Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) HWSW válasza RootRulez (#9750) üzenetére


HWSW
tag

Azt Nyíregyen hol lehet? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9752) RootRulez válasza HWSW (#9751) üzenetére


RootRulez
félisten

Azt már nem tudom, az már a te dolgod lett volna, elpostázod, felvitted, felküldted valakivel vagy akármi... :U

═════════════════════════════════════════

(#9753) chab7 válasza natë (#9742) üzenetére


chab7
addikt

Bakker, most toltam fel a defy+ romot :))
Tudtam hogy várnom kellett volna még.

HWSW: Gariztatással bepirult a kamera? :Y

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9754) HWSW válasza RootRulez (#9752) üzenetére


HWSW
tag

Jahát... tudta a tököm, hogy ki, hol szervizeli. Felküldtem a témobájlal :P .

[ Szerkesztve ]

(#9755) natë válasza chab7 (#9753) üzenetére


natë
nagyúr

Nyugi, annyira nem fog belenyúlni Walter, csak teleszemeteli mindenféle csicsával. Nem olyan nagy spíler ő :DDD

(#9756) chab7 válasza natë (#9755) üzenetére


chab7
addikt

Tudom, de azért valami hogy legalább van aki kicsit piszkálja, mert ezt a vonalat nem nagyon csinálja más. Mindenki csak cm7/miui vonalon variál.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9757) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Bocsánat a láma kérdésért, de most tettem fel a cm7-et és nem tudok belépni a gmailes fiókomba, csak az exchange-t ajánlja fel. Mi van ezzel vagy mit kéne hozzá telepíteni? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9758) Tealc válasza Neck (#9729) üzenetére


Tealc
csendes tag

Hagyjátok már abba ezt a 720p-s dolgot. Aki akarja használja, aki nem az nem. Egyébként már megszokhattuk, h az egymásra találó 2 "kollégának" mindig igaza van. Az egyiknél a CM7 az "überf@szadekirály mind hü*ye aki mást mond", a másik pedig "mindigmegmondomafrankót és az a királyság" csávó. Aki nem így gondolja az nem létezik. Úgy hogy szerintem hagyjátok ezt a vitát abba.

(#9759) natë válasza Tealc (#9758) üzenetére


natë
nagyúr

...aztán mindig jön valaki és újraéleszti a tüzet... :U

Hogy másról is essen szó a defy+ rommal kapcsolatban, az akkuidő nagyon jónak tűnik és fura mód nincs fc és tsai....Lehet hogy minden gyári rom ilyen?

chab7 : A kérdőjel azért van, mert nem 1750-es akksi van a mobilodban (vagy mittoménmilyen) így nem eredeti Motorolának érzékeli. A nem lövi le a képernyőt nem értem, de a sebessége ugyanolyan vörös lencsével, mint a kínaiaknak.
Viszont ez legalább nem más Motorola tipus romjából van összefércelve...

[ Szerkesztve ]

(#9760) chab7


chab7
addikt

Na én nem ájulok el elsőre ettől az európai defy+ romtól. Azt kell mondjam sajna, hogy a kínai újabbak jobbak. Greenbread telepítés után az akksi kijelzés kérdőjeles (ezt mondjuk olvastam). De az pl hogy nem lövi le a képernyőt... hmmmm.
És nem olyan gyors ez. Na majd még tesztelem.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9761) Lacopapi válasza chab7 (#9760) üzenetére


Lacopapi
addikt

Akksi nem csak hogy kérdőjeles,de nem is tölti....végülis rootexplorerrel cseréltem le a fájlt,azóta semmi gondom vele.Akkuidő csakugyan jó,én is éppen ezen gondolkodtam,hogy ennyire nem használtam volna? De csak jól bírja,használat ugyanolyan mint bármikor máskor.

A gyorsasága meg olyan mint a többié,millisecundumokat nem érzékelek,az biztos,hogy a dühös madarak nagyon fut....quadrant nálam 1100-on 2400 körüli,tehát ilyen szempontból átlagos,de a 3D jobb értéket mutat.

Mi is az a képernyő lelövés??

[ Szerkesztve ]

(#9762) Cyrin válasza chab7 (#9760) üzenetére


Cyrin
addikt

akkor megvárom a CEE-t :)

(#9763) gagavectra21


gagavectra21
tag

Hy!Szerintetek érdemes a cm7 beta 6-ról rc1,5 re váltani?És ha igen,megtehetem azt,hogy simán csak ráfrissítem recoveryvel?azért nem akarom wipe-olni mert nincs kedvem újra belakni...nagy rá az esély,hogy valami fennakadás lenne?

