Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9601) Neck válasza Shyciii (#9596) üzenetére


Neck
veterán

Amiket leírtál, az mind a két videóban közös. Nekem a 720p valamivel jobbnak tűnik.
Mindenesetre holnap csinálok 4 videót napfényben azonos körülmények között, 240p-től 720p-ig, abból többet fogunk látni.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9602) cmg1024 válasza romo77 (#9597) üzenetére


cmg1024
csendes tag

Nem értek hozzá, csak kérdezem. Nem lehet hogy gond, hogy nincs rendesen feltöltve az aksi?

(#9603) chab7 válasza Shyciii (#9596) üzenetére


chab7
addikt

Sajna itt is afelé megy a szekér, hogy kell a vas, mert jelennek meg ilyen-olyan játékok a telókra is. Ha nem lennének, akkor már bőven eleget tudna a vas maga már most is.
Hát a kamera nem tudom mennyire lenne sokkal jobb egy ekkora lapos készülékben. Bár én azon az oldalon állok akinek szintén elég a wvga videózás amit tud. Minőségével is elégedett vagyok. De még tesztelgetésen kívül semmit nem videóztam vele :D
Viszont ha kell majd, akkor ott lesz a zsebemben.

Más: Látom walter minden romnál a guide-omat írogatja át az aktuálisra zöld kamerásoknak, bár ezt az újat még nem próbáltam. Remélem működik a metódus ugyanúgy mint a 66, 109-es és az ms2 esetén. Na de majd a közeljövőben lehet rápróbálok én is erre az újra.
Engem csak az zavar, hogy régebbi mint a kínaiak, és nekem már azokkal is minden oké volt.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9604) romo77 válasza cmg1024 (#9602) üzenetére


romo77
csendes tag

A bootloader képernyő /amit nem tudok kikapcsolni!!!/ azt irja battery ok

ráadásúl megpróbáltam másik gépen elindítani az RSD LITE progit, nem találja a telefont
(az uj 5.4.4 sem)

[ Szerkesztve ]

(#9605) domerator válasza Shyciii (#9596) üzenetére


domerator
veterán

Ember... nem lehet igaz, hogy itt is belekötsz a fotó-videó témába, nem csak másik topicban...

Gondold már végig, hogy a minőség és a tartalom egészséges kompromisszuma a legjobb.
Ha van egy Nikon D3-ad de csak állandóan a zsúfolt Váci utcai tömeget fotózod vele (mert nincs jobb témád, mert épp akkor érsz rá mindig,mert nincs fantáziád stb...) akkor lehet neked pengeéles tökéletes képgyűjteményed, de a kutyát nem fogja érdekelni. Amikor meg valami érdekes történik, akkor pont nem lesz nálad a milliós, csúcsminőségű cuccod. Pláne nem, ha esetleg buliba mész, tengerparton vagy, stb.
A mobilba szerelt kamerának pont az a lényege, hogy amikor kell, akkor épp nálad is legyen (az előbb mondtam, hogy a dögnehéz csúcsgépedet nem fogod mindenhova elvinni)... és ha már így esett, hogy kitalálták, sőt fejlesztik is, akkor miért ne lenne az adott lehetőségekhez képest a legjobb? Először valóban QCIF méretű volt, utána QVGA, most meg a 720p sőt 1080p-nél tartunk... miért baj az, ha olyanok profitálnak ebből, akiknek a pillanat megörökítése számít és nem a rögzítés minősége.
Őszintén barátom.... ha a gyermeked első lépéseit KIZÁRÓLAG VGA méretű mobil videón tudtad volna megörökíteni, akkor utólag kidobnád a felvételt, mert xar a minősége?

Tiszteld jobban mások véleményét és mélyebben gondolkozz el ezekről a dolgokról!

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9606) Shyciii válasza Neck (#9601) üzenetére


Shyciii
veterán

Persze hogy közös mindkét videóban, hiszen a hardver gyengeségét a szoftver nem tudja megoldani :)
Amúgy a stock felbontáshoz is vannak patchek amivel kisebb zajszűrést lehet előhozni.
Nekem már a 848*480 is üdvözítő, mert végre 16:9-es képarányra is képes. Nekem csak az hiányzott eddig :)

