Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) morfondőr válasza m0rd0k (#8946) üzenetére


morfondőr
őstag

Gondolom te is a Fancy Widget-nél tapasztaltad ezt. Nekem most úgy néz ki sikerült rájönnöm, hogy mitől van ez: beállításokban a manage applications-ban megkeresed a fancy widgetet, ráböksz és a kompatibilitási módot kapcsold ki. Nekem (nem tudom miért) be volt kapcsolva. Utána telefon újraindít. Reggel óta működik így, de amit előbb is írtak igaz: ha az app killer kilövi, akkor is beragad az óra.
Remélem tudtam segíteni!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#8952) kano válasza lipido (#8932) üzenetére


kano
nagyúr

És a Defy+ nem ugyan az mint a Defy? :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8953) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Defyre most szeretném felrakni a CM7-et. Ott tartok, hogy megvolt a kétszeri újraindítás, de a leírás szerint default bootmode-nak azt kell választani, hogy 2nd init boot, de itt most nics ilyen, hanem 3 van:

1. 2nd-init
2.2nd-boot
3.normal

A másodikat válasszam?

Köszi!

(#8954) vazzz válasza johnny82 (#8953) üzenetére


vazzz
őstag

Az elsőt. 2nd init.

(#8955) johnny82 válasza vazzz (#8954) üzenetére


johnny82
őstag

Köszi!

(#8956) RootRulez válasza kano (#8952) üzenetére


RootRulez
félisten

Szerintem de, ergo ugyanannyira vízálló, mint ez :D

De ez a téma csak szó szerint mélyvíz-es...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#8957) postajoska


postajoska
tag

Üdv! Ma vettem DEFY készüléket, Android 2.3.5 CM7 van rajta. Van viszont egy bajom vele. Telefonáláskor a másik fél úgymond kétszer hallja a hangom. Ez lehet a ROMtól vagy valami beállítás esetleg gyári hibás. Mit csináljak?

(#8958) natë válasza johnny82 (#8953) üzenetére


natë
nagyúr

Normal.

postajoska : My name is Legion: for we are many. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8959) RootRulez válasza postajoska (#8957) üzenetére


RootRulez
félisten

Mindenki mindig? Vagy csak alkalmanként?

═════════════════════════════════════════

(#8960) forintuser


forintuser
őstag

Pici GPS történet.Itt vagyok kint Belgiumba.Repülös üzemmód+wifi és egyszerüen nem talál jelet a Defy.Fél órát hagytam szabad ég alatt, és semmi. :O :O :O :O

Holnapkészítést vállalok.

(#8961) johnny82 válasza natë (#8958) üzenetére


johnny82
őstag

Már kész van minden, minden működik, a 2nd-init-et jelöltem be. Te miért mondtad a normalt?

(#8960) forintuser: újraindítás után sem?

[ Szerkesztve ]

(#8962) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Olvastam hogy a gyári Ébresztő feltelepítése 2 metódusból áll. Az elsőt (Install zip from SD card) könnyen megcsinálom, de a második része nekem kínai:

Method 2:
1. Download DeskClock.apk
2. Use adb to push apk
adb push DeskClock.apk /data/local/tmp/
adb shell
# mount -o rw,remount /system
# cd /system/app
# mv DeskClock.apk DeskClock.apk.bak
# mv /data/local/tmp/DeskClock.apk .
# chown root.root DeskClock.apk
# chmod 644 DeskClock.apk
# mount -o ro,remount /system
(If you use rootExplorer, please make sure the permission of the apk file is correct)
3. Reboot your phone, then you will get the alarm with blur alert

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8963) Lacopapi válasza johnny82 (#8961) üzenetére


Lacopapi
addikt

Azért mondta a normalt (én is azt mondtam volna),mert néha előfordul,hogy 2ndInit-el nem bootol be,megáll félúton....

(#8964) volvoguy


volvoguy
addikt

Én már felraktam a CM7-et, de én is a [2nd-init] vagy [normal] boot-módok között vacilálok....lényegében mindegy melyik? Most a [2nd-init]-en van...ha ezzel bajok vannak akkor állítsam át a [normal]-ra?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8965) johnny82 válasza Lacopapi (#8963) üzenetére


johnny82
őstag

Az frankó. Mi a teendő olyankor?

(#8966) postajoska válasza RootRulez (#8959) üzenetére


postajoska
tag

Mindenki mindig sajnos, és nagyon.

(#8967) rum-cajsz válasza volvoguy (#8964) üzenetére


rum-cajsz
őstag

nem, ezt nem kell bántani, 2ndinit kell a cm7-hez.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#8968) roypapa válasza postajoska (#8966) üzenetére


roypapa
tag

És fülessel? Próbáld meg lejjebb halkítani a hívás hangerejét.