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#9764) Neck válasza natë (#9759) üzenetére


Neck
veterán

Nekem egy fagyásom volt eddig, a Youtube, amit írtam neked privibe, de azt is az okozta, hogy az első boot után nem toltam cache resetet, Töröltem a cache-ét, most már tökéletes. Az akksiidő nálam is jó, bár én egész nap nyomkodtam, szal reggel 7-től tolva már csak 30%-on jár, de a régi ROMmal ennyitől már lemerült volna.

Most épp a Remote Desktoppal ügyködök, mondanom sem kell, zabálja az akksit :D

Szerk: Chab, viszont legalább nincsenek random fagyások, meg lehetséges HW károsodás veszélye :D

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9765) Lacopapi válasza gagavectra21 (#9763) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ez szerintem kétesélyes,dalwik és cache wipe mindenképpen kell,ha szerencséd van rámegy gond nélkül.Wipe előtte utána,persze...
Biztonsági mentés mindenesetre nem árt.

[ Szerkesztve ]

(#9766) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Heló!
Ha a procit 1.2Ghz-n járatom, akkor nem fog hamarabb elhasználódni, vagy tönkre menni?

(#9767) gagavectra21 válasza Lacopapi (#9765) üzenetére


gagavectra21
tag

És jobb valamiben az rc mint a beta-k mert ha nem akkor nem is próbálkozok,egyedüli gondom a betaval a stabilitás de ennek ellenére fél éve használom gond nélkül

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#9768) Lacopapi válasza gagavectra21 (#9767) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az rc-k is stabilak,de ha ezt a romot megelégedéssel használod,akkor nincs sok értelme kockáztatni...ráérsz,ha valamiért-ne adj'Isten-,beadja a kulcsot.

Nxn908xxx...tudomásom szerint semmi baja sem lesz,van aki 1350-en futtatja,nálam 1100-on megy,az alap órajele pedig alul lett skálázva mert 1000,amint azt kiderítették itt páran.

Mira... :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#9769) RootRulez válasza gagavectra21 (#9767) üzenetére


RootRulez
félisten

az rc stabilabb :-)

═════════════════════════════════════════

(#9770) mira72 válasza Nxn908xxx (#9766) üzenetére


mira72
őstag

Kicsit hamarabb kipárolog belőle a szilícium, de előbb kiöregszel belőle, mint ahogy végleg elfogyna!
Viszont a párolgó szilícium belül a kijelzőn por formájában megjelenhet, és ez kicsit zavaró!

Ui.: 720p LIKE ! :DDD

(#9771) Mozzarella szegényt ne bosszantsd... Te is ;]

(#9768) Lacopapi :OMAP 3630

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9771) natë válasza Nxn908xxx (#9766) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, csak vigyázz ne sarkazd le! :DDD

(#9772) gagavectra21 válasza Lacopapi (#9768) üzenetére


gagavectra21
tag

Üzemidőbe sem sokat dob gondolom..most 2napokat bír átlagba

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#9773) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Köszi mindenkinek a gyors választ! :R

(#9774) Lacopapi válasza gagavectra21 (#9772) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az voltaképpen jó,bár használatfüggő,talán egy kicsit jobb az akkuhasználat az rc-ben,de ezt nagyon nehéz eldönteni...ha nem jobb,akkor sem rosszabb.
Továbbra is az a véleményem,hogy ha meg vagy elégedve a mostanival,akkor ne cserélj.

[ Szerkesztve ]

(#9775) honeker válasza Lacopapi (#9774) üzenetére


honeker
őstag

CSÁ... LiquidArc felraktam 4 napja akku idő 3 nap átlagos használat mellet 47% az akkuban ez nagyon jó............ :C más......hogyan tudom meg nézni milyen a kamera zöld/piros :F

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9776) Lacopapi válasza honeker (#9775) üzenetére


Lacopapi
addikt

Köszi,valóban mondta vki,hogy akksihasználatban a legjobb,ezek szerint csakugyan ...és tetszik a rom?Ez a LiquidArc 2.0 ?
Kamerába meg belenézel,aztán látod a visszatükröződést.Nálam zöld...vagy inkább zőőőd..affene.Persze,ha lehet ne piros neonnál...
Van vmi progi is,de nem jut eszembe a neve,amúgy meg ez a legegyszerűbb :)

[ Szerkesztve ]

(#9777) honeker válasza Lacopapi (#9776) üzenetére


honeker
őstag

a go lauchert használom azzal élég jó elfut.... sárgás-zöld de semmi esetre se piros

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9778) #71562240 válasza chab7 (#9760) üzenetére


#71562240
törölt tag

Mi lenne, ha valaki, aki tud, az óccsó helyről rendelne néhány Bayer kamerát? Én ez esetben rástartolnék egyre, aztán ahányan rendeltünk, összejöhetnénk, hogy egymàsnak segítve kicseréljük a gépben. Utána gond nélkül kavarhatnánk a Defy+ romokkal, vagyis pár dolcsiért és egy kis munkával a belakott telefonunk lényegében Defy+-szá válna, kiiktatva a SOC problémát.

