Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48001) csampei


csampei
senior tag

N.E.W.S

cm7.2.0-20121006.2212-Defyplus

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#48002) oliverkiss32 válasza szabof1 (#47989) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Jó hogy így gondolod! ;]

;]

(#48003) slecht


slecht
aktív tag

Szevasztok!

Én is felraktam a custom kerneles cuccot, meg a defy+ cm10-et soc defy-re de az lgcamera nem hajlandó videót készíteni. Csak kiírja, hogy a felvétel nem sikerült. Mit kellene tennem, felrakjam a defy cm10-et? Elvileg mindegynek kellene lenni, nem?
Bocsi csinál videót de csak 640*480-ban, cm7-en tudta a 800*480-at.

[ Szerkesztve ]

(#48004) Zsoca34 válasza slecht (#48003) üzenetére


Zsoca34
csendes tag

Szerintem nézd meg a beállításában,hogy valami nincs-e nagyon felhúzva,
-felbontás
-képsűrűség
-bitráta

(#48005) csmat válasza Dudi08 (#47965) üzenetére


csmat
senior tag

Köszi a segítséget, de már korábban fennt van, most csak frissíteni akartam a defy updeterrel, csak a frissítés után nagyon belassult, ezért csináltam egy factori resetet és utána újrafrissítettem.

más:
A titanium nem akar minden mentés visszarakni pl csengés más, a háttér más, de a lektöbb widget visszakerült a helyére szerencsére. Ti hogyan állítjátok vissza a rendszert? (nekem egyesével kellett vissza rakosgatnom az appokat, mert az összes visszaállításra kattintva nem történt meg a visszaállítás..

(#48006) lipike008


lipike008
csendes tag

Tesztkernellel vigyázni, hullanak a LED-ek a kamera mellől! Egyelőre csak a SOC érintett.

(#48007) hokins válasza Disque (#48000) üzenetére


hokins
addikt

Amikor a hiba van: CM10 defy+ rom, custom kernel,gapps. A hiba ha átálítom 2nd boot-ra. motologo kék majd zöld végül piros led. Kb 5perc után piros led kialszik de a motologo marad(akár 20perc is eltelhet akkor is) Ha a gapps után rakom a kernelt akkor is ez van. Ha ugy rakom hogy custom kernel rom gapps akkor betölt csak kamera nincs.

(#48008) Dudi08 válasza csmat (#48005) üzenetére


Dudi08
tag

Félre értettem, ne haragudj :R .
Frissítés után elég a wipe cache és wipe dalvik cache.

(#48009) Vicqdazyr válasza hokins (#48007) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Ha a kernel után rakod a CM10-et, az felülírja a kernelt, így tulajdonképpen minden marad a régiben. Tehát előbb kell a CM10 és utána a kernel.

Kicserélted a CWM ZIP-ben a 2nd bootot, amit javasolt az xda-topik?

(#48010) csmat válasza Dudi08 (#48008) üzenetére


csmat
senior tag

Nem gond :D
hogy is kell wipe cache és wipe dalvik cache törölni? Recoveryben ? illetve a factory reset helyettesíti a kettő törlését?

[ Szerkesztve ]

(#48011) Vicqdazyr


Vicqdazyr
csendes tag

XDA NOTA BENE a custom kernelhez!

"BIGNOTE: Green lens users who flashed redlens builds please dont try using flash, you will end up burning it like me and many others."

(#48012) Dudi08 válasza csmat (#48010) üzenetére


Dudi08
tag

Factory reset nem helyettesíti a wipe cache-t.
A recovery-ben tudod megtenni. Wipe cache kell és az advanced menüben található a wipe dalvik cache.

(#48013) hokins válasza Vicqdazyr (#48009) üzenetére


hokins
addikt

igen kilet cserélve

(#48014) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Nos! Én is feltettem a kernelt, de nem volt egyszerű, mert rég óta bl6os vagyok. Próbáltam defy+ alapról építkezni, de valamiért nem jött össze. A kínay bl6os froyo az alap megint. Kicsit zabálta az akkut. Rátettem a Mooke tuningot plusz a droidxes zipet is. Minden ment mint Mooken, de nem klappolt a sebesség kicsi, éhség nagy. Csináltam whipeket megen és most nagyon szépen megy. Közben látom hogy gond van a zöld soc-osoknak , mert kihal a flash modul?! Vége lesz mint a botnak, vagy csak a rom mellett nem megy? Mondjuk nekem nem gond mert már halott, de jó lenne tudni mi is a szitu pontosan.
Más! Cserélni milyen beállításokkal kell, mert mikor kicseréltem a ramdisket meg a másikat, azt írta telepítés közben, hogy hibás a file.

