Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) meridarider válasza chab7 (#9999) üzenetére


meridarider
tag

egyértelműen marad az 1.0 volt fent de visszatértem mert az még nemvolt jó mindennapos használatrade ez szinte hibátlan
kivéve a számkijelzést mert csak a számot írja ki és nem a tulajdonosa nevét:(

God hates us all.

(#10002) chab7 válasza meridarider (#10001) üzenetére


chab7
addikt

Ha 0670... helyett +3670... mented el a számokat (ami egyébként nemzetközi viszonylatban jobb is) akkor nincs ez a hiba.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#10003) Neck


Neck
veterán

Nekem így néz ki a gyári Widget. De ilyen volt a gyári hivatalos 2.2.2 Froyoban is.
Viszont nekem KELL egy flashlight + egy 3G ki-be kapcsoló, mivel így olyan fos, ahogy most van. Segítség? :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#10004) meridarider válasza chab7 (#10002) üzenetére


meridarider
tag

de úgy vannak beírva SMS nél írja rendesen meg whatsapp is tudja mindenki számát(azmiatt így lettek beírva már CMen is) de ha hívnak csak a számot írja ki nem vészes csak kicsit zavaró lehet a reinstall megoldaná de annyit nemér:) azért kösz a tippet

God hates us all.

(#10005) Titi76 válasza Neck (#9994) üzenetére


Titi76
aktív tag

Nekem meg az az idő widget tetszik ami szövegesen írja ki a pontosat... Mi a neve?

(#9958) RootRulez: Tőled meg annak a 2 widgetnek a neve kellene ami kiírja az adatforgalmat és a beszélgetést...

Köszi.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#10006) chab7 válasza meridarider (#10004) üzenetére


chab7
addikt

Mondjuk én a fullscreen caller id-t is használom, és nekem kiírta a neveket is.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#10007) chab7 válasza natë (#9979) üzenetére


chab7
addikt

Ez honnan van? Amúgy ahogy letöltöttem találtam a mappámban mellette egy egyel újabb ugyanilyen fájlt (0928-asat) amit még egy hete töltöttem le :Y de hogy honnan, és miért? :Y
Most már kíváncsi vagyok hol lehet ennek a "fejlődési folyamatát" követni.

(Na közben átléptük a tízezret itt a mélyvízben)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#10008) chab7 válasza anglergab (#9873) üzenetére


chab7
addikt

Na itt van erről valami: [link]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#10009) chab7 válasza chab7 (#10007) üzenetére


chab7
addikt

Már bocs hogy én vagyok egymás után, de hát mindenki alszik, és ezt meg kell osszam veletek. Ezt a GingerBlur témát feltéve a cm7 olyan lett mint a gyári 2.3-s romok. Minden ami tetszett az ms2-ben meg a 109-es romban (notification bar és panel elemei, ikonjai [főleg az energia widgetek és a wifi/mobilnet státusz ikon], gyári app ikonok, menü ikonok/checkboxok)
Tehát úgy lett egy "gyári 2.3-as" romom, hogy kinézetre csont olyan, ráadásul minden a gyáriból hiányzó dolog megvan, mert hát ez cm7 :) értesítési sávban levő energia widgetek, ráadásul most már szép gombokkal, nem szimpla fekete alig látszó aprócskák, a mobil térerő számmal kijelzése, lockscreen kikapcsolása... többi most nem ugrik be.
Szóval most a nálam eddig is vezető cm7 toronymagasra ugrott :C :C

(Jól látom amúgy a hivatalos cm7-ben nincs vissza gomb hosszú nyomással app bezárás, mint a régebbiekben? Vagy csak nem találom?)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#10010) errrtu válasza chab7 (#10009) üzenetére


errrtu
aktív tag

szia

"vissza gomb hosszú nyomással app bezárás"-t nem a cm7 beállítások alatt találod hanem a beállítások-alkalmazásfejlesztés alatt

Azért remélem aludni tudtál e nélkül is ?! :D

más

nekem a gyári energiagazdálodás widget tökéletes nem használok semmilyen külső app-ot rá

OnePlus3

(#10011) Neck válasza errrtu (#10010) üzenetére


Neck
veterán

Én valamiért nem tudtam állítani. Viszont letöltöttem mégegyszer a Marketből, és most már nekem is hasonlóan néz ki :) Csak a vakut nem tudja valamiért.... :(((

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#10012) Jaffa75 válasza chab7 (#10009) üzenetére


Jaffa75
őstag

Szia chab!

