Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18001) bruti01 válasza deen04 (#17999) üzenetére


bruti01
őstag

jaj ne! :((( :( az a sfb nem volt a legjobb választás :S

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18002) deen04 válasza bruti01 (#18001) üzenetére


deen04
tag

Sajna csak ezzel történt valami.

Na.. azt hiszem történt valami. Beléptem a bootloaderbe és most engedte feltenni a CM-et zip fájlból (eddig nem engedett... kiírt valamit, hogy nem találja az E: \\\ mittudoménmit...) Most fentvan a legújabb CM és úgy néz ki működik is... tudtam, ha felteszem a kérdést akkor megoldódik a problémám is :)

[ Szerkesztve ]

(#18003) Z0C! válasza domerator (#17997) üzenetére


Z0C!
őstag

várom a DoMIUIs verziót :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18004) hodostamas


hodostamas
addikt

cm 11.16 alatt másnak nem rosszak a gomb ledek? nálam most az elején össze vissza világított, vagy igen vagy nem, most meg egyáltalán nem világít..
device settingsbe hiába állítok bármit is..

szerk.: ehh lol.. egyszer levettem 0%-ra a device settingsnél.. és utána most addig nem is volt hajlandó bekapcsolni, amíg nem állítottam magasabra, és nem toltam egy restart-ot.
dejó lenne ha ilyeneket alapból közölnének hogy only restart után csak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18005) natë válasza fa4hu (#17992) üzenetére


natë
nagyúr

Hát próbáltam szűz CEE-re is, az USB tetheringnél azt írja : USB connected, akkor is, ha nincs rádugva a kábel. WiFi tetheringnél nincs ikon, a laptop látja a telefont, ha hosszú mp-ek után bekapcsol végre a tethering, de nem tud csatlakozni.
Többet nem tudok tenni az ügy érdekében, nálam a WiUi vakvágány.
Nagyon nem kederedtem azért el, a CM7 ICS framework nélkül hozza ugyanazt a sebességet (itt-ott még fürgébb is), illetve miui.us alatt is frankón megy a tethering.

hodostamas : miért nem a decemberi nightly-t használod?

[ Szerkesztve ]

(#18006) Halo válasza rumcais (#17990) üzenetére


Halo
senior tag

MagicLocker
nézz rá a Marketban.
lehet hozzá letölteni különböző lockerfeloldási lehetőségeket. próbáld ki - használd egészséggel :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#18007) domerator


domerator
veterán

Black Ice Theme

... akiknek esetleg nem jó a miui lájtos színvilága és visszavágynak a sötétbe :DDD :DDD

Screenshotok

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18008) chrisx1 válasza domerator (#18007) üzenetére


chrisx1
tag

Csinos!!! :C

Most így WIUI 1.12.02 után , a gyári froyo katasztrófálisan gagyinak tűnik.....

[ Szerkesztve ]

(#18009) bruti01 válasza chrisx1 (#18008) üzenetére


bruti01
őstag

:R :))

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18010) Halo válasza deen04 (#17999) üzenetére


Halo
senior tag

nem akkor szokott így "elszállni" a progi, mikor nem volt előtte factory reset?
legalábbis amikor nekem így csinált - user error volt, nem volt törlés...

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#18011) domerator válasza chrisx1 (#18008) üzenetére


domerator
veterán

Tudom én is :DDD :DDD :R

Engem nagyon nehezen lehetett rávenni a miui-ra... de jelenleg nagyon nehéz lenne lebeszélni róla.. :))

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18012) bruti01 válasza domerator (#18011) üzenetére


bruti01
őstag

én meg cm-röl csak kiprobálási céllal néztem meg a wajk féle rendszert! az volt a terv hogy a legkisebb hiba és vissza a cm de maradok ezen a vonalon! :C

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18013) rumcais válasza Halo (#18006) üzenetére


rumcais
csendes tag

Köszi! Kipróbálom.

(#18014) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.mit javasoltok:teljes wipe és uúgy fel az új Wajkiui,vagy elég a wipe cache/dalvik cache és akkor mehet rá a 1.11.18-ra.
Még egy:az ICS addon simán recoveryből rakom fel?akkor elég egy ujra inditás az új rommal majd ismét be a recoba,szokásos wipe cache/dalvik cache majd install zip.jól gondolom?