[ Szerkesztve ]

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#48015) defygaben77


defygaben77
tag

Tudnátok segíteni? Bár a múltkor olvastam, hogy valaki úgy járt, mint most én, de nem találtam meg! Tegnap felraktam a telefonomat töltőre, addig semmi baja nem volt, használtam is. Aztán amikor levettem a töltőről, hiába próbáltam a képernyőt éleszteni, az fekete maradt. A telefon elméletileg működött rendesen, a hangerőgombokkal a hang állítása működött (pittyegett), engem hívni lehetett(bár nálam nem csörgött, de a hívónál minden normál volt), azonban a képernyő végig süket maradt. Aksi ki-be után ugyanez. Gondolom, a kijelzőm halhatott meg. A telefon garanciális, de jelenleg WR1.6 van rajta. Ha így beadom szervizre, megcsinálják gariban, vagy a romolás miatt buktam? Van esetleg valakinek ilyen jellegű friss tapasztalata? Gondoltam arra, hogy így vakon megcsinálom a flash-ellést (ha esetleg valaki leírná hogy hol, melyik gombbal, mennyit kell lépni), de félek, hogy elrontom, mert azért vakon mégis csak lutri, hogy rendesen sikerült-e a bootloader-ben a factory reser. A hangerő gombokban sem bízom 100%-osan, hogy amikor megnyomom, valóban lép-e... Egyébként a kijelzőm vagy az alaplapom halhatott be? Mi pénzbe fog ez nekem fájni, ha nem csinálják meg garanciában? Hálásan köszönöm, ha esetleg tudtok a kérdéseimre válaszolni! :R

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#48016) kisbarack válasza defygaben77 (#48015) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Bár én nem vagyok penge sajna, de úgy emlékszem a flash-eléshez mindössze csak hangerő föl, bekapcs gombok kellenek. Ha így indítod a telót abba a menűbe vagy ahol flayhelni tudsz.Felteszed a gyári romot és kész. Azért várj más véleményekre is!

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#48017) somi52


somi52
őstag

somi-mokeeos-v1.10.472-defyplus.zip
[link]

mokeeos+.hu 472.zip
[link]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#48018) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok! Magától újraindul a Defym, kéri a pinkódot is. Ameddig nem veszem észre nem tudnak hívni.most wiui van fent, volt már dalvik meg wipe cache is. MElyik ROM-ot érdemes most feltennem? semmi extra igényem nincs, csak hogy lehessen hangerőgombbal zenét váltani!
Köszönöm!

Tisztelet a Gépésznek!

(#48019) szabof1 válasza defygaben77 (#48015) üzenetére


szabof1
őstag

Wipe-ok:
Hagerő le + bekapcsoló gomb után egyszerre megnyomni a hangerő gombokat. Ezután Wipe data: 2x hagerő le, bekapcsoló gomb, 1x hangerő le, bekapcsoló gomb. Itt vársz 2-3 percet.
Ezután Wipe cache: 3x hagerő le, bekapcsoló gomb, 1x hangerő le, bekapcsoló gomb. Itt is vársz 2-3 percet.
Reboot: bekapcsoló gomb vagy akksi ki (ez utóbbi a biztosabb).
Ez a video segít: [link], de itt csak wipe data-t csinál a srác.

Gyári rom telepítés:
Hangerő fel + bekapcsoló gomb után kösd PC-re és ha az RSD Lite felismeri, akkor mehet a telepítés.

[ Szerkesztve ]

(#48020) hokins


hokins
addikt

Sikerült vègülis nekem is a custom kerneles dolog. Igaz a tegnapi verziót kellet hozzà leszedni. Mostmàr csak az lenne a jó ha pl cm7el is hasznàlható lenne. azèrt sebessègben mèg mondig jobb mint a jb

(#48021) defygaben77 válasza szabof1 (#48019) üzenetére


defygaben77
tag

Köszi a leírást! Az a bajom, hogy nem vagyok biztos a gombok működésében. Amikor próbálom bekapcsolni, akkor sem tdom biztosan, hogy bekapcsoltam-e! A wipe data után, ahova visszaáll a kijelölés, onnantól számolva van a 3 le? A régi rsd lite gondolom jó még most is?! Ha nem sikerül a Factory Reset, az az RSD LITE-nál derül ki? Ebben az esetben tudok még valami kárt tenni a telefonban vagy ha nem sikerül az FR, akkor max. marad minden a régiben? Köszi' :R

