Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) natë válasza Tex (#9000) üzenetére


natë
nagyúr

köszi!!

más:

Jelenlegi desktop ;)

(#9002) zcsacsi


zcsacsi
csendes tag

Helló!

Lehet, hogy csak felületesen olvastam és létezik rá válasz, de nem találtam meg, a következő a problémám:
felraktam én is a cm7-et, tökélete minden csak azt a (számomra) zavaró dolgot szeretném kikapcsolni, hogy bejövő hívásoknál, és a hívás végén is, vibrál a telefon, gyakran még a beszélgetés első másodperceiben is. Minden lehetséges helyen amit találtam kikapcsoltam a vibrálást, mégis.
Mit nem vettem észre, vagy mit állítottam el?

(#9003) Nxn908xxx válasza zcsacsi (#9002) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Hívásbeállításokba tudod kikapcsolni.

(#9004) zcsacsi válasza Nxn908xxx (#9003) üzenetére


zcsacsi
csendes tag

Köszi, de ez volt az első, amit(vagyis ahol) kikpcsoltam :)

(#9005) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!

Vettem egy Samsung microSDHC 16GB Class6 kártyát és USB-n keresztül vagy 2MB/s-al másol rá a telefon (néha felmegy 4-re is). Ez annyira nem tesz boldoggá. (2.2.2 nordic)

Mozzarella
Most akkor mégsem szedted le a Teaser v5-öt?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9006) Mazsika válasza domerator (#8925) üzenetére


Mazsika
őstag

rendben köszi, csak sokat romolgatom, mondom könnyebb lenne bemásolni a zip-be mint telepitgetni egyesével őket!

Dáccsika

(#9007) natë válasza kano (#9005) üzenetére


natë
nagyúr

Ez CM7 :D

(#9008) Mazsika válasza sub71 (#8970) üzenetére


Mazsika
őstag

értem és szignózni hogy kell? erre van valami program, mint nokiánál, vagy itt hogy megy?

Dáccsika

(#9009) kano válasza natë (#9007) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor jól néz ki. :C Neked milyen memkari van benne?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9010) lipido válasza kano (#8952) üzenetére


lipido
senior tag

Nem szabadna ugyan annak lennie!

(#9011) kano válasza lipido (#9010) üzenetére


kano
nagyúr

:DD Csak 1 kérdésem van: "Lopni szabad?" :R
Ugyan az a CPU van mindkettőben csak míg a Defy-ban vissza van véve az órajele 800MHz-re, addig a +-ban már nincs. Mondjuk ahogy látom 1700-as akksi van a +-ban és alapban android 2.3 van rajta.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9012) lipido válasza kano (#9011) üzenetére


lipido
senior tag

Fogott már kézben valaki +t?

(#9013) natë válasza kano (#9009) üzenetére


natë
nagyúr

Sima 5$-os C4 4Gb az ebayről. A kínaiak 2-t küldtek egy helyett :DDD

lipido : jaja, minden nap azt fogom, mivel ugyanaz, mint a Defy. :D

[ Szerkesztve ]

(#9014) lipido válasza kano (#9011) üzenetére


lipido
senior tag

Ha 1 az 1-ben ugyan az a cucc, akkor miért lehet az, hogy a + bug-ok nélkül tudja a 2.3-at, a sima viszont nem. Csak van benne vmi huncutság!?

(#9015) natë válasza lipido (#9014) üzenetére


natë
nagyúr

Talán mert még nincs kinn hivatalos 2.3 Defy-ra? Jóhogy bugokkal tudja a sima Defy, mivel leaked, gányolt kínai fejlesztői defy+ rom érhető csak el a telefonunkra.

[ Szerkesztve ]

(#9016) kano válasza Tex (#9000) üzenetére


kano
nagyúr

És hogy kell ezt letölteni? Azt mondja, hogy menjek telefonról az m.getjar.com-ra, ott menjek a Quick Downloadra és írjak be egy számot (amit megad). De, ha ezt megteszem a szám beírása és a Downloadra való kattintás után nem történik semmi. :F
lipido
Azt Te honnan tudod, hogy a Defy+ bugok nélkül "tudja" a 2.3-at?
Nyilván a Moto (Google) nem fogja kidobni a Defy-re a 2.3-at korábban mint a Defy+-ra, mert akkor miért is venné meg az ember a Defy+-t?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9017) kano válasza kano (#9016) üzenetére


kano
nagyúr

Rájöttem, köszönöm.
Ki volt az az állat aki ezt a letöltést így találta ki???