(#9607) Shyciii válasza domerator (#9605) üzenetére


Shyciii
veterán

Neked is tiszteletem, hisz legfontosabb a kultúrált hozzászólás, ugyebár. Sokaknak ez nem működik.
Jó látni, hogy van akinél a fotók készítése megáll a mobil és méregdrága készüléknél, és eszébe nem jut, hogy vannak közte több ezres átmenetek is, hiszen nem csak milliós nagyságrendben lehet venni gépet, hanem 20e-ért is, jaj és mindjárt kapható olyan is, ami kicsi, könnyű. Canon IXUS, ha már itt hever előttem egy régi 3.2mp-es.
Nah de peace. Úgysem szoktam felvenni a hozzád hasonlók stílusát. Sok évvel ezelőtt megtanultam mikor megjelent az akkori sulinet, hogy a megmondokra rá kell hagyni.
Így hát good night.

Érdekes módon mindig az igénytelenek akarják ráerőszakolni magukat az igényesekre...Jah nem is, ez csak ebben az országban divat.

[ Szerkesztve ]

(#9608) domerator válasza Shyciii (#9607) üzenetére


domerator
veterán

Miért érzem azt, hogy ez egy tipikus troll post volt részedről?... megvan... egyetlen felvetésemre, vagy kérdésemre sem reagáltál, viszont belekötöttél a stílusomba (amivel amúgy semmi hiba nem volt a hozzászólásomban)... és pár dologgal megpróbálsz megbántani.

Annyi eszed viszont nincs, hogy nyomj előtte egy off topicot...

(van egy nagyon sanda gyanúm, hogy ki lehetsz...)

Szerintem állítsd le magad a mások fikázásával és az elért eredmény (720p videó) becsmérlésével... még időben vagy.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9609) #71562240 válasza Shyciii (#9607) üzenetére


#71562240
törölt tag

Rágod a már százszor megrágott gittet, ráadásul ritka ellenszenves, a másik fél szövegét állandóan félremagyarázó módszerrel.

(#9610) rum-cajsz válasza Kendek (#9563) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Én a helyedben először feltölteném a telefont, és a Nordic romot próbálnám linux alól "flesselni", ezzel: [link].

Remélem összejön!

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#9611) natë


natë
nagyúr

Még egy 720p videó.

Más: CMiUi 1.8

- updated base to 1.9.30
- multilanguage support (cmiui)
- added appwidgetpicker for non-miui launchers
- added compass
- wake up the phone using volume keys (cmiui)
- miui launcher [mod]
- spare parts [mod]

Platty

[ Szerkesztve ]

(#9612) romo77 válasza rum-cajsz (#9610) üzenetére


romo77
csendes tag

Úgy néz ki hogy a Nordic SBF file-t sikerült feltenni
nem tudnám megmondani hogy ezt miért sikerült a másikat miért nem. Mindenkinek köszönöm a segítséget. :R :R :R
Bár még nincs vége szeretném felrakni a cm7 1.5 verziót. :Y :Y

A telefont bootloader közben lehet tölteni???

[ Szerkesztve ]

(#9613) rum-cajsz válasza romo77 (#9612) üzenetére


rum-cajsz
őstag

"A telefont bootloader közben lehet tölteni???"

Nem. De ha van rajta működő rom, akkor elvileg kikapcsolva is lehet tölteni.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#9614) romo77 válasza rum-cajsz (#9613) üzenetére


romo77
csendes tag

Na de nekem nem vót'
Pont ez volt a bajom, hogy nem volt!

na de egy 20 perces műveletet 15 óra alatt majdnem sikerült megoldanom
Most majdnem ott tartok ahol kezdtem.

(#9615) domerator válasza natë (#9611) üzenetére


domerator
veterán

CMIUI-t hogyan update-elem? Egyszerűen csak wipe cache/dalvik és ráflashelem?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9616) domerator válasza domerator (#9615) üzenetére


domerator
veterán

Már megtettem... elöl-hátul wipe, meg egy reboot és megy rendesen.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9617) RootRulez


RootRulez
félisten

Van ez a Rom Manager. Használta már valamelyikőtök?

═════════════════════════════════════════

(#9618) meridarider válasza RootRulez (#9617) üzenetére


meridarider
tag

Én rendszeresen használom ezzel frissítem a CM7 et és teljesen hibátlanul működik:)

God hates us all.

(#9619) meridarider


meridarider
tag

Komoly kérdés.. az egyetlen ami a MIUI ból hiányzik nekem ; hogy tudom megoldani hogy a hangerőgombokkal számotváltsak? gyári opció nincs, valami ötlettel remélem tudtok szolgálni:)

God hates us all.

