Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) romo77 válasza natë (#12000) üzenetére


romo77
csendes tag

én igen
nekem akartál válaszolni :P

(#12002) mira72 válasza natë (#12000) üzenetére


mira72
őstag

Gondoltam h nem vagy láma :) Ezért írtam hogy hasonlóproblémák a miui-val, akkor igen is létező dolgok :)
LP-ről ne is beszéljünk.. bootkor azért van hogy 1-2 percet vát vagy bezárni akaródzik, mire összeszedi magát...

Ui.: Bár igen, lehet mind a ketten lámák vagyunk :DDD

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#12003) Z0C!


Z0C!
őstag

CMIUI 2.0

:)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12004) Heimdallr75 válasza mira72 (#12002) üzenetére


Heimdallr75
őstag

és ha 1-2 perc? bár nem tapasztalom szerintem max 10-20mp mire feláll :D (mármint lp)

nem nagyon zavar ritkán bootolom újra, akkor is max rom csere után :D

egy dolog hiányzik lp-ből szerintem, az alkalmazások csoportosíthatósága. vagy csak én vagyok láma és nem jöttem rá hogy kell.

الغريبة في هذا الكوكب

(#12005) natë válasza mira72 (#12002) üzenetére


natë
nagyúr

Végre valaki másnál is problémás a LP.... :C

Ami még bug nála, hogy néha ha elfordítod a telefont a sarokba gyüjti egymásra az összes ikont. Gáz.
Amúgy meg még mindig hülyére veri a többi launchert sebességben. Kivéve L7.

romo77 : beépített fícsörök. Isten ez a launcher.

[ Szerkesztve ]

(#12006) viralmind válasza natë (#12000) üzenetére


viralmind
aktív tag

Udv!

Bar en sosem hasznaltam adw launchert LP parti vagyok ,beideznek egy szosszenetet HUP portalrol hatha vkinek segit.

"Alap launcher az adw. Valamilyen oknál fogva minden releaseban tök mindegy ki adja ki benne hagyják a háttérkép hack opciónál a pipát. Ezzel az a baj hogy az összes áttűnés a launcheren belül rossz. Szaggat és laggol. Szóval elsőnek ezt kell kivenni. Második lépés lehet hogy egyel csökkented az oszlopok számát az app drawerben. Majd harmadik lépésként kilövöd az átlátszó hátteret. E 3 lépés után nagyon szép folytonos lesz az app drawer megjelenítése. Ezen kívül minden egyéb menü mindenféle piszkálás nélkül folytonosan jelenik meg."

(#12007) natë válasza viralmind (#12006) üzenetére


natë
nagyúr

Jaja, ha hülyére butítod tök gyors lesz. :D
Anno 100 éve úgy játszottam a low-end VGA-mon a BF2-t, amikor megjelent.

(#12008) Heimdallr75 válasza natë (#12005) üzenetére


Heimdallr75
őstag

igen ezt az "összeugrást" láttam már párszor :D bár ez is egy olyan dolog amivel együtt lehet élni. Mivel egyéb alternatívát én sem találtam még.
Pláne hogy lp-ben a speedeket kicsit feltolni, mivel lapból asszem 4 a 10-es skálán több beállítása.

الغريبة في هذا الكوكب

(#12009) tarnagy válasza viralmind (#12006) üzenetére


tarnagy
aktív tag

(#12006) viralmind

Hiába, vannak kivételek (vajon erősítik a szabályt?): nekem az ADW mind a CM7-en mind a CMIUI-n tökéletesen fut, nem szaggat, gyors. Pedig semmit nem csináltam vele abból, amit az említett HUP-os hsz. ír...

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#12011) Tézé81


Tézé81
tag

Valaki feltöltse fel pls. a gyári 2.2-ből a desktop-ra kihelyezhető jegyzet widget-et... Köszi :)

(#12012) forintuser


forintuser
őstag

Én tényleg kezdek abban hinni, hogy nem mindegy némelyik telefonnál milyen ROM-t akarsz rátenni.A CMIUI-t már meg sem próbálom,(most ment fel a 2.0, de megy is visszaa WIUI) a magyar MIUI még csak-csak, de (nem sztárolom) a WIUI nekem valami meseszépen fut.Nem is próbálkozok én mással felesleges.Ajánlom másnak is, ha van bevált ROM-a, ne nagyon erőltessen mást, csak szívni fog vele. :R

Holnapkészítést vállalok.

