Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9801) Tex válasza #71562240 (#9799) üzenetére


Tex
senior tag

+1

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#9802) #71562240 válasza Tex (#9801) üzenetére


#71562240
törölt tag

Bayer kamera rendelők névsora:
chab7
lacopapi
zoli669
premete
halo
kammerer
tex

Javaslom, aki új ember jelentkezik, ne azt írja, hogy +1, hanem másolja át a hsz-ébe az egész névsort, kiegészítve a saját nevével, hogy mindig aktuális legyen a lista.

[ Szerkesztve ]

(#9803) Neck válasza chab7 (#9787) üzenetére


Neck
veterán

Nekem nem csinálja... Lehet ez is a más hardver következménye...

Mozz:
Apropó ma kicsit be....waitforit....ijedtem, mert amikor levettem a billzárat, nem világított az alsó gombsor. Nem vettem észre, hogy a kollégám felkapcsolta a lámpát, és a fényérzékelő azt is szabályozza... Azt hittem, tönkrement hirtelen :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9804) SalvadorLynx


SalvadorLynx
aktív tag

Mennyi ideig települ a cm7. Órák óta ezt fel fel tűnő gördeszkás kék cm7 logót nézem. Csinál egyáltalán vmit?

(#9805) chab7


chab7
addikt

Mivel nem volt 100%-os ez az új rom nálam, újraraktam a 2.2-t és gondoltam kipróbálom az ms2gingrer 1.1-et. Legnagyobb meglepetésemre a 4.5.1-134 defy+ jött vissza :Y
Ilyenkor mi van?
(A fájlokat még azelőtt töltöttem le, hogy walter írta hogy ez lesz az alapja.)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9806) apika05


apika05
tag

mondjuk abba belegondolt már valaki hogy ha elkezdjük cserélgetni a kamerát itt akkor viszont a gari 100% h füst :D

Defy 1200Mhz DefySOC@Wajkidom-2.2.3Bad "Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz...

(#9807) AizawaKouta válasza apika05 (#9806) üzenetére


AizawaKouta
tag

Az tényleg szívás ha valakinek a telefon megbontása után jön elő valami (pl.: hangszóró) hiba. Én is zöld Soc vagyok, de nekem meg egy full HD képes procit és egy mini HDMI kimenetet kéne beletenni. :)) De sok sikert a vállalkozóknak!

(#9804) SalvadorLynx: első alkalommal is csak pár perc kell az elinduláshoz neki. Amikor először nekem is csak eddig jutott el, egy másik gapps zippel sikerült utána (lehet nálam a memkari volt hibás, azóta azt is cserélték gariban).

(#9808) Cyrin válasza apika05 (#9806) üzenetére


Cyrin
addikt

Sztem nem lesz gond a gar-ral. Hisz a piros is gyári, azt meg tuti nem nézegetik, hogy hm...mikori is a teló? Milyen kamera is van benne? Gyártottak-e akkoriban pirossal?

Ja, és:
chab7
lacopapi
zoli669
premete
halo
kammerer
tex
Cyrin

[ Szerkesztve ]

(#9809) #71562240 válasza Cyrin (#9808) üzenetére


#71562240
törölt tag

Az a lényeg, hogy ne rontsuk el a szereléssel a telefont. Engedelmetekkel én ma megpróbálom a Cordon szervizben megkérdezni, ők hogyan cserélték HWSW-nek, és szerintük meg tudja-e csinálni magánember is. Hátha válaszolnak őszintén és segítőkészen. Emellett jól meg kell néznünk a témába vágó videókat, mielőtt végleg döntünk. Úgyhogy találjunk olyan Defy disassembly videókat, amiben van kameraszerelés.

[ Szerkesztve ]

(#9810) TomiXTR


TomiXTR
csendes tag

Hi All!

Valaki probálta már a LiquidArc Gingerbread-et?

Tapasztalatok?