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#48022) szabof1 válasza defygaben77 (#48021) üzenetére


szabof1
őstag

Úgy emlékszem, hogy a Wipe data után az 1. sorra áll vissza (most este nem csináltam végig, nem volt kedvem egy telepítéshez). De a hangerő le gombokat bátran nyomkodhatod, mert ha elérte az alját, akkor nem ugrik a tetejére.
Az RSD Lite-ban nem derül ki, hogy előtte sikeresek voltak-e a wipe-ok. Az csak a Motorola logónál derül ki (hogy továbblép-e).
Ha kimaradna a wipe, az sem tragédia, mert a gyári rom telepítés akkor is megtörténik, csak megáll a Moto logónál.

Ha most működőképes rendszer van rajta, akkor könnyen kiderítheted, hogy működik-e, azaz be tudod-e kapcsolni: hívd fel! Ha kicsöng, akkor be tudod kapcsolni. Kikapcsolni az akksi kivételével biztosan ki tudod. A bootloader mód is látszik az RSD Lite-ban.
Egy wipe-ok nélküli telepítésnek nem lehet akadálya.

(#48023) defygaben77 válasza szabof1 (#48022) üzenetére


defygaben77
tag

Köszönöm, akkor megpróbálom! Magyarán, ha FR nélkül csinálom meg a flash-elést, a főzött rom akkor is eltűnik róla, ugye? Köszi!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#48024) szabof1 válasza defygaben77 (#48023) üzenetére


szabof1
őstag

Eltűnik.

(#48025) Cinege


Cinege
csendes tag

Sziasztok! Kipróbáltam a Lezo féle romot és a Withe Rabbit-ot is de nálam egyik sem talál wifi hálózatot. Pedig ha visszarakom a cm10-et azon működik. Mindkét rom telepítésénél full wipe-ot csináltam, többször újraindítottam ,de semmi javulás. Wifi nélkül pedig nem tudom normálisan használni. Esetleg tudna valaki segíteni?

(#48026) nash13


nash13
aktív tag

Van olyan mókolómester aki tudna feltölteni wiui 5.27-t amiben alapból magyarìtott 360launcher van? előre is köszi

iPhone 7

(#48027) Vicqdazyr


Vicqdazyr
csendes tag

A kernel-dolog onnantól kezd majd érdekes lenni, hogy elérhetővé válik a 3.0 :)

Örülök hokins, hogy végül sikerült megoldani. Ezek szerint elég gyorsan fejlődő dologgal állunk most szemben

(#48028) csmat válasza Dudi08 (#48012) üzenetére


csmat
senior tag

köszi,
régen csináltam már ezért elfelejtettem.. :W

(#48029) FearTomi


FearTomi
őstag

Direkt oda volt írva, hogy csak a hozzáértők szórakozzanak azzal a kernellel, előre látom a következő pár hét hozzászólásait. "Felraktam a custom kernelt, nem működik ez, meg az,nem működik a telefon" :DD

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#48030) defygaben77 válasza szabof1 (#48024) üzenetére


defygaben77
tag

Sajna nem jött össze a dolog! A legutóbbi RSD-s lash-elésem óta újra lett rakva a Windozom, ami nem ismeri fel a telefont. Hiába telepítettem a Motorola usb drivert, nem ismeri fel. Közben az aksi már jelez, hogy 15% alatti a töltöttség és valami miatt nem is tölti. Innentől már ki vagyok szolgáltatva a szervizesek jóindulatának. Bár eddig csak pozitív tapasztalataim voltak velük kapcsolatban, félek, most rám HTK-zák a javítást! :(( Ráadásul azt sem tudom, m it kell cserélni, a végén többe lesz, mint amit ér a telefon... :(( :W

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#48031) sinkoneri válasza Cinege (#48025) üzenetére


sinkoneri
tag

Rabbit-ban nekem nagyon gyors es stabil a wifi. Próbáld esetleg másik driverrel. Én a telepítésnél a gond esetén n-s tiltását választottam Aroma installban.

(#48032) Cinege válasza sinkoneri (#48031) üzenetére


Cinege
csendes tag

köszi, próbálkozom

(#48033) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Sziasztok!
Mi a tapasztalat a vodafone-os szerviz gyorsasággal?
már 1 hete benn van, de még semmi....