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#18015) bruti01 válasza wukodlak (#18014) üzenetére


bruti01
őstag

wipe chace davlik cache instal 1.12 wipe chache davlik chace instal addon wipe chace davlik chace reboot és megy mint a távirat :)

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18016) wukodlak


wukodlak
aktív tag

OK.Köszi akkor már megy is fel

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#18017) domerator válasza bruti01 (#18012) üzenetére


domerator
veterán

Nem fogod megbánni... :D

Más: kitakarítottam kedvem szerint a mikicsunáj 1.12.2-t... akkora bootloopot kaptam, mint ide Salzburg... :Y

Egyelőre marad a tökéletes eggyel előbbi verzió.. :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18018) bruti01 válasza domerator (#18017) üzenetére


bruti01
őstag

nagyon tetszik ez a csiri viri felület meg a menü is! atomstabil nagyon gyors és ami nekem a legfontosabba zenelejátszója császár :) plussz a magyar nyelv is sokkal jobban van integrálva mint a cm-be(nem zavarna az angol se se ugy hogy a menü fele magyar a másik része meg angol az picit fusztál)! de hát izlések és pofonok :DD

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18019) hodostamas válasza natë (#18005) üzenetére


hodostamas
addikt

hm, itt csak azt találtam.

akkor hol vannak a legfrissebb nightly-k?

[ Szerkesztve ]

(#18020) chrisx1 válasza domerator (#18017) üzenetére


chrisx1
tag

Óvatosan takaríccccsssááá! :DDD

Nálam most tuti marad ez a rom! Idáig ez a legjobb, bár az előtte használt verziónál is világos volt, hogy nekem a MIUI vonal szimpatikus! Mondjuk a kamera téma nem hagy nyugodni, szeretném ha menne a 720p, elvégre bayer cuccos van benne. Van egy lgcamera app-om, de valahogy nem tudom belőni, mindig szaggat. Ha esetleg valaki tud valami jó beállítást, akkor legyen szíves közölje velem! :R Kiszedtem a Defy+ romból a kamera progit, de másik rom-ra nem akar felmenni. Mondjuk még nem próbáltam telepítés előtt beinjekciózni a rom-ba, de gondolom úgy sem fog menni.
Szóval én nagyon elégedett vagyok ezzel a rommal, mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyors, mint állat! :DDD Egyébként most tapasztaltam olyan-t, hogy a programok között görgetve néha eltűnik egy-egy ikon egy pillanatra. Nyomtam wipe-ot mindenre, de nem szűnt meg a probléma.... ettől függetlenül nálam tökéletes a cucc!
Tényleg a miui launcher az milyen a launcher pro-hoz hasonlítva? Kiváncsi vagyok ,de nem akarok belerondítani most a rendszerbe. :)

[ Szerkesztve ]

(#18021) georef válasza domerator (#18017) üzenetére


georef
tag

Bocs,hogy csak most írok.
Stabil és gyors, az akku idő nagyon tuti. 2nap közepes használat mellett.
Már várom az új verziót.
GRAT :DD

(#18022) natë válasza hodostamas (#18019) üzenetére


natë
nagyúr

(#18023) domerator válasza georef (#18021) üzenetére


domerator
veterán

Köszönöm... :R :R

A következő lassabban megy, mert most 3-4 napig kevesebb időm lesz... egyébként nálam 100%-os az 1.11.25. (nem is tudom kell-e új...) ezen már csak az akkuidő hosszabbodása überelhet.

(#18018) bruti01:

Mozzarella "bosszankodott" korábban, hogy megvett egy rakat appot másik fajta romhoz a kényelmes kezelés/működés miatt, aztán átállt miui-ra és egy csomó benne volt alapból... :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18024) hodostamas válasza natë (#18022) üzenetére


hodostamas
addikt

köszi, megy is fel :R
ezt a linket meg el is mentem.