Köszi! :F

(#9811) #71562240 válasza #71562240 (#9809) üzenetére


#71562240
törölt tag

Megnéztem a sokat idézett kétrészes Defy disassembly videót, ott ugyebár az ember simán kipattintja a kameramodult, miután „brake”-elte a rögzítőelemeket, illetve ott van a figyelmeztetés, hogy don't reuse camera retainer. Ez jó eséllyel azt jelenti, hogy a rögzítőelemeket törni kell, és ugyanaz az elem már nem használható újra? Netán a megvásárolható kamera mellé adnak rögzítőelemeket is?
???

(#9812) HWSW válasza #71562240 (#9809) üzenetére


HWSW
tag

Naaa, még mielőtt rám alapoznátok az egész projectet, hadd próbáljam ki először is. :)
Miui alatt erre hogy van lehetőségem?

[ Szerkesztve ]

(#9813) #71562240 válasza HWSW (#9812) üzenetére


#71562240
törölt tag

Például próbálj 720p videót felvenni, és ilyesmi. De a lényeg valószínűleg az, hogy a rendszered Bayerként ismeri fel, így Defy+ rom telepítéséhez várhatóan nem lesz mindenféle green lens patch-ekre szükség. Tapasztalataidat szívrepesve várjuk! :)

(#9814) HWSW válasza #71562240 (#9813) üzenetére


HWSW
tag

Odáig eljutottam, de a videó minőségi beállításai között annyi szerepel, hogy youtube, mms, alacsony, 4:3 és magas. Szerintem innen egyik sem a 720p-s videó.

[ Szerkesztve ]

(#9815) #71562240 válasza HWSW (#9814) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én MIUI-hoz nem tudok hozzászólni, gyári Froyóm van. Én csak azt tudom javasolni, telepíts Defy+-os romot! :D :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#9816) TomiXTR válasza #71562240 (#9815) üzenetére


TomiXTR
csendes tag

Érdeklődnék, hogy milyen a Defy+ rom?
Stabilitás, akkumulátor idő, WiFi?

:R

(#9817) SalvadorLynx válasza SalvadorLynx (#9804) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

Na telepítés közben lemerült (cm7). Bár sztem semmit nem csinált mert nem hiszem, hogy 4-5 órát telepít. Mitől lehet?

(#9818) kano válasza chab7 (#9760) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem piros lencsés a Defym és semmi hibája nincs a Defy+ ROMnak. Egyre inkább azt érzem, hogy szerencsés vagyok a telefonnal, mert nekem a MIUI is tökéletesen fut. :F
Az akksi idejéről csak annyit, hogy tegnap reggel 7-19-ig (olyan 10-15 perc telefonálással, kevés WIFI és nyomkodással) 20%-ot esett a töltöttsége. :Y

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9819) #71562240 válasza TomiXTR (#9816) üzenetére


#71562240
törölt tag

Figyelmetlenül olvastál, nekem gyári Froyóm van, tehát tőlem hiába érdeklődsz. :) De chab7, mozzarella és mások sokat írtak róla az utóbbi napokban. :) Én éppen azért próbálnék piros lencsés Bayer kamerát, hogy utána Defy+ rommal használjam a Defy-t.

szerk.: lásd kano.

[ Szerkesztve ]

(#9820) kano válasza kano (#9818) üzenetére


kano
nagyúr

Tegnap beállítottam a blur accomat, de nem volt jó ötlet. Lehet valahogy törölni a bluros accot a telefonból? Eddig nem jöttem rá, hogyan.
kammerer
Most érzem, hogy jól döntöttem amikor az első (SOC-os) Defymet eladtam és vettem egy Bayer-est.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9821) SalvadorLynx válasza SalvadorLynx (#9817) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

ha telepítés közben lemerül, akkor kezdhetem előről az egész hókamókát, vagy elég újra beindítanom és megvárnom hátha most befejezi? cm7

(#9822) Lapoen


Lapoen
csendes tag

Defy+ -t lehet Magyar nyelvre bírni ?

(#9823) #71562240 válasza kano (#9820) üzenetére


#71562240
törölt tag

Most érzem, hogy irigyellek...

