Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9551) Neck válasza kano (#9541) üzenetére


Neck
veterán

Nem te vagy a hülye, Mozznak és nekem is megy. Amit pluszban tud az LGCam, hogy elvileg tudja a 30FPS-t.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9552) Lacopapi válasza kano (#9550) üzenetére


Lacopapi
addikt

Marketrõl Quick Boot ...jó kis progi

[ Szerkesztve ]

(#9553) Kendek válasza kano (#9550) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hol kellene és mennyit várnom? Először is az első hozzászólásban linkelt oldalról szedtem le a 3.4.2_179-002-est, ami elvileg jó, aztán még onnan próbálkoztam kettővel. Utána meg linkeltem már előbb egy oldalt, ott voltak ajánlva hasonló helyzetben alkalmazott romverzók, azokat néztem meg. A méretük jó (ezt már kérdezték), úgy kellett kicsomagolni őket és ellenőriztem md5 kóddal az elsőt legalábbis. A flesselés végeztével indítaná el a telót, de boot loopol, vártam eleget, nem fejezi be hanem folyamatosan csinálja. A végén kiírja, hogy indítsam el manuálisan a telót. Hiába várok, ezen nem lép túl, és én meg nem tudom elindítani a rendszert.

<-ƘƘ->

(#9554) szabof1 válasza Kendek (#9553) üzenetére


szabof1
őstag

Melyik verzió az RSD Lite?
4.9 vagy még inkább az 5.3.1 kell.

(#9555) natë válasza Kendek (#9553) üzenetére


natë
nagyúr

Próbálj flashelni egy BOOT CM7-et. AZ uccsót pl.

(#9556) chab7


chab7
addikt

Brutál ami itt megy ma :)) én meg most értem haza. Elég lesz elolvasni titeket.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9557) Neck válasza natë (#9462) üzenetére


Neck
veterán

A bootmenü Overclocking menüpontjában van egy olyan, hogy load all modules. Az mi a szart csinál? :D Ha az nincs bepipálva, nem veszi át az értékeket, vagy mi?

Most offon van, de a setvsel az ott beállított értékeket mutatja....

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9558) romo77 válasza szabof1 (#9548) üzenetére


romo77
csendes tag

Az 1. 6 pontnál nem fog újraindulni a telefon az nem baj?
Bocsánat hogy kicsit szájbarágósan érdeklődök de nem akarom elrontani /megint/ :Y

(#9559) szabof1 válasza Neck (#9557) üzenetére


szabof1
őstag

Átveszi, csak a Save kell hozzá alul és persze az Enable felül
Nem tudom, mit csinál, de nem mertem hozzápiszkálni. :N

[ Szerkesztve ]

(#9560) kano válasza Kendek (#9553) üzenetére


kano
nagyúr

Amikor kiírja, hogy indítsd el manuálisan a telót, akkor csináltad a wipe-okat?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9561) szabof1 válasza romo77 (#9558) üzenetére


szabof1
őstag

Ha nem indul, akkor akksi ke, majd bekapcsol és megy minden tovább.
Én itt úgy szoktam a rebootot indítani, hogy trükkösen már nyomom is a hangerő fel gombot.

(#9562) chab7 válasza szabof1 (#9561) üzenetére


chab7
addikt

Így-így. Erre a trükkre én is rájöttem ;) Jó, mert így nem kell az akksit kiszedni. Esetleg ezt a trükköt is beleírhatnád.

Más: Nem csak a mostani Defy+ romnál, de már a kínaiaknál, és az MS2 romnál is mindig erősebb volt a gombok világítása. Mondjuk nekem SOC kamera miatt fel kellett tenni a greenbreadmod-ot, az visszaállította a gombok világítását is normálisra.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9563) Kendek válasza szabof1 (#9554) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

5.3.1-el csináltam.

(#9555) Mozzarella: Azokból van .sbf fájl?

(#9560) kano: Mikor kiírta, akkor eleinte vártam sokat, nem történt semmi pozitív. Akkor kénytelen voltam lehúzni a telót, majd az akkumulátor kivételével és visszarakásával próbáltam indítani. Olyankor nyomattam wipe-okat is, igen, de nem segített egyáltalán.