(#18025) w333


w333
félisten

Megnéztem 10 időjárás szolgáltatót és mindenhol azt irja hogy Budapest : Köd
Viszont a fancy widget-ben a "weatherbug" gondolt egy merészet és ő azt mutatja hogy Budapest : Eső :W , ez a legrosszabb szolgáltató és senkinek sem ajánlom :(

Már nincs több ötletem hogy milyen időjárás widget-et használjak ami hasonlit a Fancy widget pro -hoz :F

Miui weather-t még nem próbáltam mert telepitésnél azt irja: " Az alkalmazás nem sikerült telepiteni "

Valaki kipróbálha hogy esetleg tudja telepiteni ??? Miui weather

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18026) pivi.l válasza w333 (#18025) üzenetére


pivi.l
tag

A "google weather" próbáltad?
Én ezt használom a fancy widgetben.

(#18027) Davebowman


Davebowman
senior tag

A vatera progi nekem azt írja ki, hogy nincs net! Pedig van wifi is és 3g-vel is ezt írja. Másnak is van ilyen gondja?

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#18028) w333 válasza pivi.l (#18026) üzenetére


w333
félisten

Az a baj hogy az sem sokkal jobb a weatherbug-nál és sajnos csak 4 napos előrejelzést mutat :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18029) Halo válasza w333 (#18025) üzenetére


Halo
senior tag

múltkor valaki ajálnotta a köpönyeget - felraktam, elég sokrétűen lehet widgetelni, hazai időjárást mutat, hiszen hazai, szöveges rész is van - próbáld ki, nekem bejött.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#18030) Mano66


Mano66
senior tag

Melyik alapra érdemesebb felrakni az új WajkIUI 1.12.02 ICS verziot.A CCE vagy a SEA 2.2.2-re.Mostani CM7-es a CCE 2.2.2-ön van.Mehet rá vagy tegyem fel a SEA-t.Gondolom mivel a kerner a SEA-ban ujabb jobb lenne az.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#18031) Verhóó


Verhóó
tag

Srácok, nagy a baj!
Rá tettem volna a telóra a "WajkIUI_multilang_1.12.02"-t szabof1 leírása alapján, de a teló nem indul el.Csak a Motorola logó világít pirosan folyton.Az akku teljesen fel van töltve, de már többször is kivettem hogy le ne merüljön.Próbáltam RSDlite-al csatlakozni a telóhoz, de a (stock) recoverybe se tudok belépni és a kék LED sem világít.Ilyenkor mi a teendő?Most halott a telefonom :F :(

(#18032) w333 válasza Mano66 (#18030) üzenetére


w333
félisten

Én a CEE ajánlom :D
Mindegy hogy melyikre teszed fel, mert ugyis felülirja a kernelt ujabb verzióra :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18033) Z0C! válasza Verhóó (#18031) üzenetére


Z0C!
őstag

hangerő fel + bekapcs.

egy CEE sfb-t szedj :) és RSD-vel kezd előről :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18034) Verhóó válasza Z0C! (#18033) üzenetére


Verhóó
tag

megvan a Bootloader!lent van egy Nordic ROM is amit szabof1 linkelt a leírásában.Ezt tegyem fel RSDvel akkor?

(#18035) R19 válasza w333 (#18025) üzenetére


R19
senior tag

Időjárás app-ként az lenne a legjobb, ahol az adatokat a FORECA szolgáltatja!
WinMo-nál volt ilyen, sajnos az androidos megfelelőjét sehol sem találom. :(
A FORECA magasan a legmegbízhatóbb előrejelzéseket nyújtja!
PC-re van a HTC Home nevű progi a klasszikus HTC óra-időjárás kombóval. Ott 5 lehetőségből lehet választani előrejelzés terén.
A FORECA egyértelműen a legjobb alternatíva, remélem mielőbb megjelenik az androidos időjós progikban is. :K

[ Szerkesztve ]

(#18036) w333 válasza R19 (#18035) üzenetére


w333
félisten

Igen én is ismerem és windows-on használom a Htc Home programot és nagyon jó :) jó lenne ha kiadnák a htc home android-ra is :D

Itt a Foreca android-ra Link nem valami szép, de sajnos ez van :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18037) eventus


eventus
veterán

Sziasztok,

Egyik defy vagy + fw-ben volt egy újfajta weather widget. Tudja esetleg valaki, melyikben vagy nevét?