(#9824) tib78 válasza TomiXTR (#9810) üzenetére


tib78
tag

Csak ajánlani tudom. Jól bírja az akksi, jól néz ki, gyors. Mondjuk én meguntam a beépített SE launchert, és Go-t használok, mert jobban testreszabható.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#9825) natë


natë
nagyúr

CM7 alatt, 1,1 Ghz-re húzott procival 1800 pont körüli értékeket kapok quadrantban...Mi a fene van? :F

(#9826) mira72 válasza natë (#9825) üzenetére


mira72
őstag

ki kormoltad belőle a sok húzástól a szilíciumot, és csökken a teljesítmény .. :F

(#9827) Mozzarella : tedd fel 64-re és teszt .

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9827) natë válasza mira72 (#9826) üzenetére


natë
nagyúr

Áááh :DDD

Eddig nem húztam sose, csak a CM7 1 Ghz-es beállítása működött.
Lehet, hogy az 1,1 Ghz/58 nem túl jó érték..

[ Szerkesztve ]

(#9828) chab7 válasza SalvadorLynx (#9817) üzenetére


chab7
addikt

Hát 4-5 órát nem telepít, ilyet sehol nem is olvashattál. Ha olvastál volna akkor tudnád, hogy 10 perc után már kezdhet gyanús lenni a bootloop esete. Ha lemerült és nincs fent működő rom akkor meg még esélyes is, hogy kikapcsoltan sem fog tölteni. Akkor pedig kereshetsz valaki Defy tulajt aki feltölti neked az akkut :(

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9829) natë válasza mira72 (#9826) üzenetére


natë
nagyúr

Érdekes, így is...1 Gz-en 2050 körüli az eredmény, 1,1 Ghz-en 1700....

(#9830) chab7 válasza natë (#9829) üzenetére


chab7
addikt

Tesztnél van ahol lassabban fut? Fps értékek mindenhol annyik amennyinek lennie kell?
Ha minden okés és csak a végpontszém "kicsi" akkor no problem. Ms2gingerben is max ha 1700-et hozott mégsem volt sehol gond.
Most feltettem az 1.1-et, hát wooow, ez meg láthatóan gyorsabb mint az 1.0-ja volt. Quadrantban mégsem látszik (sőt, még a 3d fix-et sem tettem fel egyelőre. Kíváncsi vagyok hol fog mutatkozni a hiba valós használatnál, ha fog egyáltalán, mert én ilyen aszfalt és társai játékokat nem játszok)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9831) natë válasza chab7 (#9830) üzenetére


natë
nagyúr

Nah...

20-300/ 34-600/ 52-1100 - 2505 pont :C

Második kör: 2638

Harmadik : 2672

[ Szerkesztve ]

(#9832) chab7 válasza natë (#9831) üzenetére


chab7
addikt

Hát akkor ennyi :C

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9833) SalvadorLynx válasza chab7 (#9828) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

Köszi. de miért kéne keresnem. kikapcsolt állapotban feltölti az akkut

(#9834) chab7 válasza SalvadorLynx (#9833) üzenetére


chab7
addikt

Akkor meg fent van az a rom, csak valami miatt bootloopol. szabof1 írásában lesznek erre metódusok. Én egy FR-el (másnéven wipe data-val) kezdenék.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9835) Tex válasza SalvadorLynx (#9833) üzenetére


Tex
senior tag

Mert ha nincs működő rom a telón nem fog tudni tölteni kikapcsolva sem.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#9836) chab7


chab7
addikt

Ennél az új Defy+ romnál írják hogy az akksihoz kell valami system/battd. Na de én olyat nem találok sehol. Nálam a data-ban van battd mappa. Vajon ez lenne az?