(#9779) honeker válasza Lacopapi (#9776) üzenetére


honeker
őstag

Mozzarella linkelt egy progit de annyi az infó hogy a fene se igazodik el benne... :N

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9780) Lacopapi válasza #71562240 (#9778) üzenetére


Lacopapi
addikt

Csatlakozom,ha lehet,jó ötlet. :R

honeker....két szóra figyelj,ha végignézed a rengeteg adatot (már azt sem tudom,pontosan hol van), vagy SOC ,vagy BAYER....utóbbival jársz jobban,de elmondásod alapján nem az van..

[ Szerkesztve ]

(#9781) zoli669 válasza #71562240 (#9778) üzenetére


zoli669
tag

Sziasztok!

Ezt én is támogatnám és vevő lennék egy Bayer kamerára!

(#9782) honeker válasza #71562240 (#9778) üzenetére


honeker
őstag

na meg keresnénk egy SMD technológiával dolgozó szervizet és fű alatt meg csináltatnánk........ :C csináljuk meg

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9783) Lacopapi válasza honeker (#9782) üzenetére


Lacopapi
addikt

Itt (vagy a másikban) olvastam,hogy nem olyan vészes a kameracsere.
Mondjuk az kérdés,hogy csak a kamera cseréje megoldja -e a problémát,nem kellene-e más is....erre az a kolléga tudna válaszolni,akinek minap cseréltek...le kellene tesztelnie,hogy a makrón kívül bayer-ra változott-e a soc...avagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#9784) honeker válasza Lacopapi (#9783) üzenetére


honeker
őstag

a másikban itt nem láttam de atoll lehet

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9785) mira72 válasza Lacopapi (#9783) üzenetére


mira72
őstag

Itt írtam én.. valamelyik süketagyunak aki gyűjti a 10.000 HUF-ot hogy beletetesse a szervízbe :W
5.99-ért láttam ebayen de lehet alibabán ...
És jutub video szerint semmi xtra a csere ...

Ha figyelnél, akinek cseréltek, azért mert nem volt makrója .. szal garis javítás volt, nem süket ember :D

(#9787) chab7 : majd pár nap és kiderül kinek mi durranok el hardverileg :DDD , oszt lesz sok bontott érintő ... :C

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#9786) HWSW válasza chab7 (#9753) üzenetére


HWSW
tag

Kamerát cseréltek benne, hivatalosan "alkatrész csere". Akkor "belenéztem", és pirosas volt. Aza catlog meg azt írta, hogy Bayer camera tralala, gondolom akkor bepirult. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9787) chab7 válasza Lacopapi (#9780) üzenetére


chab7
addikt

Végülis nem rossz ötlet ez sem. Bár én az ukrán határnál messze leszek mindenkitől :(

(#9759) Mozzarella: Hmmmm, most már akkor az gyanús a kínaiak miért voltak 1540-es akkuval (legalábbis abban nem kell fájlt cserélni.) A fércelés meg sajnos itt van, mert egyrészt a 109-es kínai fixed sbf kell hozzá, másrészt zöldeknek a greenbread ami meg régi froyo kernelt tesz fel.

(#9761) Lacopapi: A 3D fix viszont erre a romra nem települ fel, így a 3d-ben vannak "képhibák" és az fps teszteknél is van ahol 60fps helyett így csak 8fps van (de ez a jelenség megvolt az eddigi kínai romoknál is, csak ott a 3dfix segített.)

Képernyőlelövés az az hogy nem kapcsolja ki a képernyőt ha magára hagyom. Virít míg a power gombbal nem kapcsolom le.

(#9762) Cyrin: Így a német rom után nem nagyon vagyok benne biztos, hogy a cee-vel bármi is jobb lesz - legalábbis nekünk zöldeknek. :(

Gyorsaságra semmivel nem gyorsabb - nálam - mint az ms2 vagy akár a sima 109-es magában.