Köszönöm,

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18038) Verhóó válasza Z0C! (#18033) üzenetére


Verhóó
tag

MŰKÖDIK!Köszönöm szépen! Ha Bogácson jársz adok fasza házipáleszt! :DD

(#18039) R19 válasza w333 (#18036) üzenetére


R19
senior tag

WinMo-n a következő app-hoz[link] teljesen hasonló megoldás volt, ott a Foreca mint adat szolgáltató szerepelt.
Az nagyon jól "ment" nekik, komplett progik terén még van hová fejlődniük.

[ Szerkesztve ]

(#18040) Z0C! válasza Verhóó (#18038) üzenetére


Z0C!
őstag

Miskolcon vagyok, de ha megyek szívesen elfogadom a szíverősítőt :)

amúgy nincsmit, ezért vagyunk, hogy segítsünk :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18041) rumcais válasza Halo (#18006) üzenetére


rumcais
csendes tag

Sajnos ez sem állítja át a hivásfelvétel módját. Csak lefele lehet húzni.

(#18042) Verhóó válasza Z0C! (#18040) üzenetére


Verhóó
tag

úgy néz ki oda megyek továbbtanulni! :DDD

(#18043) Verhóó


Verhóó
tag

WajkIUI_multilang_1.12.02. ezt szeretném feltenni a mostani 63-as CM7 nightly-ra.Mehet egyből, vagy előtte tiszta Froyo kell neki?
ui: csak akkor raknám fel, ha a hangerő gomb hosszanti nyomásával tudok zenét váltani! :)

[ Szerkesztve ]

(#18044) fa4hu válasza Verhóó (#18043) üzenetére


fa4hu
őstag

Előtte az összes wipe és menet. A váltáshoz külön kell addon-t recovery-ből telepíte, korábban már linkeltem.

(#18045) totya73 válasza rumcais (#17990) üzenetére


totya73
csendes tag

én a full screen caller id-t használom
[link]

[ Szerkesztve ]

p30 pro watch gt2pro

(#18046) Solitarius válasza szabof1 (#17994) üzenetére


Solitarius
csendes tag

Sziasztok!
Sikerült visszaállítani az elq*rt telefonomat a gyári 2.2.2 CEE verzióra.
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
domerator,bruti01, szabofi1 neketek külön köszönöm!
A cikk végrehajtástását néhány nap alatt sikerült abszolválnom.
Szerintem az össze létező hibába belefutottam mint pl SD kártya hiba, Fájl Check sum error, és az összes amatór figyelmatlenségbe, félreolvasásba.aksi lemerülésbe.

Esteleg Most hogy gyári alap 2.2.2 androidom van. Hogyan tovább?
Tudtok javasolni egy cikket, linket ? Szeretném a leg korszerűbbre frissíteni a telefont

Ezen levő link az igazi a cyanogenmod-hoz? Illetve ez a legfrisseb?? Javaslatokat építőkritikát várok :)
Esetleg tudtok step-by-step cikket javasolni?

Köszi :)

(#18047) CoolBoy323 válasza totya73 (#18045) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

töröld, warez!!!!

(#18048) #71562240 válasza Solitarius (#18046) üzenetére


#71562240
törölt tag

Miután nagy nehézségek árán sikerült visszajutnod a kiindulóponthoz, kezd a művelődést az 1. hsz. elolvasásával, ott találsz "step-by-step" leírásokat is. ROM-cseréhez szabof1 írásai a legdidaktikusabbak, azokban találsz linkeket ROM-okhoz is. A legfrissebb ROM-okról való tájékozódáshoz olvasgasd a fórumot, egy-két hetet visszafelé is.

(#18049) bruti01 válasza Solitarius (#18046) üzenetére


bruti01
őstag

javaslom a wajkiui-t!

Helyzetjelentés! Egész nap nyuztam mint állat!!!!!! de tényleg! film net, gps. program telepités törlés, álingatások témáztam is egy kicsit telóhivás stb. sikerült egy db fc-t kicsikarjak belőle a google maps-ban! de egyböl ujra ráböktem és hibátlanul elindult! A sima cee-ben nagyságrendekkel töb fc-m volt! nagyon nagyon igéretes!!!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18050) bruti01 válasza Solitarius (#18046) üzenetére


bruti01
őstag

azt a nightly-t a stable-ra huztam rá! nekem hibamentes volt! (igaz kb 1 napot használtam)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.