Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) chab7 válasza croli (#8250) üzenetére


chab7
addikt

Nekem a Polarison is mindig már típust írt ki. Az a része bugos a facebooknak (mint szinte az egésze. :D )
Ha jó az a cm7 akkor csak nem úgy összevissza pofázunk itt feltünési viszketegségből hanem jót akarunk nektek. (Mint a szülő a gyereknek, de az csak dacol, hogy áááá a fater csak egy őskövület ;) )

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8252) Lacopapi válasza chab7 (#8251) üzenetére


Lacopapi
addikt

Örülök,hogy emlékszel,mit mondtál anno faterról Te is :DDD

(#8253) natë


natë
nagyúr

Újabb versenyző [link] :C

(#8254) etooo válasza csicsaaa (#8243) üzenetére


etooo
senior tag

Valahol ahol írni kéne, nyomj hosszan a villogó kurzor mellé, és a megjelenő ablakban/beviteli módban ki tudod választani, hogy melyik billentyűzetet akarod használni.

(#8255) csicsaaa válasza chab7 (#8248) üzenetére


csicsaaa
tag

Hát ez jól kiment a fejemből, hogy nem elég csak a keyboard-ot letölteni, kell hozzá az alapprogram is!:-D (anysoft)

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#8256) w333 válasza natë (#8253) üzenetére


w333
félisten

Próbáltad már ? :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8257) chab7 válasza Lacopapi (#8252) üzenetére


chab7
addikt

Naná, hogy emlékszem (De ő sajna sokat ivott és nem olyan volt akire nagyon mondhattam volna ilyeneket, max néha mikor eszébe jutott, hogy vagyunk és neveljen. De hát Isten nyugtassa, róla már több éve vagy jót vagy semmit, mint a mondás is tartja. De volt azért tőle is amit érdemes volt megfogadni. És szerintem sokan vannak itt most is akik kaphatnának normálisabb nevelést mint amiben élnek. De majd néha én kicsit próbálkozom ;) Tehát fiatalok, tanulniiiiiii!!!!)

(#8253) Mozzarella: Azt hittem a Miui-nál nem lehet "macskásabb" neve egy rom-nak. De mégis :D

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8258) chab7 válasza natë (#8253) üzenetére


chab7
addikt

Magában a miui-ban egyetlen volt nálam ami nem jött be, de az nagyon. Ez a rádió app ami ebben is ott van a főoldalon screenshotban. Az még hogy csúnya, de nálam nem volt rds benne. Nálad van amúgy rds benne?

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8259) natë válasza natë (#8253) üzenetére


natë
nagyúr

Megvan az uj favorit :C

(#8260) Tézé81


Tézé81
tag

Halihó!

Szemezek én is a CM7-el, most 2.2 van. Ha Titanium-mal lementem az adataimat, app-okat, akkor utána vissza tudja tenni a CM7-re?

(#8261) kano válasza chab7 (#8258) üzenetére


kano
nagyúr

Valakit nem érdekel az RDS, pl. engem sem. Úgysem nézegetem rádióhallgatás közben a kijelzőt. Rádióadó keresésnél tény, hogy jobb de egyébként nem érdekel. Teljesen fölösleges szerintem. Akkor volna több értelme, ha minden zeneszám előadóját/címét kiírnák. De ez Magyarországon csak álom.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8262) kano válasza chab7 (#8258) üzenetére


kano
nagyúr

Tegnap kipróbáltam az ADW Launchert és tényleg nem rossz (de a CM7-ben nagyon gyalázatos szerintem). Egy dolgot nem találtam meg benne, ha a menübe lépek akkor hol lehet azt beállítani, hogy az ikonok háttere nem fekete legyen, hanem a háttérkép? Be lehet ezt állítani?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8263) CoolBoy323 válasza kano (#8262) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nálam érdekes az LPro volt förtelmes CMmel :)

háttér: Drawer settings, background color
itt állítsd a csúszkát úgy, h átlátszó legyen, talán teljesen balra húzva lesz úgy, de nem tudom pontosan, próbáldgasd :D

(#8264) kano válasza CoolBoy323 (#8263) üzenetére


kano
nagyúr

Köszönöm! :R Pedig néztem ezt a background colort de nem figyeltem a csúszkát. :B
Egyébként egész jó ez a CMIUI. Ki vannak szedve belőle a felesleges dolgok (MIUI stat, stb.) de mégis maradt az eredeti. Azért Wajk kolléga release szebb!! :DD :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8265) domerator válasza CoolBoy323 (#8263) üzenetére


domerator
veterán

Nálam az ADW-t kifejezetten lassította, ha az alap színösszeállításoktól eltérőt próbáltam... főled az app drawer nem viselte jól.

