K Megbeszéltük privátban. :C
A Te ROModat nem próbáltam ugyan, de nem érzek sok különbséget az eredeti 1.9.16 MIUI és a CMIUI sebessége között.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8473) natë válasza kano (#8471) üzenetére


natë
nagyúr

Nem is konkrétan neked írtam, csak úgy általában a témára reagálva :D

Más: nem tudja valaki, hogy honnan szerezhető be fekete csavar a Defyhez? (ami a burkolatot fogja össze). :U

@Slukkica : ez a patch kinyírja a ki/bekapcsolási TV effektet.

[ Szerkesztve ]

(#8474) Slukkica válasza natë (#8470) üzenetére


Slukkica
őstag

egyedül működő 1% battery patchet nem találtam.

Itt a segítség :DDD

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#8475) Z0C! válasza kano (#8469) üzenetére


Z0C!
őstag

ez a CMIUI alap gyári original launcher.

marketes MIUI-ra gondolsz?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8476) kano válasza Z0C! (#8475) üzenetére


kano
nagyúr

A mondatod így hangzik helyesen "ez a MIUI alap gyári launcher".
Milyen marketes MIUI? Egy eredeti MIUI van a többi csak tweekelt ROM.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8477) Z0C! válasza kano (#8476) üzenetére


Z0C!
őstag

feltettem a CMIUI romot. abban kutyulódtak össze az ikonok. tehát nem névszerint vannak rendezve. ezt szeretném megoldani, hogy ABC sorrendben legyen.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8478) Moon_Walker válasza Szkara (#8463) üzenetére


Moon_Walker
tag

angol megy? :DDD

""I knew about that and I tried to say it here many times, people are sheep, if something is "official" they think it must be better. Rubbish.""

(nem kötelező megadni)

(#8479) eventus


eventus
veterán

Sziasztok,

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1263212

Tetszik az eredeti óra/ időjárás widget, de csak kínai városokat tud. Ötlet, hogyan lehetne megadni "érdekeltebb" városokat? :) ROM-ról annyit, hogy nagyon jó, most dobtam a miuit érte, de nem bántam meg. Alap a lockscreen zenevezérlő és az akksi is bírja, reggel óta (flash is benne van) wifi, net, zene = 80%

Köszönöm

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#8480) kano válasza eventus (#8479) üzenetére


kano
nagyúr

Csak egy kicsit kellett volna visszaolvasni, vagy keresni. :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8481) Z0C!


Z0C!
őstag

Pikachu Edition MIUI

LOL

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8482) Mauzes válasza Hangyoca (#8418) üzenetére


Mauzes
őstag

Ez engem is érdekelne, a gyári ébresztő és a Connected Music Player nagyon jól jönne CM7-en is.

Valaki nem tud segíteni?

(#8484) kano válasza #99499520 (#8483) üzenetére


kano
nagyúr

2.2.2-re Titanium backupot teszel és lemented, majd CM7 alatt vissza.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8485) atedg válasza Mauzes (#8482) üzenetére


atedg
tag

nekem van lementve 2.2.2 CMP...hova kéred?

(#8486) forintuser válasza Z0C! (#8481) üzenetére


forintuser
őstag

Nincs ebben semmi LOL.Csak nagyon jókat olvastam/hallottam erről a ROM-ról.

Holnapkészítést vállalok.

(#8487) kano válasza atedg (#8485) üzenetére


kano
nagyúr

Feltöltenéd valahová és kitennéd a linkjét? Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8488) Z0C! válasza forintuser (#8486) üzenetére


Z0C!
őstag

elolvastam róla az infókat.

csak maga a megnevezés ami számomra vicces :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8489) atedg válasza kano (#8487) üzenetére


atedg
tag

(#8490) forintuser válasza Z0C! (#8488) üzenetére


forintuser
őstag

Akkor jó. :)

Holnapkészítést vállalok.

(#8491) kano válasza atedg (#8489) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi. Feltelepítettem.
Megjelent az alábbi hivatalos helyen a második nightly. Most megy fel és tesztelem.
A 21-i nightlynak jónak tűnt és akksi szempontból is OK.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8492) Mauzes válasza atedg (#8489) üzenetére


Mauzes
őstag

Köszi szépen!

Már csak egy gyári ébresztőt backup-oljon nekem valaki, kéremszépen! :)

(#8494) forintuser válasza kano (#8491) üzenetére


forintuser
őstag

Akkor légy szíves majd reportot. :R

Holnapkészítést vállalok.

(#8495) Kendek válasza kano (#8491) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Na ezt most már én is felrakom. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#8496) gpek


gpek
tag

Használja valaki a Kinai, test Defy+-os cuccot? Vissza lehet tenni a froyot ha nem nandroiddal megy fel? Sebesség? Aksi... minden műxik? Zöld lencse is, vagy csak moddal?
Köszi előre is...

[ Szerkesztve ]

Gpek

(#8497) ata007


ata007
tag

Na ... rossz hírek számomra.

Újból visszatért a kijelző probléma.

Emlékeztetőül:

"A következő problémával szembesültem Defyn: hívást indítok, a képernyő ugye ilyenkor elsötétedik, gondolom energiatakarékosságból. Bármit is csinálok, nem ébred fel a képernyő, se hívás alatt se hívás után. Ilyenkor egy másik telóval megcsörgetem, és akkor tudom újból használni a telót. Próbáltam a képernyő tapizását, a felső bekapcs gomb nyomkodását, az oldalsó hangerőszabályzókat, de semmi változás. A telón jelenleg CyanogenMod-7.1.0-Jordan-Quarx ROM van.
Tapasztalt-e már valaki ilyesmit? Eredeti szoftal nem csinálja, azzal viszont más bajaim vannak ... nem komoly, csak nem tetszik annyira, mint a CM ...
A segítséget előre is köszönöm!
Ata"

A változás csak annyi, hogy most CM 7.1 RC 1.5 van fenn.

Illetve a programok listája, amit használok:

-Astro
-Bluetooth file transfer
-Digital clock widget
-Documents to go
-The weather chanel
-Titanium backup
-Sense analog clock

Ennyi.

Valakinek valami ötlet?

Köszönöm!

Ata

[ Szerkesztve ]

(#8498) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv! A CM7-et gyári 2.2CEE ROM-ra is feltudom telepíteni?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8499) forintuser válasza ata007 (#8497) üzenetére


forintuser
őstag

Elmondom neked is.Proximity sensor problémád van.Nekem is ilyen volt.És igen, csak szervíz tudja javítani.

És hidd el gyári soft-l is csinálja.Szedd le a z-device test nevű progit.Teszteld a sensort úgy, hogy tapizod a telót ott ahol a sensor van.Hidd el 10-ből 2x nem fogja látni.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#8500) Mauzes válasza forintuser (#8499) üzenetére


Mauzes
őstag

És mit mondjon a szervízben, ha gyári alatt tökéletes? CM7 alatt rossz a szenzor? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.