Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) soldi3r


soldi3r
veterán

szépestét!
létezik hozzá nagyobb kapacitású akksi?

E30 (oo=[][]=oo)

(#8602) RootRulez válasza soldi3r (#8601) üzenetére


RootRulez
félisten

azám...

═════════════════════════════════════════

(#8603) #71562240 válasza volvoguy (#8595) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha gondolod, próbáld ki 90%-on, akkor legalábbis sokkal ritkábban fog fullon menni a proci.

(#8604) Lacopapi válasza mira72 (#8589) üzenetére


Lacopapi
addikt

Tán vissza kellene térned,ha ennyire nem jön be a Defy....vagy idejársz téríteni?Lehet,hogy itt el vagyunk szállva a Defy-tól..de mégis,mire gondoltál? Ez-ha eddig nem olvastad volna el az elejét,egy Defy topik... :DD Másrészt nekem még a Desire-nél is jobban megfelel,bár gondolom szted annál is jobb a Blade....csakugyan nem értem,miért nem térsz vissza rá?

[ Szerkesztve ]

(#8605) chab7 válasza kano (#8599) üzenetére


chab7
addikt

Jó kérdés, tényleg kimaradt a beszámolóból.
Igen, a sima skype volt. My data manager 60,4 Mb mutat. Mivel előtte fent sem volt a skype - direkt emiatt a beszélgetés miatt tettem fel - így ezt mind most használta fel.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8606) Cyrin válasza mira72 (#8589) üzenetére


Cyrin
addikt

Kirándulni voltunk a hegyekbe, a barátainkkal, egyiknek történetesen blade-je volt. Gps szinte használhatatlan volt benne, kérte, hogy a defy navigáljon.
Aztán hol van a flash lejátszás? Kirándulás alatt sokszor jól jött a met.hu mozgó radarkép, hogy lássuk fog-e esni ott éppen.
Ettől függetlenül nem rossz az sem, főleg az áráért, de a defy egyértelműen jobb.

(#8609) mira72 válasza #99499520 (#8608) üzenetére


mira72
őstag

2-3 hete használom az után-gyártott 1800-asokat.
simán 10-15%al többet bír .. nem tudom ki mondta h gyengébb .. tán használod?

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#8610) YAS-dude válasza mira72 (#8583) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem csak az órajelkülönbség miatt sokkal jobb a defy cpuja, hanem az armv6-os blade-en pl sosem lesz fullos flash, elavult, korszerűtlen konstrukció (csúcs nokiákba mondjuk még megfelel, ezzel el is mondtunk arról a cégről mindent).

(#8611) YAS-dude válasza chab7 (#8562) üzenetére


YAS-dude
őstag

Jaj tényleg, lett ott egy "alarm alert screen" opció ami lehet classic vagy moto blur. Köszönöm!

(#8613) HWSW


HWSW
tag

Sziasztok!

Van egy zöld lencsés defy-m. Amióta megvan, próbálnék vmi normálisabb makrót "varázsolni" a kamerával, de hiába állítom be az "Automatikus" vagy a "Makrót" a fókusznál, semmit sem jelent. Most észrevettem az új Wiuiban (1.9.23), hogy, idézem:
- fixed "Touch to Focus" in Cm7 Camera (here is some test pics)
Ezen felbuzdulva repült rá az új miui, próba, de az eredmény ugyanaz lett. Hiába jelent meg a fókusz módjai között a Touch, az én kezemen a szőrök még mindig homályosak. :D
Ez szerintetek miért van? Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#8614) Lacopapi válasza HWSW (#8613) üzenetére


Lacopapi
addikt

Azért van,mert ennyit tud....nagyjából 6-7 cm-ről még éles a kép,lejjebb már homályos,bármit csinálsz.De hangyákat azért így is lehet lőni vele :DD
Az idézett képnél azért jóval közelebbről is éles....

[ Szerkesztve ]

(#8615) HWSW válasza Lacopapi (#8614) üzenetére


HWSW
tag

Kizártnak tartom, hogy csak ennyit tudna. Itt egy kép, kb. arasznyi távolságból, makrózva: [link]
Hol van az az élesség, mint ami az idézetben van?

[ Szerkesztve ]

(#8616) RootRulez válasza HWSW (#8615) üzenetére


RootRulez
félisten

Gyáááj, mekiskupon, elég lefényképezni is, nem kell bevinni, azt hallottam :DDD

Mert akkor világméretű gond lehet, ha a DEFY nem tud jól makrózni :)

═════════════════════════════════════════

(#8617) HWSW válasza RootRulez (#8616) üzenetére


HWSW
tag

Perpill nem volt jobb alany az asztalon egy makrós fotóhoz. :P
Ha nem is világméretű, de nekem pont elég, mivel a melóhoz kellene. A tiéd pl. milyet csinál?

[ Szerkesztve ]

(#8618) Lacopapi válasza HWSW (#8617) üzenetére


Lacopapi
addikt

Akkor mégegyszer: 6-7 cm távolságból még tűéles...ami Nálad van,az botrány.Valami bibi van a kamerával.

