Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) Halo válasza Lacopapi (#8050) üzenetére


Halo
senior tag

rendben - nekem nem kell bizonygatnod.
tippjeim:
- sd kártya...?
- esetleg egy próba a GyógyROM-mal, és utána felrakni a M/Wiui-t?
- wipok megvoltak rendesen?
csak próbálok én is tisztán látni.

(és mielőtt még jönne - nem részedről - nem török lándzsát egyik ROM mellett sem, nálam most működik a WIUI, s nincs kedvem tovább mókolgatni. Ez megy szépen - amire nekem kell, azt tudja és ennyi :) )

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#8052) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Ma felraktam a CM7-et, de nem tetszett. Most próbálnám szabof1 kolléga által írt módon(1.e-es pont), de marhára nem azt csinálja amit kellene neki. 1.6 után nekem nem a motorola logo és az Android felirat jön be, hanem a CM7-es Google felirat és ott mintha be is fagyna.

(#8053) pallacko válasza Halo (#8049) üzenetére


pallacko
tag

Miért kér root jogot a titanium?

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#8054) KaiotEch válasza pallacko (#8053) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mert csak úgy tud telepített proramokat törölni a gyári motorola rendszeréből.

(#8055) evitiguF


evitiguF
senior tag

no, CM7 fent van, első rövid ismerkedésen is túl vagyunk :D

kérdésem az lenne most, hogy a Google Apps az a térképet, illetve ami volt 2.2-ben navigáció, azt nem teszi fel?
így elsőre eléggé gyalult egy rendszernek néz ki :D

(#8056) pallacko válasza KaiotEch (#8054) üzenetére


pallacko
tag

Ez OK, de a mai Wajk féle rom az rootolt nem?
Hiszen csak úgy tudtam eleve feltenni a 2.2 -re....

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#8057) Lacopapi válasza Halo (#8051) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hmmm....volt egy kitétel: MINDEN ELŐÍRÁST BETARTVA....arról nem beszélve,hogy mégegyszer el kell mondjam,ugyanazokra a romokra ugyanúgy feltéve a CM7 nem produkált semmi bugot. Az sd kártyám nagyjából az ötödik telóban vizsgázik kitűnőre (persze ettől még tönkremehet),CM7-el semmi gond vele.....nincs magyarázat,már nem is keresem,egyelőre az említett Nordic-ra feltéve,kínosan ügyelve mindenre a MIUI egyelőre megy.Jelzem ez a "hivatalos" magyar MIUI,de még csak egy nap....a holnap vagy a holnapután mutatja meg,hogy mi az ábra....

(#8058) Wajk válasza pallacko (#8045) üzenetére


Wajk
addikt

ha kiírja a végén, hogy 3..2.., akkor mindent felrakott.
Az lehet a problémád, hogy érdemes utánaolvasni, ugyanis frissítve lett a Superuser és olyan okos lett, hogy a Superuser Settings részében engedni kell a Root jog felvételének lehetőségét, de ezt popupolja is ha olyan progit indítasz el (egyszer).

Szóval start Superuser app, Settings és ott kapcsold be a root jog engedélyezését :K
remélem így menni fog (ez MIUI használóknak is hasznos lehet)

Halo: egyet értek, csak nem kéne leszarozni más ROMokat. Ha olyan rossz lenne a telómon a MIUI vonal mint amit pár MIUI fórumon olvasok én lennék az első aki már régen más romot használna. :K nem vagyok én mazohista.
Szerintem a nem unlockolt bootloader miatt lehet, hogy van akinek ez jobb valakinek az, mert így kissé mókolt a végeredmény, szerintem. el kell fogadni, nem értem az emberekben miért olyan nehéz vannak olyan pitiáner dolgok és az emberek vérre mennek a vélt igazukért.
Legfőképpen szerintem nem kell parázni, mert a ROM feltevése azért elég egyszerű művelet és mindenki el tudja dönteni maga mi jó neki.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8059) pallacko válasza Wajk (#8058) üzenetére


pallacko
tag

BINGO 10 pont!
Ez volt a megoldás.....
Köszönöm és ezúton a romfáradozásaidat is Nagyon Köszönöm..