Ja és hogy ne legyen off szerintem a legstabilabb rom a Liquid Arc 2.0 Egy hibája volt gyengébb térerő de a baseband switcher megoldotta(T-Mobile US-en volt).

[ Szerkesztve ]

S III

(#8969) natë válasza johnny82 (#8961) üzenetére


natë
nagyúr

Mindig normal-lal telepítem, stabilabban lefut a boot, ráadásul következő rebootnál 2nd initre vált.

roypapa : Így van, a Liquid a legstabilabb CM7 mod, ráadásul a legjobb akkuidővel.

[ Szerkesztve ]

(#8970) sub71 válasza Mazsika (#8921) üzenetére


sub71
aktív tag

"Sziasztok. Ha egy rom zipjebe belemasolok egy apk fàjlt, a system\app mappaba akkor az telepiteskor automatikusan telepul?"

Szia én premete megoldását használom, miután beletetted vagy kivetted amit akarsz, szignózni kell és már működik is!!! volt, hogy 5-6 progit kivettem meg 10-15 betettem próba képp és működött rendesen az összes, akár launchert is cserélhetsz! keress rá itt vagy a másik defy topikban premete leírja mit hogyan kell!

[ Szerkesztve ]

(#8971) chab7 válasza forintuser (#8960) üzenetére


chab7
addikt

Repülő üzemmódban a wifi sem megy, szóval olyankor a gps kizárólag csak magára tud hagyatkozni. Bár a fél óra az sok.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8972) CoolBoy323 válasza chab7 (#8971) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

megy a wifi repcsi módban!!!

(#8973) honeker


honeker
őstag

csá... nem olyan rossz a kamerája http://www.youtube.com/watch?v=AdBIQuCshY0

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#8974) RootRulez válasza postajoska (#8966) üzenetére


RootRulez
félisten

A DEFY-on emlékeim szerint két mikrofon van, egy a kamerának és egy a hívásnak. Nem lehet, hogy mindkettő be van kapcsolódva? Vagy rosszul emlékszem és nincs két kamera?

═════════════════════════════════════════

(#8975) CoolBoy323 válasza RootRulez (#8974) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

most két mikrofon, vagy kamera? :P

mikrofonból van kettő, mert az egyik "zajszűrést" végez beszéd közben

(#8976) RootRulez válasza CoolBoy323 (#8975) üzenetére


RootRulez
félisten

Mikrofonra gondoltam :P

Szóval lehet mindkettőt használja hívás közben és azért "dupláz"...

═════════════════════════════════════════

(#8977) domerator válasza RootRulez (#8976) üzenetére


domerator
veterán

én úgy olvastam, hogy használja is mindkettőt... a stock romban a hívásoknál van több opció a hangminőségre vonatkozóan.
A hátsót zajszűréshez használja... engem állítólag kristálytisztán hallanak.

Ebből kiindulva szoftveres is lehet a hiba.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#8978) CoolBoy323 válasza RootRulez (#8976) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

rakja fel újra a CMet a kolega, vagy másikat, sw bug lehet... vagy gyári rom, és ha azzal is panaszkodnak, akkor szervíz...

(#8979) forintuser válasza chab7 (#8971) üzenetére


forintuser
őstag

Megy az.Holnap próbàlom újra.

Holnapkészítést vállalok.

(#8980) RootRulez válasza domerator (#8977) üzenetére


RootRulez
félisten

Uh tényleg anno valahol megtaláltam egy opciót még 2.1-en vagy froyon...

═════════════════════════════════════════

(#8981) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! A Baseband Switcher-ben mire állítsam? Több opciót is olvastam a opikban...sajnos tanácstalan vagyok. Alapértelmezettként a Central Europe, Hong Kong, Taiwan......4.5.1-85-re van álítva?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8982) RootRulez válasza volvoguy (#8981) üzenetére


RootRulez
félisten

Jajaj CE, Taiwan, ésatöbbi...

═════════════════════════════════════════

(#8983) volvoguy válasza RootRulez (#8982) üzenetére


volvoguy
addikt

Akkor jó mert van aki a sima Central Europe-ot írta, vagy UK-t....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8984) natë


natë
nagyúr

Uccsó nightly CM7-nél észrevett valaki masszív akksiidő romlást?

(#8985) chab7 válasza CoolBoy323 (#8972) üzenetére


chab7
addikt

Pedig semmiféle kimenő rádiófrekvenciás jel nem mehetne repülő módban. Emiatt is repülő mód a neve. Ennek megfelelően én ha aktiválom le is lövi a wifit. A Polaris is így viselkedett és ez kellene legyen a normális.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8986) volvoguy


volvoguy
addikt

2500Ft-os Djuice számlás előfizetésben vagyok. Tegnap raktam fel a CM7-et, 4-5 alkalommal úgy 30 másodpercekre benn maradt a mobilnet, de azonnal repülőmóddal ki is lőttem....most nézem, 9500Ft-nál járok.