[ Szerkesztve ]

(#8619) HWSW válasza Lacopapi (#8618) üzenetére


HWSW
tag

Azt elsőre is levágtam, hogy 6-7 centiről még éles a kép, ezért csináltam egy teszt képet. Arra lettem volna kíváncsi, hogy ez mindenkinél ilyen fhos, vagy csak én vagyok ilyen kivételeztetett! Ezek szerint az utóbbi... :(

[ Szerkesztve ]

(#8620) RootRulez válasza HWSW (#8617) üzenetére


RootRulez
félisten

Az elsőt automatára állítva csináltam.

A köv 2 meg makrós

═════════════════════════════════════════

(#8621) Heimdallr75 válasza HWSW (#8619) üzenetére


Heimdallr75
őstag

sajna ezeknek a filléres kameramodulok átka, hogy fény kell neki, kevés fénynél zajos (fos) a kép.

mekis kupon mindenkinél kéznél van?:D

الغريبة في هذا الكوكب

(#8622) RootRulez válasza Heimdallr75 (#8621) üzenetére


RootRulez
félisten

Stílusosan ua-zt fényképeztem...

Sőt engem érdekel, elég-e lefényképezni a kupont, mintha egy plakáton azt olvastam volna, hogy "fotózd le és hozd be", csak nem tudom, mit értenek alatta...

═════════════════════════════════════════

(#8623) Lacopapi válasza HWSW (#8619) üzenetére


Lacopapi
addikt

MIUI 1.9.16... a füles mérete asszem logikus...normál beállítás 640x480 (hogy elférjen) :D

[ Szerkesztve ]

(#8624) HWSW válasza RootRulez (#8620) üzenetére


HWSW
tag

Köszönöm! :R
Na erről beszéltem. Asszem megy gariba. Perpill a legújabb WajkMiui van a telón, hagyhatom ezt rajta, vagy tegyem fel a gyárit (2.2 CEE)?

[ Szerkesztve ]

(#8625) Lacopapi válasza HWSW (#8624) üzenetére


Lacopapi
addikt

Gyárit,mindenképpen!

(#8626) RootRulez válasza HWSW (#8624) üzenetére


RootRulez
félisten

gyárit, ne tudjanak belekötni...

═════════════════════════════════════════

(#8627) chab7 válasza HWSW (#8624) üzenetére


chab7
addikt

Nem lehet, hogy csak nem jól fotózol? Touch to focus módban úgy fotózol hogy a kis négyzetet ráhúzod arra a részére a képnek amire fókuszálni akarsz és lenyomod a fotozás gombot, nyomva tartva míg fókuszol és lövi a képet?
Mert így mennie kell.

(Saját tesztképek ms2gingerrel: [link])

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8628) kobajasi


kobajasi
csendes tag

Hello. Melyik az a mentő program, amivel le tudom menteni és gond nélkül visszaállítani az alkalmazásokat, képernyő elrendezést, call logot, sms-t MIUI ( WIUI ) ROM csere után?

(#8629) natë


natë
nagyúr

Wajk megcsinálta, az utolsó romja hibátlan, gyors. Jelenleg - szerintem - egy custom rom sincs egy szinten vele. Hotboot probléma eddig nem jelentkezett. :R

(#8630) RootRulez válasza kobajasi (#8628) üzenetére


RootRulez
félisten

Titanium Backup, MyBackup

A tuti az, ha csinálsz mentést mindkettővel. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#8631) Lacopapi válasza RootRulez (#8630) üzenetére


Lacopapi
addikt

MIUI saját mentőprogija is megbízható.

(#8632) RootRulez válasza Lacopapi (#8631) üzenetére


RootRulez
félisten

Azt nem tom, még nem használtam... De amúgy folyamatosan járatom az agyam, hogy kipróbálom valamelyiket...

═════════════════════════════════════════

(#8633) HWSW válasza RootRulez (#8626) üzenetére


HWSW
tag

Köszönöm, neked is Lacopapi!
T-Comos, azokon milyen a gyári OS?

[ Szerkesztve ]

(#8634) kobajasi válasza RootRulez (#8630) üzenetére


kobajasi
csendes tag

Köszi, letöltöttem a MyBackup magyart, de nem látja rootolva a készüléket, annak ellenére, hogy a Superuser megvan a menüben.?

A MIUI mentőprogram visszarakja az alkalmazásokat is ? A képernyő elrendezés is marad?

A WIUI elmúlt két heti verzióját használva adódott olyan helyzet, hogy egy idő után a telefon állandóan újraindult. Az régebbinél egy sms fogadása váltotta ki, a 1.9.19-nél bluetooth használat autóban. Most tettem fel a 1.9.23-t, kiváncsi leszek jelentkezik-e a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#8635) Lacopapi válasza kobajasi (#8634) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nnna..én meg a MIUI-val vagyok így,megy egy darabig,aztán folyamatosan újraindul és fogalmam nincs,mi váltja ki...azt hiszem,vissza kell térnem a CM7-re,nálam az atomstabil volt.Csak valamiért a MIUI jobban tetszik.....megette a fene. :(
A MIUI mentőprogija mindent visszaállít.