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#8060) Lacopapi válasza Wajk (#8058) üzenetére


Lacopapi
addikt

Igaz,a superuser engem is megtréfált :DD

(#8061) natë


natë
nagyúr

Na a CM7-tel elvoltam ma, jöhet vissza a WiUi.

Biztos az én készülékemben van a hiba, de 2 észrevétel:

- A régebbi verziójú market továbbra is fc minden egyes elindításnál. Friss telepítés, a szentírás szerint. Az új verzió hibátlan (a régit preferálnám..).
- Ha Zedge-ről akarok hátteret beállítani néha fc-ol a theme manager (ezzel mondjuk lehet élni :D) .

Összegezve:

- SOKKAL gyorsabb, mint bármelyik CM7 verzió (ijesztően gyors :DDD )
- MiUi launcherrel a sima MiUi-ra is ráver.
- Nincs wifi bug.

Ami engem zavar, csak mert maximalista vagyok, tudom lerágott csont és milliószor kitárgyaltuk itt, hogy a launcher beállításoknál a miui launchert akarja indítani, ezért fc.
Ez igazából csak szépséghiba, de ha ez is frankón működne (akár egy update zippel), akkor nem gondolnám, hogy valaha cm7-et telepítenék (na jó, egy héten csak 2x).

(#8062) chab7 válasza natë (#8061) üzenetére


chab7
addikt

Az utolsó mondatodra: :))
Amúgy tényleg nem kellene szidni egyik romot sem, mert mind a cm7 mind a miui/wiui jó és stabil is (akinek nem, ott valami user hiba kell legyen)
Tényleg csak az alapján lehet megítélni, (mivel különböző a kinézetük) hogy kinek melyik tetszik.
De leszarozni egyiket sem lehet. Ez a két nagy vonal van ami rendületlenül halad előre és már nagyon jók.

Bukta, ha már nem adtad el a telót, akkor vegyél már példát a 13 éves kiskínai fickótól hogyan kell a dolgokhoz hozzáállni, és fejlődni.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8063) domerator válasza domerator (#8003) üzenetére


domerator
veterán

Esetleg valaki erre tud választ?

A gyári 2.2.2 romban a CPU hogyan van szabályozva? Milyen governor és CPU frekik vannak alapból?

Gondolom a 2.2.2 gyári kernel nem húzható (nem mintha kéne, mert egyelőre elégedett vagyok)

Köszi

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8064) chab7 válasza domerator (#8063) üzenetére


chab7
addikt

Első hsz-ben mintha benne lennének az eredeti értékek is.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8065) Heimdallr75 válasza domerator (#8063) üzenetére


Heimdallr75
őstag

ondemaind
300-800

ui: de tényleg nagy romkipróbáló vagy, ne "alázd" már magad 2.2-vel :D:D:D
nem rosszból mondjuk

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#8066) rum-cajsz válasza RootRulez (#8042) üzenetére


rum-cajsz
őstag

A telenor oldalán úgy emlékszem nem jó a beállítás, vagy ebben, vagy a másik fórumban valaki már leírta mit kell beírni a helyes működéshez.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#8067) w333


w333
félisten

Na fent van az uj wiui és lenne egy kérdésem ,van benne valahol apn on off ??? és van a kapcsolóknál a fenyerő mellett 2 körbe forgó nyíl ,az micsoda és mire jó ? esetleg az a szinkronizálás ,gmail stb. ? :D :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8068) mira72 válasza w333 (#8067) üzenetére


mira72
őstag

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8069) RootRulez válasza w333 (#8067) üzenetére


RootRulez
félisten

Ja, az a szinkronizálás. :K

═════════════════════════════════════════

(#8070) domerator válasza chab7 (#8064) üzenetére


domerator
veterán

tényleg benne vannak... sőt még egy csomó más is... most kicsit szégyellem magam...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8071) w333


w333
félisten

Hello wiui gyári időjárás-nak vannak külön témá-i ? esetleg valahol le lehet tölteni mert még a beállitásokat sem találom :) köszönöm a választ :) :C :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8072) chab7


chab7
addikt

Na ez a nyavajás market bigyó most már minden friss rom telepítésnél lejátszódik. Elsőre nem akar semmit letölteni. Tegnap este is így kezdte. Úgy hagytam, reggelre leszedte amit akartam, utána jó volt.
Most felraktam másik romot, megint ezt játssza, hogy nem szed semmit. Ilyenkor persze Talks sem csatlakozik. Gyári romnál elég volt engedni, hogy szinkronizáljon, meg leszedje a Gmailt és Maps-ot, de többinél nem, és ez minden romnál így csinál.
Tuti valami google vagy market bug. Jó lenne javítani mert így passz, hogy mikor kezd el dolgozni :(