<-ƘƘ->

(#9564) natë válasza Kendek (#9563) üzenetére


natë
nagyúr

Nincs, de recoveryből tudod. Ja hogy nincs recovery...

(#9565) szabof1 válasza chab7 (#9562) üzenetére


szabof1
őstag

Igazad van. Már bele is írtam!

(#9563) Kendek:
Kezd kifogyni a tippkészletem :D
Azt próbáltad már, hogy SD kártya nélkül csinálod az SBF flashelést?

[ Szerkesztve ]

(#9566) Shyciii válasza Kendek (#9553) üzenetére


Shyciii
veterán

Pár napja detto ez volt nekem is. Próbáltam a 155, 177, 179, és az eredeti 164-et is, de hiába. Mindegyik bootloopolt. Átnyergeltem egy másik notebookra, onnan kapásból felment és bebootolt a 179-es...Őszintén szólva így egy rohadt nagy fos a tisztalappal indulás, mert mi van akinek nincs még egy gépe, hogy azzal is kipróbálja...Az szophat ezerrel.

(#9567) Neck válasza chab7 (#9562) üzenetére


Neck
veterán

Van erre más megoldás is? Valami fájl bemásolásával? Nem akarom a Greenbreadmodot feltenni, viszont a gombok fényerejét jó lenne visszatenni :DDD

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9568) Kendek válasza szabof1 (#9565) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapból úgy kezdtem el, hogy kiszedtem a SIM és memória kareszokat, az alap ugye. Azért megpróbáltam velük is később, majd mivel nem volt változás, nélkülük folytattam, most sincs bennük.

(#9566) Shyciii: Áhá, ez jó ötlet, bár holnap amúgy is megnéztem volna a melóhelyen a notimon. De most, hogy mondod, megnézem még most itthon a netbookon is, igaz, azon csak a Linuxos flesselővel amit amúgy is most próbálgatok és egész jó.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#9569) w333 válasza Shyciii (#9566) üzenetére


w333
félisten

Gyorsan ujra kell telepiteni a gépet , kb 20 perc alatt fent van a win 7 és mehet a flashelés utána meg viszarakod a progikat hát kb. ennyi :D :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9570) natë válasza Neck (#9567) üzenetére


natë
nagyúr

A gyári defy+ rom is világos gombokkal operál. Valamit változtatni kellett, hogy + legyen :DDD

(#9571) Shyciii válasza w333 (#9569) üzenetére


Shyciii
veterán

Mégjó, hogy a 4 hete telepített Win 7 alól szenvedtem vele, és végül a 4 éve telepített XP alatt simán megoldódott...

(#9572) Shyciii válasza Kendek (#9568) üzenetére


Shyciii
veterán

Másik géppel valszeg menni fog, de hogy miért nem jó neki akármelyik gép ugyanazon szoftverrel...

(#9573) romo77 válasza szabof1 (#9561) üzenetére


romo77
csendes tag

A következő üzenettel elszált a telepítés /kezdek picit ingerült lenni/

failed flashing process . Phone(0000):error verifying Code grup 39 checksums. file: 0xE94,p
sajnos a végét nem tudtam megnézni (lefagyott a progi)

A telefon ezt Írta ki
critical error: DEA1

ötlet?

(#9574) chab7 válasza Neck (#9567) üzenetére


chab7
addikt

Na ez elgondolkoztatott valamin. Márpedig azon, hogy annyi mindenkinek van ilyen telója - ráadásul SOC modulos. Ilyen dolgokat miért nem csináltak még meg? Miért nem nyúl bele ilyen szinten senki. Vagy aki igen miért nem publikálja ezt? Én sajna nem értek hozzá. De akik igen, és a Defy+ romokat portolgatják elég gyéren csinálják. Sajna a walter koma is elég slamposan fejlesztget. Hol vannak a többiek? Ilyen dolgoknak, mint a gombok világítása már meg kellene lennie, főleg mert egy ősrég kész moddal meg visszaállítható. Nem értem én ezt miért nincs rend csak a cm7/miui táján. Jó lenne egy olyan fejlesztő ide a Defy+ romokhoz is. Na de talán idővel...