Te jó ég!!!! :Y :Y :Y :Y

Az a 4-5 alkalom amikor fellépet mobilnetre ennyire megdobta volna a dolgot? Pedig egész nap Repülő módban volt pedig....

Tegnap óta nem is SMS-eztem, nem is telefonálhattam, még a 2500Ft-os előfizum felét sem érhettem el, nagyjából harmadánál járhattam. Mi történhetett?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8987) natë válasza volvoguy (#8986) üzenetére


natë
nagyúr

Ez sajnos ilyen, azonnal le kell lőni a mobil adatforgalmat, különben az állandó szinkronizálás megdobja a számlát.

Más: tudtok ajánlani valami pofás, animált időjárás widgetet? A Beautiful W. jó lenne, de az istennek nem töl le új skineket...

[ Szerkesztve ]

(#8988) CoolBoy323 válasza chab7 (#8985) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nekem megy, szóval nem hülyeséget beszélek :P

(#8989) forintuser válasza CoolBoy323 (#8988) üzenetére


forintuser
őstag

Szintèn zenèsz.

Holnapkészítést vállalok.

(#8990) volvoguy válasza natë (#8987) üzenetére


volvoguy
addikt

de 4-5 alkalom amik nem tarthattak tovább 30 másodpercnél, mert ahogy szinte észrevettem az Értesítési sávban a 3G és H(nyilak) ikonokat ki is lőttem repülő móddal egyből...szal ez generált volna nekem 7000Ft plusszt?

Vagy tényleg nem működik megfelelően a repülő mód, és bár be volt kapcsolva, de ment egész nap a mobilnet 1000el???

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8991) Neck válasza chab7 (#8985) üzenetére


Neck
veterán

A repülő mód lelövi a 2G/3G-t, a mobil adatkapcsolatot, a WiFi-t és a GPS-t is, viszont az utóbbi kettőt vissza lehet kapcsolni a repülő mód eltűnése nélkül, míg az előbbi kettő esetén eltűnik a repülőgép mód.

Ezen a telón, és a HTC Diamond2-n is így volt.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8992) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok srácok!

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy jelenleg hivatalosan itthon elérhető-e a froyo a defyre? :)
Másik kérdés, hogy van valami módja hogy magyarrá varázsoljam?

Köszi előre is.

Üdv

yo

(#8993) Neck válasza kenny123 (#8992) üzenetére


Neck
veterán

Igen, elérhető a Froyo, az updater fel is rakja neked.
Lehet magyarítást is tenni rá.

A többit megtudod az 1. HSZ-ből :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8994) RootRulez válasza kenny123 (#8992) üzenetére


RootRulez
félisten

igen, igen...

═════════════════════════════════════════

(#8995) Jim Tonic válasza Neck (#8991) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hát, itt a repülő mód csak a mobil részt kapcsolja le. Ami elég nagy ökörség...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#8996) Neck válasza Jim Tonic (#8995) üzenetére


Neck
veterán

Tényleg az. Bár tegyük hozzá, amúgy sem sok ember kapcsolna WiFit a repülőn, hacsak nem alapból elérhető... :DDD

Egyébként a repülésnél 1 telefon nem kavar össze nekik semmit, akkor lenne para, ha a repülőn ülő 100-200+ ember egyszerre hívná a szeretteit, hogy "FELSZÁLLTUNK ANYUS!"

Na akkor szerintem csöpögne a kaki a komm rendszerből.

Szóval ha véletlenül "úgy maradt" a telefonod a gépen, nem kell halálfehéren imádkozni, hogy lezuhanunk :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8997) chab7 válasza Neck (#8991) üzenetére


chab7
addikt

Na azért, mert a repülőmód a rádiófrekis adatforgalmat hivatott leállítani. Az más tészta ha aztán visszakapcsolod, bár akkor már nem lenne repülőmód, hacsak nem olyankor csak fogad, de nem küld ki, bár úgy meg mi értelme a wifinek. GPS amúgy is csak fogad.

(#8996) Neck: Nem is a lezuhanás miatt, mert persze hogy nem. Hanem mert a repűlő módnak sok értelme nincs ha nem kapcsol le minden kimenő rádiófrekit.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8998) Neck válasza chab7 (#8997) üzenetére


Neck
veterán

Én értem, de attól még így működött :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#8999) Joke21


Joke21
aktív tag

Sziasztok!

A mai napon én is egy defy-vel lettem gazdagabb. Sajnos csak zöld lencsést tudtam szerezni, remélem nem ér emiatt semmilyen hátrány. Holnap megpróbálom felrakni a magyarítást, komolyabban majd utána kezdek el vele foglalkozni. Remélem menni fog, eddig nagyon tetszik a teló! :)

(#9000) Tex válasza natë (#8987) üzenetére


Tex
senior tag

Próbáld innen, most ingyen letölthető a getjarról.
Nekem frankón megy.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.