Más: MS2Ginger 1.1: Gyorsabb mint az előző verziók. Működik a panoráma először zöld lencsével is. Viszont cserébe ugyanúgy csak a kép közepén touch-to-focus -ol mint a cm7-ben :(
Egyelőre ennyi változást tapasztaltam.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9837) Neck válasza TomiXTR (#9816) üzenetére


Neck
veterán

Stabilitás hibátlan, akksiidö egész jó, wifi perfect.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9838) natë


natë
nagyúr

Kis segítség kellene, az alábbi alkalmazás nevére lennék kíváncsi, mert elfelejtettem és szeretném újra letölteni marketről :B

:C

[ Szerkesztve ]

(#9839) chab7 válasza Neck (#9837) üzenetére


chab7
addikt

Kár hogy nálam máris rosszul indult. Mondjuk második alkalommal már működött a display timeout. De az akksira nem találtam meg a fájlt ami kell. Többi komponensben meg ugyanaz mint a 109-es volt. Na kivéve az fm rádió mert az bitang gyorsan vette az rds infókat. Ellenben ugyanaz a szutyok mint a 2.2 gyáriban. A kínaiakba tett fm appok azért sokkal jobbak. Sőt az egész rom felépítések is. Kezdem átértékelni a kínai cumókról alkotott képemet :)
Azokon alapból nem megy a mobilnet sem, be kell kapcsolni. Nálunk meg fordítva. Trógerebb romokat dobnak nekünk Európába. Hátrányosan érzem magam megkülönböztetve ;]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9840) kano válasza chab7 (#9839) üzenetére


kano
nagyúr

Én is. :(( :((( Beigazolódik a félelem a kínaiaktól.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9841) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Elnézést a kérdésért, talán egészen bugyuta: mi az ördög a blur illetve a blur account. Én a WIUI-t használom közel egy hónapja, (csaknem) teljes megelégedésemre (egy-egy hotboot előferdül, de nem vészes). Az original Motoblur teljesen idegen volt, amikor megvettem a masinát, úgyhogy rögvest lecseréltem. De a blur kifejezés itt-ott felbukkan, s nem tudom értelmezni.

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#9842) chab7 válasza tarnagy (#9841) üzenetére


chab7
addikt

A blur az a Motorola saját kezelőfelülete. Mint mondjuk a HTC-nek a sense. A blur account meg egy Motorolás tárhely, vagy minek is mondjam, ahová menteni tudsz.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9843) tarnagy válasza chab7 (#9842) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Köszönöm!! Olyasmi, mint a dropbox?

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#9844) chab7 válasza tarnagy (#9843) üzenetére


chab7
addikt

Nem használom ezt az accountot, de gondolom olyasmi.

Más: Nincs méga 14-es óta új hivatalos nightly,de a changelog hirdeti a következőbe a wide módot a videóhoz. Kezd azért szépen felzárkózni a nem hivataloshoz, ráadásul ugye milyen patent eleve. Érik lassan az első stable. :C
Ja, és nem mellesleg a tanguy féle changelog is áttért a hivatalosnak a riportolására: [link]

Addig is az MS2 1.1 nagyon ott van, és még most készül a 2.0

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9845) Tex válasza kano (#9840) üzenetére


Tex
senior tag

Nem mindegy hogy ki hallgat le, vagy szerzi meg az adataid?
Eddig is az "operatív" szolgálatok mindezt megtudták tenni, ha akarták.
Érdekes hogy ez eddig senkit nem nagyon zavart Kínától meg mindenki be van tojva. ;]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#9846) miyu


miyu
tag

ha ez tényleg workable akkor én is kérnék

Ja, és:
chab7
lacopapi
zoli669
premete
halo
kammerer
tex
Cyrin
miyu

más:

meghoztam a törött telót, és ugye szépen elfelejtettek benne hangszórót cserélni illetve mostmár megkérdezem tőlük ezt a wifi problémát is

lényeg a lényeg, megyek be valamikor a cordonba és akkor rákérdezek a piroskára is, ha addig nem jön info

(#9847) kano válasza Tex (#9845) üzenetére


kano
nagyúr

Az a baj, hogy kína fel is használja, az operatívak pedig csak akkor, ha kell.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9848) SalvadorLynx válasza chab7 (#9834) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

wipeoltam és működik! örök hála

(#9849) kano válasza chab7 (#9844) üzenetére


kano
nagyúr

Az MS2 1.1 alapja most a legutóbbi DE-s Defy+ ROM igaz?
Csak mert a topicban még a kínai ROM van feltüntetve.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#9850) chab7 válasza kano (#9849) üzenetére


chab7
addikt

Nem, az majd a 2.0-é lesz.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.