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9575) Neck válasza natë (#9570) üzenetére


Neck
veterán

Én értem, de jobb biztosra menni :) :F
És ha a greenbreadmod visszacsinálja, akkor biztos lehet a kamera buzerálása nélkül is. Ugyanis a kamerához nem szeretnék nyúlni, azzal tökéletesen elégedett vagyok.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9576) mira72 válasza Neck (#9505) üzenetére


mira72
őstag

Igen! Jobb! És ha jobb? Akkor is használhatatlan/élvezhetetlen ..
Magyarul tökmind1 , szerintem, de tusom van akinek ez a fontos! egy telefonnál :DDD

(#9511) Neck :
"Egyrészt a CM7-nek sincs sok teteje, mert a 2.2.2-höz képest annyit tud pluszban, hogy nagyobb az Android verziószáma, de ha dolgozol, és telefonnak használod a telefont, akkor a 2.2 is tökéletes. Sőt még az Eclair is."

Ehhez gratulálok !

"Születésnapokon, amikor pl a kis unokahúgom elfújja a 3 gyertyát a tortáján, szeretem videóra venni, könnyebb így, mint fényképpel elkapni a "pillanatot"."

Ez pedig ha nem a szabadban, vagy kellő LUX.nál történik, akkor lehet jobb ha nicns is megörökítve :K

Látom neked se volt érthető amit írtam, csak mentél se**et nyalni ( bocsi ) ..
Mozzarella topictárs értette amit próbáltam leíni érthető ( van akinek kevésbé érthető ) módon leírni..
De nem baj .. kurv@jó videókat meg képeket csinál a defy, jobb mint egy tükörreflexes gép, használni/élvezni, 80 év múlva visszanézni kötelező! ....

(#9485) Mozzarella : igen, fénybe elviselhető ... röviden ennyi ...tömören ennyi .. :D
Mai óvodás társadalomnak a kedvenc közösségi oldalra megosztani jó ..

Végszóra

:R NEM kívánok ehhez többet hozzáfűzni, nincs értelme egyik oldalról se!!!!

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9577) Shyciii


Shyciii
veterán

Nah közben megnéztem youtube-on ezt a defy+ rom 720p-s videóját. Hát ezért biztos nem váltok. Azon kívűl, hogy több képponttal operál, semmi plussz nincs benne. Egy fokkal kevésbé mossa a képet, de az csak szoftveres állítás. Ettől még mindig eléggé zavaros a képe, és részletek hiánya is megvan. Mondjuk nem vártam mást. Szoftverrel nem lehet segíteni a hiányos hardveren.

(#9578) premete válasza szabof1 (#9554) üzenetére


premete
veterán

5.44-es RSD Lite is tökéletes.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9579) Kendek válasza Shyciii (#9572) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hát, egyelőre a netbookommal próbálva a helyzet változatlan. :(
Most töltőre rakom, aztán holnap nyúzom tovább a notival.

<-ƘƘ->

(#9580) Shyciii válasza Kendek (#9579) üzenetére


Shyciii
veterán

Ha XP van valahol a közeledben, akkor próbáld azzal. Linuxal én nem tudtam kipróbálni. Win 7-el bukta volt nálam.

(#9581) Shyciii válasza premete (#9578) üzenetére


Shyciii
veterán

Thx. Legközelebb (remélem az jó távol lesz) kipróbálom ezzel a verzióval is.

(#9582) Neck válasza mira72 (#9576) üzenetére


Neck
veterán

Használhatatlan, élvezhetetlen akkor lenne, ha nem látszana semmi a képen.
A régi SE-om 240p-s videóit (amik sokkal szarabbak, mint amit ez tud) a nálunk lévő kisebb árvízről több mint 2000 ember nézte meg. Úgy, hogy nem linkeltem be semmilyen közösségi oldalra, egy barátomnak tettem fel, aki már nem itt lakik, hogy lássa, mi volt itt a helyzet. Tényleg, baromira használhatatlanok a mobilos videók

Gratulálni gratulálhatsz, de ha simán használod a telefonod, arra, amire kitalálták, nem teszel fel másik ROMot a gyári helyett. Ha pedig vállalkozol rá, miért fáj neked ennyire, ha tudja a 720p-t a ROM? Egy plusz feature, ami valaki szerint értelmes, mások nem használják. Ettől függetlenül nekem jobban tetszik így.