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8073) chab7 válasza szabof1 (#7999) üzenetére


chab7
addikt

Bocsi, erre nem reagáltam.
Nekem a Screenshot It lett a választásom. Jól működik.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8074) domerator válasza Heimdallr75 (#8065) üzenetére


domerator
veterán

Köszi a választ, utána már megláttam az első postban is... figyelmesebb leszek :R

a szürkével írt offot meg dicséretnek veszem!!! Köszönöm!!! :D :R :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8075) membrandj válasza domerator (#8074) üzenetére


membrandj
nagyúr

Hali. cm7 mennyire megbízható? Van valami ismert bugja? Van olyan stabil mint a gyári 2.2?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#8076) RootRulez válasza membrandj (#8075) üzenetére


RootRulez
félisten

Én most egy hétig használtam hegyen-völgyben belföldön-külföldön napi rendszerességgel GPS, mobilnet,ésatöbbi CM7 RC1.5-el és nem volt vele probléma, fényképezéskor halt be 2x, meg a maps 1x...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#8077) nbukta77 válasza RootRulez (#8076) üzenetére


nbukta77
addikt

nalam a gps- nel sem volt meg fagyad. mondjuk en igo- t hasznalok.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8078) RootRulez válasza nbukta77 (#8077) üzenetére


RootRulez
félisten

És ez hogy jön most ide? :))

Cseréld le a DEFY-t mindenkinek így lesz a legjobb... :K ;]

Az IGO-hoz meg külön gratulálok...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#8079) Shyciii válasza RootRulez (#8042) üzenetére


Shyciii
veterán

Én ezt használom MMS-re. De mire összegubaráltam, hogy jó legyen, mert a Telenor ügyfélszolgálata se mondott jót...

Name: Telenor APN
APN: mms
MMSC: http://mmsc.telenor.hu/
MMS Proxy: 84.225.255.1
MMS Port: 8080
MCC: 216
MNC: 01
APN Type: mms
APN Protocol: IPv4

(#8080) nbukta77 válasza RootRulez (#8078) üzenetére


nbukta77
addikt

marad a defy,mert nagyon szeretem. és titeket is a kedvességetekért. jó a társaság csak ...... :)) :DD

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8081) natë válasza RootRulez (#8078) üzenetére


natë
nagyúr

Miért nem jó az IGO? :F

(#8082) mira72


mira72
őstag

cm7-110918-0416-NIGHTLY-Jordan.zip

10 megával nagyobb mint az eddigiek .. mi lehet benne ?

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8083) RootRulez válasza natë (#8081) üzenetére


RootRulez
félisten

- Az IGO nem létezik DEFY-re
- Aki használja rajta, az warezolta
- Aki warezolta, az ne reklámozza. :N

═════════════════════════════════════════

(#8084) RootRulez válasza Shyciii (#8079) üzenetére


RootRulez
félisten

És az azonosítás típusát nem kell átállítani?
Nincs - PAP - CHAP

═════════════════════════════════════════

(#8085) Lacopapi válasza chab7 (#8072) üzenetére


Lacopapi
addikt

Szóval neked ez bug......nekem egyik romnál sem fordult elő,sem az új, sem a régi markettel...ugyanakkor a MIUI rosszalkodása nálam (meg másnál is) ,csakis user error lehet. Érdekes. :DD
Fel kellene fogni végre, hogy a Defy-ok nem egyformàn reagàlnak. Lehet, csakugyan a zárt bootloader a ludas.

[ Szerkesztve ]

(#8086) Shyciii válasza RootRulez (#8084) üzenetére


Shyciii
veterán

Arra semmit ne állíts. Nekem az Not Set.