(#9620) Neck válasza natë (#9611) üzenetére


Neck
veterán

Szerintem eddig ez a legjobb. :)
Szerk: már csak a téma miatt is :DDD

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9621) Neck


Neck
veterán

Azt láttátok már, hogy a Wikipedia a Defy oprendszerek között hozza a 2.3.4 -et, a CM-ot meg a MIUIt is? :DDD

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9622) Neck válasza Neck (#9620) üzenetére


Neck
veterán

Na, még egy utolsó post, aztán visszaalszom.
Itt található 3 teszt videó.
A GreenLens teljesen más (véleményem szerint sokkal szebb) színekkel operál, viszont nagyon mosott, a RedLens videón tisztán látszik, hogyan is működik a Bayer-kamera (érdemes elolvasni).
Nem szépek a színek, egy-két helyen "ugrál" is a szín, cserében viszont élesebb. A háttérben lévő torony ablakai alatt végigfutó "rece" jobb széle gyakorlagilag csak a 720p-s videón vehető ki rendesen.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9623) Z0C! válasza domerator (#9616) üzenetére


Z0C!
őstag

tehát akkor wipe cache, wipe data, install zip...wipe cache, wipe data, wipe dalvik?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#9624) Titi76


Titi76
aktív tag

Valaki aki letöltötte már a CM7-14-et fel tudná tölteni valahova, mert a hivatalos oldalról olyan lassú hogy lelövi a rendszer 3-4MB után.
Köszi előre is.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#9625) domerator válasza meridarider (#9619) üzenetére


domerator
veterán

Működik

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9626) Neck


Neck
veterán

A Battery managerben nem látom a nagy böszme elemet a zöld lötyivel, mint anno a Froyo alatt láttam. Azt elő lehet hozni valahogy? Mert jelenleg csak onnan tudom, hogy hány %-on van az akksi, hogy a notif. baron az elem kb megmondja, vagy pedig a batterycalibrate megmondja pontosan.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9627) Lacopapi válasza Neck (#9626) üzenetére


Lacopapi
addikt

Van erre widget bőven....egyszerűbb.

(#9628) domerator válasza Z0C! (#9623) üzenetére


domerator
veterán

"tehát akkor wipe cache, wipe data, install zip...wipe cache, wipe data, wipe dalvik?"

Isten ments, hogy wipe data-t csinálj... :Y

Wipe cache, wipe dalvik (ez csak biztonság kedvéért), install, wipe cache, wipe dalvik, reboot. :C

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9629) Z0C! válasza domerator (#9628) üzenetére


Z0C!
őstag

remek! kösz! :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#9630) Lacopapi válasza Z0C! (#9629) üzenetére


Lacopapi
addikt

Romot cserélsz ? Azt hittem,kivárod az 5 napot :DD
Érdekelt volna az eredmény....

[ Szerkesztve ]

(#9631) Z0C! válasza Lacopapi (#9630) üzenetére


Z0C!
őstag

a sajátomon marad a régi CMIUI.
havernak lövöm be az újat :)
illetve még ma 3 CM7et teszek fel 3 Defyre :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#9632) kano válasza Shyciii (#9572) üzenetére


kano
nagyúr

Valószínűleg valamilyen driver eltolódhatott.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9633) kano válasza meridarider (#9619) üzenetére


kano
nagyúr

Bocsi, lejárt a szerkesztési idő.
Van ilyen kiegészítés amit fel lehet tenni. Itt, de még a legújabbhoz nincs meg.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9634) domerator válasza kano (#9633) üzenetére


domerator
veterán

Hmmm... most megint kipróbáltam... egyszer működik, egyszer nem... de szerintem a Mortplayer nálam bekavar. Simán MIUI Music-kal ki kell próbálni.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9635) kano válasza domerator (#9634) üzenetére


kano
nagyúr

Ha átállítod az alap zene lejátszót akkor működik bármelyik programmal (én Poweramppal használtam).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9636) domerator válasza kano (#9635) üzenetére


domerator
veterán

Köszi, igen, tudom hogy működik, csak még arra nem jöttem rá, hogy mik a prioritások (tegnap ugye előfordult, hogy a music lelőtte a mortot és ő folytatta a lejátszást), de nincs nagyon sok jelentősége... headsettel tudok váltani.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9637) mira72 válasza Shyciii (#9598) üzenetére


mira72
őstag

Végre valaki hasonló nézeten van mint én :DDD

(#9608) domerator : Engem miért nem szóltál le a hasonló kamerát kulázó megjegyzéseim miatt? Csak nem a közös Blade-es múlt az oka? :U
Pedig elég csipkelődős ( de érthető és célra törő ) a stílusom nekem is ...