A gyertyás videóhoz meg annyit, hogy nálunk van áram, hogy világítson a lámpa... :D
Tudod mit? Nem, tényleg nem értem, mi a problémád ezzel.
Amióta betették a mobilokba a fényképezés lehetőségét, azóta vannak emberek, akik beszólnak érte. Mert szar. Mindenki tudja, hogy nem vetekszik még egy alsó kategóriás fényképezőgép minőségével sem. Ezért rakjuk maxra azt, amit tud a telefon.
Hogy ha esetleg van egy pillanat, amit meg kell örökíteni, akkor legyen nálunk valamilyen eszköz erre. Például én olyan cégnél dolgozom, amelynek területére nem lehet fényképezőgépet bevinni. Viszont munka után nem áll meg az élet, megyek (akár munkából) társasági életet élni. És az ott adódó szitukat, ha olyan van, meg tudom örökíteni magamnak, aztán röhögni egy jót rajta később. Erre elég.
Nem tekintem magam az óvodás társadalomhoz tartozónak, ma ünneplem a 27-et. :)

Segget nyalni sem szokásom, egyszerűen hálás vagyok Mozz-nak a segítségért.

Egyébként azért, mert örülök egy unlockolt, ajándék feature -nek, nem kellett volna ekkora feneket keríteni. Nálam inkább ez az óvodás. És részemről befejeztem a témát.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9583) szabof1 válasza romo77 (#9573) üzenetére


szabof1
őstag

Driverek újrarakása?
Újabb verziójú RSD Lite (pl. a lentebb premete által linkelt új 5.44-es)?
Jó az az SBF file?
És próbáld meg egy másik gépen is!

(#9584) Kendek válasza Shyciii (#9580) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hát, akad végül is, a nagy műszerek mellett van pár XP-s gép. Ha nem jön össze máshogy, akkor azzal is kipróbálom. :)

<-ƘƘ->

(#9585) romo77 válasza szabof1 (#9583) üzenetére


romo77
csendes tag

A probléma az hogy nem tudok kilépni a bootloader menüből hiába veszem ki az aksit utána is a bootloader fogad :W :W :W

(#9586) Shyciii válasza Neck (#9582) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez a mondatod megcsapta a szemem (720p-től függetlenül):

"a nálunk lévő kisebb árvízről több mint 2000 ember nézte meg. Úgy, hogy nem linkeltem be semmilyen közösségi oldalra, egy barátomnak tettem fel, aki már nem itt lakik, hogy lássa, mi volt itt a helyzet. Tényleg, baromira használhatatlanok a mobilos videók"

Te az alapján méred egy videó minőségét, hogy hányan nézik meg? Ugye most csak vicceltél, és ezt nem mondtad komolyan? Mert ezzel a gondolkozásmóddal a Való Világ mérföldeket ver filmekre, előadásokra, mert kurva sokan nézik. Sőt. A Mexikói sorozatok is mindennél jobbak, hisz de sokan nézik... :) Érted már a problémám ezzel a mondatoddal? :)

(#9587) premete válasza Shyciii (#9581) üzenetére


premete
veterán

Ez megy csont nélkül windows7 64 bit alatt is (64 bites Moto driverekkel, természetesen).
Motorola_End_User_Driver_Installation_5.2.0_64bit.msi

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9588) Shyciii válasza romo77 (#9585) üzenetére


Shyciii
veterán

Hm...Ezt nekem is csinálta, mikor a gyári FR Froyot akartam felrakni. 10 perces akkumegvonás után jó volt.

(#9589) Shyciii válasza premete (#9587) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez jól hangzik. Win 7 32 bit, 32 bites moto driverrel az 5.3.1-es egyik ajánlott rom-al sem volt jó. Köv CM7 ami talán a 2.0 lesz kipróbálom azzal.

[ Szerkesztve ]

(#9590) romo77 válasza Shyciii (#9588) üzenetére


romo77
csendes tag

aksi ki és utánna újratelepít vagy egyből jó?