Nem voltál egyedül, fél kettőig a 17-es nigthly-t szegeltem...:)))) nem rossz, de majd ma talán lesz egy kicsi időm!
Abban segíts, hogy azt a bluros (ginger Blur trans kevin.theme) alkalmazást - ami után érdeklődtél és nekem is bejön :D - azt hogyan tetted fel? Activity not found hibával nem indítja el :N ...
Toltam egy quadrantot, hát :DD az első 5: 2150; 2226;2368; 2470; 2492
így ezren nem olyan rossz ez :N , bár wiui 2700-et is tudott!
Ismerkedés - tapasztalatok később..

A hosszú gombos beállítás bent van a Cyanogen beállításokban, találkoztam is vel (asszem 1 körül... :DDD )

kösz előre is,

Jaffa

[ Szerkesztve ]

(#10013) kano válasza chab7 (#10009) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt fel lehet tenni a gyári 2.3-ra is? Mert nem tudom, hogy hol kellene kiválasztanom ezt a témát, ha már feltettem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10014) domerator válasza chab7 (#10009) üzenetére


domerator
veterán

Ezt a GingerBlur témát hol lehet meglelni? :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#10015) Halo válasza domerator (#10014) üzenetére


Halo
senior tag

picit visszaolvas...
9979 a nyerő szám :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#10016) Tökmindegy


Tökmindegy
senior tag

Felhegesztettem a 17 est. Amit észrevettem az első próbánál,hogy nem volt 5 másodperc,hogy műholdat talált. Eddig azért néha kellett neki 20-30 is .

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#10017) natë


natë
nagyúr

Blur témával én is ügyködtem, aztán csak visszatértem a jól bevált, kedvenc témámhoz a glass-hez.

[ Szerkesztve ]

(#10018) domerator válasza natë (#10017) üzenetére


domerator
veterán

Ezeket az átlátszó dolgokat csipázom én is... :C

(#10015) Halo: Köszönöm :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#10019) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Tudtok nekem linkelni vagy konkrétan megnevezni olyan utángyártott töltőt, ami biztosan jó a Defy-hez? Lehetőleg csak kábel nélküli egység legyen, és erősebb, mint a gyári.

Próbáltam már kettőt is, de nem merem őket használni, mert ugyan töltenek rendesen, de a képernyő szinte teljesen meghal, nem reagál, ha be vannak dugva. Mindkettő nagyon olcsó cucc volt Hong Kongból, más kütyükkel rendesen működnek.

Köszi!

(#10020) mira72 válasza Mauzes (#10019) üzenetére


mira72
őstag

Nem kérdezted ezt már tegnap ???

Konkrétan nekem eddig bármivel töltött amit beledugtam :DDD
Csak a töltés idejét határozta meg a töltő, attól függ mekkora áramot bírt leadni.
Nekem is van kínai hálózati, kínai autós is, teljesen jó, csajom SE töltője, haver SGS töltője is ... Szal nem hiszem hogy töltő probléma lenne, de attól még lehet hogy valahova belebújt a kis ördög ... ;]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#10021) RootRulez válasza Mauzes (#10019) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem barátnőm Blade töltőjével, korábbi Samsung töltőjével és eBay-es szivargyújtós átalakítós töltővel is ment frankón. :K

A két gagyi árából már lett volna egy normálisabb. :P

═════════════════════════════════════════

(#10022) _seth_


_seth_
veterán

Hogyan lehet megosztani a vodás mobilinternetet wifin keresztül, hogy tablettel a defyre wlanon csatlakozva legyen internet? Már wifi tethering progit töltöttem le párat, beállítottam de egyikkel sem működött. Valami ötlet, esetleg leírás róla?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#10023) natë


natë
nagyúr

Új nightly.

Érdekes, hogy 100Mb alá csökkent a mérete... :U

(#10024) rumcais


rumcais
csendes tag

Sziasztok. Feltettem a cm7 ginger témát de nekem az alsó dock részen nem a színes ikonok jelennek meg.
Hogyan kell azt megcsinálni?