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9018) Tex válasza kano (#9016) üzenetére


Tex
senior tag

Kicsit trükkös. A mobil oldal alja felé van egy Quick download felirat nem igazán gomb, de arra kattintva kicsi idő után szépen beadja hogy töltsd le a getjart ha feltelepítetted akkor kell a BW mellett levő download gombra kattintani és kiválasztani a getjart a letöltéshez.

Ok! :K
Nem törlöm azért hátha valakinek jól jön majd még.

Nyilván azért van ingyen hogy megismerd a getjart és a letöltést. :P

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#9019) kano válasza Tex (#9018) üzenetére


kano
nagyúr

És nem tudod, hogy az a prg. hova tölti le az apk-t. Jó lenne, ha meglenne az apk is.
Mondjuk Titanium Backuppal kimenthető.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9020) Moon_Walker válasza natë (#8984) üzenetére


Moon_Walker
tag

ezek szerint nem sikerül leállnod... :DDD
nekem a 923-as van fent és most járok 2nap 14 óránál.
49% még van a aksiból.

(nem kötelező megadni)

(#9021) Tex válasza kano (#9019) üzenetére


Tex
senior tag

Azt nem tudom, Nem találtam sehol. :F

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#9022) sub71 válasza Mazsika (#9008) üzenetére


sub71
aktív tag

Sign Tools a progi neve. de mondtam keress rá a másik topikban premete összeállított egy csomagot "defycucc" néven, abban minden benne van ami kell!! bármit tudsz ki-be pakolni: progi, csengőhang, boot háttérkép stb... azért csak óvatosan!!!

[ Szerkesztve ]

(#9023) kano válasza Tex (#9021) üzenetére


kano
nagyúr

Találtam még pár jó alkalmazást ami most ingyenes. Mennyi időnként változnak az akcióban lévő alkalmazások?
Titanium backuppal csinálsz az appról egy mentést és után abból ki tudod szedni az apk-t.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9024) szabof1 válasza Tex (#9018) üzenetére


szabof1
őstag

Én most a hozzászólásod alapján másodszor is nekifutottam, hogy telepítsem a Getjart, de nekem sehogyan sem ajánlja fel a letöltését. Mindent úgy csináltam, ahogyan írtad, a telefonról gyári (CM7) és Opera Mini böngészőben is. :W
Nem enged belépni / regisztrálni - nem ez a baj?

Nincs erről egy szájbarágós leírás valahol?

(#9025) szabof1 válasza sub71 (#9022) üzenetére


szabof1
őstag

Én pár hete már nem találtam letölthetőnek a régi (eredeti) linket és mivel kereste valaki és nekem megvan, feltettem ide: premete - defy cuccok

(#9026) premete válasza sub71 (#9022) üzenetére


premete
veterán

[legegyszerűbben ezzel]
letöltöd, telepíted, elindítod az AndroidSigner.exe fájlt, majd a szignálni kívánt apk-t, vagy komplett *.zip fájt belehúzod és a "sign" fülre kattintasz, és automatikusan megcsinálja eredeti fájlnév.signed utótaggal.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9027) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Van még a CM7-ben (RC 1.5) egy nagyon hasznos funkció,csak nem tökéletes... az autóstartóba rakva a beállításokban van lehetőség arra, hogy minden dokkoláskor automatikusan kapcsolja a bluetooth-t. Egyszer megcsinálja, de utána "elfelejti" sajnos...

2 hónap után rászántam a váltásra magam, és a CM7 helyett az új jordan 2.3.5/MIUI/1.9.23-as (1.7-es CMIUI-val) ismerkedek tegnap óta... nem rossz, valóban szebb, mint a CM7. 2500-as quadrantok jönnek ki rá, szinte ugyanaz, mint az RC 1.5-nél!
De tényleg mintha új telóm lenne, szinte minden kezelőfelület új :D .

(#9028) chab7 válasza lipido (#9012) üzenetére


chab7
addikt

Persze. Meg sem jelent még hivatalosan. Max Kínában, de szerintem még ott sem, mert azok is csak valami tesztpéldányok lehetnek.
De ilyen informáltan honnan veszed, hogy az bugok nélkül viszi a 2.3-at? Személy szerint én azt állítom, hogy a miénk is viszi bugok nélkül már most. Amennyi bug előfordul, annyi a gyári romokban is van. Nagy részük ezekben is csak a fejlesztés lépései miatt vannak.
Ha nem csinálgatnák ennyire, hanem hónapokig csak az rc1.5 lenne meg a cm7-ből, akkor ez még jobban feltűnne.