(#9764) Neck: Random fagyások eddigiekben sem voltak. A hw károsodásnak viszont egy ennyire másabb romon mint az eddigiek nagyobb esélye lehet (feltéve hogy nem csak az akku lett mégis csak másabb a végére mint ahogy eddig tudjuk. De lehet ez is csak minket zöldeket érint :( )

(#9786) HWSW : Akkor be ám :C De mi van ha a kamera cseréhez alaplap csere is kell? Remélhetőleg nem. Szerviz papírra mit írtak mit cseréltek benne? Csak kamerát?

(#9785) mira72: Jaja, lehet megyek is hamarosan vissza cm7-re ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9788) Lacopapi válasza HWSW (#9786) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nagyszerű,akkor már csak rendelni kellene ...belerakni nem kell szerviz,szégyen lenne,ha nem menne :D

Mira72...köszi,csakugyan.Tudom,mi volt a probléma....ritkán nem figyelek :D

chab 7...lelövi.Halványít,aztán bezár,ahogyan kell.

[ Szerkesztve ]

(#9789) chab7 válasza Lacopapi (#9788) üzenetére


chab7
addikt

Na nálam nem :( pedig a screen timeout 30 sec

(#9790) Lacopapi: Na akkor itt van bibi. Nálam a 3d fix abortot ír ki és nem települ. Pedig gyári 2.2-ről indultam.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9790) Lacopapi válasza chab7 (#9789) üzenetére


Lacopapi
addikt

Affene....na ez megint olyan RDS buli lesz? A 3D Fixet (illetve amit előírtak) telepítettem és nem is volt hibaüzenet,tehát úgy vettem,hogy feltelepült.
Próbálj állítani feljebb,hátha csak ellustult :D

Hát erre nem tudok mit mondani,én mindent leszedtem arról az oldalról,aztán úgy telepítettem,ahogyan írták....rengeteg wipe,de minden felment.

[ Szerkesztve ]

(#9791) domerator


domerator
veterán

Hali

SÜRGŐS... segítenék egy defy gazdinak CM telepítésben, de melyik CM-et ajánljátok? és honnan kellene leszedni?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9792) premete válasza domerator (#9791) üzenetére


premete
veterán

[itt nézz körül.]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9793) domerator válasza premete (#9792) üzenetére


domerator
veterán

Ehhh ezt kerestem... köszi!!!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#9794) #71562240


#71562240
törölt tag

Tehát, ha bebizonyosodott, hogy HWSW kolléga mostantól rendes Bayerként tudja használni, és nem kell hozzá alaplapcsere, meg SMD technológia, hanem ahogy mira is írja, mondjuk egyszerű panelként kicserélhető, akkor már csak kell valaki az érdekeltek közül, aki tud vásárolni neten (nekem bankszámlám sincs), és megrendeli a megfelelő mennyiséget. Hat dollárt megérne, aztán személyesen vagy fórumilag segítenénk egymásnak, hogy jól sikerüljön a csere.

[ Szerkesztve ]

(#9795) Lacopapi válasza #71562240 (#9794) üzenetére


Lacopapi
addikt

Pontosan így van és mégegyszer mondom,szívesen csatlakozom a "csapathoz" :D
Bár csak megrendelőként,mert külföldről még egy drótszöget sem vásároltam....

[ Szerkesztve ]

(#9796) premete válasza #71562240 (#9794) üzenetére


premete
veterán

Kérem a linket, én vettem már sok mindent az ebayről, 6 dollárt megér a dolog.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9797) chab7 válasza Lacopapi (#9795) üzenetére


chab7
addikt

6 dollárral én is benne vagyok ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#9798) Halo válasza premete (#9796) üzenetére


Halo
senior tag

+1

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#9799) #71562240 válasza premete (#9796) üzenetére


#71562240
törölt tag

Akkor te bevállalnád, hogy mondjuk két-három nap igényösszeírás után, s miután kifizettük neked a pízt, akkor megrendelnél annyit, amennyit kell?
Talán mira megtalálja, hogy hol látta, mi is keressünk hogy megtaláljuk a legjobb helyet, ahonnan érdemes megrendelni. Tehát, aki talál jó linket, közölje.
Kezdő névsor, aki csatlakozik, írjon egy hsz-t a kiegészített névsorral.
chab7
lacopapi
zoli669
premete
halo
kammerer

(#9800) zoli669 válasza mira72 (#9785) üzenetére


zoli669
tag

T. Mira!

Nem bírom megállni, hogy ne tegyem szóvá ezt a "süketagyuzást" Alapból nem tudhatom, hogy csak ennyi lenne az egész, hogy egy panel csere és elvileg cserélve a kamera modul, természetesen senki nem a saját pénze ellensége! De a tudatlanságért nem kell egyből süketagyuzni!

"süketagyu"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.