(#10025) defygaben77


defygaben77
tag

Elég béna vagyok ezekhez a dolgokhoz, ezért kellene nekem egy kis segítség a nighty-kkal kapcsolatban. Romot már többször is cseréltem (WIUI, CM7, gyári FROYO), ez megy. (Szabof1 leírásaival gyerekjáték volt, ezúton is köszi neki!). Jelenleg CM7 rc1.5 van a Defymen. Arra lennék kiváncsi, hogy honnan tudok nighty-t feltenni, és mi ennek a módja? Gondolom a CM7-emre mehet, de hogyan? Ugyanúgy csak felmásolom a memóriakártyára az zip fájlt, és a recoveryből flashelem? (Persze FR után) Többen írtátok, hogy a 14-es nigthyval elégedettek vagytok. Akkor most ezt lenne érdemes feltennem? Ha feltettem, akkor ugyanúgy vissza tudok álnni később az alap CM7 rc1.5-höz? Szervíz esetén vissza tudom tenni a Szabof1 féle leírással a gyári steril froyot? Előre is köszi és bocsi ha láma a sok kérdésem, de nem vagyok nagyon blade ezekben a dolgokban! :)

[ Szerkesztve ]

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#10026) RootRulez válasza defygaben77 (#10025) üzenetére


RootRulez
félisten

Simán install from zip recoveryben és mehet a 14-es...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#10027) defygaben77 válasza RootRulez (#10026) üzenetére


defygaben77
tag

Köszi, akkor jól sejtettem! Még annyi, hogy honnan tudom leszedni ezt a zip fájlt? (olyat, amivel biztosan működni fog!) A rajta lévő gapps zip maradhat ugye, azzal nem kell foglalkozni? Csak FR, nighty zip install from sd, majd reboot, ugye?

[ Szerkesztve ]

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#10028) Neck


Neck
veterán

Egy kérdés:
A gyári ROM-mal nem próbáltam ki, szóval nemtom, hogy a Defy+ ROM miatt van-e, de:

Ha lejátszok egy avi-t (mondjuk a Dr. House S08E01 konkrétan :D), akkor a MoboPlayer, meg az MX Player se működik hardveres gyorsítással. Szoftveresen frankón működik. Codecet is töltöttem le, az se használt. Szaggat a hang, a képből meg 10 secenként egy fehéres pacát látni, ami belefagy a lejátszóba 10 secig.

Ötlet? Vagy ez így normális, nem tudja a Defy a hardveres gyorsítást?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#10029) natë válasza RootRulez (#10026) üzenetére


natë
nagyúr

Van már 18-as is, csak érdekes a mérete :)

(#10030) chab7 válasza errrtu (#10010) üzenetére


chab7
addikt

Ó, köszi. :C
Mindenütt kerestem, csak ott nem :B (Tudtam azért aludni, sőt már a délelőtti melóval is majdnem kész vagyok ;) tartok is egy kis kajaszünetet)

(#10012) Jaffa75: A Mozz által linkelt xda topic első hozzászólásában megadott "felhőből" szedtem le az apk-t. Simán felment. Igaz, hogy valamit reklamált, de a mégis telepítre böktem - ahogy ott a hsz-ben is írják.

(#10013) kano: Gyárira felesleges mert az alapból így néz ki.

(#10017) Mozzarella: Igen, egyedül a fenti sáv átlátszósága kell majd még, de a linkelt fájlodból (meg ami nekem is le volt töltve) látom, hogy ennek is vannak verziói. Áruld már el honnan linkelted be azt a fájlt, hátha ott van több info.

(#10020) mira72: Nekem a bt füles töltője nem tölti egyáltalán, pedig az is microUSB és 5V 350mA (miközben a laptopról USB kébellal is csak 300mA töltődik a teló és az tölti a fülest is)
---------------------------------------------
(#10023) Mozzarella:
cm_jordan_full-18.zip (Wed Oct 05 2011 09:47:39 GMT+0200 (CEST))
Add a new 16bit transparency performance option (android_packages_apps_CMParts)surfaceflinger: persist.sys property for 16bpp transparency (android_frameworks_base)Override user home dir with DROPBEAR_HOME. (android_external_dropbear)jordan: update build_id (android_vendor_cyanogen)Add missing scp entry in CleanSpec.mk and allow -s option (android_external_dropbear)

(#10024) rumcais: Ha ott már nem a gyári appok ikonjai vannak akkor nem nyúl hozzá.
(Jesszus, most látom egy rumcájsz klón vagy :Y )

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#10031) rum-cajsz válasza rumcais (#10024) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Azt saját magadnak kell lecserélni a launcherednek megfelelő eljárással. kolléga :D

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#10032) chab7 válasza Neck (#10028) üzenetére


chab7
addikt

Ms2ginger és 109-es Defy+ rom alatt ment a hardveres gyorsítás, csak épp ha beleugrottam a film közepére akkor fagyott meg az egész rom, akksi ki-be.
cm7 alatt meg nincs is hardveres (legalábbis nekem csak a saját kamera felvételeket indítja hw módban, minden mást azonnal sw módban indít csak).
A gyári 2.2-n meg sose próbáltam.