Mozz: Jól miui-sítottad a cm7-et ;) Nyughatatlan lélek vagy - szerencsére.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9029) natë válasza Moon_Walker (#9020) üzenetére


natë
nagyúr

Használod egyáltalán a telefont, vagy repülő üzemmódban inkubátorban tartod? :DDD

chab7 : Nem MiUi az, hanem GB :K Font csere van még hátra, aztán kész a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#9030) Tex válasza szabof1 (#9024) üzenetére


Tex
senior tag

Mindenképpen itt kezd.
Rákattintasz a letöltésre itt feljön egy ablak ahol megadod milyen telcsire akarod letölteni utána ad egy kódot (231883) és kiírja hogy lépj fel az m.getjar.com-ra a teló böngészőjével (arra kell figyelni hogy csakis a mobil oldalra lépj, mert a simáról nem fog menni).
Oldal alja fele egy villám és quick download feliratra tapi kicsit várni kell ott adja fel hogy töltsd le a getjart ezt megteszed és telepíted. Ezután megkeresed a BW-t (vagy amit akarsz) és ott mellette kattintasz a free/download gombra ezután kéri a kódot (ebben már nem vagyok biztos hogy pont itt kéri e), letöltéskor a getjart kell választani. Előfordulhat hogy többször kell kattintani a letöltésre.
Regisztrálni nem kell.
Nálam a Defy-n jelenleg CMIUI 1.7 van annak a gyári böngészőjével csináltam.
A Slimen TRZmod-0.3 van annak is a gyárijával sikerült.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#9031) szabof1 válasza Tex (#9030) üzenetére


szabof1
őstag

Köszönöm! :R Sikerült! :D

(#9032) Tex válasza szabof1 (#9031) üzenetére


Tex
senior tag

Örülök hogy sikerült! :K
Ezután már egyszerű lesz bármit letölteni, nem kell szenvedni vele.
Mondjuk az én leírásom nem olyan szájba rágós mint a tieid. :R

(#9033) Mozzarella: nem feltétlenül kell a kód az csak az appot azonosítja, ha getjar a telcsin van onnantól már csak a downloadra kattintasz és letölti.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#9033) natë válasza Tex (#9030) üzenetére


natë
nagyúr

Nekem nem kellett semmi kód :F
Simán telepítettem az apk-t és utána a free cuccokat.

(#9034) sub71 válasza premete (#9026) üzenetére


sub71
aktív tag

Szia!
Örülök, hogy újra "hallom a hangod"! Azt gondoltam, telefont váltottál, ezért nem szólsz a topikhoz!

szabof1: Köszi az új linket!

[ Szerkesztve ]

(#9035) Vhunter


Vhunter
tag

Üdv,
Nyomtam egy factory resetet, aztán meg wipe data, cachet, és amikor elindul a telefon a set-up résznél megakad, nem jön be semmi, totál halott. MSU nem ismeri fel (az egyetlen ajánlás, amit találtam fórumban az az, hogy frissítsem azzal)
Ja, már unrootoltam is bootmenüből, hátha az a gond, de nem...
Bárkinek valami ötlet?
Amúgy közbe arra is gondoltam, h. titanium backup-al egy két progi le volt szedve, az okozhat problémát?
Köszi.
Bocs, hogy itt is feltettem, de eléggé para van most... :)

[ Szerkesztve ]

(#9036) szabof1 válasza Vhunter (#9035) üzenetére


szabof1
őstag

Nézd át ezt, hátha valamelyik módszer segít.

(#9037) Vhunter válasza szabof1 (#9036) üzenetére


Vhunter
tag

Köszi, de ebben nem találtam hasonló problémát.
Amúgy nekem semmi módosított ROM-om nem volt. Egy szimpla factory resetet akartam csak nyomni a gyári 2.2-re.

(#9038) szabof1 válasza Vhunter (#9037) üzenetére


szabof1
őstag

Jó-jó, de a bootloopos 2. részben az 1. pont kivételével mindegyik megoldás (főleg az utolsó kiegészítés) jó lehet! :K

(#9039) Vhunter válasza szabof1 (#9038) üzenetére


Vhunter
tag

A kiegészítést (wipe-ok) próbáltam, nem segít, bonyolultabb dolgokba meg nem akartam belevetni magam (reméltem van egyszerűbb megoldás, egy FR-re :P)... De ha nincs más, akkor ez lesz. Viszont most órára kell mennem, majd csak este vetem bele magam, akkor majd írok, ha valami nem megy.
Addig is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#9040) Moon_Walker válasza natë (#9029) üzenetére


Moon_Walker
tag

:DDD Jóó most kicsit hanyagoltam, de azért jól hangzik nem?