(igaz, az még a pengén volt, de ettől függetlenül nagyobb teljesítményt igényel)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8266) CoolBoy323 válasza domerator (#8265) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

most semmi hatása nincs, nekem fekete, én így szeretem, és nem lassabb semmivel, mint átlátszón...

(#8267) natë válasza kano (#8264) üzenetére


natë
nagyúr

Ma elkészül egy hibrid rom (most dolgozom rajta) CMIUI alapokkal, remélhetőleg magyar nyelvvel. ;)

(#8268) Tex válasza natë (#8267) üzenetére


Tex
senior tag

Kíváncsian várom, ha a vessző paripám működik rajta (a hotspot ;) ), akkor érdekel.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#8269) chab7 válasza Tézé81 (#8260) üzenetére


chab7
addikt

Ami nem rendszer szintű csak azokat mentsd le. A többi bekavarhat a frissítés miatt. (tehát sima appok+adatai meg wifi kapcsolatok, játék mentések ok, de kamera, rádió, launcher + ilyesmik nem)

(#8261) kano: Hát persze, mindenkinek más. Én sokat utazom, és rádiózom is közben. Mellesleg freki vadász is vagyok. Így nekem az utazás alatt kell az rds, azonosítani.
Amúgy ha megnézed a Defy+ rádióról a képernyőképeim, akkor láthatod, hogy van zeneszám/műsorinfo kiírás is. Igaz, ez csak az MR1,2,3 esetében működik, kereskedelmieknél nem.
(#8268) Tex: Miért, már megint nem megy a cm7-ben? Rég próbáltam rajta.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8270) natë válasza Tex (#8268) üzenetére


natë
nagyúr

Ennyire nem tervezek egyenlőre belenyúlni, inkább csak kozmetikázom első körben.

(#8271) Tézé81 válasza chab7 (#8269) üzenetére


Tézé81
tag

Köszi! Akkor nem lesz gond, hogy 2.2-es Titanium mentést teszek 2.3-ra (bocsi, h akadékoskodok, de nagyon nem szeretnék szívni...).

(#8272) forintuser válasza natë (#8270) üzenetére


forintuser
őstag

Legyen a neve mondjuk.: MozzIUI. :D

Holnapkészítést vállalok.

(#8273) sanyirigo válasza forintuser (#8272) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Ez tetszik! +1

Pixel 7

(#8274) natë válasza forintuser (#8272) üzenetére


natë
nagyúr

Ahhoz nagyon kevés vagyok, hogy saját - igazi - romot dobjak össze, annyit akarok első körben, hogy pár számomra idegesítő dolgot kozmetikázok. :)

(#8275) chab7 válasza Tézé81 (#8271) üzenetére


chab7
addikt

De mondom,csak sima appok esetében. Pl mérges madár játék mentés meg hasonlók. Ami nem rendszerszintű. Ami már belenyúl a rendszerbe, az kavarhat.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8276) Tex válasza chab7 (#8269) üzenetére


Tex
senior tag

Megy az RC 1.5-ben a Barnacle-val, de csak ad-hoc wifi van azt meg az S7 Slim nem komázza.
A liquidarc-ban meg frankón megy a "gyári" megosztással. Csak ezért érdekes.

(#8270) Mozzarella: De ha felteszed akkor kitudod próbálni hogy működik-e.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#8277) chab7 válasza Tex (#8276) üzenetére


chab7
addikt

Mikor visszamegyek cm7-re megnézem. Most rápróbáltam az MS2Gingerben levő mobile hotspotra. Működik. Onnan írom ezt a hsz-t.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8278) kano válasza natë (#8267) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem tök mindegy mivel nem használok magyar nyelvet. :U
(#8269) chab7
Ok, köszi azt nem nagyon tudtam, hogy az MR-eken van ilyen is. És jól is működik?
(#8275) chab7
Pl. a Task Manager is működik.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8279) chab7 válasza kano (#8278) üzenetére


chab7
addikt

Jól működik. Úgy vettem észre, hogy az adó nevét hamarabb belöki. A plusz infóra várni kell, és csak akkor változik rendesen ha elég erős térerő van.
Próbaképp a Petőfivel kiraktam ablakba és vagy 3-4 zenét hallgattam, váltotta rendesen. Még a számok közt azt is kiírja, hogy "Nagyon zene!" :)

(Mondjuk a zenei kínálatot tekintve a nagy kereskedelmiknél nem is nagyon kell ilyen infó. Csak ismeri már mindenki fejből az évek óta játszott zenéket. Petőfinél azért bőven van amit ilyen infó nélkül nem tudnék micsoda.)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8280) natë válasza natë (#8274) üzenetére


natë
nagyúr

A ROM elvileg megvan, feltölteni csak otthon tudom. Előtte tesztelem majd. :K

Első körben minimális a változtatások:

- Maradék kínai szöveg kigyomlálása, lefordított lockscreenek (ebből fölraktam még párat).
- CM7 kamera hozzáadva.