[ Szerkesztve ]

(#8636) Heimdallr75 válasza Lacopapi (#8635) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Hasonló gondom volt miui-val :S pár napig, 1 hétig semmi aztán az általad írt jelenségek jönnek rendszertelenül.

الغريبة في هذا الكوكب

(#8637) Lacopapi válasza Heimdallr75 (#8636) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hát ez az,és ha elkezdi,leállíthatatlan a reboot...most letöltöm és kipróbálom a Wajk-féle verziót-hátha....ha az sem,akkor marad a CM7 (ha már az van megírva számomra) :D

(#8638) ata007


ata007
tag

Újabb probléma, vagy csak én vagyok béna.

Óra widgetet próbálok kitenni , nem sok sikerrel. Már többet is letöltöttem (3D digital weather clock, Digital clock widget, Sense analog clock/dark), eggyikkel sem megy. A probléma, hogy ugye widgetet úgy adunk akezdőképernyőhöz, hogy hosszan nyomvatartjuk az újjunkat a képernyő üres részén, ott a widget menűt választjuk, stb. Na kérem szépen itt nincs eggyik feltelepített óra widget sem. Tudom máshonnan ezeket kirakni?

Köszi!

Ata

(#8639) chab7 válasza ata007 (#8638) üzenetére


chab7
addikt

Akkor nincs feltelepítve. Kiírja a telepítés végén hogy feltelepítve? Próbáld meg, hogy mikor telepíted akkor a végén mikor kiírja, hogy feltelepítve, akkor megnyitást választasz. Úgy mit csinál?

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8640) ata007 válasza chab7 (#8639) üzenetére


ata007
tag

Fent van a menűben mindegyik. Telepítés után kiírja, hogy telepítve, a market frissítéseket szedi hozzájuk. Ha a menűben rákattintok, akkor bejön a tutorial, hogy hogyan lehet az asztalra kitenni. Az alkalmazásoknál bent van, tudom törölni is. Újbóli felrakáskor is ezt csinálja.

Ata

(#8641) Heimdallr75 válasza ata007 (#8640) üzenetére


Heimdallr75
őstag

csak tipp:
-nem sd kártyára van telepítve?
-reboot talán

الغريبة في هذا الكوكب

(#8642) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Szisztok felraktam a Miui HU legujjabb romot de nem tudtam wifi hálozatra feljelentkezni. Valaki észlelte ez a problémát??

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#8643) ata007 válasza Heimdallr75 (#8641) üzenetére


ata007
tag

Próbáltam, semmi változás ...

(#8644) Heimdallr75 válasza ata007 (#8643) üzenetére


Heimdallr75
őstag

hm ez érdekes :S milyen rom? biztos hogy nem sd-kártyára van telepítve a widget? milyen launcher?

الغريبة في هذا الكوكب

(#8645) ata007 válasza Heimdallr75 (#8644) üzenetére


ata007
tag

Tuti nincs SD-re telepítve. Már megnéztem. CM 7.1 RC 1.5. Launcher CM alap.

Szerk.: Leszedtem a Titanium Pro-t, működik, visszatettem, mostmár minden rendben. Mindenesetre érdekes ...

[ Szerkesztve ]

(#8646) gpek


gpek
tag

jelenleg egyik 2.3-as rom sem downgradeelhető ha simán teszem fel, még a kínai Defy+-os test sem?
Köszi a választ előre is.

ui Sajna azért nem a legjobbak ezek a romok ahogy olvasgatom a forumot, vicc hogy 1 év után sincs rendesen használható rom, aki azért azt mondja hogy az android tökéletes... hát...

[ Szerkesztve ]

Gpek

(#8647) Shyciii válasza chab7 (#8627) üzenetére


Shyciii
veterán

Ne haragudj, de a linken szereplő képek is botrányosan rosszak. Legalábbis én nem az ilyen képekre mondom, hogy jók. Ezért is maradtam egy ősöreg 3.2MP-es fényképezőgépnél, mert még az is köröket ver a Defy-re.

(#8648) Heimdallr75 válasza Shyciii (#8647) üzenetére


Heimdallr75
őstag

ez így van nem szabad egy 1 forintos nagyságú filléres kamerától azt várni mint egy céleszköztől, ezek arra valók hogy ha valamire ott sürgősen kell legyen.
Bár ezt sokan nem képesek felfogni.

(#8649) Shyciii: igen a maga kategóriájában a video használható.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#8649) Shyciii válasza Heimdallr75 (#8648) üzenetére


Shyciii
veterán

Viszont a videója korrekt. Wide módban a CM7 1.5-ösnél soxor használom.

(#8650) honeker


honeker
őstag

csá...le töltöttem telehitetem Missed Reminder van egy kakas kukorékolás hangom hogyan tudnám alkalmazni a reminder-be ? :((

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.