:DDD rum-cajsz válasza rumcais üzenetére

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#10033) defygaben77 válasza RootRulez (#10026) üzenetére


defygaben77
tag

Köszi, akkor jól sejtettem! Még annyi, hogy honnan tudom leszedni ezt a zip fájlt? (olyat, amivel biztosan működni fog!) A rajta lévő gapps zip maradhat ugye, azzal nem kell foglalkozni? Csak FR, nighty zip install from sd, majd reboot, ugye?

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#10034) anglergab válasza chab7 (#10030) üzenetére


anglergab
addikt

Üdv!
Sikerült a CPU húzás a recoveryből. Az 1350 MHz / Vsel 72 (=0.72 V?) mellett úgy tűnik, hogy stabilan működik (köszönjük, Mira72). Felemeltük még a középső frekvenciát 600 MHz-ről 800 MHz-re, 44-es Vsel mellett. Ilyen beállítás esetén Quadrantban a max. 2787 volt (viszonylag nagy fluktuációkkal, néhány 100 pontos szórás volt azért) (megjegyzem, ha a CM Settingsében a min. frekvenciát is az 1350 MHz-es max.-ra állítottuk, akkor elértünk 2868 pontot is). Ezután növeltük 1400-1450 MHz-re az órajelet, ezután minden nagyon belassult, akadozott. Ekkor gondoltuk, hogy ez a relatíve alacsony Vsel miatt van, így azt is emeltük 2-es egységekben néhányszor. Nos, ennek nem lett eredménye, maradt az akadozás 1400 MHz-től felfelé, az 1400 MHz-et is beleértve. Visszatértünk az 1350 MHz/72 Vsel-hez, és újra stabilnak és gyorsnak tűnik.

Egyébként mit jelent pontosan ez a három clock/vsel értékpár? A min. és a max. világos, de a közteset mikor használja? Továbbá az ondemand governor beállítás az optimális, ugye? Még valami: amit a recoveryben beállítok, az miért nem kerül alkalmazásra reboot után (értsd: külön be kellett állítani a CM Settingsében is a megfelelő rádiógombra). További furcsaság, hogy a CM Settingsében 2 órajelkategória van, a recoveryben pedig 3. Miért?

[ Szerkesztve ]

(#10035) chab7 válasza defygaben77 (#10033) üzenetére


chab7
addikt

Éppenséggel ha FR-t is nyomsz akkor mehet a gapps is. Ha nem csinálsz FR-t akkor meg minden marad , csak nightly-ra cserélődik az rc.

(#10034) anglergab: Ez úgy van, hogy az 1-essel kezd. Ha azon a terheltség meghaladha a treshold értéket akkor vált feljebb.
Walter ms2-jében van 4-es is megadva, de azt pl szinte sosem használta a rendszer.
Szerintem az esetedben is ha a középsőnek 800-at adsz, akkor nem igazán fog attól fentebb menni, max ha elég kicsire van állítva a treshold érték.
(Mondom mindezt úgy, hogy én még ezt a részt sosem piszkáltam mer tmind a sebesség mind az akkuidőm megfelelő volt eddig ;) na de majd ha ennyit témáztok ezen akkor előbb utóbb én is belepiszkálok :D )
USB hostra küldtem fentebb az éjjel még egy linket.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#10036) defygaben77 válasza chab7 (#10035) üzenetére


defygaben77
tag

Ok, köszi! És honnan tudom leszedni a nighty 14 zip-et?

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#10037) mira72 válasza anglergab (#10034) üzenetére


mira72
őstag

Próbálgattam és is 1400+ órajeleket, de irreálisan magas fesz. értéket kellett beállítani neki h rendesen menjen .... Azt meg nem tudom h ez Volt-ot jelent vagy mit ...

(#10038) chab7 : ok, de hogyan? : Vsel 72 (=0.72 V?) talán így ? vagy egy százalékos skála? stb ...

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#10038) chab7 válasza defygaben77 (#10036) üzenetére


chab7
addikt

Hivatalos oldalról? [link]

(#10037) mira72: Feszültség mi más lenne? :)) .... bocs :B

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#10039) defygaben77 válasza chab7 (#10038) üzenetére


defygaben77
tag

Köszi! Ezt az oldalt nem is ismertem! Tudom, hülye kérdés, de az umts jordan kell nekem, ugye?