Én a pengét a defy-re azért cseréltem le, ( mert szinte semmibe nem került a csere .. :) ) mert vártam egy jobb cam.ot, meg tetszett hogy strapásabb .. Erre kaptam egy hasonlóan szar cam.ot, csak kicsit nagyobb felbontásba, meg elméletileg annyira nem kényes.. ja és cpu-ba rendesen odaver neki minden tekintetben persze...
Neked is volt penge, tudod milyen képeket csinál az és a defy, igen, jobbak a defy-sek, de nem annyival hogy ez pénzt érjen bárkinek is ( szerintem )..
Jajj, eltértem a témától .. Igazából siralmas 480ba is és 720ba is amit képes felvenni, képeket ha elegendő neki a fény elfogathatóakat csinál.. de ezt tegnap már kitárgyaltuk :D

Igazából, ez egy telefon ami mindenre jó kicsit, összességében meg semmire se? Rosszúl gondolom?
-Tudsz vele telefonálni?
Igen, de egy régebbi "hagyományos" telefon erre a célre jobb ( pl. akku idő.. )
-Tudsz vele fényképezni/felvenni videot?
Igen, de ...... minőség? .....
-Tudsz vele internetezni?
Igen, de ... van az a troll aki ezen netezik normális méretek helyett tuti .. ő dolga :D
-Tudsz vele minden sz@rt csinálni? -Igen! Örül! Élvezkedik! :D

Mint tegnap is kitárgyaltuk kedves Mozzarella topiclakótársal, ez arra jó amire kitalálták.. ha éppen nincs más nálam, MERT NEM NAGY DOLGOKAT MEGYEK ÉPP MEGÖRÖKÍTENI! akkor kattintgatok/videózgatok.. és "élvezem" az eredményt! ..

Olvastam hogy valaki írta hogy a régi VHS felvételt ki kell-e dobni mert az van az ősidőkből? Miért kéne, de akkor nem igazán volt más. Ma pedig emberi áron lehet kapni igazán élvezhető felvételt lehet készíteni. .

Félreértés ne essék, nem defy-t akarom szidni, meg hogy ne szedjünk k i belőle mindent amit lehet, aminek látom értelmét azt én is megteszem a számomra jobb használhatóság/élvezet érdekében ...
De amikor be van linkelve 2 video, az egyik egy 480.-as színtelen paca, a másik pedig egy nagyobb felbontású ( gyk.: 720.. ) színtelen paca. ... szerintetek ?

Na meg az a hsz., hogy 10k-ért beleteteti a defy-be a piros lencsés cam.ot ... no comment ..

Most ha azt írom hogy nem én vagyok a túl igényes ehhez az sértő? :DDD Remélem nem, akinek igen, az sorry ....

Ui.: Meg vagyok elégedve a defy-vel, amire nekem kell majdnem tökéletesen megfelel, igaz a Blade se volt rosszabb ( tudom, megkaptam már hogy egy lapon emlegetni vicces... de aki azt nem használta ne szóljon (BE) :N ) ...
Bizonyos dolgokat többen túl misztifikálnak... de nem baj, nem vagyunk egyformák..

:R

Ui.2.: Kíváncsi vagyok képes-e valaki érdemlegeset hozzászólni ehhez :F

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9638) chuck


chuck
csendes tag

Egy újonc tapasztalatai:

3 hete van meg a Defy, azóta próbálgattam romokat.

CM7 rc1.5-el a készenléti időm kb 10 óra volt, használat mellett, 3as vagy kisebb térerő nem volt, mert eldobta a telefon a hálót, csak segélyhívás is szerencsével volt. Nagyon jól konfigolható, szép rendszer, de mivel telefonálás rengetegszer megszakadt, illetve nem voltam elérhető, ment a levesbe, egyszer talán még megpróbálom.

Következő MS2 Ginger volt, ez nagyon tetszik, gyors, készenléti idő nagyon jó.

Jelenleg Wajk féle MIUI van fent, ez megint tetszik. Ami nagyon érdekes fejlemény, hogy itt a wifi felgyorsult rakétasebességre, otthon 15 megás t-home adsl-el 13 megát ment az eddigi 4 mega helyett speedtest.net szerint [link], de egy 110 megás videó is lent volt 2 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

Ne ess pánikba!