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#48034) CoolBoy323 válasza skidrowkill (#48033) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de türelmetlen vagy ;]

2 hét minimum lesz, ne izgulj :))

(#48035) skidrowkill válasza CoolBoy323 (#48034) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Az a helyzet hogy vidéken adtam be szervizbe, és csak 1 héten 1x jönnek a készülékért, és ki tudja meddig javítják :(
Az a helyzet hogy nem tudtak cserekészüléket adni :(
És kb 10 percig magyaráztam nekik, hogy a Defy gyárilag független nem én függetlenítettem ...merthogy kérdezték a telószámom és 30-as volt.
És emiatt nem tudtak olyan készüléket adni amibe ment volna az én 30 as számom :)
Most egy őskövülettel járok :))

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#48036) hargitomi válasza skidrowkill (#48035) üzenetére


hargitomi
tag

Nekem asszem 2 hét volt anno. annyival legalább számolj, de van amikor több

Xiaomi Redmi Note 5 - Whyred 4/64

(#48037) csabi94 válasza szabof1 (#47996) üzenetére


csabi94
őstag

Mért kell újraéleszteni a kamerát? SOC-os vagyok én is, ezért kérdem.

(#48038) szabof1 válasza csabi94 (#48037) üzenetére


szabof1
őstag

Defy+ romokban (kernelben) nincs SOC kamera driver. Aki BL7-es (legfrissebb) Defy+ romot rakott véletlenül a sima Defyjére, annak nem volt eddig működőképes a kamera.

(#48039) csabi94 válasza szabof1 (#48038) üzenetére


csabi94
őstag

Értem, köszi a választ, ebből szerencsére kimaradtam. :)

(#48040) cspeterr


cspeterr
csendes tag

A motorolának van olyan elérhetősége ahol magyarul lehet értekezni vagy értetlenkedni a szervíz dolgairól? Konkrétabban arról hogy megvonták a garimat és nem kellet volna sztem. Mert a fogyasztóvédelemtől elhajtottak mondván nem az ő területük, és azt mondták menjek a békéltető testülethez vagy a bíróságra. :W

(#48041) Davebowman


Davebowman
senior tag

Nekem most először vacakol defy-m a képernyő ébresztgetéssel. Telepítettem a better battery stats-ot, de nem mutat semmit. Hogyan kell beállítani, hogy kiderüljön melyik progi ébresztgeti? GO-s cucc nincs rajta!(nem is volt)

Vargalex 1.1.7

(#48042) VMatteo


VMatteo
őstag

melyik az ICS, vagy JB alapú wajkiui? Ezek közül melyik megy fel a mostani 2.5.17 helyére? :)

Tisztelet a Gépésznek!

(#48043) Cocamanus


Cocamanus
csendes tag

Sziasztok !
Nordic féle rommal ketyegtem cm9 nightlyval (Epsylon).
Úgy döntöttem flashelek egy új romot...
Innen próbálkoztam az elsők közűl...el sem indult a telefon még az android feliratik sem.
Most feltettem ezt :
Retail Central Europe JRDNEM_U3_3.4.2_179-002_DEBLUR_SIGN_SIGNED
androidnál megakad a bootolás...
Van valakinek 5lete ??
Rakjak fel egy másikat ??
Előre is köszönöm !

(#48044) somi52 válasza Cocamanus (#48043) üzenetére


somi52
őstag

menj a gyári menübe csinálj factory resetet és ok hang le bekapcs hosszan utána egyszerre hang le fel

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#48045) Cocamanus válasza somi52 (#48044) üzenetére


Cocamanus
csendes tag

Hang le+ bekapcs ?
Csak egy sárga háromszöget kapok felkiáltójellel....

(#48046) szabof1 válasza Cocamanus (#48045) üzenetére


szabof1
őstag

És itt nyomd meg egyszerre a két hangerő gombot!
Itt (is) találsz hozzá segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#48047) Black Phone válasza Cocamanus (#48045) üzenetére


Black Phone
senior tag

Na ott nyomd meg egyszerre

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#48048) (jan)


(jan)
őstag

Uraim!

akksir esésre van már orvosság? wr1.7.1

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#48049) lipike008 válasza (jan) (#48048) üzenetére


lipike008
csendes tag

A csere :)

(#48050) Cocamanus


Cocamanus
csendes tag

O.K.
Elkezdte...
Tudnátok információt adni a hiba jelenségéről ?
Illetve melyik romot érdemes flashelnem ?
Jó az,amit felraktam ?
Köszönöm !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.