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#10040) mira72 válasza chab7 (#10038) üzenetére


mira72
őstag

gugliztam... gondolom ezt eddig Te se tudtad, csak nevetgélsz :DDD :

Ezt egy fórum beszélgetésbe találtam ahol OMAP3630-ról volt szó ..:

"1200Mhz might be stable, but I haven't had a chance to test it much. It rebooted on me with voltage set at 1.525v (74 vsel), but I haven't had it reboot yet with voltage set at 1.6v (80 vsel)."

(#10043) chab7 : :DDD :R

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#10041) kano válasza natë (#10017) üzenetére


kano
nagyúr

Na akkor kérjük apontos leírást a képernyőről, hogy mit mivel csináltál! :DDD
A LP-s képen mivel emelted ki a középső 3 ikont? Illetve mi az a Starred in Android?
Kösz

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10042) RootRulez válasza kano (#10041) üzenetére


RootRulez
félisten

Akiket megcsillagozol a névjegyzékben. a "kedvencek", ők a "Starred"-ek. :K

A kiemelés sztem csak háttér mahináció, tehát nem feltétlen szoftveres, hanem mögötte a kép van úgy csinálva. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#10043) chab7 válasza mira72 (#10040) üzenetére


chab7
addikt

Ja hogy az érték hogyan jön ki. Akkor elnézést :R (A kérdést értelmezve magára a mértékegységre lehetett következtetni, de így megnyugodtam ;) )

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#10044) kano válasza chab7 (#10030) üzenetére


kano
nagyúr

A fentről lehúzható izén (nem jut eszembe a neve :DDD ) nincsenek ott a fontosabb dolgok állításának lehetőségei (WIFI, stb).
(#10042) RootRulez
Ez király, köszi. Hogy teszi oda ki (mert alapból nem)?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#10045) #71562240 válasza anglergab (#10034) üzenetére


#71562240
törölt tag

chab7-nek is:
Én szoktam figyelgetni a SetVsel értékeit működés közben, és úgy tapasztalom, hogy a középső MHz érték csak amolyan irányszám lehet, mert a jelek szerint nem a három lépcső között ugrál, hanem sokféle köztes értéket fel tud venni, és fel is vesz. Például 375MHz, 525MHz, ilyesmiket. Lehet, hogy 25MHz-enként vannak a lépcsők, mert annál elaprózottabb értéket még nem láttam.

(#10046) anglergab válasza chab7 (#10043) üzenetére


anglergab
addikt

Találtam infót a Vsel vs. V témához: (#2710) ronaldo Tehát lineáris az összefüggés, nemnulla offszettel. :)
Fontos megjegyezni, hogy a Droid/Milestone SoC-a 65 nm-es, ellenben a Defy-é 45 nm-es gyártástechnológiával készült (konkrétan az első 45 nm-es SoC, amit handheld eszközbe szántak!). A 45 nm-esnek alacsonyabb a fogyasztása, így ugyanolyan órajelek mellett alacsonyabb feszültségértéken működik.

[ Szerkesztve ]

(#10047) szabof1 válasza Neck (#9915) üzenetére


szabof1
őstag

Neck, többiek!
Nem lenne érdemes beírni a táblázat egy új 2. oszlopába, hogy milyen rom mellett (Froyo, CM7, MIUI, Defy+,...) vannak a beírt értékek?

(#10048) chab7 válasza #71562240 (#10045) üzenetére


chab7
addikt

Na igen, ez igaz. Ezt pedig már én is figyelgettem.

(#10042) RootRulez: Lehet ilyet, egyszer már én is nézegettem, de nálam a cm7 adw launcherben volt ez a lehetőség.

(#10044) kano: Mert a gyári romokban nincs ilyen beállítási lehetőség.

(#10047) szabof1: Meg kellene treshold érték is, mert az viszont tuti, hogy annak fényében emeli az órajelet.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#10049) anglergab válasza chab7 (#10048) üzenetére


anglergab
addikt

A threshold értékeknek mi a mértékegységük? CPU terheltség %? Ha igen, akkor összesített (system + user + nice + ...) vagy csak pl. user? Vagy linuxos load?

[ Szerkesztve ]

(#10050) chab7


chab7
addikt

Epsylon3 a cm7 egyik xda-s fejlesztője írta az usb host dologra:

right, was in my plans to tweek that... a hid mode exists in our kernel (for mouse/keyboards) which allow a usb host mode (5V output on usb)

but maybe we need an opensource "usbd" (usb service) to allow that..

(#10049) anglergab: Százalékban van. A SetVsel progiban legalábbis van ilyen érték, és az alapján használja a z 1-3 lépcsőket.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.