(#9639) Halo válasza Neck (#9622) üzenetére


Halo
senior tag

az alap zöld lencsés felvételek sötétek.
a lencse... szóval jó sok fény kell a felvételhez/fényképekhez, különben kissé sötétek a képek.
lehet utólag retusálgatni, kis fényt hozzáadsz akkor látszanak a részletek is.
ha megnézed a baloldalon levő téglázást, az is látszik: jó fényben... ha feljebb van tartva a kamera, sok fényt kap, és akkor nem lesz olyan részletgazdag a kép.
viszont nézd meg, ha picit változtatod a kamera dőlésszögét, hogy ne egyből érkezzen a fény, s "hozzászokik" a lencse, akkor hasonló részletgazdag lesz, mint a piros lencsés/720p-s felvétel, ami már eleve olyan, mintha a gamma húzva lenne rajta. (bocs a szakbarbárkodásért - nem tudom a tényleges szakkifejezéseket :) )

lehet nem is cserélem 720-as lencsére... mindenesetre kíváncsi vagyok a Defy+ stock felvételeit - mit bír úgy a ketyere. A jó dolgokat úgyis átrakják a többi ROMba belőle :)

köszönet a tesztvideókért!
(nagyon OFF: valaki töltött fel egy másik tesztvideót - onnan szebb a kilátás ;] )

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#9640) Z0C! válasza mira72 (#9637) üzenetére


Z0C!
őstag

VHS felvételekről eszembe jut.
tegnap nétem meg óvodai ballagásom. meg kell mondjam 18éve történt...

az azért elég jó, hogy egy 17éves felvételt meg tud nézni az ember, és hogy 17év alatt mennyit változik a technika. (orsós magnó és a bakelites korszak...) Hol volt még mobiltelefon Mp3lejátszóval.. :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#9641) mira72 válasza Halo (#9639) üzenetére


mira72
őstag

Nem a csajom seggét lesni! :D

Csak hogy lássátok, ÉN IS használom a cam. részét is... erre tökéletes!
De a gyerekem első lépéseit megörökíteni ( vki írta.. ) arra nem, mert ( elérhető árban ) van jobb arra ... Reklám: Olympus SP-610 UZ van a páromnak ( nekem tükrös de elérhetőbb árakról beszélünk.. ) .. 40K-s kategória, szinte tökéletes amire kitalálták.. nagy optikai zoom, HD video.. stb ...
Defy meg jó a medencébe :D :C

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9642) Halo válasza chuck (#9638) üzenetére


Halo
senior tag

ha már wifi!

néztem én is, nálam 10/5 net van, a defy hozza is wifin keresztül! (jó... 9,4/4,5 valahogy így...)
de amit nem értek, és nem találom hol kellene beállítani:
wifin keresztül ha másolok a laptopról, egyszerűen.... iszonyat lassú... ugyanez van akkor is, ha usb-n keresztül másolok.

tényleg nem lehet gyorsabb? Mármint azt nem értem, hogy egy 100 mb-os cumót leszedni a netről, gyorsabb, mint a lapiról wifin keresztül átküldeni a telóra - lehet, még az usb-n is lassabb...
szóval nem értem - mit kellene beállítani, hogy hasonló sebességet érjek el?

mira72:
most hogy mondod... kikockáztam :P ;]
nálunk a kerti partin lestek, mikor a fél család bent ült a medencében és videózás közben közéjükvágtam a vízbe. Volt is elképedés :) öcsém még videózott vele a medence alján is, ki-be, működött, bírta. Halkan jegyzem meg: a bal felső sarokban picit bepárált... szóval tudom, hogy kibír egy vízbeesést - ha be van dugva minden dugója - de nem fogom most már direkte víz alá nyomni. Az ördög ugyi tud úszni, s sose aluszik :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#9643) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Hát, basszus csak nem sikerül megoldanom ezt a boot loop problémát. Próbáltam már egy csomó 2.2.1-es és 2.2.2-es romot négy gépen, három oprendszerrel, háromféle programmal, kétféle kábellel, de minden esetben ugyanaz. :(
Most ilyenkor mi a fenét lehet tenni? Vigyen vissza szervizbe, esetleg próbáljak meg Defy+ romot, azzal hátha megy, vagy mit lehet még tenni?