[ Szerkesztve ]

(#9591) Shyciii válasza romo77 (#9590) üzenetére


Shyciii
veterán

Akksi ki (nekem azért volt 10 perc, mert közben dolgoztam). És újratelepít. Ezután viszont az xp-s gépre dugtam, és ott próbálkoztam újra a 177-es Nordic-al, és lőn csoda, ott kapásból jó volt. Igaz ott is manually restartot írt ki, ellenben 1-2 perc várakozás után mégis rebootolt, és jó lett.

(#9592) romo77


romo77
csendes tag

A pontos hiba leírása:
failed flashing process . Phone(0000):error verifying Code grup 39 checksums. file: 0xE94,phone: 0x4d94 (0x4007031); phone connected
A telefon ezt Írta ki
critical error: DEA1

Az SBF file-t hogyan tudom megnéznihogy jó e?

(#9593) Neck válasza Shyciii (#9586) üzenetére


Neck
veterán

Nem a tartalom értékéről beszéltem.

Ha használhatatlan lenne, és nem látszana rajta semmi, akkor nem nézték volna meg mind a 6 videót. Így értsd. Azt nem mondtam, hogy attól tartalmas valami, hogy sokan nézik, de nem lesz használhatatlan sem a videó.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9594) Narxis


Narxis
nagyúr

Semmi, megtaláltam a választ.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#9595) Neck


Neck
veterán

480p
720p

A hűtőn lévő mágnes, valamint a Jar flakon felirata is részletesebb a 720p-s videón. A felvételek kimondottan sz.r fényviszonyok mellett készültek.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9596) Shyciii válasza Neck (#9593) üzenetére


Shyciii
veterán

Márpedig az a 2000 ember nem azért nézte meg a videódat, mert szuper minőségű volt, hanem mert katasztrófa volt a tartalma, vagyis a tartalma miatt nézték meg. Ilyen az emberi természet. Más emberek nyomorát, fájdalmát dögivel nézik. Ezért szólnak a hírek is zömében ezekről.

Részemről én maradok a 848*480-as wide videónál cm7 rc1.5 alatt. Itt kevésbé feltünőek a hibák. Bár ha tv-re rakom akkor mindegy...
Egyébként ha a "kedves" gyártók nem azzal foglalkoznának hogy 4 magosak legyenek a jövő mobiljai, akkor simán ölhetnének egy kis munkát abba, hogy normális lencsék kerüljenek a telókba. Többet érne, mint a 4 magos cpu.
Nah meg jó lenne aktivizálni az akkumulátorok terén tett felfedezéseket, mert aktív használat alatt 1 napos idő igen kevéske.

(#9597) romo77


romo77
csendes tag

Valaki nem tudja hogyan lehet kilépni a bootloader-ből ha nem fejeződött be a telepítés.
Kikapcsolás és aksi eltávolítás-visszarakás után is a bootloader képernyő fogad.

Így szerintem nem sok értelme lenne egy másik gépen megpróbálni ujrainstalálni az SBF file-t. vagy tévedek???

Szerintem nem sokáig bírja az aksi ezért nem igazán tudok már sokáig próbálkozni.

(#9598) Shyciii válasza Neck (#9595) üzenetére


Shyciii
veterán

Hm.

Amit te részletesnek látsz, az csak több képpont, viszont:
Ez katasztrófa. Villognak a képpontok. Bal felső sarokban kék és piros pixelek mászkálnak. A zajszűrés bár kisebb a 720p-nél, így kevésbé mossa a képet, ellenben így látni, hogy olyan veszettül zajos, mintha ISO 1600-as értéken dolgozott volna valaki. Továbbá egyetlen egy igazán éles részlet sincsen a képen. A fa anyagon is látni, hogy egy mosott zavaros trutyi.

És amúgy sem szerencsés, hogy 4:3-as képarányú videót 16:9-es képaránnyel hasonlítgatod.

(#9599) Shyciii válasza romo77 (#9597) üzenetére


Shyciii
veterán

Én mindenképp megpróbálnám másik gépen. Már csak azért is, mert egy működő teló jobb, mint egy halott teló :)

(#9600) RootRulez


RootRulez
félisten

Az elmúlt fél órában ez a 3. olyan, hogy 2 hszt tolsz 1 percen belül... :(

5 percig lehet módosítani a korábbi hozzászólásod, ha valami utólag jut eszedbe, még beírhasd. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.