(#8087) pvojnisek


pvojnisek
csendes tag

Sziasztok! Behalt a Defy-m, alaplapot keresek hozzá. Tud valaki segíteni?
Köszi!

(#8088) Lacopapi válasza pvojnisek (#8087) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hardverapró-n körülnéztél már? Az az oldal erre (is) van szakosodva :)

chab7...még megemlíteném az rds problémádat,amire sztem a mai napig nincs magyarázat...vannak furi dolgok :DD

[ Szerkesztve ]

(#8089) RootRulez válasza Shyciii (#8086) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi! :K

═════════════════════════════════════════

(#8090) Shyciii válasza RootRulez (#8089) üzenetére


Shyciii
veterán

Szívesen. Mükszik neked is? :)

(#8091) RootRulez válasza Shyciii (#8090) üzenetére


RootRulez
félisten

Már így volt beállítva és működött és illemből köszöntem meg :U :B

Egyébként így se kaptam meg egyből, csak, mikor kikapcsoltam a WiFit és mobilnet engedélyezve lett. F

═════════════════════════════════════════

(#8092) Shyciii válasza RootRulez (#8091) üzenetére


Shyciii
veterán

:) Wifivel még nem próbáltam. Lehet hogy úgy nekem sem megy :)

(#8093) RootRulez válasza Shyciii (#8092) üzenetére


RootRulez
félisten

Beállítottam még tegnap innen, de csak nem akart menni. Utána mondta valaki, hogy mobilnetet engedélyezzem (nem tudtam mirefel) Szal adatforgalom engedve (wifi azelőtt is ment) és megkaptam. :F

Nem tudom mi az összefüggés, talán letiltja az MMS APN-jét is amikor kikapcsolom az energia gazdálkodás widgettel a mobilnetet?

═════════════════════════════════════════

(#8094) mira72 válasza RootRulez (#8093) üzenetére


mira72
őstag

Ez az MMS mizéria volt anno a Blade topicban is, akkor se értettem ki használ ma még olyant? Szerintem halott dolog volt már amikor kitalálták .. Mi már SMS helyett is emailozgatunk... szinte mindenki képes rá az ismerőseim között, aki nem az meg SMS-t se tud írni :)
De hát ez van..
Persze van nekem is különcke, aki elküld havi 10-20 MMS-t, okosabb telefonról,. de mobilnetje nincs ... pedig 3 MMS árából lenne legkicsibb csomi ... :W

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8096) chab7 válasza Lacopapi (#8088) üzenetére


chab7
addikt

Az rds probléma megoldódott, azóta sem jön elő. Akkoriban amiatt ki is derült, hogy kell egy telepítés utáni vissza a recovery-be és wipe cache wipe dalvik. Azzal tünt el.
A mostani market gondom meg nemsokára letesztelem, hogy csak az új 109-es alapú Defy+ romokon jön elő vagy a többin is. Mert eddig 2 109-est használtam az utóbbi napokban tesztelés célzattal és azokon jön elő. Bár egyik esetben reggelre magától letöltötte amit akartam, ma reggel viszont csak starting még mindig. De most is az Ms2Ginger van fent a 109-es Defy+ fix-sbf-el.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8097) Kendek válasza mira72 (#8082) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Belerakták a VLC egy korai alfa verzióját. Ez egy VLC.apk nevű fájlt (4,8 MB) és egy libvlcjni.so nevű libet (10,5 MB) jelent. Egyébként nem vicceltek mikor figyelmeztettek, hogy korai, mert nagyon fapados még és a kicsit durvább videók sokkal jobban akadoznak mint pl. a BSPlayerrel.

<-ƘƘ->

(#8098) Heimdallr75


Heimdallr75
őstag

kérdés:
adott egy könyvtárban egy mix 16 trackre bontva, melyik lejátszó tud olyat, és hogy, normálisan kijelolom a könyvtárat ő meg 1-16 ig játssza lépkedve (esetleg ha szünet sem lenne a trackek közt) :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#8099) nbukta77


nbukta77
addikt

0918-as nightly-ra valaki?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8100) Heimdallr75 válasza nbukta77 (#8099) üzenetére


Heimdallr75
őstag

2 hszel feletted írták mivel tud többet mint a 16.

الغريبة في هذا الكوكب

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.