<-ƘƘ->

(#9644) natë


natë
nagyúr

Wide felfétel...Hát azért kissé jobb a "720p"... [link]

(#9645) RootRulez


RootRulez
félisten

nemide... :U

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#9646) domerator válasza mira72 (#9637) üzenetére


domerator
veterán

mira72:

Jól feladtad a lasztit vazze... ennyit írni... most másolhatok, meg idézhetek, meg minden... :O ... na nem baj...

"Engem miért nem szóltál le a hasonló kamerát kulázó megjegyzéseim miatt? Csak nem a közös Blade-es múlt az oka?
Pedig elég csipkelődős ( de érthető és célra törő ) a stílusom nekem is ..."

Mindenekelőtt: neked is beszólok, ne félj, ha olyat írsz, vagy olyan módon írsz, ami nemcsak bökdös, hanem már szúr... :DDD :DDD ... DE... a shyciii (vazz... ilyen hülye nicket... mindig vissza kell néznem, hogy jól írtam-e) tényleg egy tipikus troll, akitől a legtöbb normális ember irtózik... én is. Nem azzal van bajom egyébként, hogy szerinte felesleges a 720p, hanem ahogyan ezt leírja (te is határeset vagy csezmeg.. :DDD ).
Ha éppen tudni akarod, akkor számomra is tök felesleges a 720p, sőt.... amíg csak ilyen mikrolencsék lesznek a mobilokban, addig fotóra is a 4-5Mp is elég, a többi felesleges... szerintem. Én örülök a VGA-nak, az a fontos, hogy VGA-ban nem szaggat és ez nekem elég (bár láttam samu galaxy 720p videót és nem volt rossz, de nem kell!). Én is ferde szemmel nézek a 720p fanokra, de nem fogok trollkodni, mint ez a kisf...sz, és nem fogom olyan vehemenciával (tök feleslegesen) a véleményemet hangoztatni, mint te. :(( :((

A Blade is közel ugyanezt a minőséget hozta, a defy azért magabiztosabb, de ez sem olyan szempont, amiért én váltottam... sok minden más volt az oka.

"Igazából, ez egy telefon ami mindenre jó kicsit, összességében meg semmire se? Rosszúl gondolom?
-Tudsz vele telefonálni?
Igen, de egy régebbi "hagyományos" telefon erre a célre jobb ( pl. akku idő.. )
-Tudsz vele fényképezni/felvenni videot?
Igen, de ...... minőség? .....
-Tudsz vele internetezni?
Igen, de ... van az a troll aki ezen netezik normális méretek helyett tuti .. ő dolga
-Tudsz vele minden sz@rt csinálni? -Igen! Örül! Élvezkedik!"

Ez van apám... halad a világ... de előtted a pálya, ha ilyen nézeteket vallasz, akkor vegyél kistelefont 3 hetes akkuidővel... ne csak a szád legyen nagy, hogy a telefon telefonálásra való... akkor mijafaxnak van defyd? :W

"Mint tegnap is kitárgyaltuk kedves Mozzarella topiclakótársal, ez arra jó amire kitalálták.. ha éppen nincs más nálam, MERT NEM NAGY DOLGOKAT MEGYEK ÉPP MEGÖRÖKÍTENI! akkor kattintgatok/videózgatok.. és "élvezem" az eredményt! .."

Itt a lényeg csezmeg... ha te is így gondolod, akkor mijafaxon rugózol... miért nem xarod le, hogy vannak, akik ezt a pillanatfelvételt minél jobb minőségben szeretnék felvenni... aztán ha majd szaggat nekik az az ő bajuk, nekik az a lényeg, hogy minél nagyobb legyen a kép, nekem meg az, hogy ne szaggasson... ENNYI :(( :((

"Félreértés ne essék, nem defy-t akarom szidni, meg hogy ne szedjünk k i belőle mindent amit lehet, aminek látom értelmét azt én is megteszem a számomra jobb használhatóság/élvezet érdekében ...
De amikor be van linkelve 2 video, az egyik egy 480.-as színtelen paca, a másik pedig egy nagyobb felbontású ( gyk.: 720.. ) színtelen paca. ... szerintetek ?"

Mijazistent törődsz vele? Hexensuszt kapsz, ha két manus azon vitatkozik, hogy melyik paca a jobb??? Ember... egyszer kiváló látásmódról és brilliáns tudásról teszel bionyságot, utána meg beleugrasz a pohár vízben kavart viharba... döntsd már el ki vagy... :DDD :DDD

"Na meg az a hsz., hogy 10k-ért beleteteti a defy-be a piros lencsés cam.ot ... no comment .."