(#12013) viralmind válasza tarnagy (#12009) üzenetére


viralmind
aktív tag

jaja nem is annak ideztem be akinek megy :-) hanem akinek esetleg akad :-)

Olyan lehet ez mint a wifi,nekem spec sosem volt gondom vele es meg sok mas embernek sem ,van aki meg folyton azzal sziv,ez van .

(#12014) domerator válasza Z0C! (#12003) üzenetére


domerator
veterán

Köszi Uram.... le is töltöttem... bár nem nagyon akaródzik frissíteni, mert a US hibátlan.
Tegnap próbanavigóciót tartottam, kb. fél órásat, ilyen gyors még nem volt a navigóciós app, mint ezen.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12015) tarnagy válasza forintuser (#12012) üzenetére


tarnagy
aktív tag

(#12012) forintuser

Ami azt illeti, a fórumot olvasva egyértelműen ez a kép rajzolódik ki.
DE: vajon hol a hiba?
A telefonok különböznének ennyire egymástól?
A ROM-ok?
Vagy inkább a felhasználók?

Én azt hiszem, hogy leginkább az utóbbi körül kell keresgélni - egyrészt a ROM felrakásánál, másrészt a telefonon futó saját alkalmazások körében lehet sok hibalehetőség. Azért, mert valamit a Marketről töltünk le, még lehet (nagyon is lehet) hibás, bizonyos ROM-okkal összeakadó stb.
Mert ha igaz, hogy minden Defy úgymond "külön egyéniség", akkor baj van a Motorolánál, nem is kicsi! Ezt pedig nemigen hiszem...

Ami pedig szegény Mozzarellát illeti, nem csoda, hogy egy szörny a telefonja, mint írta: valószínűleg rémséges mutáción esett át, mivel nap mint nap újabb és újabb ROM-okban hever :F

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#12016) premete válasza domerator (#12014) üzenetére


premete
veterán

Blade-em nem volt, Defy-n tényleg gyors a műholdak befogása, mire a navi program feláll, vannak műholdak is.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12017) domerator válasza premete (#12016) üzenetére


domerator
veterán

Száz százalékig romfüggő (persze jól működő, 100%-os hardvert feltételezve).

Bléden volt olyan rom (főleg a Froyo verziók), amik lassabban fogtak holdat, de volt olyan (nem vicc), ami pár másodpercen belül (mások is tapasztalták).

A Defy GPS-e eddig nagyon jól teljesít, 1 percen belül mindig megvolt a fix. Froyon kicsit lassabb volt.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12024) premete válasza volvoguy (#12022) üzenetére


premete
veterán

Kár. Éppen most szedem le a legfrissebb Defy+ romot egy zöldről; gyalázatosan lassú a greenbreadmod-dal (ez visszateszi a Froyo kernel és egyéb froyo cuccokat).

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12025) Nxn908xxx válasza volvoguy (#12018) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Mire cseréled le?

(#12030) Jinx L. Joke


Jinx L. Joke
csendes tag

Helloka!

Teljesen új vagyok itt, de Defyben már elég profi.

Jó ideje csak WIUI-t használok, de mivel ezen a héten nem jött frissítés, gondoltam körülnézek a többi ROM felé.

Feltettem az alap MIUI-t szép meg minden, de a WIUI jobb.

Aztán megnéztem mi a helyzet a Cyanogenmodokkal, és most látom, hogy már van két féle. És igazából ez lenne a kérdésem, hogy melyiket érdemesebb feltenni, a múlt héten megjelent HIVATALOS Cyanogen-t, vagy a jó régi Quarx-osat, esetleg valamelyiknek a nightly-jét?

Kösz a választ/véleményt! ;)

(#12033) Shirchy


Shirchy
tag

Sziasztok!

WajkIUI-t tenném újra,de tiszta telepítéssel,azaz visszatenném a gyári szoftot. Olvastam már többször hogy Szabof leírásai alapján kell feldobni,de ugye a felkészüleéses leírásában ott van a telepítés a telóra meg a gépre is,de ugye már fent van a Wiui. Szóval a kérdésem az lenne hogy jól gondolom-e a sorrendet a gyári szoft visszapakolásáról.
Letöltöm szabof leírásai közül a gyári 2.2-t,telepítem a gépre az rds lite-ot,meg a motorola drivert,majd az usb debuging kikapcsolása,aztán sim és sd kártya kivétele,wipe cash,wipe data,wipe dalvik,aztán bootloader behozás és rds lite-al flashelés?