(nem kötelező megadni)

(#9041) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv! Aki Telenoros, netán Djuice-os (ami mégjobb mert én is az vagyok) és netán CM7-et használ (de ha gyári ROM az se baj) megnézné nekem a Mobile Networks/Access Point Names-ben mik szerepelnek?

Nálam ez a kettő:
- Pannon (net) - nálam ez van beállítva
- Pannon MMS (mms)

Jó hogy így van beállítva? Nemkéne ott lennie egy harmadiknak, pl. "Pannon HU"????

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#9042) mira72 válasza volvoguy (#9041) üzenetére


mira72
őstag

ennyi nekem is ... mi a baj ezzel ?

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9043) volvoguy válasza mira72 (#9042) üzenetére


volvoguy
addikt

Hmm...azt tudom hogy a Tmobile-nál 3 ilyen van, méghozzá:
- T-mobile H (wnw) - ez szokott alapértelmezett lenni
- T-mobile NET (internet)
- T-mobile H MMS (MMS)

És mintha a a Telenornál is 3 szokott volna lenni ezért kérdem.... :F

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#9044) mira72 válasza volvoguy (#9043) üzenetére


mira72
őstag

nem működik a mobilneted? vagy mi a baj? vagy csak szimplán unatkozol :F

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9045) volvoguy válasza mira72 (#9044) üzenetére


volvoguy
addikt

nem az a baj, hanem hogy amikor feltettem a CM7-et, 4-5 alkalommal felmászott mobilnetre úgy 30 másodpercre.....lekérdeztem az egyenlegem, és 9500FT-nál járok :Y :Y :Y - és hát most keresem az okokat, mert kicsit durvának tartom, hogy 4-5x30másodperc 7000Ft-al terhelte volna meg a számlám :F :F

Ezért gondoltam, hátha vmi nincs jól beállítva, avagy pont az a baj hogy a Pannon (net)-re van állítva az Access Point Names....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#9046) mira72 válasza volvoguy (#9045) üzenetére


mira72
őstag

akkor jól működik a mobilneted nem? :DDD

Telenor Mobil Online Start

azaz 1331Ft / 1Mb... ha kiszámolod hogy 3G-n mennyi adatot tudott volna forgalmazni, párszor fél perc alatt, akkor még örülhetsz is...

volt itt már erről nem egyszer szó, szerintem minden androidos mobil topicjának az első hsz.ében is benne van hogy szereti a netet ( szerintem mobilnet nélkül olyan mint egy autó benzin nélkül.. ) ... és kéretik odafigyelni rá ha nincs, anno pengés topicba voltak 100k+ számlák is emiatt ...

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9047) Z0C! válasza mira72 (#9046) üzenetére


Z0C!
őstag

azthiszem én mondtam :D

" az android biteken él és zabál " :)

szerintem aki okostelefont vesz mindenképpen kell hozzá mobilnet.
lehet jönni a Wifivel, de ha meg nincs wifi akkor meg szívás van...
mind3 szolgáltatónál van kezdő net csomag. olcsópénzért :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#9048) natë válasza Z0C! (#9047) üzenetére


natë
nagyúr

Az a baj, hogy eléggé kevés ami az alapcsomagban van :(

(#9049) volvoguy


volvoguy
addikt

Azt még megtudjátok mondani, h melyik hálózati módban használjam a CM7-et?

- GSM és WCDMA (jelenleg alapértelmezett)
- Csak GSM
- Csak WCDMA
- WCDMA és GSM - WCDMA preferált

Amennyire én tudom mi a GSM hálózathoz tartozunk. Jó a "GSM és WCDMA" beállítás, vagy állítsam "Csak GSM"-re?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#9050) mira72 válasza natë (#9048) üzenetére


mira72
őstag

én, telenor 100Mb-t használok, emailozni meg a agps-nek teljesen elég.. még sok is.. túlforgalmazási díj nincs, max lassítanak, de még nem volt hozzá szerencsém

haver t-mobile, 30Mb, túlforgalmazási díj ott sincs, őt minden hónapban lekorlátozzák 128/128-ra, de 300Mb-nál ...

szal mi is a kevés??? ezt nem értem , de lehet csak nekem magas ....
ja, igen aki youtube videókat akar nézni mobilneten a buszon.. azt meg tudom sajnálni..

(#9049) suti_88: nekem az UMTS(WCDMA) preferált van belőve ... gondold át mi mit jelent ...

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.