Maga a tény, hogy valakinek van 10k-ja egy nanop*csányival jobb kamerára az nekem is szúrja a szemem, de könyörgöm... ha minden ilyet észreveszel és ilyen vehemensen reagálsz rá, akkor ki se menj az utcára, mert meg fog ütni a guta (Tenkes kapitánya után szabadon...).

Ui.: Meg vagyok elégedve a defy-vel, amire nekem kell majdnem tökéletesen megfelel, igaz a Blade se volt rosszabb ( tudom, megkaptam már hogy egy lapon emlegetni vicces... de aki azt nem használta ne szóljon (BE) ) ...
Bizonyos dolgokat többen túl misztifikálnak... de nem baj, nem vagyunk egyformák.."

Használtam blédet, úgyhogy beszólok... :DDD :DDD A Defy kategóriával jobb, mint a bléd... AMI nem azt jelenti, hogy a bléd xar... egyetértünk?

"De a gyerekem első lépéseit megörökíteni ( vki írta.. ) arra nem, mert ( elérhető árban ) van jobb arra ... Reklám: Olympus SP-610 UZ van a páromnak ( nekem tükrös de elérhetőbb árakról beszélünk.. ) .. 40K-s kategória, szinte tökéletes amire kitalálták.. nagy optikai zoom, HD video.. stb ..."

ÉS AKKOR MIJAFAXOT CSINÁLSZ A ZOLIMPUSZODDAL, HA A GYEREKED ÉPP A NAGYMAMINÁL TÖRTÉNŐ RENDSZERES LÁTOGATÁS ALKALMÁVAL FOG ELŐSZÖR LÁBRAÁLLNI, A GÉPEG MEG A FIÓKBAN, A FIÓKOT MEG BAXTÁL MAGADDAL VINNI, MERT HÜJE AZÉRT NEM VAGY...? :DDD :DDD :DDD

"Defy meg jó a medencébe"

Na inkább ez az a dolog, ami súrolja a lipótérett kategóriát... megvenni egy deklaráltan mérsékelten vízálló (water RESISTANT és nem pedig waterPROOF) telefont és nekiállni fürdetni... nálam ez van a csúcs közelében az emberi hülyeséget illetően... ez a "majd én is letesztelem" inger... hát meg is van az eredménye nagyon sok esetben.

"Ui.2.: Kíváncsi vagyok képes-e valaki érdemlegeset hozzászólni ehhez"

Tessék... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9647) RootRulez válasza mira72 (#9641) üzenetére


RootRulez
félisten

Aki írta, arra gondolt, hogy a gyerkőc lehet akkor gondolja ki, hogy felegyenesedik, amikor nincs fényképező a közeben vagy nincs benne elem, de a teló meg kéznél van... :D

És azért a spontán valódi jobb, mint az előre beállított, nekem is több több jobb képem lett telefonnal csinálva hirtelen telefonnal,mint előre beállítva gépel... :)

═════════════════════════════════════════

(#9648) domerator válasza RootRulez (#9647) üzenetére


domerator
veterán

Én írtam egyébként... :D

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9649) mira72 válasza domerator (#9646) üzenetére


mira72
őstag

:R Valami hasonlót vártam b@mmeg :DDD
Megpróbálom magam rövidre fogni, igazából nem is akarok nagyon hozzászólni már, de :D :

Én tudom hogy mérsékelten vízálló, tudom hogy könnyen kuka lehet belőle, ha ez megtörténik, nem megyek a fogyasztóvédelemhez hisztizni, meg 18x sírni a szolgáltatóhoz hogy "de bazz ezt a sz@rt vízállónak hirdettétek" ... Visszaolvasva van elég ilyen hsz .. :D
Ennyi ..
jó döfizést mindenkinek, meg sok 720p-s pacát :D

(#9647) RootRulez : majd spontán bekamerázom 1080p-s kamerákkal a kérót, nehogy lemaradjak róla, és akkor jobb esetben az első orgazmusa is meglesz örökítve :W "de hülye vagyok.."

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9650) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Ha Wajk romjában, ahogy a sima miui-ban is bugot találok, akkor azt Wajknak hogy tudom megírni, mert egyébként nem nagyon reagál privire. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.