Kérlek írjatok ha valamit kihagytam,vagy rosszul gondolok.
Előre is köszönöm!

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#12036) domerator válasza Shirchy (#12033) üzenetére


domerator
veterán

Nem keversz valamit?

Azt mondod fenn van a WIUI és feltennéd a WajkIUI-t... a kettő ugyanaz.

(#12037) Shirchy:

Akkor bocs... ha én tenném, akkor követném szabof1-et, ha tiszta telepítést szeretnék (bár szerintem egy wipe data, cache, dalvik után hibátlanul kellene felmennie)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12037) Shirchy válasza domerator (#12036) üzenetére


Shirchy
tag

Nem keverem tudom hogy ugyan az. Szóval csak újra fel szeretném rakni szűz rendszerre! ezért akarom feltenni a gyárit hogy utánna újra felrakhassam.

[ Szerkesztve ]

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#12038) natë válasza tarnagy (#12015) üzenetére


natë
nagyúr

Nálam a MiUi / CMiUi hibátlan....csak.... :o

Wide felvétel, séta a kislányommal.
A 720p jobb :P

(#12039) Lacivagyok


Lacivagyok
csendes tag

Sziasztok.
Egy leírás alapján telepítek ELŐSZÖR cm7-et a telóra.
A gondom az,hogy a leírásban van egy olyan sor,hogy a boot menü verzió száma 0.6.1 legyen.Namost az enyém 0.8.-valami (bocs nem jegyeztem meg).A leírásban azt írja hogy ha nem egyezik akkor uninstall.Léphetek tovább vagy mit is csináljak??
Értelmes segítségeket előre is köszönöm!

(#12043) eventus


eventus
veterán

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1305694

[Rom] Defy+ 2.3.4-109 DHT-17 (Taiwan Version)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#12045) zsolt19900


zsolt19900
őstag

jelenleg, melyik a legfrisebb cm7 mód a telefonra? -vagy hogy kérdezzem- rom :) na így stimm

nekem most cm7.1.0-rc0-jordan van rajta, ennél gondolom már van újabb és gyorsabb, ha igen tudnátok segíteni, hogy melyik lenne az amit le kell, hogy töltsek?

köszönöm!

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#12046) #71562240 válasza zsolt19900 (#12045) üzenetére


#71562240
törölt tag

Sok újabb van már, és van stable, azt használd.

(#12047) szabof1 válasza Shirchy (#12033) üzenetére


szabof1
őstag

A PC-re való telepítések (driver, RSD Lite, SuperOneClick) nem kellenek (hacsak nem cserélted le időközben a PC-t), egyébként a lépések természetesen ugyanazok.

(#12039) Lacivagyok:
Megpróbálhatod azzal is, de akkor a "Stable" változat kell. De ha elakadsz később, nem fogjuk tudni, hogy nem emiatt történt-e.
Azért javasoljuk a 2ndInit v1.4.2-t, ami a 0.6.x verziójú Android Bootmenu-t telepíti, mert akkor ez nem okozhat problémát - egy hibalehetőséggel kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#12048) georef


georef
tag

Sziasztok!

Vki próbálta CMIUI 2.0 ? Vélemény? Esetleg kép, adatok.
Mennyiben más mint a CM7 vagy a Wajkui?

Köszi :C

(#12049) #71562240 válasza georef (#12048) üzenetére


#71562240
törölt tag

Bizonyára válaszol valaki konkrétan is, de ha visszaolvasol, az utóbbi két hét részben erről szólt.

(#12050) natë válasza georef (#12048) üzenetére


natë
nagyúr

Uccsó CM7 nájtli driverekre épülő, aktuális, xda-ról egyébként is összegyüjthető tweakekkel telebombázott "MiUi", amolyan skinezett CM7 enyhe túlzással. Gyors, stabil, kellemes az illata.
WiUi, nagyjából ugyanaz, több feature-rel. NÁLAM instabil.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.