Ami még hátravan : LP integrálás, esetlegesen magyar nyelv.

(#8281) chab7 válasza natë (#8280) üzenetére


chab7
addikt

Tényleg tedd fel az xda-ra mint MozzIUI. Végre van újabb rom gyártónk (Wajk után).

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8282) Halo válasza forintuser (#8272) üzenetére


Halo
senior tag

MozzGO :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#8283) natë válasza chab7 (#8281) üzenetére


natë
nagyúr

Na, leteszteltem a kollégám telóján. Működik! :C

- LP integrálva (választható az első boot után).
- Kínai írásjelek kigyomlálva.
- Hozzáadott lefordított lockscreen-ek.
- Hozzáadott CM7 kamera.

Bug:

- boot to recovery egyelőre csak manuálisan működik.

Nyelv: kínai, angol.

[ Szerkesztve ]

(#8284) natë


natë
nagyúr

Lehet tesztelni, ne várjatok nagy durranást, amatőr vagyok :D (ráadásul melóban csináltam)
Este moddolom még.

MozziUi

(#8285) rum-cajsz válasza natë (#8284) üzenetére


rum-cajsz
őstag

lehetne kérni néhány képernyőképet?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#8287) natë válasza rum-cajsz (#8285) üzenetére


natë
nagyúr

Nem módosítottam az alap MiUi skinen egyelőre, így az fogad, ha fölrakod.

(#8288) natë


natë
nagyúr

Ha hazaértem összedobok egy nadroid backupot is, ha valaki azt preferálná.

(#8289) kano válasza natë (#8288) üzenetére


kano
nagyúr

A kutya nem preferálja azt. :DD Mi az az LP?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8290) chab7 válasza kano (#8289) üzenetére


chab7
addikt

LauncherPro

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8291) natë


natë
nagyúr

Na, beleraktam a CM7 rádióját, basebandswitchert, droidsshd-t.
A recovery-s probléma egyelőre meghaladja a képességeimet.

(#8292) forintuser válasza natë (#8284) üzenetére


forintuser
őstag

+1 :C :DD

Holnapkészítést vállalok.

(#8293) RootRulez


RootRulez
félisten

CM7 RC1.5-ön nem tudom beállítani a kapcsolataimhoz az egyéni csengőhangot. :(

Nálatok is ez van?

Lehet rápróbálok egy újabb nightlyra...

═════════════════════════════════════════

(#8294) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv! Akármennyire is optimizálatlan volt a 2.2CEE, azért voltak benne jó hasznos dolgok. Például nekem kifejezetten tetszett a Connected Music Player, leginkább az EQ, nomeg a jó hangzás és hangerő miatt is. Ez nagyon hiányozna nekem a Defymből.

A CM7-ben van hasonlóan jó képességű zenelejátszó app?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8297) RootRulez válasza #99499520 (#8296) üzenetére


RootRulez
félisten

DEFY BaseBand Switchert állítsd át Central Europe, Hong Kong, Taiwan... menüpontra, hátha csak annyi a gáz. :K

═════════════════════════════════════════

(#8298) kano válasza RootRulez (#8293) üzenetére


kano
nagyúr

Nem is találod meg a lehetőséget vagy megvan, de nem állítja be?
Mert emlékeim szerint valami nagyon hü**e helyen van ennek a beállítása

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8299) Moon_Walker válasza volvoguy (#8294) üzenetére


Moon_Walker
tag

Ejjejj.... :-D
mik vannak.
Nekem is a kedvencem a connected, ráadásul szebben is szól, mint a poweramp!!

Titaniummal kiszeded, és CM7-alá beteszed.!!
Ennyi...
Néha elfelejtem, de akkor pótolom....

(#8295) beluudj
Poweramp az kaka...
Neutron az kafa...

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni)

(#8300) forintuser válasza #99499520 (#8296) üzenetére


forintuser
őstag

Nehogy a kiszivárgott Defy+ ROM legyen rajta.Nézd meg a lencse színét, és próbáld ki a kamerát.

Holnapkészítést vállalok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.